Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

sveikutes, nu ir duodat merginos temom, smagu skaityt smile.gif
nuo gimdymo apie skausmus, nuo vyro apie vibratorius suuuper thumbup.gif mano mazius po tu stebuklingu lasiuku nakty miega po 3-4 val. bet va snd diena kazkoks sudirges, atrodo gal persimiegojo? bet kai lapas, akys vos atmerktos, bet inkscia, zyzia, valgydamas snd atpyle, poto valgydamas uzspringo.. doh.gif man tas maitinimas istisas stresas smile.gif dbr seip ne taip uzmigo, tai deginu kojas bolkone kol jis irgi po saulute miega smile.gif
norejau paklaust, kaip daznai mazylius vonelese maudot? jau dbr vien susinervinau fb. paskaicius kad visu mazyliai D vit.geria, o mum nepaskyre iki rudens.. tj galvoju gal blogai ir maudau as?!gal per retai? oj kokia mama... blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiaip ir ligoninėj sakė, ir vyresnįjį maudydavom kasdien. Bet Kristupą kas antrą-trečią dieną maudom, nes atšąla be proto, bet greit maudysiu irgi kasdien, geriau miegos.
Papildyta:
QUOTE(Mikkute @ 2015 07 17, 15:35)
sveikutes, nu ir duodat merginos temom, smagu skaityt smile.gif
nuo gimdymo apie skausmus, nuo vyro apie vibratorius suuuper thumbup.gif  mano mazius po tu stebuklingu lasiuku nakty miega po 3-4 val. bet va snd diena kazkoks sudirges, atrodo gal persimiegojo? bet kai lapas, akys vos atmerktos, bet inkscia, zyzia, valgydamas snd atpyle, poto valgydamas uzspringo.. doh.gif man tas maitinimas istisas stresas smile.gif dbr seip ne taip uzmigo, tai deginu kojas bolkone kol jis irgi po saulute miega smile.gif
norejau paklaust, kaip daznai mazylius vonelese maudot? jau dbr vien susinervinau fb. paskaicius kad visu mazyliai D vit.geria, o mum nepaskyre iki rudens.. tj galvoju gal blogai ir maudau as?!gal per retai? oj kokia mama... blush2.gif  lotuliukas.gif

D vitaminas tai būtinas Lietuvoj.
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 15:13)
Vat pas mus irgi tuo klausimu sausra jau gal 3 4 men biggrin.gif nenoriu net pagalvot apie tai  schmoll.gif  jau geriau vibratorius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Man tai isvis tas noras kaio dingi su pirmu nestumu, tai dar neatsirado biggrin.gif

QUOTE(Mikkute @ 2015 07 17, 15:35)
sveikutes, nu ir duodat merginos temom, smagu skaityt smile.gif
nuo gimdymo apie skausmus, nuo vyro apie vibratorius suuuper thumbup.gif  mano mazius po tu stebuklingu lasiuku nakty miega po 3-4 val. bet va snd diena kazkoks sudirges, atrodo gal persimiegojo? bet kai lapas, akys vos atmerktos, bet inkscia, zyzia, valgydamas snd atpyle, poto valgydamas uzspringo.. doh.gif man tas maitinimas istisas stresas smile.gif dbr seip ne taip uzmigo, tai deginu kojas bolkone kol jis irgi po saulute miega smile.gif
norejau paklaust, kaip daznai mazylius vonelese maudot? jau dbr vien susinervinau fb. paskaicius kad visu mazyliai D vit.geria, o mum nepaskyre iki rudens.. tj galvoju gal blogai ir maudau as?!gal per retai? oj kokia mama... blush2.gif  lotuliukas.gif

As tai maudydavau 2k i sav.mazdaug, o vasara tai kasdien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 17, 16:05)
Man tai isvis tas noras kaio dingi su pirmu nestumu, tai dar neatsirado biggrin.gif


Man irgi tas pats lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikinu naujas mamytes thumbup.gif o labai labai laukianciom linkiu greiciau issiridenti smile.gif
Man dar liko geros 2savaites tai as neskubu nors jau tokia depresija prasidejo kad sakes...tas pilvas didelis, nuktaikos nera, noriu pasipuosti, apsiauti aukstakulnius, nueiti i koki koncerta ar terasoj pasedeti kaip normalus zmogus o ne banginis. Ir noriu kalbetis su visais ne tik apie tai kaip as jauciuosi ar bijau kur gimdysiu kaip gimdysiu kiek maitinsiu ir pan. Zodziu...nu si bo do... verysad.gif ir tokie miegadieniai prasidejo kad sakes..is lovos neislipu. Atsikeliau siandien 10val pavalgiau pusrycius, isleidau vyra i darba nuejau i dusa ir priguliau (apie 12val) tai ka manot..prabudau katik biggrin.gif
Ir vaikas pradejo taip skaudziai judeti..pilvas kvadratinis darosi ir spiria kazkur zemai zemai arba i pusle arba i srandi..nu zodziu. Ne nuotaika man siandien ax.gif
Atsakyti
Tuatra, wow!!!! Sveikinu!!! 4u.gif Ir dar tokia istorija, skaitant jau nervas ime, kam tokie žmonės dirba jei negali būti žmogiški kai ypač to reikia doh.gif
Žmona, nu atrodo kad tu jau tuoj, bet kad tu simptomu tau ir anksčiau būdavo but still 2in1 biggrin.gif
Nu man po kamščio ketvirtą dieną pagimdžiau, taip kad laukit kantriai mamytes mirksiukas.gif cool.gif
Juoduke, patinginiauk taip kol gali!!!! Tarkim aš šiandien tik 12val pusryčius valgiau nors atsikėlus nuo 9 val doh.gif nesuprantu kur laikas tirpsta.. g.gif na bet cia mažiukas visa atima wub.gif ner kaip pykt wub.gif
Mikkute, o mums sakė maudyti kas 2-3dienas.. O jei karščiai tada kasdien.. Nestresuok, kiekvieną mama tik pažįsta savo vaiką ie žino kas geriausia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutyte:): 17 liepos 2015 - 16:14
QUOTE(juoduke02 @ 2015 07 17, 16:40)
Sveikinu naujas mamytes  thumbup.gif o labai labai laukianciom linkiu greiciau issiridenti smile.gif
Man dar liko geros 2savaites tai as neskubu nors jau tokia depresija prasidejo kad sakes...tas pilvas didelis, nuktaikos nera, noriu pasipuosti, apsiauti aukstakulnius, nueiti i koki koncerta ar terasoj pasedeti kaip normalus zmogus o ne banginis. Ir noriu kalbetis su visais ne tik apie tai kaip as jauciuosi ar bijau kur gimdysiu kaip gimdysiu kiek maitinsiu ir pan. Zodziu...nu si bo do... verysad.gif  ir tokie miegadieniai prasidejo kad sakes..is lovos neislipu. Atsikeliau siandien 10val pavalgiau pusrycius, isleidau vyra i darba nuejau i dusa ir priguliau (apie 12val) tai ka manot..prabudau katik biggrin.gif
Ir vaikas pradejo taip skaudziai judeti..pilvas kvadratinis darosi ir spiria kazkur zemai zemai arba i pusle arba i srandi..nu zodziu. Ne nuotaika man siandien  ax.gif

Zn kai pagimdysi, visos kalbos bus apie gimdyma, maitinima, o paskui siaip apie vaiku prieziura ir auklejima biggrin.gif
Atsakyti
Tuatra sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kazko merginos visos nutilot, as cia vis paskaitau, paskaitau, o dabar ziuriu mirtina tyla. biggrin.gif Greiciausiai negimdziusios jau gimdo, o su leliukais mamos maitina. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 17, 21:52)
Kazko merginos visos nutilot, as cia vis paskaitau, paskaitau, o dabar ziuriu mirtina tyla.  biggrin.gif    Greiciausiai negimdziusios jau gimdo, o su leliukais mamos maitina.  biggrin.gif

Dar negimdo biggrin.gif
Atsakyti
Padirbau doh.gif sutvarkiau buhalterija isslaviau grindis, toletus nu ir nieko.. dar apsipirkom... sianakt varysiu i next ispardavima nes panasu kad net nezadu byret doh.gif vyras sako nesiok iki antro gimtadienio kol visi dantys sudygs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 17, 20:52)
Kazko merginos visos nutilot, as cia vis paskaitau, paskaitau, o dabar ziuriu mirtina tyla.  biggrin.gif    Greiciausiai negimdziusios jau gimdo, o su leliukais mamos maitina.  biggrin.gif


Negimdo negimdo ir jokios veiklos, tai ner ka pasakoti ax.gif

QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 21:04)
Padirbau  doh.gif  sutvarkiau buhalterija isslaviau grindis, toletus nu ir nieko.. dar apsipirkom... sianakt varysiu i next ispardavima nes panasu kad net nezadu byret  doh.gif  vyras sako nesiok iki antro gimtadienio kol visi dantys sudygs doh.gif


Nebloga mintis thumbup.gif bus isvengta daug bemiegiu naktu del pilvo putimo ir dantu dygimo lotuliukas.gif
Atsakyti