Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(Gutjera @ 2015 08 02, 07:26)
Nors nieko IS merginu jau cia beveik neliko, vis tiek pasipasakosiu savo gimdymo istorija  biggrin.gif
O viskas prasidejo gan netiketai. 25 d. (sestadieni) mano vaikai svente gimtadieni pas kaimynus, apie 22.00 h, jau pasaukiau, kad eitu namo, bet po kiek laiko atejo vaikai su kaimyne ir paprase, kad jie dar 10 minuciu pabutu, nes tuoj saudys saliutus. Tie 10 min ir pagreitino Liutauro gimima. Po 10 min. ateina visi verkdami, kaimyne mazaja nesa ant ranku, vidurinioji rekia: -mama tik tu nesijaudink... sakau kas nutiko sakykit, bandau islaikyti saltakraujiskuma, galu gale pasako, kad maziausiai ikando suo, kiek galedama salciau tai priemiau, taciau greiciausiai signalas mano smegenims vis tiek buvo duotas. Nakti vaziavom siuti, kol atsigulem, kol as uzmigau tai buvo jau ir 2.00 val. 6.30 atsikeliau nuo to, jog pajutau tarp koju tekant vandenis. Tekejo jie po truputuka (kas valanda), 8.00 h paskambinau vyrui, kad griztu namo, vaikus 11.00 nuveziau i atlaidus, dar pati pabuvau, tada palikau savo chebra mamai ir tetai, nuvaziavau namo ruostis, per ta laika vyras grizo. Zodziu apie 13.00 buvom ligoninei. Gydytojo reziume - vandenys teka, o kaklelis visiskai nepasiruoses  doh.gif  , ziuriu jie tik susizvalge, zodziu po valandos padetis buvo geresne, bet ne ypatingai, apie 16.00 h, praplesia man vaisiaus vandenu pleve ir pradeda leisti skatinamuosius. Jokiu saremiu nejutau kol nepradejo skatinti. Apie 18.00 prasidejo smarkieji saremiai, veliau saremiu metu reikejo atsistoti, pradejo mane vartyti ant abieju sonu, kad vaikas praplestu kakleli, galu gale  pajutau, kad greiciausiai jau gimdau, ziuriu visi sujudo ir 20.20 sulaukem LIUTAURO.  4u.gif


Sauni istorija smile.gif 4u.gif mes iskart lekem i priimamaji pradejus begt vandenim, nes jei buciau laukus tiek kiek tu buciau ir namie pagimdzius wub.gif

P.s. As cia irgi karts nuo karto uzsuku paskaityt bet jau visas veiksmas vyksta fb bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo progse: 02 rugpjūčio 2015 - 14:41
Gutjera 4u.gif sauni istorija.. bet jau tikrai kaip ilgai viskas.. sveikatytes jums 4u.gif

QUOTE(Rutyte:) @ 2015 08 02, 11:25)
Oho istoriija! Ačiū, kad pasidalinai  mirksiukas.gif bet ir neskubejimas tavo kai vandenys nubėgo  biggrin.gif man tai 12 nubėgo, tai 1 val. Mes jau priimamajam buvom  biggrin.gif
Aš nors ne visada parasau, bet užsuku pasksityti  biggrin.gif  bet tikra tiesa - forumas čia apmires  biggrin.gif
Paselusi, gera idėja su lininiais patalais, ačiū!!!  4u.gif

Nu man nubego vandenys 9 ryto kol dar issiprausiau ir issividuriavau lotuliukas.gif ligoninej buvom 10.15.. o 11.28 gime mazoji ax.gif
Atsakyti
Labas rytas. Vis tiek čia jau niekas neskaito, tai prisipažinsiu, kad Markas buvo mano pirmoji meilė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 08 03, 10:14)
Labas rytas. Vis tiek čia jau niekas neskaito, tai prisipažinsiu, kad Markas buvo mano pirmoji meilė biggrin.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 08 03, 11:14)
Labas rytas. Vis tiek čia jau niekas neskaito, tai prisipažinsiu, kad Markas buvo mano pirmoji meilė biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Skaito, skaito mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 08 02, 08:26)
Nors nieko IS merginu jau cia beveik neliko, vis tiek pasipasakosiu savo gimdymo istorija  biggrin.gif
O viskas prasidejo gan netiketai. 25 d. (sestadieni) mano vaikai svente gimtadieni pas kaimynus, apie 22.00 h, jau pasaukiau, kad eitu namo, bet po kiek laiko atejo vaikai su kaimyne ir paprase, kad jie dar 10 minuciu pabutu, nes tuoj saudys saliutus. Tie 10 min ir pagreitino Liutauro gimima. Po 10 min. ateina visi verkdami, kaimyne mazaja nesa ant ranku, vidurinioji rekia: -mama tik tu nesijaudink... sakau kas nutiko sakykit, bandau islaikyti saltakraujiskuma, galu gale pasako, kad maziausiai ikando suo, kiek galedama salciau tai priemiau, taciau greiciausiai signalas mano smegenims vis tiek buvo duotas. Nakti vaziavom siuti, kol atsigulem, kol as uzmigau tai buvo jau ir 2.00 val. 6.30 atsikeliau nuo to, jog pajutau tarp koju tekant vandenis. Tekejo jie po truputuka (kas valanda), 8.00 h paskambinau vyrui, kad griztu namo, vaikus 11.00 nuveziau i atlaidus, dar pati pabuvau, tada palikau savo chebra mamai ir tetai, nuvaziavau namo ruostis, per ta laika vyras grizo. Zodziu apie 13.00 buvom ligoninei. Gydytojo reziume - vandenys teka, o kaklelis visiskai nepasiruoses  doh.gif  , ziuriu jie tik susizvalge, zodziu po valandos padetis buvo geresne, bet ne ypatingai, apie 16.00 h, praplesia man vaisiaus vandenu pleve ir pradeda leisti skatinamuosius. Jokiu saremiu nejutau kol nepradejo skatinti. Apie 18.00 prasidejo smarkieji saremiai, veliau saremiu metu reikejo atsistoti, pradejo mane vartyti ant abieju sonu, kad vaikas praplestu kakleli, galu gale  pajutau, kad greiciausiai jau gimdau, ziuriu visi sujudo ir 20.20 sulaukem LIUTAURO.  4u.gif



Tu ne viena cia,esu ir as 4u.gif

Pirmiausia sveikinimai,dziugu kad viskas gerai baigesi su gimdymu. blush2.gif Kaip mazoji?
Papildyta:
QUOTE(tuatra @ 2015 08 03, 11:14)
Labas rytas. Vis tiek čia jau niekas neskaito, tai prisipažinsiu, kad Markas buvo mano pirmoji meilė biggrin.gif


Ooo skaito dar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 08 03, 10:14)
Labas rytas. Vis tiek čia jau niekas neskaito, tai prisipažinsiu, kad Markas buvo mano pirmoji meilė biggrin.gif


Laba ryta 4u.gif

Skaito skaito lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 08 03, 12:37)
Tu ne viena cia,esu ir as  4u.gif

Pirmiausia sveikinimai,dziugu kad viskas gerai baigesi su gimdymu.  blush2.gif Kaip mazoji?

kAIP IR NIEKO GERO, TA SIULE KURIA ale "siuvo" issiskyre, siandien atejus gydytojai pas naujagimi tuo paciu papasakojau, kad va ikando ir, kad zaizda nelabai gyja, gal paziuretumet, tai zodziu ji prigazdino kodel mes nesiskiepijom, ir kad paskui nesigailetume, tai zodziu vyras nuveze mazaja i santariskes skiepams, bet taip kaip praejo po ikandimo jau 9 dienos, be gydytojos siuntimo ju neprieme, tai dabar lauksim rytojaus, vaziuosim siuntimo ir vel grisim i santariskes skiepams. Zodziu... doh.gif
Atsakyti
Dar ir aš užeinu paskaityt kai mažius miega thumbup.gif
Kažkokia nostalgija mane apėmė, galvoju kaip vis dėlto faina buvo būt nėštukei wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 08 03, 11:14)
Labas rytas. Vis tiek čia jau niekas neskaito, tai prisipažinsiu, kad Markas buvo mano pirmoji meilė biggrin.gif

biggrin.gif tikrai kad vidos skaito biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(trysduvienas @ 2015 08 03, 19:00)
Dar ir aš užeinu paskaityt kai mažius miega thumbup.gif
Kažkokia nostalgija mane apėmė, galvoju kaip vis dėlto faina buvo būt nėštukei wub.gif  biggrin.gif

O aš tai galvoju kokios visos buvo aktyvios, kiek daug pašnekesių ax.gif kiekviena pasipasakodavo kaip gyvena, kas džiugina, kas nervina, ypač TA kiek emocijų suteikdavo wub.gif o dabar spejam tik dėl maziuku kažką pasiteirauti ir tiek, jau paplepejimui nebelieka laiko.. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Taip,smagu budavo skaityt sia tema,pilna troba budavo snekanciu.Dabar kiti reikalai rupi.
Po tokios nakties,tai tureciau kaip zombis vaiksciot,nu visa nakty be normalaus miego,pavalgo,pakeiciu pampi,ir turetu uzmigt...gerai butu,tik padedu i lovyte 10-15 min ir vel viskas is naujo...
Tiesa,pasakius tai tikrai gali stogas nuvaziuot,jei jau nevaziuoja,gerai kad vyresnelis,moka pats uzsiimti,pazaisti...tik valgyt reik padaryt.Isivaizduoju,kaip sunku toms,kuriu vyresnieji 2-3 metuku...Turbut buciau jau senai i durnyna isvaziavus.
Ir nesuprantu,kaip toks maziukas ir visai miego nenori,nu nesakau diena pamiega,bet nuo 7 val vakaro prasideda,gal dar ir pilvuko putimas prisideda...
Pasiskundziau,dabar einu i fb paklausti biggrin.gif
Atsakyti
Ooo jau su nostalgija prisimenu musu visu istisus pokalbius cia, kaip gaila kad cia jau nieko nebeliko. Taip smagu budavo paskaitineti kaip kuri jauciasi ir pan. Net nebuvus kelias dienas, galedavau perskaityti viska ka plepedavot 4u.gif FB sunkiai speju viska perskaityti doh.gif
Mes siandien buvom pas daktariuke su mazyliu, sveremes. per 3 savaites priaugom 600 gramu, tai jau sveriame 3600 kg smile.gif kita savaite eisime skiepuka daryti, tai jei mazius prades verkti, ryskiai bliausiu kartu ir as... blush2.gif
Atsakyti