Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Lalaa @ 2006 09 06, 16:56)
Miaška gal dabar naudoji kauke, baltam indelyje su zaliu dangteliu, jei taip tai as ta kauke turejau, i pabaiga pradejo patikti, bet antra karta nepirkciau  ax.gif


Aha, tą pačią! smile.gif Man keistas tik vienas dalykas pasirodė, kad laikyti ją tereikia 3 minutes, kaip balzamą, paprastai kaukėms laikas ilgesnis būna... g.gif Sunaudosiu, žinoma, gerai veikia ir kaip balzamas, tik tada jau brangoka gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 09 06, 18:19)
Aha, tą pačią! smile.gif  Man keistas tik vienas dalykas pasirodė, kad laikyti ją tereikia 3 minutes, kaip balzamą, paprastai kaukėms laikas ilgesnis būna... g.gif  Sunaudosiu, žinoma, gerai veikia ir kaip balzamas, tik tada jau brangoka gaunasi.



As tai laikiau ilgiau, bet kad ji man pasirode ekonomiska, ji tokia kaip gydomoji tai naudojau karta i savaite, bet laikiau tai gal apie 20 min ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Britvute @ 2006 09 05, 09:19)
Labai geras daiktas yra vitaminai  "priorin", ju galima isigyti tik vokieciu vaistinese arba voketijoje(beje ten beveik per pus pigiau) mirksiukas.gif
Sugeriau 3men. kursa ir plaukai super atsigavo.
Bet deja maitinancioms negalima, tai laukiu kada galesiu juos gert, nes plaukai kuokstais slenka verysad.gif

As irgi labai noriu suzinoti kaina rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien buvau kirpykloj ir su kirpėja kažkaip išsikalbėjom apie plaukų slinkimą. Tai ji sakė, kad kelios klientės labai išgyrė placentolio kapsules ar ampules, dabar gerai nepamenu. Sakė, Eurokose yra jų pirkt. Pavadinimą gal ir nelabai tiksliai parašiau, bet vienu žodžiu, kažkas su placenta ten yra. Aš tai sakiau, bandysiu ax.gif Parašysiu ir čia atsiliepimus, jei ką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 07, 14:35)
Šiandien buvau kirpykloj ir su kirpėja kažkaip išsikalbėjom apie plaukų slinkimą. Tai ji sakė, kad kelios klientės labai išgyrė placentolio kapsules ar ampules, dabar gerai nepamenu. Sakė, Eurokose yra jų pirkt. Pavadinimą gal ir nelabai tiksliai parašiau, bet vienu žodžiu, kažkas su placenta ten yra. Aš tai sakiau, bandysiu ax.gif  Parašysiu ir čia atsiliepimus, jei ką mirksiukas.gif



Koslinoj Trakų g. mačiau kažkokias kaukes vienkartine su placenta
kaina 7-8 Lt
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 07, 14:35)
Šiandien buvau kirpykloj ir su kirpėja kažkaip išsikalbėjom apie plaukų slinkimą. Tai ji sakė, kad kelios klientės labai išgyrė placentolio kapsules ar ampules, dabar gerai nepamenu. Sakė, Eurokose yra jų pirkt. Pavadinimą gal ir nelabai tiksliai parašiau, bet vienu žodžiu, kažkas su placenta ten yra. Aš tai sakiau, bandysiu ax.gif  Parašysiu ir čia atsiliepimus, jei ką mirksiukas.gif

Yra kažkokios, prie kasos dažniausiai sudėtos, apie 2Lt kainuoja, jei žinoma čia tos pačios, apie kurias tu kalbi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 09 07, 16:38)
Yra kažkokios, prie kasos dažniausiai sudėtos, apie 2Lt kainuoja, jei žinoma čia tos pačios, apie kurias tu kalbi  smile.gif

Manau kad apie tas. Ir aš jas šiuo metu naudoju...Pavadinimo kaip ir nėra, arba nezinau ir aš...bet tiesiog ampulės su placenta, ir padėtos tikrai prie kasos dažniausiai būna.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 07, 18:03)
Manau kad apie tas. Ir aš jas šiuo metu naudoju...Pavadinimo kaip ir nėra, arba nezinau ir aš...bet tiesiog ampulės su placenta, ir padėtos tikrai prie kasos dažniausiai būna.. 4u.gif



As tai buvau viena nusipirkus, tai kas man nepatiko, kad ji yra stikliniame ipakavime, manau tai yra nepatogu ax.gif
Atsakyti
Na o man po nestumo tai irgi plaukai pradejo stipriai slinkti,tai as pradejau "FITOVAL plius"naudoti ten yra sitos firmos ir sampunas,losjonas ir kapsules,taciau as naudoju tik sampuna ir losjona labai liux(na bent man)mokejau 45lt.Mano broliene gere tik kapsules irgi buvo patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 09 07, 17:03)
Manau kad apie tas. Ir aš jas šiuo metu naudoju...
Na, ir kaip tau jos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magija @ 2006 09 07, 19:04)
Na o man po nestumo tai irgi plaukai pradejo stipriai slinkti,tai as pradejau "FITOVAL plius"naudoti ten yra sitos firmos ir sampunas,losjonas ir kapsules,taciau as naudoju tik sampuna ir losjona labai liux(na bent man)mokejau 45lt.Mano broliene gere tik kapsules irgi buvo patenkinta biggrin.gif



o man "Fitoval" visai nepadėjo schmoll.gif
Atsakyti
O iš jūsų niekas nebandėt plaukus plauti kiaušiniais (žaliais). Tipo sakė padedanuo slinkimo bigsmile.gif Gal verta pabandyt? g.gif
Atsakyti