Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai-2dalis

Laba,
turiu bedike verysad.gif - virsugalvyje retus plaukus. Bet si problema ishryshkejo tik priesh keleta metu. Net nezinau ir ko griebtis, gal kas turit patarimu?
Buciau baisiai dekinga smile.gif
Atsakyti
Pabandyk Regaine,Kerastase Bain Prevention priemones,jos tikrai veiksmingos.Zinoma brangios,bet tokiais atvejaus nereikia taupyti.
Atsakyti
PAbandyk Cutirin priemones. Yra plaukų šampūnas stiprinantis plaukus iš Bio+ serijos ir tos pačios serijos losijonas plaukams. Bent jau man po mėnesio naudojimo atsirado ežiukas. Po kelių mėnesių dar pakartojau kursą. Plaukai tikrai sustiprėjo. Abu kartu kainuoja nuo 40 iki 50 Lt. kažkur.
LAbai daug išleidau ampulėms, bet jos man tiek kiek norėjau nepadėjo.
Atsakyti
sveikute, pirmiausiai pasidaryk kraujo tyrimą, pasitikrink geležies kiekį kraujyje, ne hemaglobiną, o tik geležį (imamas iš venos ir yra mokamas, apie 7 lt, bet kokiam med centre). pas mane situacija tokia, nuo vaistų pradėjo juodai slinkti plaukai, net aplinkiniai pastebėjo, tai šeimos daktarė patarė pasidaryti tyrimą, ir tikrai, nors hb ligtai normoj, bet pačios geležies beveik nerasta, jau 2 mėn. geriu geležies prep. nustojo slinkti plaukai thumbup.gif vakar buvau kirpykloje, tai net kirpėja pastebėjo, kad daug trumpų plaukučių 4u.gif
Atsakyti
Labai pritariu lotaai - neskubek pirkti ivairiu priemoniu, kai neissiaiskinai priezasties. Vienas dalykas - reti plaukai is prigimties, t.y. kai ta nuleme jau genai, o kitas dalykas, kai ta itakoja aplinka, stresas, mityba ir viso to pasekoje ima trukti kazkokiu tai medziagu. Va tada ir geriau issiaiskinti - kokiu, uzuot bandzius viena priemone po kitos, ir neradus tinkamo vaisto, pagaliau imti darytis tyrimus smile.gif Pradek butent nuo ju. Sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
nesinervink (isgerk alaus) , papurska goldwello dermacontrol spaju ir viskas bus ok. slinkima sustabdo, bet ne daugioau kaip ir visos priemones. bet si nors kazkiek veikia
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 26, 21:49)
nesinervink (isgerk alaus) , papurska goldwello dermacontrol spaju ir viskas bus ok. slinkima sustabdo, bet ne daugioau kaip ir visos priemones. bet si nors kazkiek veikia

Tau veike, pas ja gali but kita problema ax.gif Turiu pastebeti, plaukai slenka nuo kazkokios priezasties, ypac jeigu tik vienoje srityje (virsugalvyje).
Atsakyti
sveikos supermamos, dar karta biggrin.gif
na siame forume radau tikrai daug klausimu sia tema, bet neradau nieko kas man padetu!
na as turiu labai silpnus ir retus plaukus unsure.gif kiekviena diena isslenka bent po kuoksta plauku, teliko 10% is tu plauku kuriuos turejau pries pora metu g.gif cray.gif cry.gif na as cia jau pasiskaiciau ir pabandziau kaikuriuos dalykus kuriuos cia siulete mirksiukas.gif naudoju sampuna pregaine, ir cemeryciu vandeni tepu, naudoju net 2 namines kaukes ir viena pirkta (keune) kurias supermamos rekomendavo, bet nieks nepadeda schmoll.gif ka man daryti? nejaugi tai beviltiska cry.gif gal galite patarti kokius veiksmingus vitaminus? kapsules ar kanors kita? nesu vilniete todel neviska galiu isigyti unsure.gif buciau labai dekinga jei kas padetu......
Atsakyti
QUOTE(kosemakalose @ 2006 06 11, 19:36)
sveikos supermamos, dar karta biggrin.gif
na siame forume radau tikrai daug klausimu sia tema, bet neradau nieko kas man padetu!
na as turiu labai silpnus ir retus plaukus unsure.gif  kiekviena diena isslenka bent po kuoksta plauku, teliko 10% is tu plauku kuriuos turejau pries pora metu g.gif  cray.gif  cry.gif  na as cia jau pasiskaiciau ir pabandziau kaikuriuos dalykus kuriuos cia siulete mirksiukas.gif  naudoju sampuna pregaine, ir cemeryciu vandeni tepu, naudoju net 2 namines kaukes ir viena pirkta (keune) kurias supermamos rekomendavo, bet nieks nepadeda schmoll.gif ka man daryti? nejaugi tai beviltiska cry.gif gal galite patarti kokius veiksmingus vitaminus? kapsules ar kanors kita? nesu vilniete todel neviska galiu isigyti unsure.gif  buciau labai dekinga jei kas padetu......

Sveika mirksiukas.gif Noreciau tau padeti, taigi pasidalinsiu savo patirtimi.Man plaukai slinkdavo stipriai, tai man liepe gerti puse metu vitaminus A+E, tada pirkau Vichy sampuna nuo plauku slinkimo ir daug Vichy ampuliu nuo plauku slinkimo... thumbup.gif Galvojau skeptiskai, nes priemones ne is pigiausiu, bet patikek tai buvo verta thumbup.gif Buvau isbandzius visko, bet tik tai man padejo.O jei tau nepades, tikrai kreipkis i gydytoja, gal pasiulys kokiu proceduru(kaip su elektrinem sukom) ar israsys vaistu.O gal pirmiausia issitirk, gal kazkas blogai su skydliaukes veikla ar kitais organais, nenoriu gasdinti, bet tai gali buti ir ligos pozymiai, o gal laikeisi dietos? g.gif Zodziu, prirasiau daug, bet kad butu naudos is to doh.gif mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kosemakalose @ 2006 06 11, 19:36)
sveikos supermamos, dar karta biggrin.gif
na siame forume radau tikrai daug klausimu sia tema, bet neradau nieko kas man padetu!
na as turiu labai silpnus ir retus plaukus unsure.gif  kiekviena diena isslenka bent po kuoksta plauku, teliko 10% is tu plauku kuriuos turejau pries pora metu g.gif  cray.gif  cry.gif  na as cia jau pasiskaiciau ir pabandziau kaikuriuos dalykus kuriuos cia siulete mirksiukas.gif  naudoju sampuna pregaine, ir cemeryciu vandeni tepu, naudoju net 2 namines kaukes ir viena pirkta (keune) kurias supermamos rekomendavo, bet nieks nepadeda schmoll.gif ka man daryti? nejaugi tai beviltiska cry.gif gal galite patarti kokius veiksmingus vitaminus? kapsules ar kanors kita? nesu vilniete todel neviska galiu isigyti unsure.gif  buciau labai dekinga jei kas padetu......


Pradžiai įdėmiai perskaityk kai kurias temas apie plaukus: tikrai yra apie plaukų slinkimą, kaip atsiauginti plaukus ir pan.
Jei teliko tik 10 proc. tavo plaukų - manau skubiai reikia keliauti pas gydytojus. Čia tikrai nebekosmetinis defektas, o gali būti labai rimtos ligos įspėjamasis ženklas. Jei perlenkei lazdą aprašinėdama: tikrai rasi naudingų paratimų paskaičius mamyčių patarimus.
Atsakyti
tikrai neperdedu..tas ir baisiausia, kad rasau tiesa! cry.gif dietos tikrai teko laikytis, ir nekarta......tikrai reiktu pasitarti su gydytoju, bet gyvenu provincijos ir galimybes pasitarti su normaliu gydytoju neturiu! unsure.gif o kokie pozymiai gali rodyti skydliaukes sutrikima? atleiskit uz tokius neprotingus klausimus, bet tikrai nezinau ka daryti ir kur kreiptis! verysad.gif
dekui begite, pabandysiu a+e vitaminu pagerti ir pro vichy priemones nepraeisiu smile.gif tikiuosi pades rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kosemakalose @ 2006 06 12, 18:51)
tikrai neperdedu..tas ir baisiausia, kad rasau tiesa! cry.gif  dietos tikrai teko laikytis, ir nekarta......tikrai reiktu pasitarti su gydytoju, bet gyvenu provincijos ir galimybes pasitarti su normaliu gydytoju neturiu! unsure.gif  o kokie pozymiai gali rodyti skydliaukes sutrikima? atleiskit uz tokius neprotingus klausimus, bet tikrai nezinau ka daryti ir kur kreiptis! verysad.gif
dekui begite, pabandysiu a+e vitaminu pagerti ir pro vichy priemones nepraeisiu smile.gif  tikiuosi pades rolleyes.gif

Skydliaukes sutrikima gali rodyti butent slenkantys plaukai, luzinejantys nagai, dar greitai uzdustama ir pan. Odel dietu reikia buti labai atsargiai nono.gif Ypac savavalisku...As zinau, ka sakau, nes pati anksciau laikiausi, tai ne tik plaukai slinko, bet ir alpt buvau pradejus... doh.gif Matai, nelabai zinau ka tau ir patart, kai nebuvus pas gydytoja, neaisku kas ten negerai, bet jau blogiausiu atveju pagerk vitaminus tuos vadinasi atrodo A+E forte(ar kazkas panasaus) blush2.gif tokioj zalioj dezutej jie.Bet vistiek manau, kad turi labai pasistengti pakliuti pas gydytoja, cia jau rimta kalba ne del grozio, o del sveikatos, nedelsk!
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2006 06 12, 19:21)
Skydliaukes sutrikima gali rodyti butent slenkantys plaukai, luzinejantys nagai, dar greitai uzdustama ir pan. Odel dietu reikia buti labai atsargiai  nono.gif Ypac savavalisku...As zinau, ka sakau, nes pati anksciau laikiausi, tai ne tik plaukai slinko, bet ir alpt buvau pradejus... doh.gif  Matai, nelabai zinau ka tau ir patart, kai nebuvus pas gydytoja, neaisku kas ten negerai, bet jau blogiausiu atveju pagerk vitaminus tuos vadinasi atrodo A+E forte(ar kazkas panasaus) blush2.gif  tokioj zalioj dezutej jie.Bet vistiek manau, kad turi labai pasistengti pakliuti pas gydytoja, cia jau rimta kalba ne del grozio, o del sveikatos, nedelsk!

Dar neblogai butu pagert Magne B6...sirdute sustiprintu ir visa organizma
Atsakyti