Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Miaška @ 2006 09 01, 09:09)
plaukų nusiėmė! thumbup.gif  Savaitgaly būtinai pasisvogūninsiu dar kartą! biggrin.gif

mano jaunėlė sesė ir "svogūninosi"user posted image , tik jį svogūną sutarkavo ir tepėsi plaukus sultimis svogūno, darė tai jau ne kartą ir yra patenkinta rezultatu user posted image
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 01, 11:06)
mano jaunėlė sesė ir "svogūninosi"user posted image , tik jį svogūną sutarkavo ir tepėsi plaukus sultimis svogūno, darė tai jau ne kartą ir yra patenkinta rezultatu user posted image


Ir aš naudoju tik sultis: papjaustau svogūną, tada blenderiu sumalu iki košytės ir išspaudžiu sultis, kuriomis įtryniau plaukų šaknis. Gal tik sultys taip ilgai nelaiko kvapo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 09 01, 13:51)
Ir aš naudoju tik sultis: papjaustau svogūną, tada blenderiu sumalu iki košytės ir išspaudžiu sultis, kuriomis įtryniau plaukų šaknis. Gal tik sultys taip ilgai nelaiko kvapo? g.gif

tikrai neįsivaizduoju ar trumpiau kvapas laikosi jei įtrini tik sultimis, sesei taip pataraiu, kadangi ankstenėse temose pasiskaičiau, kad taip tiesiog patogiau išplauti plaukus, nei tarkim jei teptum svogūnų tyre
Atsakyti
Na nusipirkau ir aš ta "pregaine" šampūną, ir turiu losjoną, tai jei nepadės, tai tikrai svogūnus reikės bandyt bijau.gif
Atsakyti
naudojau firmos Belkosmex nuo plauku slinkimo, su ozkos pienu lyg ir - nepadejo schmoll.gif , nu gal tik truputi, dviem plaukais maziau slenka rolleyes.gif
Atsakyti
Labai geras daiktas yra vitaminai "priorin", ju galima isigyti tik vokieciu vaistinese arba voketijoje(beje ten beveik per pus pigiau) mirksiukas.gif
Sugeriau 3men. kursa ir plaukai super atsigavo.
Bet deja maitinancioms negalima, tai laukiu kada galesiu juos gert, nes plaukai kuokstais slenka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Britvute @ 2006 09 05, 15:19)
Labai geras daiktas yra vitaminai  "priorin", ju galima isigyti tik vokieciu vaistinese arba voketijoje(beje ten beveik per pus pigiau) mirksiukas.gif
Sugeriau 3men. kursa ir plaukai super atsigavo.
Bet deja maitinancioms negalima, tai laukiu kada galesiu juos gert, nes plaukai kuokstais slenka verysad.gif



o kokia ju kaina butent vokieciu vaistinej, gal zinai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adm @ 2006 08 30, 19:30)
Prieš pora savaičių nusipirkau tokią priemonę: "Plaukus maitinantis dilgėlių ekstraktas". Priemonė lituviška. Reikia plaukų šaknis įtrinti, 10 min. palaikyti ir išplauti galvą. Plaukai slinkdavo kuokštais, tai po poros procedūrų su šia priemone slinkimas baigėsi.  thumbup.gif



O nuo tos priemones nera blogo kvapo?
Atsakyti
A gal kažkas va tokias priemones naudojot? g.gif Susiradau dabar internete fotkes.. čia kur rašiau, kad nusipirkau būtent nuo slinkimo Eurovaistinėj šampūną, balzamą ir toniką iš tos pačios serijos, kur kasdien įtrint į galvos odą.. g.gif Kažkaip niekas apie tokius nerašot nieko... unsure.gif Tai ar nebandę... ar beviltiškos priemonės, kad neverta net prasidėt.. unsure.gif

NATUR VITAL:

user posted image

Čia tas tonikas:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2006 09 06, 11:43)
O nuo tos priemones nera blogo kvapo?

Tikrai nėra, išbandyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 06, 14:27)
A gal kažkas va tokias priemones naudojot?  g.gif Susiradau dabar internete fotkes.. čia kur rašiau, kad nusipirkau būtent nuo slinkimo Eurovaistinėj šampūną, balzamą ir toniką iš tos pačios serijos, kur kasdien įtrint į galvos odą..  g.gif


Natur Vital bandžiau prieš kelis metus - plaukams patiko ir pagelbėjo šiek tiek, nors tada daug ką bandžiau, tai sunku nuopelnus konkrečiai priemonei priskirti. Dabar nusipirkau kaukę nuo plaukų slinkimo iš tos pačios serijos: nematyta anksčiau, dėžutėje, apie 20 Lt mokėjau. Gaila, nerandu nuotraukos internete. Naudojau dar tik kartą, švelnaus kvapo, plaukai po jos gražiai atrodo, o dėl slinkimo tai žiūrėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 06, 15:27)
A gal kažkas va tokias priemones naudojot?  g.gif Susiradau dabar internete fotkes.. čia kur rašiau, kad nusipirkau būtent nuo slinkimo Eurovaistinėj šampūną, balzamą ir toniką iš tos pačios serijos, kur kasdien įtrint į galvos odą..  g.gif Kažkaip niekas apie tokius nerašot nieko...  unsure.gif Tai ar nebandę... ar beviltiškos priemonės, kad neverta net prasidėt..  unsure.gif

NATUR VITAL:

user posted image

Čia tas tonikas:

user posted image



Cia mano mylimiausias sampunas wub.gif wub.gif thumbup.gif o losjono neesu bandziusi, paskui parasyk kaip jis Tau mirksiukas.gif

Miaška gal dabar naudoji kauke, baltam indelyje su zaliu dangteliu, jei taip tai as ta kauke turejau, i pabaiga pradejo patikti, bet antra karta nepirkciau ax.gif

Atsakyti