Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

HELP mamukai.. man iskilo toks klausimas. Kiek laiko kraujavot po gimdymo? Snd 10 dienu po gimdymo.. skaitau kad turetu buti sviesios isskyros o as kaip kraujuoju raudonu tamsiu krauju taip kraujuoju g.gif Rasaa123 tu su manim ta pacia diena.. kaip tau?
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 30, 01:25)
HELP mamukai.. man iskilo toks klausimas. Kiek laiko kraujavot po gimdymo? Snd 10 dienu po gimdymo.. skaitau kad turetu buti sviesios isskyros o as kaip kraujuoju raudonu tamsiu krauju taip kraujuoju  g.gif  Rasaa123 tu su manim ta pacia diena.. kaip tau?

Pas mane gamt tamsiai dar. Bet jau maziau. Su pirmu l.ilgai kraujavau, bet zymei gausiau. As visai nusiteikus iki menesio dar kraujuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 29, 17:03)

Nemoku diena uzmigti  doh.gif  verysad.gif  doh.gif  Vyras gryzta, kokias kelias valandas buna su vaiku, o as kokia valanda vartausi lovoje, kad nors pusvalandziui uzmigti sugebeciau. Siaubas kazkoks! O atrodo pavargusi, bet galva pilna minciu,nuvarau jas salin, bet vistiek. Gal yra dar mano likimo draugiu nemkanciu diena uzmigti, kurios rado stebuklinga dalyka kaip uzsnusti  blush2.gif 

Ir aš negaliu dienomis miegoti - su pirmagimiu naktimis miegodavau 3-4 val, o dieną numigti būdavo be šansų. Dabar pakeičiau "taktiką" - dažniausiai eina gerai užmigti po sočių pietų tamsiame kambaryje - miegamąjam specialiai turim roletus+užuolaidas, kad rytais ir dieną galėtume užtamsinti kambarį biggrin.gif
Ir bet kuriuo metu dieną, kai noriu miegoti ir vaikas užmiega, skubu pavalgyt, kad prisnūsčiau kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 29, 23:19)
Nu vat neina nors tu ka  doh.gif  as jau dirbu  lotuliukas.gif  taip taip isvariau i darba.. tiesa tik 3 valandom bet va irgi manoji sumaste miegoti bandziau zadinti maitinti 


oho, na ir patūrbinta tu mama.. blush2.gif 4u.gif

o mergytė puikiai ima tiek krūtinę, tiek buteliuką?

kita savaite man reik vairavimą prisimint, tai nežinau kaip prasisukt su vyru jam palikus mažiuką g.gif , ar mišinuko užtaisius, ar tiesiog tegul jis laukia,kol aš grįšiu, nes vis tiek gaus mašinoj,ar su vežimėliu lauke manęs pralaukt... o pientraukio dėl kelių kartų kažkaip pirkti man neapsimoka..
pirmagimis valgė tik iš krūtinės, jokio buteliuko į burną niekaip neįsiulėm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 29, 15:49)
Zinok ir as nzn kaip teisingai pereiti si laikotarpi su vyresneliu. Cia kazkuria diena verkiau krokodilo asarom, kad bijau "sugadinti" vaika. Nes siaip jis l.geras berniukas, bet vat db jam daug pokyciu nusimato. Broliukas, darzelis, nauji namai, atskiras kambarys... noretusi su kuo nors pasikonsultuoti kaip cia teisingai elgtis, bet nzn su kuo.

Žinok mes irgi balandį persikraustėm, didysis turi savo kambarį, visi liepė ten ir guldyt iškart, bet neklausiau, per daug jam visko būtų, ir nauji namai, ir kitas kambarys, ir broils, jau taip stogas važiavo persikrausčius. Pastatėm lovelę miegamajam, o mažius lovoj su mumis miega, kaip ir pirmasis ilgaaai miegojo, man patogiau pačiai, o ir vaiką jaučiu šalia nuolat, neatšąla tar mūsų. Vienas iškart kaip ledukas lopšyje.
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 30, 01:25)
HELP mamukai.. man iskilo toks klausimas. Kiek laiko kraujavot po gimdymo? Snd 10 dienu po gimdymo.. skaitau kad turetu buti sviesios isskyros o as kaip kraujuoju raudonu tamsiu krauju taip kraujuoju  g.gif  Rasaa123 tu su manim ta pacia diena.. kaip tau?

Normalu mirksiukas.gif man ryt jau 2 sav., o vakar dar kaip iš niekur pažliaugė viskas, žodžiu, valosi... wacko.gif

Mes modifikavom mažiaus lovą: nuėmėm vieną kraštą ir pristūmiau prie savo lovos, tai naktį tik "įsitempti" peliuką reikia biggrin.gif

Nenoriu girtis anksčiau laiko, bet auksinis mano vaikas wub.gif visi išsimiegam, nėra jam dieglių baisių, valgo kaip apžoriukas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuatra: 30 liepos 2015 - 10:50
Cantika nu fainiai tada tau 4u.gif Jo uztamsintas kambarys ir miegas pats ateina biggrin.gif

Ir mes jau sianakt graziai miegojom thumbup.gif kelesi tik kas 3 valandas, nu auksinis vaikas, kad taip nuolatos blush2.gif

Ir as kelias savaites gausiai kraujavau, dabar ziuriu siek tiek dar yra kraujuko bet labai mazai...Bet nieko tuoj MM prasides doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LTkojote: 30 liepos 2015 - 10:55
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 30, 01:44)
Pas mane gamt tamsiai dar. Bet jau maziau. Su pirmu l.ilgai kraujavau, bet zymei gausiau. As visai nusiteikus iki menesio dar kraujuoti smile.gif

Supratau vadinasi dar kraujuoti reik doh.gif daba galvoju gal jau pasiryzti siules apziuret veidrodeliu lotuliukas.gif


QUOTE(Isia @ 2015 07 30, 09:45)
oho, na ir patūrbinta tu mama..  blush2.gif  4u.gif 

o mergytė puikiai ima tiek krūtinę, tiek buteliuką?


Aga ima ir buteli ir dar bet koki.. ligoninej vienus gavo namie kitus.. misinukas ar mano pienas jame nesvarbu.. pas mus ligoninej duoda vienkartinius buteliukus su jau gatavais nesildomais misinukais tai ji ir nesildyta puikiai gere.. o pirmagime musu irgi nieko neimdavo viska spjaudavo.. jau pamenu kol prie soskes pripratinom.. norejo tik papa ciunkuoti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 30, 11:54)
Cantika nu fainiai tada tau 
Ir as kelias savaites gausiai kraujavau, dabar ziuriu siek tiek dar yra kraujuko bet labai mazai...Bet nieko tuoj MM prasides  doh.gif

Vat as irgi pagalvojau kodel diena kartais uzsnaudziu o gi pas mus tas pats .. roleta uztempiu ir naktis.. labai gerai vasara kai ilgi vakarai dukros neina miegot nuvaryt.. o i mokykla keltis dar reik tai as roletus visuose kambariuose uztraukiu ir vakarines lempas uzdegu nu ir tipo naktis lotuliukas.gif

Oi vakar irgi apie mm pagalvojau doh.gif nelaukiu visai schmoll.gif
Atsakyti
LTkojote, na tada tikrai suprantu tavo nuovargį kai diena neišeina uzsnusti.. Gal kokių arbatyciu pagerk diena ir tada uzsnausi? Nors baisu kad per daug kietai neimigtum, paskui negirdesi maziaus g.gif Aš tai nusnaudziu ir be ruletu, kad ir saulė šviečia, jei jau noriu miego tai ir pamiegu biggrin.gif
Dėl kraujavimo tai man jau 2,5sav tai dar pakraujuoju.. Nestipriai, bet... Oj kaip nelaukiu mmm schmoll.gif kad tik kuo veliau jos ateitų!!! Anksčiau galvojau kad kol maitini tai tikrai nesirgsi, bet pasirodo ir maitinant gali būti mmm..
Nu žmona, aš apsalus tavo tempais!! biggrin.gif dar tik 10 dienų o ji jau dirba! Man po tiek laiko dar net sėdėti žmoniškai buvo sunku, ypač ilgiau.. O pastovėti ilgiau ir dabar net sunku, iškart siūlės visokias jaučiu.. doh.gif
Mūsų mazius tai miega su mumis lovoje blush2.gif nors lovyte šalia, bet patogiau lovoj, ypač kai vakarais diegliukai būna.. Žinau kad reikia pratinti į jo lovyte, bet.. Žinau kad sau meškos paslaugą darom.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 30, 19:02)
LTkojote, na tada tikrai suprantu tavo nuovargį kai diena neišeina uzsnusti.. Gal kokių arbatyciu pagerk diena ir tada uzsnausi? Nors baisu kad per daug kietai neimigtum, paskui negirdesi maziaus  g.gif  Aš tai nusnaudziu ir be ruletu, kad ir saulė šviečia, jei jau noriu miego tai ir pamiegu  biggrin.gif
Dėl kraujavimo tai man jau 2,5sav tai dar pakraujuoju.. Nestipriai, bet... Oj kaip nelaukiu mmm  schmoll.gif kad tik kuo veliau jos ateitų!!! Anksčiau galvojau kad kol maitini tai tikrai nesirgsi, bet pasirodo ir maitinant gali būti mmm..
Nu žmona, aš apsalus tavo tempais!!  biggrin.gif dar tik 10 dienų o ji jau dirba! Man po tiek laiko dar net sėdėti žmoniškai buvo sunku, ypač ilgiau.. O pastovėti ilgiau ir dabar net sunku, iškart siūlės visokias jaučiu.. doh.gif
Mūsų mazius tai miega su mumis lovoje  blush2.gif nors lovyte šalia, bet patogiau lovoj, ypač kai vakarais diegliukai būna.. Žinau kad reikia pratinti į jo lovyte, bet.. Žinau kad sau meškos paslaugą darom..  blush2.gif

Mane ligoninej pirma nakti mazoji taip pasokdino kad miegojau lygiai 35 min ir tai kol ji snaude man ant pilvo.. tai ir sedet pradejau ir vaikscioti ir lankstytis ir sokt kad tik ja nuramint.. nu ir kazkaip nebuvo kada galvot apie klyno skausmus .. o dar ir apsimest reikejo kad viskas ok nes namo labai norejau... dabar paskausta klyna kai pamaitinus su mazaja reik kartu atsistot tai jauciu tempima. Tai kaip sakant uzgrudino gyvenimas lotuliukas.gif

Ryt mum 6 metai kaip zenoti ale gelezines vestuves.. tai dar istrukau is namu trumpam motyvuodama kad lekiu batus pirkt.. nupirkau vyrui dovanele.. ryt kazkur isleis gal pavalgyt kokiam kaboke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 30, 19:50)
Ryt mum 6 metai kaip zenoti ale gelezines vestuves.. tai dar istrukau is namu trumpam motyvuodama kad lekiu batus pirkt.. nupirkau vyrui dovanele.. ryt kazkur isleis gal pavalgyt kokiam kaboke  doh.gif

Sveikinimai dėl rytojaus mirksiukas.gif 4u.gif geros dienis rytoj ar vakarienės biggrin.gif ką vyrui nupirkai? ax.gif
Man tai šiais metais tėvų 35 metinės, linines vestuves, tai reikes lino gaminių padovanoti biggrin.gif bet kad kiek dairausi, vis niekas neprilimpa..
Atsakyti
QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 30, 21:31)
Sveikinimai dėl rytojaus  mirksiukas.gif  4u.gif geros dienis rytoj ar vakarienės  biggrin.gif  ką vyrui nupirkai?  ax.gif
Man tai šiais metais tėvų 35 metinės, linines vestuves, tai reikes lino gaminių padovanoti  biggrin.gif bet kad kiek dairausi, vis niekas neprilimpa..

Nu kadangi gelezines tai nupirkau zieda biggrin.gif bet ne auksini ar sidabrini o lyg koks titaninis biggrin.gif ai nesvarbu.. svarbu batus nusipirkau lotuliukas.gif o ziedui liko 15 minuciu biggrin.gif nes mazoji jau lyg turejo keltis tai nebuvo kada ziurineti biggrin.gif nu cia airija viska galima grazinti ir apkeisti tai apsikeis biggrin.gif

Del dovanos tai blyn sudetinga .. bet as jauciu rubu nepirkciau.. nzn kokie tavo tevai ka megsta. As perliniu vestuviu proga dekoravau buteli su perlais ir ju nuotraukom.. toki idomesnes formos. Ir diplomus uzsakinejau .. del lininiu tai irgi galvot reiktu g.gif
Atsakyti