Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 27, 20:53)

Žmona, nesikrimsk  4u.gif daug vaikų auga ant misinuku, nu jei kitaip tau neišeina, tai ką daryti, vaiko juk alkano nepaliksi.. O didžiajai manau padaugės dėmesio, tik reikia palaukti kol mažoji ritmą pagaus.. Tu tokia uzgrudinta visokių situacijų esi, išsispręs ir ši  4u.gif


4u.gif

As irgi diena taip norejau miego nepaisant to kad nakti mazoji gerai ismiegojo.. bet nusprendziau eit su dicke blynus kept.. tai vakare pries nakti jau luzinejau neturejau visai jegu .. tai pasikabinau mazge ant papo ir abi snaudem lovoj doh.gif ir taip du maitinimus doh.gif nu nabar tuoj 6 biggrin.gif jau atsirado jegu tai keliaus i lovyte lotuliukas.gif

Kaip nervuoja kai taip nutinka... pampas pakeistas pamaitinta atrsirugus tik idet i lovyte ir tada pareina tas garsas pfrrrrrr ir pampas vel pilnas doh.gif prie visa to dar rubus apsisiusiojo.. dabar dar ir zagset pradejo doh.gif va tep ir gaunasi ale gerai miega tik siaip bovinuosi pusantros val doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZmoNa_: 28 liepos 2015 - 07:12
Sveikos,

Zmona,man tas pats,pasikeiciam pampi pradedu maitint ir pradeda pildyt pampi...ir taip visada.Bandzisu su pilnu pampiu maitint,nieko ramu...tik pakeiciu ir pildo...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Na su sauskelnėmis turbūt visoms taip lotuliukas.gif Ar visų dar skystai su varškės grūdeliais deda?

Mano mažylis jau sugėrė buteliuką Biogaia, užsisakiau dar. Beje, Camelia internetinėje vaistinėje šią savaitę jiems yra nuolaida. Nusipirkau vyšnių kauliukų pagalvėlę, reiks išbandyti. Ir kai Mažyliui jau visai blogai sugirdau Gripewater - čia kažkoks stebuklas ir sudėtis nepiktybinė.


Beveik nebekraujuoju, tik randas vis dar nestipriai pūliuoja ax.gif Tai tiek naujienų bigsmile.gif

Atsakyti
oi... su tais maitinimais, pampersų keitimais. Mes per 11 dienų suvarėm du pokus po 78 vn. Tai čia 156 vnt. doh.gif
Lygiai tas pats su pirsčiojimais, pasisiojimais ypač valgant. Nelaikau pampio nors ir vos prikrauna. Kai pirmom dienom ruriukas buvo pašutęs,tai dabar bijau.

mažiukai jie manipuliatoriai. Tiek pilvelyje prabūvę, o mes norim,kad jie gražiai sau lovelėj miegotų paguldyti, ane? Maniškis baisiai gerai miega prie manęs. (su pirmu lygiai tas pats buvo), ko pasekoje šia nakti ir paklodė lovos sušlapo nuo kiauru mano papūniu. Normaliai neišalkęs buvo,o gal man užsnudus jis ir nedavalgė ax.gif
Vyras su vyresnėliu į kaimą išvažiavo, tai kai pagalvoju, grįž,kaip aš ramiai naktim prasisuksiu maitinant,keičiant pampius? Kai mes dviese,galim karaliaut lovoj, o tetuko lauk nesinori išprašyt..
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 27, 14:11)

As jau sunkiai berandu laiko kada prisesti pasiskaitineti ka jus mamuliukes rasote  4u.gif
Mazyliui vel sutriko miego ritmas. Nakti kas 2-3 val miegodavo, o dabar kas valanda keliasi, valanda valgo, ir vel po valandos budinasi. Nesuprantu kas cia nutiko, kodel taip pasikeite ritmas. Rytais nuo 6-9 val visad miegodavo, o db tokiu laiku tik prisnusta r budinasi, ir vel tas pats kartojasi...  g.gif
Siandien ir pati jau jauciuosi issiurbta  doh.gif miego truksta, galva skauda  verysad.gif

Sveikinu 4u.gif jums augimo šuolis, juk dvi savaitės jau bigsmile.gif

O aš vakar vakare išsikepiau orkaitėje obuolių, suvalgiau du be odelės. Ir ką - nuo nakties iki dabar purpsim abu blush2.gif Jautriai miega, kai taip pilvuką pučia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 07 27, 12:44)
Mamytes turiu klausima,kaip rengiat mazylius einant i lauka tokiu oru? Kaip namuose tik apklojat,ar dedat papildoma sluoksni?

Jeigu kaip šiandien, tai užvilkčiau dar kokį megztuką ir šiltai apkločiau, pvz., dviem pledukais + kepurė, vilnonės kojinės. O toliau pagal situaciją: jeigu šąla, pirštinytes uždėčiau, jeigu šiltas, gal nuimčiau vieną pledą.
Jeigu taip kaip vakar - rengčiau kaip namie + vienas pledukas + kepurė + kojinės

Lapkritine, smagu dėl jūsų thumbup.gif

Gutjera, sveikinimai! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuatra: 28 liepos 2015 - 12:58
QUOTE(FRAU @ 2015 07 28, 12:30)
Sveikutės 4u.gif

Na su sauskelnėmis turbūt visoms taip lotuliukas.gif Ar visų dar skystai su varškės grūdeliais deda?

Mano mažylis jau sugėrė buteliuką Biogaia, užsisakiau dar. Beje, Camelia internetinėje vaistinėje šią savaitę jiems yra nuolaida. Nusipirkau vyšnių kauliukų pagalvėlę, reiks išbandyti. Ir kai Mažyliui jau visai blogai sugirdau Gripewater - čia kažkoks stebuklas ir sudėtis nepiktybinė.
Beveik nebekraujuoju, tik randas vis dar nestipriai pūliuoja ax.gif Tai tiek naujienų bigsmile.gif


Labukas, aha maniskis dar su grudeliais i sauskelnes daro blush2.gif
O as jau po dideliausi plysimu ir kirpimu, jau galiu sedeti! thumbup.gif thumbup.gif Vakar net sedaus i masina pasivazineti, kaip smagu buvo 4u.gif
Kam naudoji ta Gripewater? ir Ta Biogaia?
Papildyta:
QUOTE(Cantika @ 2015 07 28, 13:19)
Sveikinu  4u.gif  jums augimo šuolis, juk dvi savaitės jau  bigsmile.gif



Tai reiskia kad dabar taip nuolat bus? Reikia pasiskaitineti apie tuos augimo suolius blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamukai ir dar besiruosiancios jom buti smile.gif
Sveikinu pagimdziusias! 4u.gif
Prisiduodu su savo naujienom - liepos 20 d. 04:11 pagimdziau mergyte - 53 cm 3.390 kg ax.gif smile.gif
Para kankinausi su paruosiamaisiais saremiais, sekmadieni ryte buvau nuvykus i santorus su 2cm bet isaiunte atgal, o vakare jau grizau ir su 4 cm pagulde i gimdykla...saremiai man yra kazkas baisaus, be epiduro padidintos max dozes tikrai nepagimdyciau, bet va jau apie 4h gimdau smile.gif stumiau bet teko pakirpt...nepaprastas jausmas pajusti savo stebukleli ant krutines...ir tikrai paciai pagimdyt yra didelis pasididziavimo jausmas, nes pirmasis buvo cp....
Jau savaite bandom adaptuotis visa seima..musu vyresnelis sunelis kelia pavydo priepolius...nezinom kaip suaitvarkyt, kai jis akimirksniu pribeges stengiasi kepstelt per galva ar kt kuno dali...tempia mazaja nuo manes kai maitinu...zodziu siaubas..daug darbo su juo...o kaip sekasi kitomkurios turit vyresnelius adaptuotis?
Tiesa, kurios kirptos - kiek laiko skaudejo, nes man atrodo kad tirpstant siulam prasiskes viskas ir nesugis tvarkingai....reiks plastines operacijos smile.gif blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sandriux.. @ 2015 07 28, 15:35)
Sveikos mamukai ir dar besiruosiancios jom buti  smile.gif
Sveikinu pagimdziusias! 4u.gif
Prisiduodu su savo naujienom - liepos 20 d. 04:11 pagimdziau mergyte - 53 cm 3.390  kg ax.gif  smile.gif 
Para kankinausi su paruosiamaisiais saremiais, sekmadieni ryte buvau nuvykus i santorus su 2cm bet isaiunte atgal, o vakare jau grizau ir su 4 cm pagulde i gimdykla...saremiai man yra kazkas baisaus, be epiduro padidintos max dozes tikrai nepagimdyciau, bet va jau apie 4h gimdau  smile.gif  stumiau bet teko pakirpt...nepaprastas jausmas pajusti savo stebukleli ant krutines...ir tikrai paciai pagimdyt yra didelis pasididziavimo jausmas, nes pirmasis buvo cp....
Jau savaite bandom adaptuotis visa seima..musu vyresnelis sunelis kelia pavydo priepolius...nezinom kaip suaitvarkyt, kai jis akimirksniu pribeges stengiasi kepstelt per galva ar kt kuno dali...tempia mazaja nuo manes kai maitinu...zodziu siaubas..daug darbo su juo...o kaip sekasi kitomkurios turit vyresnelius adaptuotis?
Tiesa, kurios kirptos - kiek laiko skaudejo, nes man atrodo kad  tirpstant siulam prasiskes viskas ir  nesugis tvarkingai....reiks plastines operacijos  smile.gif  blush2.gif  unsure.gif



Sveikinimai dideliausi! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Zinok as ir kirpta ir plius plysau, tai lygiai dvi savaites maude dar, o skaudejo tai koki 10-11 dienu, ypac kai norisi rimto reikalo tai jausmas nekoks. Na matai ta odyte labai plona buna tai tikrai manau kad ji lengvai ten sugyja. Nors reiktu pasidometi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandriux.. @ 2015 07 28, 15:35)
Jau savaite bandom adaptuotis visa seima..musu vyresnelis sunelis kelia pavydo priepolius...nezinom kaip suaitvarkyt, kai jis akimirksniu pribeges stengiasi kepstelt per galva ar kt kuno dali...tempia mazaja nuo manes kai maitinu...zodziu siaubas..daug darbo su juo...o kaip sekasi kitomkurios turit vyresnelius adaptuotis?


Sveikinu!!! 4u.gif
Mano vyresnėlis atbėga su "pilvo skausmais", ant rankų lipa, miegoti tik su mamyte nori, verkia, kad nežaidžiu su juo čia ir dabar - nu žiauru, plyšta širdis man. Išvežėm dabar pas mamą į sodybą. Gerai, kad patinka jam ten labai, tai mažiau kalta jaučiuosi...
Atsakyti
Sandriux mani mazius ir l.pavydi... tik pradeda verkti kudikis, tai jis iskarto atbega ir ant ranku prasosi.... o kai maitinu, tai ir pribega bando patempti, kepstelti.. bandom vartyti kokia knygutr kai maitinu ar per telefona kanora rodau jam. Kazkaip bandau daugiau demesio rodyti, o kai jis miega tada mazaji myluoju. Tai taip ir negaunu miego smile.gif
Atsakyti
LTkojote,

Biogaia - gerosios bakterijos. o Gripewater - nuo pilvo pūtimo, skausmų.

Mamos, vis negaunu patvirtinimo dėl FB g.gif Kur dingo visos mamytės?
Atsakyti