Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(FRAU @ 2015 07 28, 18:04)
LTkojote,

Biogaia - gerosios bakterijos. o Gripewater - nuo pilvo pūtimo, skausmų.

Mamos, vis negaunu patvirtinimo dėl FB g.gif Kur dingo visos mamytės?


O matai as nezinojau, aciu uz informacija blush2.gif
Man jauciu kartais pasireiskia pogimdyvine depresija, vyras i darba isvyko, tai taip liudna pasidare, atrode eisiu nuverksiu posmeli verysad.gif mazylis miega mano, tai namie viena, liudna kazko. Kakavos atsigeriau (nors nelabai galima) gal nuramins 4u.gif Atrodo kaip norisi su kazkuo pabendrauti blush2.gif

O jum mamules nebuna tokiu jausmu, ar kazkaip kitaip gal ta depresija pasireiskia? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 28, 12:58)
Jeigu kaip šiandien, tai užvilkčiau dar kokį megztuką ir šiltai apkločiau, pvz., dviem pledukais + kepurė, vilnonės kojinės. O toliau pagal situaciją: jeigu šąla, pirštinytes uždėčiau, jeigu šiltas, gal nuimčiau vieną pledą.
Jeigu taip kaip vakar - rengčiau kaip namie + vienas pledukas + kepurė + kojinės



Pan ir aprengiau, tai nesusalom abi dienas,bet siandien vos spejom tarp liuciu pasivaiksciot ax.gif

QUOTE(LTkojote @ 2015 07 28, 18:12)
O matai as nezinojau, aciu uz informacija  blush2.gif
Man jauciu kartais pasireiskia pogimdyvine depresija, vyras i darba isvyko, tai taip liudna pasidare, atrode eisiu nuverksiu posmeli  verysad.gif mazylis miega mano, tai namie viena, liudna kazko. Kakavos atsigeriau (nors nelabai galima) gal nuramins  4u.gif Atrodo kaip norisi su kazkuo pabendrauti  blush2.gif

O jum mamules nebuna tokiu jausmu, ar kazkaip kitaip gal ta depresija pasireiskia? mirksiukas.gif


Siandien man gal pirma diena kaip neverkiau neverkiau, ned man uztekdavo, kad vyras iki parduotuves iseidavo, jausdavausi palikta ir verkti noredavosi... O ir siaip is niekur nieko verkri norejosi, tai reikia laiko kol hormonai susinormalizuos... g.gif
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 07 28, 19:38)
Siandien man gal pirma diena kaip neverkiau neverkiau, ned man uztekdavo, kad vyras iki parduotuves iseidavo, jausdavausi palikta ir verkti noredavosi... O ir siaip is niekur nieko verkri norejosi, tai reikia laiko kol hormonai susinormalizuos... g.gif
Laikykis  4u.gif


Na tai reiskiasi kad normalu jog taip jauciuosi. blush2.gif Siaip gyvenime as niekada neverkiu, nesu verksniukas, tad man nuostaba kas cia pasidare su manimi 4u.gif
Galvoju kaip pasikelti sau nuotaika. Reikes eiti mazyli zadinti, nes jau daugiau nei 2 val miega, paskui nakti miegoti man neleidzia doh.gif
Atsakyti
Labas! 4u.gif
milijoną metų čia nerašiau biggrin.gif

Betai pasižiūriu jūs savo mažuosius labai jau aprengiat rolleyes.gif kai palyginu su tuo kaip rengiu aš, tai jaučiuos blogiausia mama ant svieto biggrin.gif mano vaikinas į lauką eina su bodžiu, kelnytėm, kepuriuku ir kokiu storesniu užklotuku rolleyes.gif
vilnonių kojinių jau irgi nededam beveik savaitę rolleyes.gif aš čia taip grūdint bandau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 28, 19:12)
O matai as nezinojau, aciu uz informacija  blush2.gif
Man jauciu kartais pasireiskia pogimdyvine depresija, vyras i darba isvyko, tai taip liudna pasidare, atrode eisiu nuverksiu posmeli  verysad.gif mazylis miega mano, tai namie viena, liudna kazko. Kakavos atsigeriau (nors nelabai galima) gal nuramins  4u.gif Atrodo kaip norisi su kazkuo pabendrauti  blush2.gif

O jum mamules nebuna tokiu jausmu, ar kazkaip kitaip gal ta depresija pasireiskia? mirksiukas.gif

4u.gif as snd nieko kazkaip nu bet vakar visa diena non stop blioviau .... verkiu kad vyras ilgai darbe verkiu kad mazge ilgai miega arba kad nemiega kad jai pilvuka skauda ir t.t. laikykis nepasiduok liudesiui 4u.gif

Isejau snd pirma kart i lauka su dukra.. jau pagalvojau kad turiu pakankamai jegu.. pasipuosiau biggrin.gif uzsidejau nauja striuke suknele tympas.. pasidaziau pirma kart po gimdymo.. nuejau i parde stoviu ziuriu i lentynas ir kampe stoviu o tokia boba kele nuo lentynos alu gal 9 ar 12 skardiniu ir ismete ant zemes tiesiai pries mane o as kampe ir ner kur begt o kai pradejo purkst tas alus doh.gif dar kol sureagavau tai visa nugara ir sona apvare alum nuo galvos iki koju.. dejo kaip fontanu ! Kai pasiutau doh.gif lekiau i pirma kvepalu parde kvepintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 28, 20:55)
4u.gif  as snd nieko kazkaip nu bet vakar visa diena non stop blioviau  .... verkiu kad vyras ilgai darbe verkiu kad mazge ilgai miega arba kad nemiega kad jai pilvuka skauda ir t.t. laikykis nepasiduok liudesiui  4u.gif

Isejau snd pirma kart i lauka su dukra.. jau pagalvojau kad turiu pakankamai jegu.. pasipuosiau biggrin.gif uzsidejau nauja striuke suknele tympas.. pasidaziau pirma kart po gimdymo.. nuejau i parde stoviu ziuriu i lentynas ir kampe stoviu o tokia boba kele nuo lentynos alu gal 9 ar 12 skardiniu ir ismete ant zemes tiesiai pries mane o as kampe ir ner kur begt o kai pradejo purkst tas alus  doh.gif  dar kol sureagavau tai visa nugara ir sona apvare alum nuo galvos iki koju.. dejo kaip fontanu ! Kai pasiutau  doh.gif  lekiau i pirma kvepalu parde kvepintis  doh.gif

Na sakes tavo.nuotykiai zmona kokie biggrin.gif eina sau kokia nemaloni situacija. blush2.gif
Dekui. Pasiguldziau savo mazyli salia, smagiau kai prisiglaudes prie manes o ne lovyteje vienas 4u.gif
Atsakyti
Dekoju uz sveikinimus smile.gif
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 28, 16:06)
Sveikinimai dideliausi!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Zinok as ir kirpta ir plius plysau, tai lygiai dvi savaites maude dar, o skaudejo tai koki 10-11 dienu, ypac kai norisi rimto reikalo tai jausmas nekoks. Na matai ta odyte labai plona buna tai tikrai manau kad ji lengvai ten sugyja. Nors reiktu pasidometi  blush2.gif

Ojei kaip ilgai.. ziuriu visai negaliu vaiksciot ilgai, isejom su vyresneliu valandai i lauka, o dabar guliu paslika nes maudzia, skauda...matyt reiks zvakutes naudot pries einant kur..

QUOTE(tuatra @ 2015 07 28, 17:11)
Sveikinu!!! 4u.gif
Mano vyresnėlis atbėga su "pilvo skausmais", ant rankų lipa, miegoti tik su mamyte nori, verkia, kad nežaidžiu su juo čia ir dabar - nu žiauru, plyšta širdis man. Išvežėm dabar pas mamą į sodybą. Gerai, kad patinka jam ten labai, tai mažiau kalta jaučiuosi...



QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 28, 17:52)
Sandriux mani mazius ir l.pavydi... tik pradeda verkti kudikis, tai jis iskarto atbega ir ant ranku prasosi.... o kai maitinu, tai ir pribega bando patempti, kepstelti.. bandom vartyti kokia knygutr kai maitinu ar per telefona kanora rodau jam. Kazkaip bandau daugiau demesio rodyti, o kai jis miega tada mazaji myluoju. Tai taip ir negaunu miego smile.gif


Va va viskas tas pats...tik kad dar pastebejau vaiko padidinta agresija... kieme apstumdo vaikus, neklauso visai musu..o namie varksas suva kencia nuo vyresnelio ataku... unsure.gif zodziu didelis psichologinis darbas laukia....
Atsakyti
Aš dar maunu kojinytes, nes labai greitai atšąla. O kad grūdint reikia, tai pritariu, tada mažiau serga man atrodo biggrin.gif

Praėjau ir aš ašarų laikotarpį. Visą pirmą savaitę žliumbiau, kad vyresnėlis mamyte vadina, kad vyras gėlių nepadovanojo, kad mažas toks nuostabus. Džiaugiuosi, kad greitai praėjo...

FRAU, tu rašei rasarasa?
Atsakyti
FRAU, parašyk man, bandysiu prijungti Fb as
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 28, 19:12)
O jum mamules nebuna tokiu jausmu, ar kazkaip kitaip gal ta depresija pasireiskia? mirksiukas.gif


Man nelabai, bet abu su vyru nelaukiame jo grizimo i darba. Jis nenori dirbti, o as likti viena namie biggrin.gif todel nusprendziau pas tevus ilgiau paatostogauti, nesu vienisuma megstantis zmogus ax.gif
Dar laukiu nesulaukiu kada galesiu pradeti normaliai sportuoti. Svoris atsistate i pradini, bet norisi raumenuku daugiau ir formas padailinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandriux.. @ 2015 07 28, 14:35)
Sveikos mamukai ir dar besiruosiancios jom buti  smile.gif
Sveikinu pagimdziusias! 4u.gif
Prisiduodu su savo naujienom - liepos 20 d. 04:11 pagimdziau mergyte - 53 cm 3.390  kg ax.gif  smile.gif 
Para kankinausi su paruosiamaisiais saremiais, sekmadieni ryte buvau nuvykus i santorus su 2cm bet isaiunte atgal, o vakare jau grizau ir su 4 cm pagulde i gimdykla...saremiai man yra kazkas baisaus, be epiduro padidintos max dozes tikrai nepagimdyciau, bet va jau apie 4h gimdau  smile.gif  stumiau bet teko pakirpt...nepaprastas jausmas pajusti savo stebukleli ant krutines...ir tikrai paciai pagimdyt yra didelis pasididziavimo jausmas, nes pirmasis buvo cp....
Jau savaite bandom adaptuotis visa seima..musu vyresnelis sunelis kelia pavydo priepolius...nezinom kaip suaitvarkyt, kai jis akimirksniu pribeges stengiasi kepstelt per galva ar kt kuno dali...tempia mazaja nuo manes kai maitinu...zodziu siaubas..daug darbo su juo...o kaip sekasi kitomkurios turit vyresnelius adaptuotis?
Tiesa, kurios kirptos - kiek laiko skaudejo, nes man atrodo kad  tirpstant siulam prasiskes viskas ir  nesugis tvarkingai....reiks plastines operacijos  smile.gif  blush2.gif  unsure.gif


Su vyresnele tai kaip ir daugumai- totali katastrofa. Jei maitinu, tai lipa ant kelienu, reikia ir ja laikyti. Viska meto, verkia,rekia, visiskai neklauso.
Nezinau nei su kuo pasitart kaip elgtis. Nezinau ar protinga kuo daugiau demesio jai rodyt. Nes bent pas mus tai ji pradejo verksmais visko issireikalaut. Nezinau kaip elgtis

QUOTE(LTkojote @ 2015 07 28, 18:12)
O matai as nezinojau, aciu uz informacija  blush2.gif
Man jauciu kartais pasireiskia pogimdyvine depresija, vyras i darba isvyko, tai taip liudna pasidare, atrode eisiu nuverksiu posmeli  verysad.gif mazylis miega mano, tai namie viena, liudna kazko. Kakavos atsigeriau (nors nelabai galima) gal nuramins  4u.gif Atrodo kaip norisi su kazkuo pabendrauti  blush2.gif

O jum mamules nebuna tokiu jausmu, ar kazkaip kitaip gal ta depresija pasireiskia? mirksiukas.gif


Po pirmagimes visa menesi prazliumbiau, tikrai buvo depresija. Nelinkiu niekam. Jauciau dideli spaudima del maitinimo, o pati skausmuose gyvenau del mastitu, be miego- del nusitraukinejimo pientraukiu. Kai nusprendziau jog geriau laiminga mama su sypsena ir su misinio buteliu, pradejo taisytis reikalai. Vyti reikia blogas mintis lauk.

Del rengimo i lauka, jokiu kombinezonu nededu, nebent maziau nei 18 laipsniu
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 28, 21:18)
Aš dar maunu kojinytes, nes labai greitai atšąla. O kad grūdint reikia, tai pritariu, tada mažiau serga man atrodo biggrin.gif

Praėjau ir aš ašarų laikotarpį. Visą pirmą savaitę žliumbiau, kad vyresnėlis mamyte vadina, kad vyras gėlių nepadovanojo, kad mažas toks nuostabus. Džiaugiuosi, kad greitai praėjo...



4u.gif pirmą savaitę ir aš žliumbiau, pasižiūriu į miegantį, negaliu patikėt, kad mano ir ašaros kaip pupos lygioj vietoj arba maitinant žiūri jis tom savo didelėm akim ir aš vėl į ašaras biggrin.gif

QUOTE(TIDO @ 2015 07 29, 07:27)
Man nelabai, bet abu su vyru nelaukiame jo grizimo i darba. Jis nenori dirbti, o as likti viena namie biggrin.gif todel nusprendziau pas tevus ilgiau paatostogauti, nesu vienisuma megstantis zmogus  ax.gif
Dar laukiu nesulaukiu kada galesiu pradeti normaliai sportuoti. Svoris atsistate i pradini, bet norisi raumenuku daugiau ir formas padailinti  blush2.gif


aš tai vyro išėjimo į darbą bijau belekaip blink.gif dbr mažasis verkia, tai jisai jį nešioja, naktį aš tik už maitinimą atsakinga, o jisai pampersus keičia..o kas bus kai išeis? blink.gif nu kažkaip lb nelaukiu.
Atsakyti