Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Miaška @ 2006 08 29, 14:48)
Bet galvoju, jei tik pagelbės - dzin man tie kvapai sporto salėje, būna ir "malonesnių": kai ateina prisirūkiusios ar nepasiskalbusios marškinėlių schmoll.gif



thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man irgi baisiai slinko plaukai. Tų liaudies priemonių aš tingiu naudoti. Kažkada bandžiau česnaką, bet smirdėjo gal 2 mėn. Dabar užsisakiau kirpykloj ampulę nuo slinkimo. Lyg ir nieko. Jau mažiau slenka, o jei nieks nepadeda tai jau lyga kokia nors. Vienai draugai buvo kažkas su hormonais.
Atsakyti
Prieš pora savaičių nusipirkau tokią priemonę: "Plaukus maitinantis dilgėlių ekstraktas". Priemonė lituviška. Reikia plaukų šaknis įtrinti, 10 min. palaikyti ir išplauti galvą. Plaukai slinkdavo kuokštais, tai po poros procedūrų su šia priemone slinkimas baigėsi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adm @ 2006 08 30, 20:30)
Prieš pora savaičių nusipirkau tokią priemonę: "Plaukus maitinantis dilgėlių ekstraktas". Priemonė lituviška. Reikia plaukų šaknis įtrinti, 10 min. palaikyti ir išplauti galvą. Plaukai slinkdavo kuokštais, tai po poros procedūrų su šia priemone slinkimas baigėsi.  thumbup.gif


ui, o kur pirkai?? butų malonu gauti atsakymą ir į AŽ, nes temos neseku blush2.gif ačiū
Atsakyti
Jau turbūt ir man reikės svogūnais galvą tepti cray.gif
Nu bet kaip nenoriu bijau.gif ...bet jus čia tik visos giriat, giriat tuos svogūnus
Atsakyti
QUOTE(Adm @ 2006 08 30, 19:30)
Prieš pora savaičių nusipirkau tokią priemonę: "Plaukus maitinantis dilgėlių ekstraktas". Priemonė lituviška. Reikia plaukų šaknis įtrinti, 10 min. palaikyti ir išplauti galvą. Plaukai slinkdavo kuokštais, tai po poros procedūrų su šia priemone slinkimas baigėsi.  thumbup.gif


o kur pirkai šią priemonę? kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Dominyka_2 @ 2006 08 31, 12:06)
o kur pirkai šią priemonę? kiek kainavo?



Yra Droge, 200ml ~9lt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 30, 20:48)
Jau turbūt ir man reikės svogūnais galvą tepti cray.gif
Nu bet kaip nenoriu bijau.gif  ...bet  jus čia tik visos giriat, giriat tuos svogūnus



Tada ir nereikia cool.gif , yra ir kitu gerai veikianciu priemoniu ax.gif
Atsakyti
Nežinau ar kas rašė ,bet patikrintas receptas.Alijošiaus (sena gėlė turi būti) šakeles palaikyti savaitę šaldytuve ir po to perpjovus įtrinti į šaknis.Rezultatas liuksiškas,tik reikia netingėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2006 08 31, 13:38)
Nežinau ar kas rašė ,bet patikrintas receptas.Alijošiaus (sena gėlė turi būti) šakeles palaikyti savaitę šaldytuve ir po to perpjovus įtrinti į šaknis.Rezultatas liuksiškas,tik reikia netingėti  smile.gif


Esu tai girdėjusi, vis galvoju pabandyt. Alijošius tinkamas vaistams paaugintas ne mažiau kaip 2 metus, ir kai jo lapai pasiekia berods 15 cm ilgio (šito tiksliai nepamenu). Aš saviškį dvimetį jau naudojau - tepiau apsvilusį veidą, padėjo. Reikės ir ant plaukų išmėgint.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 31, 11:15)
Tada ir nereikia  cool.gif , yra ir kitu gerai veikianciu priemoniu  ax.gif


Kokių? bigsmile.gif Jau viską išbandžiau.... niekas nepadeda verysad.gif Liko tik svogūnai cray.gif
Atsakyti
Mano plauku slinkimo istorija stai kokia. Pradejus siaubingai!!! kristi plaukams siame forume prisirinkau visokiausiu patarimuir prisipirkau LAkmes ampules trynimui (sunaudojau kursa - bet jokio poveikio ) g.gif , nusipirkau Cutrin Bio sampuna (labai patiko thumbup.gif ), bet kazko neramu buvo , tai nubegau i poliklinika pas savo gydytoja.
PAsirodo kraujyje buvo zyyyyymiai swoon.gif sumazejes hemoglobinas. Salia visu priemoniu pradejau gerti gelezi ir aciu dievui slikti beveik praejo. victory.gif Dabar profilaktiskai geriu vitaminus.
Po tokio soko supratau, kad labai reikia myleti ir puoseleti save ir savo plaukus. 4u.gif
Atsakyti
Nu va, galiu nuraminti tas, kurios nori gydytis svogūnais, tik baidosi kvapo biggrin.gif

Po pirmojo galvos plovimo, kai nuėjau sportuoti, tikrai išprakaitavus tokiu troškinuku užkvipo... Bet ne baisiai. Po antrojo galvos plovimo per sportus tik vos vos jaučiau svogūnus, beje, plaunant galvą mažiau plaukų nusiėmė! thumbup.gif Savaitgaly būtinai pasisvogūninsiu dar kartą! biggrin.gif
Atsakyti