Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

O aš vyrą išvariau atgal į darbą iš tėvystės (gerai, kad dar prašymo nebuvo užpildęs), vis tiek kiauras dienas prie kompo su savo projektais prasėdėjo, o ligoninėj tai išvis pramiegojo visą laiką doh.gif arba geriausia, kad nuvažiuoja į darbą ir grįžta 1 val. anksčiau. Tai sakau "užknisai, eik į tą savo darbą ir negadink man čia nervų", dabar dar vis tiek po darbo grįžęs prie darbų sėdi 000164.gif doh.gif

O kai jūsų vyrai išeis į darbus, galėsim pradėti susitikinėti smile.gif gathering.gif gossip.gif

Aš, beje, saviškį prieky vežiojuos su išjungtom oro pagalvėm, kai viena esu. Lengviau isterikas suvaldyt ir šiaip smagu man, kad jis šalia.

ZmoNa_, galvojau aš apie tave 4u.gif doh.gif tongue.gif jau galvojau susinormalizavo pieno gamyba, bet vakar taip užturbino viena, kad galvoju reikia išbandyti savo turimusLansinoh kompresus, nes taip ir liks net nepradaryti... Nu kaip faina, iš karto nuėmė tą tokį tempimą, pienas, aišku, niekur nedingo, nors įklotukas pilnas buvo, bet tą akmenį vis tiek nutraukti reikėjo, nes mažas būtų nepačiunkęs, tai su pientraukiu pradžioj, o paskui skausmingus taškus su pirštais paspaudinėjau, tai varė pienas nonstop ohoho! Galvoju, gal ir tau tokia šildymo terapija padėtų daugiau nusitraukti ir kartu pagaminti? g.gif mastau.gif
Atsakyti
Aciu, Tuatra, nera nieko geriau kaip sveikas vaikutis 4u.gif As irgi labai nelaukiu vyro isejimo i darba, del to kad ir paciai bus sunku ir del to, kad jis pats bus del musu nedamiegojes ir pervarges. Dabar ji vis klykia visa vakara iki kokios 1 val, as jau luztu, o vyras vis ja ciuciuoja. Del nuotaiku, tai tik ligoninej labai verkiau, kai taip mums nesiseke, o dabar esu labai laiminga. As irgi noriu i fb, nes paskui liksiu uz borto biggrin.gif Sandriux, sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Lapkritine, parašyk Limi savo vardą pavardę kaip FB esi

Limi įdarbinsim naujai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 29, 11:14)
ZmoNa_, galvojau aš apie tave 4u.gif  doh.gif  tongue.gif jau galvojau susinormalizavo pieno gamyba, bet vakar taip užturbino viena, kad galvoju reikia išbandyti savo turimusLansinoh kompresus, nes taip ir liks net nepradaryti... Nu kaip faina, iš karto nuėmė tą tokį tempimą, pienas, aišku, niekur nedingo, nors įklotukas pilnas buvo, bet tą akmenį vis tiek nutraukti reikėjo, nes mažas būtų nepačiunkęs, tai su pientraukiu pradžioj, o paskui skausmingus taškus su pirštais paspaudinėjau, tai varė pienas nonstop ohoho! Galvoju, gal ir tau tokia šildymo terapija padėtų daugiau nusitraukti ir kartu pagaminti? g.gif  mastau.gif

Nu gal g.gif nzn kas per kompresai pas mus tuo klausimu atsilikus salis biggrin.gif bet tarkim kai atsirado pienas papai kieti kieti.. mazoji pilna burna ciunkavo neisvalgydavo abieju.. puse papo vieno tai ejau i dusa karsta srove ir pientraukiu.. tai is sprogstancio pienu papo 20 ml doh.gif ligoninej pritraukdavau 90 bet tas uztrukdavo pusantros val doh.gif o ka daryt tada darbe jei papai uzsipumpuos reiks darbe nusitraukinet g.gif
Atsakyti
Vakar paskaičiau, bet nebebuvo laiko parasyti..
Žmona, nu nepyk bet juokiausi skaitydama ir viska bandziau isivaizduoti biggrin.gif aišku, uzjauciu dėl alaus kvapo 4u.gif bet nu kaip tycia, tik uzsidejai naujus rūbus ir še tau kad nori biggrin.gif

FRAU, visos fb sėdi biggrin.gif

Sandriux, sveikinimai tau 4u.gif

Nu mergaitės, baikit su tom depresijom 4u.gif turit savo mažus kleckus ir nėra čia ko verkti, daugiau šokoladu valgykit ir nuotaika pasitaisis mirksiukas.gif o jei ne, tai pasipuoskit, iseikit į miestą, ar tiesiog romantiškai su vyru pavakarieniaukit, kad ir užsisakė pica, bet svarbu dviese, ramiai kol kleckai miega mirksiukas.gif optimizmu trykštanti mama skatina daug geresnes vaiko emocijas ir pats vaikas ramesnis ir geresnis mirksiukas.gif

O dėl vyro išėjimo į darbą tai ir aš nelaukiu.. Va tada tai galmes pradėti depresuoti biggrin.gif dabae pagalba labai jaučiama, tai kai išeis dirbti tada atsiras daug daugiau nuovargio..Gal ir kojs miego trūkumas.. Nes vyras vakare ciuciuoja maziu kai diegliai o aš jau smingu, tai jai jis dirbs teks pačiai sūpuot..naktį keltis pačiai.. Oj, bus sunku.. unsure.gif nu bet kolkas dar jis namie, tad reikia džiaugtis šiomis puikiomis akimirkomis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutyte:): 29 liepos 2015 - 13:54
sveikos! 4u.gif
zmona - zinok iki antros savaites nejo ir man nusitraukinet nu tiesiog papai sprogo, o speneliai atrodo uzrakinti buvo, neleisdavo pieneliui teketi, kai krutys tapo minkstesnes tai ir piena eina nusitraukt, gal ir tau taip? ax.gif

o mano vyras jau senai dirba, po pora valandu isvaziuodavo net is ligonines, ir nieko kazkaip sukames. Gal sunkiau, bet nepajutau to, jis kaip tik "naudongas" tik pamperiams keisti ir atruginti lotuliukas.gif nakti ir toliau keliu ji kai reikia pakeisti pampersa, bet tik viena kart reik , ir ryte pakeicia pries iseidamas i darba, toliau susitvarkom patys, nebijokit ir jus mirksiukas.gif ir tikrai nors ir dirba bet gali pampersa pakeisti manau, juk 5 min tik, o mes maitinam ne tiek laiko.. arba jeigu supa vakarais nuo diegliu, tai kodel negales supti kai i darba eis?
Atsakyti
QUOTE(Anabele. @ 2015 07 29, 08:50)
Su vyresnele tai kaip ir daugumai- totali katastrofa. Jei maitinu, tai lipa ant kelienu, reikia ir ja laikyti.  Viska meto, verkia,rekia, visiskai neklauso.
Nezinau nei su kuo pasitart kaip elgtis. Nezinau ar protinga  kuo daugiau demesio jai rodyt. Nes bent pas mus tai ji pradejo verksmais visko issireikalaut. Nezinau kaip elgtis
Po pirmagimes visa menesi prazliumbiau, tikrai buvo depresija. Nelinkiu niekam. Jauciau dideli spaudima del maitinimo, o pati skausmuose gyvenau del mastitu, be miego- del nusitraukinejimo pientraukiu. Kai nusprendziau jog geriau laiminga mama su sypsena ir su misinio buteliu, pradejo taisytis reikalai. Vyti reikia blogas mintis lauk.

Del rengimo i lauka, jokiu kombinezonu nededu, nebent maziau nei 18 laipsniu

Zinok ir as nzn kaip teisingai pereiti si laikotarpi su vyresneliu. Cia kazkuria diena verkiau krokodilo asarom, kad bijau "sugadinti" vaika. Nes siaip jis l.geras berniukas, bet vat db jam daug pokyciu nusimato. Broliukas, darzelis, nauji namai, atskiras kambarys... noretusi su kuo nors pasikonsultuoti kaip cia teisingai elgtis, bet nzn su kuo.
Atsakyti
Oi Rutyte nu tu ir tryksti energija, ciupk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mano vyro sefas nenorejo isleisti menesiu atostogu, uztai pasizadejo sumoketi papildomai kad tik neitu (nes yra geriausias darbuotojas)...tai ka galvoju nu kaip nors ir be jo apseisim. Kaip gryta dienom namucio visad leidzia man pailseti, bet... Turiu kvaila problema doh.gif
Nemoku diena uzmigti doh.gif verysad.gif doh.gif Vyras gryzta, kokias kelias valandas buna su vaiku, o as kokia valanda vartausi lovoje, kad nors pusvalandziui uzmigti sugebeciau. Siaubas kazkoks! O atrodo pavargusi, bet galva pilna minciu,nuvarau jas salin, bet vistiek. Gal yra dar mano likimo draugiu nemkanciu diena uzmigti, kurios rado stebuklinga dalyka kaip uzsnusti blush2.gif ?Va dabar gera pusvalandi varciausi lovoje i tik pusvalandziui numigau. ir vel akys stacios nors tu ka, o vakare krentu is klumpiu kaip miego norisi...Gal kokios raminancios arbatos reikia isgerti...? g.gif
Nakti atsikankinu, o ryta buciuoju savo kudiki kaip jo pasiilgstu. 4u.gif
Tiesa kur migdote savo maziukus ir kieno kambaryje jie miega?Musiskis miega vezimo lopsyje musu kambaryje, vyras sako gal ji i lovyte guldyti jo kambaryje...Tai nezinau.Kamabarys salimais yra...
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 29, 17:03)
Tiesa kur migdote savo maziukus ir kieno kambaryje jie miega?Musiskis miega vezimo lopsyje musu kambaryje, vyras sako gal ji i lovyte guldyti jo kambaryje...Tai nezinau.Kamabarys salimais yra...


mes migdom pas save miegamajame jo lovytėje. kiek esu skaičiusi - iki pusės metų rekomenduoja su vaiku miegoti tame pačiame kambaryje ax.gif
Atsakyti
Mes taip pat migdom,pas save miegamajam jo lovytej.Man sunku keltis nakty,o jei dar reiktu eit i kita kambary...Kad ilgiau pamiegotu ryte,tai po maitinimo pasilieku pas save lovoj.
Atsakyti
Mes irgi migdome maziuka lovyteje musu miegamajame. Kitaip manau negirdeciau jei jis anksčiau pabustucnei as tikiuosi...
Atsakyti
QUOTE(paselusi_ @ 2015 07 29, 15:13)
sveikos! 4u.gif
zmona - zinok iki antros savaites nejo ir man nusitraukinet nu tiesiog papai sprogo, o speneliai atrodo uzrakinti buvo, neleisdavo pieneliui teketi, kai krutys tapo minkstesnes tai ir piena eina nusitraukt,



Nu vat neina nors tu ka doh.gif as jau dirbu lotuliukas.gif taip taip isvariau i darba.. tiesa tik 3 valandom bet va irgi manoji sumaste miegoti bandziau zadinti maitinti doh.gif bet kadangi snd tris kart ja pazadino is miego nes apsikakojo tai patrauke is solidarumo ir vel uzsnudo.. va kai nakti reik kad uzluztu tai nesioju kocioju valanda kol uzlenkiu o diena parpia jin... nu ir palikau vyrui su misinuku nes nezinau kiek ismiegos... niekaip negaliu nutraukti ar minkstos ar kietos... nu 30 ml per 20 min ilasinu doh.gif sakau toks jausmas kad pieno neturiu nu bet prikakoja man jau vien per nakti kokius 3 kart ir diena kokius 4 5 .. o kiek sisioja tai isvis nesuskaiciuoju...

Rasiau diena darbe bet kazkodel neissisiunte doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZmoNa_: 29 liepos 2015 - 22:20