Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 22:04)
Padirbau  doh.gif  sutvarkiau buhalterija isslaviau grindis, toletus nu ir nieko.. dar apsipirkom... sianakt varysiu i next ispardavima nes panasu kad net nezadu byret  doh.gif  vyras sako nesiok iki antro gimtadienio kol visi dantys sudygs  doh.gif

O gal iki mokyklos reiktu panesioti, tikrai maziau vargo ir bemiegiu naktu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 17, 22:55)
O gal iki mokyklos reiktu panesioti,  tikrai maziau vargo ir bemiegiu naktu biggrin.gif  biggrin.gif

Tai jau tikrai doh.gif bet isivaizduojat kiek nepatogumu butu 5 metus nescia bunant lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 23:09)
Tai jau tikrai  doh.gif  bet isivaizduojat kiek nepatogumu butu 5 metus nescia bunant  lotuliukas.gif

Ir suo kariamas pripranta biggrin.gif
Atsakyti
Na ir mažylis - akivaizdu, kad skiria mamą ir tėtį. Kai nubunda vidury miego ir aš paimu ant rankų, jis automatiškai ieško papulio ir nerimsta. O tokį perdavus tėveliui - užmiega ant rankų blink.gif
Sako, kad kūdikiai mamą pagal kvapą atpažįsta wub.gif
Dar kai mano balsą išgirsta ima ieškoti papulio doh.gif žodžiu, aišku, kad jam mama = (.) (.) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cantika: 17 liepos 2015 - 23:07
Negimdau dar ir as...tik gleiviu daugiau.Dar siandien turejom kelione is Kauno i Panevezy ir atgal,drauge sake kad drasi...bet ka daryt jei daugiau jokiu simptomu.Tik gryzinejant atgal,labai krapstes apacioj ir malesi per visa pilva...Kojos patino,bet jau lovoj....bandysim miegot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 17, 13:23)
Labutės, nu tai va, tęsiu istoriją.
6 vėl pas tą bjaurią bobą tonus matavau, tai pasakė, kad minimalūs gimdos susitraukimai. Prašiau pažiūrėt kaklelį, tai aprėkė, kad naktį matavo ir niekas ten taip greitai neatsidarinėja kaip man atrodo.
CP turėjo būti 8:40, bet nukėlė 10-ai. Ačiū Dievui vyras prieš 8 atvažiavo, tai trynė nugarą. Nu man žiauriai skaudėjo, ašaros bėgo, norėjau kuo greičiau tos operacijos. Gydytoja pikta buvo, nes jai niekas nepranešė, kad man veikla prasidėjusi.
9:30 pasakė,  kad patikrins kaklelį, nu ir ką - 8 cm. 10 val buvom gimdykloj, ir per 12 stūmimų 11:45 užgimė mano Aronas 3400 gr ir 50 cm. Vyras verkė, gražu buvo žiūrėt biggrin.gif

Viską skauda, truputį kirpo, ant rankų nuospaudos smile.gif


Sveikinu ir čia, va tai tau ir operacija planinė smile.gif

Dar negimdau ir aš, 3tfu, bet ir palaikyt dar noriu, na bet čia jau pupai spręst, kada pasirodyt smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos smile.gif
Prisiduosiu ir cia kad 16 d. 9.11 val, Cezario operacijos pagalba susitikom su suneliu smile.gif didelis vyrkas 4050 gr, 54 cm. Tikras mano katinukas smile.gif
Pieno fabrikeliai kurias,o ir as gan lengvai atsigaunu.
Reik susikaupt per telefona rasau,aprasyt kodel ir sis antras nestumas baigesi CP...wink.gif
Tikiuos, kas nors itrauks mane i sarasa kitoj temutej wink.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus, mergaitės smile.gif
Isia, kitos temutės turbūt jau nebebus. Reikia prašyti moderatorės, kad visas vienu kartu pataisytų čia.
Kažin kaip Lapkritine? Lyg nerašė vakar? g.gif

Oi kaip gera ant nugaros gulėt, tik tą ir tedarau tongue.gif

Lukštenkitės, riešutukai nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2015 07 18, 08:11)
Sveikos mamos smile.gif
Prisiduosiu ir cia kad 16 d. 9.11 val, Cezario operacijos pagalba susitikom su suneliu smile.gif didelis vyrkas 4050 gr, 54 cm. Tikras mano katinukas smile.gif
Pieno fabrikeliai kurias,o ir as gan lengvai atsigaunu.
Reik susikaupt per telefona rasau,aprasyt kodel ir sis antras nestumas baigesi CP...wink.gif
Tikiuos, kas nors itrauks mane i sarasa kitoj temutej wink.gif

Sveikinimai smile.gif

Nu ka man bando veiksmas vykti biggrin.gif jau nuo 7 ryto saremei kas 5min. Ruosiuosi puosiuosi, pamaitinu seima ir bandysiu vaziuoti i GN smile.gif blyn ziaurei pradejau bijoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 18, 08:39)
Sveikinimai smile.gif

Nu ka man bando veiksmas vykti biggrin.gif jau nuo 7 ryto saremei kas 5min. Ruosiuosi puosiuosi, pamaitinu seima ir bandysiu vaziuoti i GN smile.gif  blyn ziaurei pradejau bijoti  rolleyes.gif

Veiksmas vyksta - saunu!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cantika @ 2015 07 17, 23:07)
Na ir mažylis - akivaizdu, kad skiria mamą ir tėtį. Kai nubunda vidury miego ir aš paimu ant rankų, jis automatiškai ieško papulio ir nerimsta. O tokį perdavus tėveliui - užmiega ant rankų  blink.gif
Sako, kad kūdikiai mamą pagal kvapą atpažįsta  wub.gif
Dar kai mano balsą išgirsta ima ieškoti papulio  doh.gif  žodžiu, aišku, kad jam mama = (.) (.)  lotuliukas.gif


Taip ir turetu buti kad mama pagal pieno kvapa atpazista wub.gif

QUOTE(tuatra @ 2015 07 18, 07:35)
Ačiū už sveikinimus, mergaitės smile.gif
Isia, kitos temutės turbūt jau nebebus. Reikia prašyti moderatorės, kad visas vienu kartu pataisytų čia.
Kažin kaip Lapkritine? Lyg nerašė vakar?  g.gif

Oi kaip gera ant nugaros gulėt, tik tą ir tedarau  tongue.gif

Lukštenkitės, riešutukai  nestuke.gif  4u.gif


Oj ir as jau noriu ant nugaros gulet blush2.gif


QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 18, 07:39)
Sveikinimai smile.gif

Nu ka man bando veiksmas vykti biggrin.gif jau nuo 7 ryto saremei kas 5min. Ruosiuosi puosiuosi, pamaitinu seima ir bandysiu vaziuoti i GN smile.gif  blyn ziaurei pradejau bijoti  rolleyes.gif



Laukiam ziniu irkad lengvai ir greitai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 18, 07:39)
Sveikinimai smile.gif

Nu ka man bando veiksmas vykti biggrin.gif jau nuo 7 ryto saremei kas 5min. Ruosiuosi puosiuosi, pamaitinu seima ir bandysiu vaziuoti i GN smile.gif  blyn ziaurei pradejau bijoti  rolleyes.gif


Lengvai ir greitai!
Atsakyti