Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Qutule @ 2006 08 23, 10:20)
svogunai labai gerai,tikrai sustiprina

nelabai as tikiu tom naturaliom priemonem...
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 08 23, 20:16)
nelabai as tikiu tom naturaliom priemonem...



As irgi pries, yra ir kitu normaliu priemoniu ax.gif
Atsakyti
O aš ir už natūralias, ir už kosmetines priemones. Paskalauju plaukus dilgėlių, ajerų, ąžuolo žievės nuovirais, dažau tik žolėmis - chna, bet tuo pačiu pavartoju ir vitaminų, ir kaukių visokių.

Svogūną kažkada bandžiau... Padėjo nuo slinkimo tikrai, bet džiaugiausi tik iki tol, kol su draugu šunį vedžiodama po lietumi pakliuvau. Nu blyn ir smarvė! doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 08 23, 13:23)
Fu, nu ir pavariau litanija  doh.gif

pati neskaičiau tų temų blush2.gif , tai dėkui už tavąją litaniją lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 08 23, 22:18)
O aš ir už natūralias, ir už kosmetines priemones. Paskalauju plaukus dilgėlių, ajerų, ąžuolo žievės nuovirais, dažau tik žolėmis - chna, bet tuo pačiu pavartoju ir vitaminų, ir kaukių visokių.

Svogūną kažkada bandžiau... Padėjo nuo slinkimo tikrai, bet džiaugiausi tik iki tol, kol su draugu šunį vedžiodama po lietumi pakliuvau. Nu blyn ir smarvė! doh.gif  biggrin.gif

tai as apie smarve ir kalbu.. biggrin.gif nusisaut tokiu atveju gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 08 23, 23:18)
O aš ir už natūralias, ir už kosmetines priemones. Paskalauju plaukus dilgėlių, ajerų, ąžuolo žievės nuovirais, dažau tik žolėmis - chna, bet tuo pačiu pavartoju ir vitaminų, ir kaukių visokių.

Svogūną kažkada bandžiau... Padėjo nuo slinkimo tikrai, bet džiaugiausi tik iki tol, kol su draugu šunį vedžiodama po lietumi pakliuvau. Nu blyn ir smarvė! doh.gif  biggrin.gif


Tai su dilgelem ir as kartais skaluaju smile.gif , bet cesnakai ir svogunai, mano plaukams ne draugai schmoll.gif
Atsakyti
Na, jau galiu parašyti atsiliepimus apie Vichy šampūną slenkantiems plaukams bigsmile.gif naudoju tik savaitė, bet slinkimas sumažėjo bigsmile.gif ir plaukai tokie purūs clap.gif dar geriu nakvišos aliejų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 08 22, 19:02)
bet kazkaip nekiltu man ranka svogunu galva trint... doh.gif  biggrin.gif


Nu man tai irgi nekyla unsure.gif Pats svagūnas tai man dzin, nu bet labiausiai bijau to kvapo-smarves doh.gif Nu kai jau visai plikt pradėsiu tada gal ir naudosiu svogūnus, nu bet dabar tai gal apseisiu vien kosmetinemis priemonemis ir vitaminukais ax.gif
Atsakyti
ar gali plaukai slinkti jai pradejau sviesiai dazyti? g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 08 25, 15:58)
ar gali plaukai slinkti jai pradejau sviesiai dazyti? g.gif  verysad.gif

dar ir kaip gali mirksiukas.gif
Atsakyti
vienos kaimo bobulytes man pasnabzdejo.. topsecret.gif plauku slinkima greitai sustabdo ir siaip gerai plaukams- naminuke-"samagonas"... blink.gif reikia su juo issitrinta galva,palaikyti pora valandu ir isplauti ... zinokit niekada nebuciau patikejusi tongue.gif ..rezultatai good.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2006 08 26, 01:36)
vienos kaimo  bobulytes man pasnabzdejo.. topsecret.gif plauku slinkima greitai sustabdo ir siaip gerai plaukams- naminuke-"samagonas"... blink.gif reikia su juo issitrinta galva,palaikyti pora valandu ir isplauti ... zinokit niekada nebuciau patikejusi tongue.gif  ..rezultatai  good.gif  biggrin.gif



o kvapo nebūna?
Tai su juo paskalauti ar šaknis ištrinti?
Ir su šampūnu perplauti? g.gif
Noriu pabandyt ax.gif
Atsakyti