Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Į skiepų temą pažiūrėkit ŠITĄ video. Nerealu wub.gif
Atsakyti
Kaip nenusisaut po bemieges nakties?
Snd vaziuosim mazaja uzregistruoti. Oras tragedija O.o
Mama ryt isskrenda tai verkt norisi nzn kaip suksimes sad.gif dabar su vyru tik masinos rakteliais tarpdury apsikeiciam.. kaip reikes gyventi neturiu zalio supratimo doh.gif noriu kaukt doh.gif

QUOTE(tuatra @ 2015 08 05, 10:28)
Į skiepų temą pažiūrėkit ŠITĄ video. Nerealu  wub.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 08 05, 10:28)
Į skiepų temą pažiūrėkit ŠITĄ video. Nerealu  wub.gif

Nu cia tai super thumbup.gif kur tokiu daktaru cia rasti, medali duociau blush2.gif

Na kaip jus laikotes?
Zmona uzuojauta, laikykis. Tikekis kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 08 05, 18:05)
Nu cia tai super  thumbup.gif kur tokiu daktaru cia rasti, medali duociau  blush2.gif

Na kaip jus laikotes?
Zmona uzuojauta, laikykis. Tikekis kad viskas bus gerai  4u.gif

Buvom pas daktarelius pasisverti.. gimem 3700 o dabar 4140.. zodziu augam gerai o man tai taip keista biggrin.gif mano pirmoji perkarus visada buvo dabar irgi biggrin.gif labai gerai atsimenu 3.5 men per krikstynas ji svere 5300.. tai realiai mazajai bereik uzsimesti kiek daugiau nei kg ir busim pasivije sese doh.gif nu ner ko noret kai tiek valgo.. kakoja.. miega... man baisu pampu isnaudojom per 2sav ir 3 dienas 200 vnt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 08 05, 18:41)
Buvom pas daktarelius pasisverti.. gimem 3700 o dabar 4140.. zodziu augam gerai o man tai taip keista biggrin.gif mano pirmoji perkarus visada buvo dabar irgi biggrin.gif labai gerai atsimenu 3.5 men per krikstynas ji svere 5300.. tai realiai mazajai bereik uzsimesti kiek daugiau nei kg ir busim pasivije sese  doh.gif  nu ner ko noret kai tiek valgo.. kakoja.. miega... man baisu pampu isnaudojom per 2sav ir 3 dienas 200 vnt  doh.gif

Jai super thumbup.gif didelės augat
Mes vakar buvom svertis, tai nuo numesto svorio priaugo 1 kg. O pirmas gydytojo klausimas - ar užtenka pieno doh.gif kaip sovietiška...
Atsakyti
QUOTE(Cantika @ 2015 08 05, 22:16)
Jai super  thumbup.gif didelės augat
Mes vakar buvom svertis, tai nuo numesto svorio priaugo 1 kg. O pirmas gydytojo klausimas - ar užtenka pieno  doh.gif kaip sovietiška...

Mane kaip nervina tas klausimas. Atrodo neturi ko daugiau paklausti. Dar jei pradeda aiskinti apie pieno riebuma, tai isvis... kartais sakau, kad reiks nunesti i pienine patikrinti.. biggrin.gif savaitgali uosviene vel "patare" nusitraukti pasizeti kiek pieno turiu, nes tikriausiai neuztenka, kad vaikas toks neramus... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
man ir kvaila skautyt ir girdėt,kad mamos pienas gali būti riebus, liesas. Nesotus- taip, bet neriebus. doh.gif gi ne veršiukus auginam. doh.gif
Vieni gali daug svorio priaugt,kiti mažiau. Maniškis tiek pritraukia to pienuko, kad kartais nemažai ir atpila. Dar vis kartais sotumo nepajaučia. Arba nori įsikabinęs papuni gulėt,bet pyksta, gi pritraukia, reik ryt. Pampersus ir mes labai intensyciai gadinam. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cantika @ 2015 08 05, 21:16)
Jai super  thumbup.gif didelės augat
Mes vakar buvom svertis, tai nuo numesto svorio priaugo 1 kg. O pirmas gydytojo klausimas - ar užtenka pieno  doh.gif kaip sovietiška...


Kiek esu girdejus per menesi "uztenka" priaugti 500g,o cia visas kg thumbup.gif ,tai tikrai keistas klausimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 08 06, 11:37)
Mane kaip nervina tas klausimas. Atrodo neturi ko daugiau paklausti. Dar jei pradeda aiskinti apie pieno riebuma, tai isvis... kartais sakau, kad reiks nunesti i pienine patikrinti.. biggrin.gif savaitgali uosviene vel "patare" nusitraukti pasizeti kiek pieno turiu, nes tikriausiai neuztenka, kad vaikas toks neramus...  doh.gif  biggrin.gif

Tai ka man sneket isvis nusitraukt galiu tik 20 ml doh.gif nu bet uzaugo vaikas puskili per dvi savaites nu su 20 ml nemanau kad butu uzaugus doh.gif pirmagime mano kudena tai isvis visi kaip sutare sakydavo pieno neturi nes ji dar ir nerami labai buvo doh.gif man tai kai isgirstu zodi uosviene tai adrenalinas sukyla lotuliukas.gif
Atsakyti
idomu pabaigsim sita tema iki nauju?! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 08 09, 16:42)
idomu pabaigsim sita tema iki nauju?! biggrin.gif

Nuu jei ir toliau tokiais tempais rasysim tai drysciau teigti kad nepabaigsim biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 08 09, 17:12)
Nuu jei ir toliau tokiais tempais rasysim tai drysciau teigti kad nepabaigsim biggrin.gif


As ir taip galvoju, vis uzsuku ale paskaityt biggrin.gif tai gal net nekeliaus temute i bendraamzius, jei vistiek FB gyvenimas verda.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasos_lasas: 12 rugpjūčio 2015 - 09:28