Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

QUOTE(Marzde @ 2006 08 20, 17:29)
Lalaa tu nepyk, bet mesk lauk tą žalią buteliuką, kur dažomasis šampūnas. Aš irgi retkarčiais padažydavau juo namuose, kai norėdavau pagyvint spalvą(nes spalvos tai gražios gaunas), o į kirpyklą nesigaudavo nulėkt. Ir užsiminiau kirpėjai apie tai, tai ta labai susiraukė ir sakė, kad tai didelis blogis, kuris labai džiovina plaukus ir gadina.



Naudoju jau keleta metu ivairius dazomus balzamus ir viskas Ok, siais laikas viskas kenkia ax.gif
Atsakyti
[quote=ESLAUDA,2006 08 20, 01:22]
Kad jis jokiu stebuklu ir nedaro g.gif tongue.gif Tiesiog isplauna ir viskas bigsmile.gif
a tai kuom jis tada uz kitus geresnis? biggrin.gif
Atsakyti
man po plauku dazymo baisiai pradejo plaukai slinkti, bija kad visus pamesiu verysad.gif , dabar nusipirkau wichy ampules. gal kas bandet?
Atsakyti
Radau knygoje pavadinimu "Dididžioji namų vaistinė", kad galvą reikia plauti alumi, jis stiprina plaukus. Vienam plovimui reikia 0,2alaus. Perplaukite plaukus šiltu vandeniu, po to pusę alaus kiekio masažuodami įtrinkite į galvos odą, palaukite 15 min.ir vėl perplaukite šiltu vandeniu. Po to pakartokite procedūrą su likusiu alumi. Iššukuokite plaukus ir leiskite jiems išdžiūti. Paprastai alus taip greitai įsigeria į galvos odą, kad visiškai nesijaučia kvapo.

...Beje, čia toms, kas naudoja svogūnus, įdomu kaip jus juos naudojat? Sultis įtrinat ar kaip? Nes aš žinau, kad reikia svogūną nulupti perpjauti pusiau ir su pusele svogūno masažuoti galvos odą.
Atsakyti
yra margaritos sampunas ir kondicionierius, su alaus mielemis atrodo ar kazkaip panasiai vadinasi, pabandziau bet nelabai patiko, reikes gal pabandyti su alum, nes jauciu kad be plauku greitai galiu likti. schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2006 08 22, 14:15)
yra margaritos sampunas ir kondicionierius, su alaus mielemis atrodo ar kazkaip panasiai vadinasi, pabandziau bet nelabai patiko, reikes gal pabandyti su alum, nes jauciu kad be plauku greitai galiu likti. schmoll.gif  verysad.gif


Vieną kartą pabandžiau ir man jau užteko, daugiau "Margaritos" tikrai nebepirksiu. Aš aplamai prieš lietuviškas plaukų priemones esu labai nusistačiusi.
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 22, 00:10)
Radau knygoje pavadinimu "Dididžioji namų vaistinė", kad galvą reikia plauti alumi, jis stiprina plaukus. Vienam plovimui reikia 0,2alaus. Perplaukite plaukus šiltu vandeniu, po to pusę alaus kiekio masažuodami įtrinkite į galvos odą, palaukite 15 min.ir vėl perplaukite šiltu vandeniu. Po to pakartokite procedūrą su likusiu alumi. Iššukuokite plaukus ir leiskite jiems išdžiūti. Paprastai alus taip greitai įsigeria į galvos odą, kad visiškai nesijaučia kvapo.

...Beje, čia toms, kas naudoja svogūnus, įdomu kaip jus juos naudojat? Sultis įtrinat ar kaip? Nes aš žinau, kad reikia svogūną nulupti perpjauti pusiau ir su pusele svogūno masažuoti galvos odą.

bet kazkaip nekiltu man ranka svogunu galva trint... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O as vakar po visu plovimu dar plaukus isskalavau labai stipriu ( nes padauginau su kiekiais ) apyniu nuoviru.....Nu ir kudlos siandien blush2.gif Ta prasme plaukai labai purus, stori tokie, tankus atrodo........Kaip su liuto karciais dabar.....As tai paprasati perskalavau ikusus galva i bliuda - ir kad saknim kliutu ir kad plaukam, o paskui vandeniu nebenuskalvau. Kokia 5 min lyg jautesi keistas kvapas, bet paskui nusigaravo. Siaip nebloga priemone. Bet mano manymu pati efektyviausia - besplave chna thumbup.gif . Dar tik 3 ar 4 kartus dariausi ta jos kauke, o plaukai praktiskai nustojo slinkt thumbup.gif Tik jau mozones su ta chna tai Matka Boska doh.gif
Atsakyti
QUOTE
bet kazkaip nekiltu man ranka svogunu galva trint... 


svogunai labai gerai,tikrai sustiprina
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2006 08 23, 09:01)
Bet mano manymu pati efektyviausia - besplave chna  thumbup.gif . Dar tik 3 ar 4 kartus dariausi ta jos kauke, o plaukai praktiskai nustojo slinkt  thumbup.gif Tik jau mozones su ta chna tai Matka Boska  doh.gif

pasiterlioti visokiomis kaukėmis mėgstu, tam laiko man negalia, o sakyk kas čia per bespalvė chna g.gif ar ji tinka šviesintiems plaukams, nes kiek žinau, tai jei dažai dažais plaukus, tai su chna reikalų negalima turėti
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 08 23, 10:03)
pasiterlioti visokiomis kaukėmis mėgstu, tam laiko man negalia, o sakyk kas čia per bespalvė chna  g.gif ar ji tinka šviesintiems plaukams, nes kiek žinau, tai jei dažai dažais plaukus, tai su chna reikalų negalima turėti

Mano plaukai kastoniniai, bet kaip tik neseniai nusisviesinau sviesiom sruogelem - ir nieko ta chna bespalve ju nenudazo. Ir siaip perskaiciau abi temas apie plauku dazyma su chna, ir issiaiskinau, kad bespalve neturi itakos nei spalvai pries dazyma, nei po dazymo. As tai bespalve perku Droge arba M<aksimoj, buna padeta prie plauku dazu. Ant plauku iki puses nugarois reikia 2 pakeliu, uzplikau verdanciu vandeniu, per ta laika issiplaunu plaukus, nusausinu ranksluosciu ir ta silta tyrele ( grietineles tirstumo reik pasidaryt ) swu kempinele paskirstau ant saknu, po to ant visu plauku. Laikau ne 15 min kaip rekomenduoja, o nuo 2 ir daugiau val. Apsisukus maistine plevele ir uzsidejus ziemine kepure lotuliukas.gif Issiplauna sunkokai, bet galima arba sampuna panaudot, arba koki balzama - tada normaliai tioe grudeliai issiskalauja......Fu, nu ir pavariau litanija doh.gif
Atsakyti
...Beje, čia toms, kas naudoja svogūnus, įdomu kaip jus juos naudojat? Sultis įtrinat ar kaip? Nes aš žinau, kad reikia svogūną nulupti perpjauti pusiau ir su pusele svogūno masažuoti galvos odą.
[/quote]

Svoguna susitarkuoji su bulvine tarka, arba su rankine tarka, issispaudi per merliuka sultis, ir jomis trini galva. Su vata pamirkai, darai sklastyma ir itrini su ta pamirkyta vata. Ir taip visa galva, o po to imasazuoji i saknis. Geriau uzsidek pirstines, nes tas kvapelis ir i ranku oda isigeria. Viena karteli dariau, bet nusiteik tam, kad po svogunu puse meteliu plaukai dar smirdes, ypac jei lietaus gaus arba suprakaituosi. Nemalonu labai. Bet man atrode, kad tuo metu padejo, nustojo slinkti. Jei darysies, parasyk, ar jutai poveiki? Sekmes!
Atsakyti