Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(Isia @ 2015 07 18, 08:11)
Sveikos mamos smile.gif
Prisiduosiu ir cia kad 16 d. 9.11 val, Cezario operacijos pagalba susitikom su suneliu smile.gif didelis vyrkas 4050 gr, 54 cm. Tikras mano katinukas smile.gif
Pieno fabrikeliai kurias,o ir as gan lengvai atsigaunu.
Reik susikaupt per telefona rasau,aprasyt kodel ir sis antras nestumas baigesi CP...wink.gif
Tikiuos, kas nors itrauks mane i sarasa kitoj temutej wink.gif

Sveikinimai thumbup.gif wub.gif lauksim issamesnio pasakojimo 4u.gif

QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 18, 08:39)
Sveikinimai smile.gif

Nu ka man bando veiksmas vykti biggrin.gif jau nuo 7 ryto saremei kas 5min. Ruosiuosi puosiuosi, pamaitinu seima ir bandysiu vaziuoti i GN smile.gif  blyn ziaurei pradejau bijoti  rolleyes.gif

Wow bigsmile.gif lengvai ir greitai 4u.gif

As po next ispardavimo doh.gif zodziu ir snd jauciu negimdau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2015 07 18, 08:11)
Sveikos mamos smile.gif
Prisiduosiu ir cia kad 16 d. 9.11 val, Cezario operacijos pagalba susitikom su suneliu smile.gif didelis vyrkas 4050 gr, 54 cm. Tikras mano katinukas smile.gif
Pieno fabrikeliai kurias,o ir as gan lengvai atsigaunu.
Reik susikaupt per telefona rasau,aprasyt kodel ir sis antras nestumas baigesi CP...wink.gif
Tikiuos, kas nors itrauks mane i sarasa kitoj temutej wink.gif


Melyni sveikinimai smile.gif
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 18, 08:39)
Sveikinimai smile.gif

Nu ka man bando veiksmas vykti biggrin.gif jau nuo 7 ryto saremei kas 5min. Ruosiuosi puosiuosi, pamaitinu seima ir bandysiu vaziuoti i GN smile.gif  blyn ziaurei pradejau bijoti  rolleyes.gif

Pagaliau smile.gif lengvai ir greitai smile.gif lauksim ziniu
Atsakyti
ZmoNa, kaip sausi netikeciausiu metu wink.gif
Nera ten pas jus kalniuku,kur paveziotu tave,ar laiptu,kad palaipiotum gerai? smile.gif
Silutej cia kad supuole kelios gimdyves vienu metu, ir gimdo ir operuoja. Kai toks mazas skyrius,keista,kaip jis ten speja suktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 15:04)
Rimtai ?  bigsmile.gif  o tu norejai tokios dovanos? Bet tai kai cool biggrin.gif as tai nenoreciau bet nerealus vyras  thumbup.gif

As kažkada buvau užsiminus, kad visai smagu butu motoroleriu i darbą važiuot ar siaip kur palekt kai šilta, tai ir padovanojo biggrin.gif
Pagimdžiusioms sveikinimai! wub.gif
Gimdančioms, lengvai ir greitai!
Atsakyti
Nu ka pas mane nieko gero... kaklelis nuo pirmadienio nikiek nepasistumeju pasiruosimo link, saremius fiksuoja. Pagulde i stebejima, jei neprogresuos veiksmas gali ir paleisti dar snd...
Nu blyn taip ir bijojau, kad kaklelis nebus nikiek pasiruoses... jauciu laukia ilgas ir kankinantis procesas manes. Gal prasytis, kad leistu i akro mane iseiti pasivaikscioti, vistiek cia l.netoli. O ta palata tikrai slegia blink.gif pogimdyvineje kur buvau, tai zymei jaukiau.
Va pasibedavojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 18, 07:35)
Ačiū už sveikinimus, mergaitės smile.gif
Isia, kitos temutės turbūt jau nebebus. Reikia prašyti moderatorės, kad visas vienu kartu pataisytų čia.



O i bendraamzius nesikraustysim? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2015 07 18, 13:15)
O i bendraamzius nesikraustysim? ax.gif

O gal kraustomės į Fb?
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2015 07 18, 10:22)
ZmoNa, kaip sausi netikeciausiu metu wink.gif
Nera ten pas jus kalniuku,kur paveziotu tave,ar laiptu,kad palaipiotum gerai? smile.gif
Silutej cia kad supuole kelios gimdyves vienu metu, ir gimdo  ir operuoja. Kai toks mazas skyrius,keista,kaip jis ten speja suktis smile.gif

Yra vat galvoju nuo ko pradeti lotuliukas.gif vyrui sakau paveziok duobedu keliu.. sake masina jam gadinasi lotuliukas.gif reik eit begiot turbut doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Daug sveikinimu naujoms mamytems. Stiprybes gimdanciom ir dar vis benesiojancioms...Jau tikrai, atrodo, kad pries metus buvau nescia doh.gif lotuliukas.gif

JBM, Parasiau tau fb mirksiukas.gif Jorune - tikras angeliukas wub.gif



Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nu va, prisikaičius jūsų langų valymo ir generalinio valymosi pasakojimų, šiandien prisiverčiau ir aš nusivalyt langus biggrin.gif nes nu sąžinė užgraužė biggrin.gif taip sugalvojau paskutinį savaitgalį atšvęst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake* @ 2015 07 18, 14:30)
O gal kraustomės į Fb?


Mamules kur jus ten fb rasti? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 18, 15:18)
Mamules kur jus ten fb rasti? wub.gif


Parasyk rasarasa... Kaip rabe fb rasti,ji tada gales pakviesti i grupe..


O siandien suprarau kad gal man kamstis pradėjo eiti... Tikiuosi jis neuztruks visu 2sav...



Papildyta:
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 18, 10:41)
Nu ka pas mane nieko gero... kaklelis nuo pirmadienio nikiek nepasistumeju pasiruosimo link, saremius fiksuoja. Pagulde i stebejima, jei neprogresuos veiksmas gali ir paleisti dar snd...
Nu blyn taip ir bijojau, kad kaklelis nebus nikiek pasiruoses... jauciu laukia ilgas ir kankinantis procesas manes. Gal prasytis, kad leistu i akro mane iseiti pasivaikscioti, vistiek cia l.netoli. O ta palata tikrai slegia  blink.gif  pogimdyvineje kur buvau, tai zymei jaukiau.
Va pasibedavojau smile.gif


Laikykis,gal visgi isivaziuos veikla 4u.gif
Atsakyti