Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

o as kazkada bandziau skysto azoto masazus nuo plauku slinkimo ir kad skatintu plauku augima. vyksta Gydomosios kosmetologijos centre, kaina buvo 6 litai uz seansa. jei geri dar tuo metu vitaminus plaukams tai isvis gerai.
Atsakyti
Panos, o gal mes visos per daug panikuojam del to slinkimo? Na as skaiciau, kad normalu, jei per diena isslenka 100 plauku. Tai vakar dariau bandyma - nuo pat ryto sukavausi tik tuo paciu sepeciu, rinkau visus iskritusius plaukus ir vakare dariau tyrima - skaiciavau kiek cia ju iskrito. Ogi 50 lotuliukas.gif Lygiai. O as kad pergyvenu, kad man neva plaukai slenka lotuliukas.gif Aisku, gydymosi programa tesiu, nes nepamaisys, sustiprins plaukus. Zinot, labai fainas serumas purskiamas yra Droge, tipo recepty babushki Agafji, siaip buteliuke smirda, bet kai juo ispurski plaukus, tai kvapas per 5 min nusigaruoja, o plaukai tikrai nuo jo standesni, stipresni. Tikrai rekomenduoju thumbup.gif Yra nuo pleiskanu, ir tipo " plauku augimo aktyvatorius ". Sudetis tieisog ideali - vien eteriniu alieju misinys thumbup.gif ir JOKIOS chemijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 16, 20:49)
O kur yra jo pirkti? Ir gal gali parašyti tikslų pavadinimą šito serumo?



Yra pirkti bazeje, kaina iki 10lt, turis 300ml, pirmas buteliukas (baltas) is desnes ax.gif

user posted image
Atsakyti
kuriam sandely ir kurioj galerijoj? smile.gif
aplankysiu
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 17, 08:50)
Yra pirkti bazeje, kaina iki 10lt, turis 300ml, pirmas buteliukas (baltas) is desnes  ax.gif


Nu bet tikslaus pavadinimo aš tame buteliuke taip ir nematau blush2.gif
Atsakyti
Firma Belita, profesinali serija, Serumas nuo slinkimo, nenuplaunmas.
Pirkau Martinoje, Vilkpedes bazeje, Vilniuje ax.gif
Atsakyti
aš jungiuosi prie jūsų unsure.gif man irgi slenka plaukai, jau kokį mėn unsure.gif šiandien nusipirkau vichy laboratorijos šampūną. dar rekomendavo pantogar kapsules, bet pabijojau pirkti, nes jų kaina (30 kapsulių) 45 lt su centais, o jų nė puse mėn neužtenka, nes per dieną reikia išgerti 2-3 kapsules. ar kas bandėt? ar tikrai jos tokios geros? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2006 08 17, 13:55)
aš jungiuosi prie jūsų  unsure.gif man irgi slenka plaukai, jau kokį mėn  unsure.gif šiandien nusipirkau  vichy laboratorijos šampūną. dar rekomendavo pantogar kapsules, bet pabijojau pirkti, nes jų kaina (30 kapsulių) 45 lt su centais, o jų nė puse mėn neužtenka, nes per dieną reikia išgerti 2-3 kapsules. ar kas bandėt? ar tikrai jos tokios geros?  g.gif 



o apie ta sampuna vichy gal ka zinai ? ar pirma kart naudosi ji ? blush2.gif man irgi slenka plaukai verysad.gif
Atsakyti
Nusipirkau CUTRIN BIO + serumą. Bet gal žinot kas kiek laiko jį reikia naudoti? Instrukcijoje nerašo doh.gif Kas kiek laiko jus naudojat? Ar čia kasdien reikia? g.gif
Nu bet pirmą kartą kai išsitepiau nu ir galvos odą peršti, siaubas unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 17, 20:07)
Nusipirkau CUTRIN BIO + serumą. Bet gal žinot kas kiek laiko jį reikia naudoti? Instrukcijoje nerašo  doh.gif Kas kiek laiko jus naudojat? Ar čia kasdien reikia?  g.gif
Nu bet pirmą kartą kai išsitepiau nu ir galvos odą peršti, siaubas  unsure.gif  verysad.gif



Kiek zinau, tai po galvos plovimo ax.gif

As ta ta seruma naudoju kai isplaunu plaukus ir paskui kita diena vakare, o ryte plaunu plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 17, 19:19)
Kiek zinau, tai po galvos plovimo  ax.gif

As ta ta seruma naudoju kai isplaunu plaukus ir paskui kita diena vakare, o ryte plaunu plaukus  smile.gif


Tai tu išsitrini ir iškarto nenuplauni, o išplauni tik ryte? Ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Silvija @ 2006 08 17, 18:00)
o apie ta sampuna vichy gal ka zinai ? ar pirma kart naudosi ji ?  blush2.gif man irgi slenka plaukai  verysad.gif



bandysiu pirmą kartą g.gif
Atsakyti