Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

as girdejau, kad Nizoral ir Nizorex yra labai gera priemone nuo plauku slinkimo ( nors pagnrindine paskirtis - naikinti pleiskanas). man tiko, nors ne vienos pleiskaneles neturejau.. ir siaip pastebejau, kad tokiso "keistos priemones" gali gerai paveikti plauku augima ( pvz, cemeryciu vanduo)
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 17, 21:01)
Tai tu išsitrini ir iškarto nenuplauni, o išplauni tik ryte? Ar kaip?



Mano serumas (Belitos) yra nenuplaunamas, instrukcijoje parasyta, kad nauduoti po galvos plovimo ir nenuskalauti, tapi ir darau smile.gif Plaukus plaunu kas antra diena, tai pirma karta darau kaip instrukcijoje, o antra vakare istepu galvos oda, o ryte plaunu plakus ax.gif

Man labai patinka mano serumas, jo galima tepti ir visus plaukus, tai ie tokie atsigave dabar, minksti, purus thumbup.gif o ir plaukai maziau slenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 17, 10:52)
Firma Belita, profesinali serija, Serumas nuo slinkimo, nenuplaunmas.
Pirkau Martinoje, Vilkpedes bazeje, Vilniuje  ax.gif

o gal žinai kur kitur galima to serumo galima nesipirkti išskyrus tas bazes mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 18, 13:53)
Mano serumas (Belitos) yra nenuplaunamas, instrukcijoje parasyta, kad nauduoti po galvos plovimo ir nenuskalauti, tapi ir darau  smile.gif  Plaukus plaunu kas antra diena, tai pirma karta darau kaip instrukcijoje, o antra vakare istepu galvos oda, o ryte plaunu plakus  ax.gif

Man labai patinka mano serumas, jo galima tepti ir visus plaukus, tai ie tokie atsigave dabar, minksti, purus  thumbup.gif  o ir plaukai maziau slenka  smile.gif


As irgi visas Kauno bazes jau ismaliau - nu bliamba niekur nera verysad.gif
Atsakyti
Daugiau kazkaip niekur nemaciau g.gif Jei pamatysiu pranesiu smile.gif
Atsakyti
taigi, pirma karta panaudojau Pregaine sampuna smile.gif visai nieko, bet kol kas stebuklu nepastebejau...matyt, ateity viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 08 18, 16:28)
taigi, pirma karta panaudojau Pregaine sampuna smile.gif visai nieko, bet  kol kas stebuklu nepastebejau...matyt, ateity viskas lotuliukas.gif


as jau baigiu pirma buteliuka sunaudoti, bet kad butu super duper poveikis, tai nepastebejau g.gif
siaip nuo slinkimo yra sampunas regaine, o pregaine tik patartina kartu vartoti, ar kaip ten yra ant buteliuko parasyta, nepamenu dabar ax.gif
Atsakyti
Stai ka radau internete

***************


SPA centras

AKROPOLYJE

Atsipalaiduokite grožio ir ramybės saloje…

NEMOKAMAI!

Konsultantė tirs veido ir galvos odą, plaukus bei

jų šaknis analizatoriumi, parinks tinkamą kosmetiką.

Nepraleiskite puikios progos!



Kiekvieną antradienį 16:30-19:30 val.

Kiekvieną ketvirtadienį 16:30-19:30 val.

Kiekvieną šeštadienį 13-17 val.



************************




O mano plaukai irgi slenka. Geriu silici, 3 tabletes per diena. Atrodo nebe taip seriuosi, nors geriu tik kokia savaite thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLLIA: 19 rugpjūčio 2006 - 18:25
QUOTE(JOLLIA @ 2006 08 19, 19:25)
Stai ka radau internete

***************
SPA centras

AKROPOLYJE

Atsipalaiduokite grožio ir ramybės saloje…

NEMOKAMAI!

Konsultantė tirs veido ir  galvos odą, plaukus bei

jų šaknis analizatoriumi, parinks tinkamą kosmetiką.

Nepraleiskite puikios progos!



Kiekvieną antradienį 16:30-19:30 val.

Kiekvieną ketvirtadienį 16:30-19:30 val.

Kiekvieną šeštadienį 13-17 val.



************************
O mano plaukai irgi slenka. Geriu silici, 3 tabletes per diena. Atrodo nebe taip seriuosi, nors geriu tik kokia savaite  thumbup.gif



silicis man irgi patinka, bet vis tiek seriuos smile.gif o gal cia jau paranoja, gal cia naturaliai plaukai krenta g.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 08 18, 16:28)
taigi, pirma karta panaudojau Pregaine sampuna smile.gif visai nieko, bet  kol kas stebuklu nepastebejau...matyt, ateity viskas lotuliukas.gif

Kad jis jokiu stebuklu ir nedaro g.gif tongue.gif Tiesiog isplauna ir viskas bigsmile.gif

QUOTE(Silvija @ 2006 08 19, 11:55)
as jau baigiu pirma buteliuka sunaudoti, bet kad butu super duper poveikis, tai nepastebejau  g.gif
siaip nuo slinkimo yra sampunas regaine, o pregaine tik patartina kartu vartoti, ar kaip ten yra ant buteliuko parasyta, nepamenu dabar  ax.gif

Regaine yra losjonas kuris itrinamas i galvos oda, kuri patartina naudoti kartu su pregaine sampunu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 08 20, 01:22)
Regaine yra losjonas kuris itrinamas i galvos oda, kuri patartina naudoti kartu su pregaine sampunu bigsmile.gif


jo ax.gif
Atsakyti
Lalaa tu nepyk, bet mesk lauk tą žalią buteliuką, kur dažomasis šampūnas. Aš irgi retkarčiais padažydavau juo namuose, kai norėdavau pagyvint spalvą(nes spalvos tai gražios gaunas), o į kirpyklą nesigaudavo nulėkt. Ir užsiminiau kirpėjai apie tai, tai ta labai susiraukė ir sakė, kad tai didelis blogis, kuris labai džiovina plaukus ir gadina.
Atsakyti