Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 30, 22:50)
Nu kadangi gelezines tai nupirkau zieda biggrin.gif bet ne auksini ar sidabrini o lyg koks titaninis biggrin.gif ai nesvarbu.. svarbu batus nusipirkau  lotuliukas.gif  o ziedui liko 15 minuciu biggrin.gif nes mazoji jau lyg turejo keltis tai nebuvo kada ziurineti biggrin.gif nu cia airija viska galima grazinti ir apkeisti tai apsikeis biggrin.gif

Del dovanos tai blyn sudetinga .. bet as jauciu rubu nepirkciau.. nzn kokie tavo tevai ka megsta. As perliniu vestuviu proga dekoravau buteli su perlais ir ju nuotraukom.. toki idomesnes formos. Ir diplomus uzsakinejau .. del lininiu tai irgi galvot reiktu g.gif

biggrin.gif tai aišku, pirmą batai, o tik paskui žiedai thumbup.gif titano žiedas labai geras, mano vyras tokį nešiojo ir labai mego, bet teko atsisveikinti kai vestuvini uždėjau biggrin.gif
Rūbų aš ir nenorėčiau bet kolkas nesugalvoji nieko kitko.. Mamai noriu linine staltiese didelė padovanoti, bet noriu gražios o ne bobutuskos, o tėčiui nieko kito nesugalvojau kaip lininius marškinius.. Kolkas tokios mintys smile.gif hm, bet reikes ir man pagalvoti kažką apie dekora ax.gif visai patiktų jiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 30, 23:00)
biggrin.gif tai aišku, pirmą batai, o tik paskui žiedai  thumbup.gif titano žiedas labai geras, mano vyras tokį nešiojo ir labai mego, bet teko atsisveikinti kai vestuvini uždėjau  biggrin.gif
Rūbų aš ir nenorėčiau bet kolkas nesugalvoji nieko kitko.. Mamai noriu linine staltiese didelė padovanoti, bet noriu gražios o ne bobutuskos, o tėčiui nieko kito nesugalvojau kaip lininius marškinius.. Kolkas tokios mintys  smile.gif hm, bet reikes ir man pagalvoti kažką apie dekora  ax.gif visai patiktų jiems  smile.gif

yra super graziu lininiu uzvalkalu lovai, o linas taip malonu miegoti-mmm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 30, 19:02)
Oj kaip nelaukiu mmm  schmoll.gif kad tik kuo veliau jos ateitų!!! Anksčiau galvojau kad kol maitini tai tikrai nesirgsi, bet pasirodo ir maitinant gali būti mmm..

O aš jau dvi drauges pagavau, kurios nežinojo, jog žindant nebūna mmm, viena iš jų laukiasi lotuliukas.gif
Man su pirmu berods po pusės metų prasidėjo, bet tai normalu, nes pradėjau primaitinti - reiškia, mažiau vaikas krūties gavo.
Atsakyti
Dažnai pas kuriuos pametinukai pastoja maitindamos ir net nenutuokia smile.gif Nenorėčiau, pametinukus augint daug sunkiau, nei dvynukus doh.gif
Atsakyti
siandien paskutine liepos diena,musu dvi liepinukes uzstrigo.....O kur musu si tema keliaus?!
Atsakyti
Keliaus į Bendraamžių kampelį čia http://www.supermama...p?showforum=254
Atsakyti
Siandien paskutine diena musu liepinukiu verysad.gif Kaip mamytes kurios dar liko? keliates i rugpjuti? 4u.gif

As siandien baigiu nubuciuot savo vaika blush2.gif
Atsakyti
Man atrodo as viena likau sm bigsmile.gif lotuliukas.gif einu ieskot fb lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors nieko IS merginu jau cia beveik neliko, vis tiek pasipasakosiu savo gimdymo istorija biggrin.gif
O viskas prasidejo gan netiketai. 25 d. (sestadieni) mano vaikai svente gimtadieni pas kaimynus, apie 22.00 h, jau pasaukiau, kad eitu namo, bet po kiek laiko atejo vaikai su kaimyne ir paprase, kad jie dar 10 minuciu pabutu, nes tuoj saudys saliutus. Tie 10 min ir pagreitino Liutauro gimima. Po 10 min. ateina visi verkdami, kaimyne mazaja nesa ant ranku, vidurinioji rekia: -mama tik tu nesijaudink... sakau kas nutiko sakykit, bandau islaikyti saltakraujiskuma, galu gale pasako, kad maziausiai ikando suo, kiek galedama salciau tai priemiau, taciau greiciausiai signalas mano smegenims vis tiek buvo duotas. Nakti vaziavom siuti, kol atsigulem, kol as uzmigau tai buvo jau ir 2.00 val. 6.30 atsikeliau nuo to, jog pajutau tarp koju tekant vandenis. Tekejo jie po truputuka (kas valanda), 8.00 h paskambinau vyrui, kad griztu namo, vaikus 11.00 nuveziau i atlaidus, dar pati pabuvau, tada palikau savo chebra mamai ir tetai, nuvaziavau namo ruostis, per ta laika vyras grizo. Zodziu apie 13.00 buvom ligoninei. Gydytojo reziume - vandenys teka, o kaklelis visiskai nepasiruoses doh.gif , ziuriu jie tik susizvalge, zodziu po valandos padetis buvo geresne, bet ne ypatingai, apie 16.00 h, praplesia man vaisiaus vandenu pleve ir pradeda leisti skatinamuosius. Jokiu saremiu nejutau kol nepradejo skatinti. Apie 18.00 prasidejo smarkieji saremiai, veliau saremiu metu reikejo atsistoti, pradejo mane vartyti ant abieju sonu, kad vaikas praplestu kakleli, galu gale pajutau, kad greiciausiai jau gimdau, ziuriu visi sujudo ir 20.20 sulaukem LIUTAURO. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 08 02, 08:26)
Nors nieko IS merginu jau cia beveik neliko, vis tiek pasipasakosiu savo gimdymo istorija  biggrin.gif
O viskas prasidejo gan netiketai. 25 d. (sestadieni) mano vaikai svente gimtadieni pas kaimynus, apie 22.00 h, jau pasaukiau, kad eitu namo, bet po kiek laiko atejo vaikai su kaimyne ir paprase, kad jie dar 10 minuciu pabutu, nes tuoj saudys saliutus. Tie 10 min ir pagreitino Liutauro gimima. Po 10 min. ateina visi verkdami, kaimyne mazaja nesa ant ranku, vidurinioji rekia: -mama tik tu nesijaudink... sakau kas nutiko sakykit, bandau islaikyti saltakraujiskuma, galu gale pasako, kad maziausiai ikando suo, kiek galedama salciau tai priemiau, taciau greiciausiai signalas mano smegenims vis tiek buvo duotas. Nakti vaziavom siuti, kol atsigulem, kol as uzmigau tai buvo jau ir 2.00 val. 6.30 atsikeliau nuo to, jog pajutau tarp koju tekant vandenis. Tekejo jie po truputuka (kas valanda), 8.00 h paskambinau vyrui, kad griztu namo, vaikus 11.00 nuveziau i atlaidus, dar pati pabuvau, tada palikau savo chebra mamai ir tetai, nuvaziavau namo ruostis, per ta laika vyras grizo. Zodziu apie 13.00 buvom ligoninei. Gydytojo reziume - vandenys teka, o kaklelis visiskai nepasiruoses  doh.gif  , ziuriu jie tik susizvalge, zodziu po valandos padetis buvo geresne, bet ne ypatingai, apie 16.00 h, praplesia man vaisiaus vandenu pleve ir pradeda leisti skatinamuosius. Jokiu saremiu nejutau kol nepradejo skatinti. Apie 18.00 prasidejo smarkieji saremiai, veliau saremiu metu reikejo atsistoti, pradejo mane vartyti ant abieju sonu, kad vaikas praplestu kakleli, galu gale  pajutau, kad greiciausiai jau gimdau, ziuriu visi sujudo ir 20.20 sulaukem LIUTAURO.  4u.gif

Oho istoriija! Ačiū, kad pasidalinai mirksiukas.gif bet ir neskubejimas tavo kai vandenys nubėgo biggrin.gif man tai 12 nubėgo, tai 1 val. Mes jau priimamajam buvom biggrin.gif
Aš nors ne visada parasau, bet užsuku pasksityti biggrin.gif bet tikra tiesa - forumas čia apmires biggrin.gif
Paselusi, gera idėja su lininiais patalais, ačiū!!! 4u.gif

Atsakyti
Sveikutes,

Tiesa,kad visos sedi daugiau fb,ten greiciau sulauki atsakymo i klausimus...
Vakar visa seimyna buvom zoo sode,tai beveik 3 valandas pasivaiksciojom.Bet isodinus i masina Markas uzsiverke.Gerai,kai netoli namai,bet ant sviesaforu reikejo minkyt stabdzio pedala,kad apramint.
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 29, 12:55)
Lapkritine, parašyk Limi savo vardą pavardę kaip FB esi

Limi įdarbinsim naujai biggrin.gif

Parasysiu 4u.gif Gutjera, ramiu tu nervu biggrin.gif Labai grazus vardas, pazistu viena vyra tokiu vardu, labai protingas zmogus, daug pasiekes smile.gif O as visai nerandu laiko, nezinau kaip bus kai vyras i darba iseis, galetu maze ir ramesne but blush2.gif
Atsakyti