Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Mamytes turiu klausima,kaip rengiat mazylius einant i lauka tokiu oru? Kaip namuose tik apklojat,ar dedat papildoma sluoksni?
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 07 27, 12:44)
Mamytes turiu klausima,kaip rengiat mazylius einant i lauka tokiu oru? Kaip namuose tik apklojat,ar dedat papildoma sluoksni?

namie kloju vasariniu pleduku, o i lauka vistiek rengiu kombinzoniuka nors ir plona.. geriau silciau nei persalt.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 07 27, 12:44)
Mamytes turiu klausima,kaip rengiat mazylius einant i lauka tokiu oru? Kaip namuose tik apklojat,ar dedat papildoma sluoksni?

jus dar maziukai ziurek ar siluma laiko, bet as tai jokiu kombiu tikrai nededu, buna su bodziu kelnytem plonom, maikute ilgom rankovem ar storesniu kokiu dzemperiuku ir apsiklojam:)
Atsakyti
Vakar vakare mes sušąlom lauke, man herpis, Kristupas grįžo ledinėm rankom, nors priklotas belekiek, vežimas užsegiotas nuo...iki.
Atsakyti
Sveikos!
Mes atostogaujame kaime biggrin.gif Deginames su mano trimete kieme kol mazaja ziuri mociute wink.gif antra diena greitu tempu vaikstau po 35 min lauke, padarau lengvu pratimuku. Stipriau kol kas sportuoti bijau kol neatsistate organizmas. Kas i kompanija?

Linkejimai visoms susilaukusioms! 4u.gif o ypac besilaukiancioms!!! 4u.gif
Atsakyti
mes tai keliais sluoksniai maziuka aprengiam (bodziuka, ir sliauztukus su kojytem ir rankytem siltesnius), apmaunam vilnones kojinytes, pirstinytes, kepuriuka. 4u.gif Na ir zinoma pleduku uzdengame.

As jau sunkiai berandu laiko kada prisesti pasiskaitineti ka jus mamuliukes rasote 4u.gif
Mazyliui vel sutriko miego ritmas. Nakti kas 2-3 val miegodavo, o dabar kas valanda keliasi, valanda valgo, ir vel po valandos budinasi. Nesuprantu kas cia nutiko, kodel taip pasikeite ritmas. Rytais nuo 6-9 val visad miegodavo, o db tokiu laiku tik prisnusta r budinasi, ir vel tas pats kartojasi... g.gif
Siandien ir pati jau jauciuosi issiurbta doh.gif miego truksta, galva skauda verysad.gif

Sveikinimai Gutjerai susilaukus mazojo stebuklo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LTkojote: 27 liepos 2015 - 14:12
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 26, 20:22)
As nieko negirdejau is gimdyklu smile.gif gal ir gerai...
As ir dxiaugiuosi judejimo laisve,taip gera susilenkt,tik dar tarpkoji skauda(klyne tik viena siule turiu), vakar vakare nugara bande rakinta...Ir dar kas idomiai,siansien vyras isleido prasiblaskyti,tai dar eidama pro zmones saugau pilva biggrin.gif

Man tai dar dvi dienas vaidenosi, kad vis tiek pilve kazkas juda biggrin.gif

Sveikinimai, Gutjera 4u.gif

QUOTE(LTkojote @ 2015 07 27, 15:11)
mes tai keliais sluoksniai maziuka aprengiam (bodziuka, ir sliauztukus su kojytem ir rankytem siltesnius), apmaunam vilnones kojinytes, pirstinytes, kepuriuka.  4u.gif Na ir zinoma pleduku uzdengame.

As jau sunkiai berandu laiko kada prisesti pasiskaitineti ka jus mamuliukes rasote  4u.gif
Mazyliui vel sutriko miego ritmas. Nakti kas 2-3 val miegodavo, o dabar kas valanda keliasi, valanda valgo, ir vel po valandos budinasi. Nesuprantu kas cia nutiko, kodel taip pasikeite ritmas. Rytais nuo 6-9 val visad miegodavo, o db tokiu laiku tik prisnusta r budinasi, ir vel tas pats kartojasi...  g.gif
Siandien ir pati jau jauciuosi issiurbta  doh.gif miego truksta, galva skauda  verysad.gif

Sveikinimai Gutjerai susilaukus mazojo stebuklo  blush2.gif
Kaip as tave suprantu, pas mus irgi sunkios naktys, o dar savo lopsiuke nemiega, tik padedi ir pabunda, tai su mumis lovoj, ko sakiau, kad tikrai nebus doh.gif nuo pilvuko mums irgi gydytoja patare colinox, po keliu dienu vartojimo jau daug geriau. O kaip jums? Mes dar nebuvom lauke, tik sestadieni vakare grizom is ligonines. Kai ketvirtadieni pasake, kad kraujo tyrimai vis tiek blogi ir i gydyma beveik nereaguoja, tai irgi nuzliumbiau kelis posmus, ko tik neprigalvojau, bet kai jau sestadieni pasake, kad viskas gerai, tai abu su vyru. negalejom patiket, tikiuos ir toliau busim sveikos.
Atsakyti
QUOTE(Mikkute @ 2015 07 27, 11:53)
namie kloju vasariniu pleduku, o i lauka vistiek rengiu kombinzoniuka nors ir plona.. geriau silciau nei persalt.. g.gif

Na taip,silciau geriau,bet perkaitinti irgi nesinori g.gif

QUOTE(Aga @ 2015 07 27, 13:10)
Vakar vakare mes sušąlom lauke, man herpis, Kristupas grįžo ledinėm rankom, nors priklotas belekiek, vežimas užsegiotas nuo...iki.

Vakar tikrai vesus oras buvo, tai mums tada paaiseke,nes vakar iaejom laukan ir lasnoti pradejo ir grizom, ir dar neuzmigdzius isvaziavom is namu, tai nebuvo panasu kad uzmigtu bevaziuojant unsure.gif tai siandien sekmingai nulauzem ir su mieganciu isejom i lauka,tai sekmingai pramiegojo visa laika wub.gif
O as pasirodo daugiua nei valanda vaikacioti dar negaliu....

QUOTE(TIDO @ 2015 07 27, 14:05)
Sveikos!
Mes atostogaujame kaime biggrin.gif Deginames su mano trimete kieme kol mazaja ziuri mociute wink.gif antra diena greitu tempu vaikstau po 35 min lauke, padarau lengvu pratimuku. Stipriau kol kas sportuoti bijau kol neatsistate organizmas. Kas i kompanija?

Linkejimai visoms susilaukusioms!  4u.gif o ypac besilaukiancioms!!!  4u.gif


Na smagu kad gali jau sportuoti thumbup.gif man dar kokia savaitele reiks letai vaiksciot, ir gal tada jungsiuos i kompanija drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 26, 19:49)
ZmoNa_, eina sau, gaila man tavęs, mes tik dėl gydytojų iš JK į Lietuvą grįžom. Mano vyresnėlis 2 paras su 41 temperatūra prabuvo, kitais požymiais, nulėkėm į priimamąjį, ištyrė su naujausia aparatūra, finale išleido namo, sako "he is fine". Nuvažiavom į lietuvių kliniką Canary Wharf'e, pediatrė su paprastu aparačiuku ausis pažiūrėjo, sako "gerai, kad atvažiavot, dar dvi dienos ir būtų sprogęs būgnelis, kas gali sukelti kurtumą".
O dėl pienuko - tai koks dabar verdiktas? Kad turi nebemaitinti iš viso

Nu va cia tie daktarai idiotai doh.gif

Maitinu as jie man leido maitinti tik stebejimui dave misinujo nakciai.. dingo atpylinejimai tikiuosi ir neatsiras...

As cia del pirmagimes stresuoju.. nes kai uzeina valgymo maratonas tai sedziu uzsidarius kambary o ji vargse ateina pasiziuri ir iseina... tai kazko papraso sakau tuoj uzmigs ateisiu o as tris val maitinu doh.gif bet kol kas ziuriu toks valgymo maratonas buna tik rytais tai gal kazkaip suksiuosi...

QUOTE(Gutjera @ 2015 07 26, 23:02)
Trumpai, nes kai turesiu kompa papasakosiu savo gimdymo istorija.
Gime berniukas 20.20 h,  -  55 cm, 4470 gr. Pagimdziau pati, bet siek tiek iplysau.  smile.gif

Oi sveikinimai nu kokia tu saunuole wub.gif sveikateles jums 4u.gif

QUOTE(Aga @ 2015 07 27, 12:16)
Žmona, aš tavo vietoj taip nepalikčiau ir  nusitraukinėčiau ir maitinčiau, nebūtina grįžt kas tris valandas maitint, gi gali palikt. Aš dabar nakčiai nusitraukiu trim kartams, kad naktį nesitraukinėt ir ramu, sutaupau kelias minutes miego doh.gif

Vat cia ir yra didziausia beda... ir pirmagime maitinau 14 men o nusitraukti be sansu... max 50 ml doh.gif ir dabar ziuriu tas pats... gi tikrai daro pilnus pampus sisioja n kartu pieno netruksta o vat nusitraukti nei per kur doh.gif
Atsakyti
Gutjera, sveikinimai mirksiukas.gif 4u.gif didelis vaikas ir tik biski plysai - wow! Šaunuolė mirksiukas.gif

LTkojote, tikiuosi greitai toks maratonas tau baigsis 4u.gif
Snd mazius irgi mažai miegojo, daugiau budravo.. Galėtų dar ir daugiau miegoti ax.gif

Žmona, nesikrimsk 4u.gif daug vaikų auga ant misinuku, nu jei kitaip tau neišeina, tai ką daryti, vaiko juk alkano nepaliksi.. O didžiajai manau padaugės dėmesio, tik reikia palaukti kol mažoji ritmą pagaus.. Tu tokia uzgrudinta visokių situacijų esi, išsispręs ir ši 4u.gif

Aš tai namuose ploniau laikau aprengta,jei salta tai plefuka uzkloju, o į kiemą tai į plonesni kombi dedu ir jei vėsu tai net ir uzkloju..
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2015 07 27, 15:59)

Kaip as tave suprantu, pas mus irgi sunkios naktys, o dar savo lopsiuke nemiega, tik padedi ir pabunda, tai su mumis lovoj, ko sakiau, kad tikrai nebus doh.gif nuo pilvuko mums irgi gydytoja patare colinox, po keliu dienu vartojimo jau daug geriau. O kaip jums? Mes dar nebuvom lauke, tik sestadieni vakare grizom is ligonines. Kai ketvirtadieni pasake, kad kraujo tyrimai vis tiek blogi ir i gydyma beveik nereaguoja, tai irgi nuzliumbiau kelis posmus, ko tik neprigalvojau, bet kai jau sestadieni pasake, kad viskas gerai, tai abu su vyru. negalejom patiket, tikiuos ir toliau busim sveikos.


Kaip butu gerai, jei yra mamyciu kurios sunormalizavo vaiko kelimasi naktimis ir duotu patarimu blush2.gif
Paselusi jau nebezinau ka daryti, nes ritmas vaiko issimuses, kiekvienos nakties su baime laukiu, nes vel bemiegis laikas doh.gif diena vaikas miega po 2-3 val bet man sunku diena uzmigti blush2.gif snd jau galva buvo isiskaudejusi verysad.gif
Man rodos kad padeda mum tas colinax 4u.gif
Atsakyti
LTkojote,as ir nakties nelaukiu,nes nemiegam iki 4 val., paskui maitindama luzineju.Atrodo ir diena pabudrauja daugiau.Bet nakty pavalgo,idedu i lovyte ir prabunda...siryt 8 val.,pamaitinus jau nebekeliau i lovyte,tai ismiegojo iki 11 val.
Atsakyti