Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Nu aš kaip internete pasiskaičiau tai apakau blink.gif su kuo tik nori galima galvą plauti, kad tik plaukai neslinktu:
svogūnai
alus
druska
samagonas
citrinos
actas
cesnakai
visokios žolės (dilgeles, bežras, ąžuolas, apyniai ir t.t.)

ir.............................. savo paties šlapimas blink.gif doh.gif Siaubas blink.gif Žodžiu, merginos tepam viską kas po ranką papuola ir tikrai padės turėsim visos gražius plaukus mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne_gera, dar pridėk alijošių hihihi.gif man padeda. imu alijošiaus lapą, nulupu luobelę ir ištrinu galvos odą, laikau kokį pusvalandį...mama darosi kažkokį marmalą iš alijošiaus sulčių, kiaušinio ir berods medaus, sake super padeda, bet aš tingiu ..............
Atsakyti
QUOTE(JolitaJ @ 2006 08 26, 10:24)
o kvapo nebūna?
Tai su juo paskalauti ar šaknis ištrinti?
Ir su šampūnu perplauti? g.gif
Noriu pabandyt  ax.gif

plauku saknis gerai itrinti,apsivynioti su ranksluosciu ir palikti porai valandu...kvapas bus,iki kol ispalausi galva su sampunu..o po to jokio kvapelio .. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2006 08 24, 15:51)
Na, jau galiu parašyti atsiliepimus apie Vichy šampūną slenkantiems plaukams  bigsmile.gif naudoju tik savaitė, bet slinkimas sumažėjo  bigsmile.gif  ir plaukai tokie purūs clap.gif  dar geriu nakvišos aliejų  4u.gif 



bigsmile.gif reikes isbandyti ax.gif
kokia jo kaina ir koks tikslus pavadinimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 07 19, 10:53)
Aš jau kelis mėnesius turiu šią problemą. Ko tik neišbandžiau:
- šampūnas nuo slinkimo DERMENA apie 40 Lt. nieko gero
- kapsulės RADICAL irgi nieko gero, nors suvartojau visą pakuotę, be to pastebėjau, kad man reikia 2 kapsulių vienam kartui. Paskaičiavau, kad RISING kapsulės man pigiau išeina, nors 1 kapsulės kaina 7,14 bet užtenka vienos, o RADICAL 1 kaina 4,15 apytiksliai. Ir RISING šiokį tokį poveikį į teigiamą pusę davė
- varnalėšų aliejus visgi labai riebina. Galvą jau kitą dieną plauti reikia. Todėl sunaudosiu šią priemonę plaukų galiukams
Galiausiai, jau visai nusivylusi kosmetikos pramone ir išmetusi krūvą pinigų, be to žinodama, kad bus ir šalutinis efektas, visgi ryžausi išbandyti mamų išgirtą ir rekomenduojamą priemonę - išspaustų svogūnų sultis. Rezultatą pastebėjau jau iškart. Tiesa, trūkumas tas, kad sušlapus jaučiamas svogūnų kvapas. O aš kadangi sportuoju kasdien, galvos oda paprakaituoja po plaukais, tai nekas. Bet man dzin, rezultatas atperka tai - svarbiausia, kad tikrai labai ženkliai sumažėjo plaukų slinkimas. Tikiuosi, kaukės poveikis bus ilgalaikis, jei ne - dar kartą dėsiu svogūnų kaukę, nes plaukų kiekis ant galvos man svarbiau už šiokį tokį nemalonų kvapą sušlapus.  cool.gif



Tas receptas su svogunais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anzu @ 2006 07 22, 16:41)
Taigis ir as daug ka isbandziau. doh.gif Manau, kad geri sampunai, kaukes, tonikai puoseleja plaukus, bet kazkokiu super rezultatu, bent as, nepastebejau.  schmoll.gif
Neseniai atradau kosmetologini, kuriame daro galvos masaza. thumbup.gif Rezultata pamaciau po menesio. Toks eziukas ataugo. clap.gif
Man irgi patarė masažą galvos daryti - palenkus galvą šukuoti.
Atsakyti
man svogūnai irgi padėjo, rezultatai jau po pirmojo karto pasijautė thumbup.gif
aš netryniau visų plaukų, tik šaknis ir tik svogūno sultimis, ir jokio pašalinio kvapo sušlapus plaukams nejutau, išplovus galvą dar ir vyro klausiau ar nejaučia kokio neįprasto kvapo, tai sakė, kad tik šampūnas kvepia, tai va wub.gif
Atsakyti
Niu ką... apsilankiau perpiet Eurovaistinėj.. nusipirkau kažkokios priemonės galvos odai tepti nuo slinkimo.. ir iš tos pačios serijos šampūna su balzamu (irgi nuo slinkimo) + dar Merz Special Drageez vitaminus.. čia atseit irgi, odai, plaukams, nagams ir t.t. Tai žiūrėsiu, kaip čia seksis man augint tuos plaukus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 08 28, 11:27)
Niu ką... apsilankiau perpiet Eurovaistinėj.. nusipirkau kažkokios priemonės galvos odai tepti nuo slinkimo.. ir iš tos pačios serijos šampūna su balzamu (irgi nuo slinkimo) + dar Merz Special Drageez vitaminus.. čia atseit irgi, odai, plaukams, nagams ir t.t. Tai žiūrėsiu, kaip čia seksis man augint tuos plaukus... g.gif

kokia ta "kažkokia" priemonė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 28 rugpjūčio 2006 - 14:12
QUOTE(airara* @ 2006 08 28, 12:14)
man svogūnai irgi padėjo, rezultatai jau po pirmojo karto pasijautė  thumbup.gif
aš netryniau visų plaukų, tik šaknis ir tik svogūno sultimis, ir jokio pašalinio kvapo sušlapus plaukams nejutau, išplovus galvą  dar ir vyro klausiau ar nejaučia kokio neįprasto kvapo, tai sakė, kad tik šampūnas kvepia, tai va  wub.gif


Nu va, ir aš, nevilties pagauta, išsunkiau svogūną ir sultimis išsitryniau galvą. Sėdžiu sau su kepure, kol kas šeimyna kvapu nesiskundžia biggrin.gif
Tiesa, prieš tai vyrą iškamantinėjau, kas jam labiau smirdėtų, jei, pvz. rankinuke laikyčiau smulkintą česnaką ar svogūną biggrin.gif , tai nutarė kad svogūnas jam maloniau. Vat ir išsitepiau. Žiūrėsim, koks bus poveikis, kažkada labai pagelbėjo.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 08 28, 20:23)
Nu va, ir aš, nevilties pagauta, išsunkiau svogūną ir sultimis išsitryniau galvą. Sėdžiu sau su kepure, kol kas šeimyna kvapu nesiskundžia biggrin.gif
Tiesa, prieš tai vyrą iškamantinėjau, kas jam labiau smirdėtų, jei, pvz. rankinuke laikyčiau smulkintą česnaką ar svogūną biggrin.gif , tai nutarė kad svogūnas jam maloniau. Vat ir išsitepiau. Žiūrėsim, koks bus poveikis, kažkada labai pagelbėjo.


aš nedėjau kepurės schmoll.gif ir nevyniojau niekuo, ištrynus šaknis pabuvau 15-20 min. ir maudynės mirksiukas.gif

kaip poveikis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airara*: 29 rugpjūčio 2006 - 13:15
QUOTE(airara* @ 2006 08 29, 14:13)
aš nedėjau kepurės  schmoll.gif ir nevyniojau niekuo, ištrynus šaknis pabuvau 15-20 min. ir maudynės  mirksiukas.gif

kaip poveikis? 4u.gif


Aš apsivyniojau maistine plėvele ir užsimaukšlinau megztą kepurę - kaip ir dažydama su chna. Pralaikiau valandą smile.gif , kol išplauti džiūvo, jautėsi kvapas, dabar nieko. Pažiūrėsiu, kas bus treniruotėje... doh.gif
Bet galvoju, jei tik pagelbės - dzin man tie kvapai sporto salėje, būna ir "malonesnių": kai ateina prisirūkiusios ar nepasiskalbusios marškinėlių schmoll.gif
Atsakyti