Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Visai nebedaug laukiančių beliko smile.gif na ta proga ir aš prisiminsiu savo gimdymą. 20d. Turėjau prisiduoti į Santarus, nes jau būtų savaitė kaip virš termino, bet vidurnaktį nubėgo vandenys. Į ligoninę nuvažiavau dar nejausdama saremiu, kai patikrino, buvo 3cm atsidarymas, paguldė į gomdyklą laukti reguliarios veiklos. Vytas visą laiką buvo šalia ir padėjo man kvėpuoti sąrėmių metu. Kai buvo apie 6cm gavau vaistų į veną, pasidarė žymiai lengviau. Apie 9h jau nebegalėjau kentėti skausmų, bet buvo 8cm ir epiduro nebegavau... skaismas buvo toks, kad tarp sarėmių atsijungdavau. Akusere vis užeidavo paklausti ar neatsirado noras stumti, bet jo vis nebuvo. Galiausiai saremiai pradejo reteti, gal kas 5min pasidare. Susirinko komosija ziureti, ka daryti toliau, liepe per saremi stumti, bet galvute visai nesislinko... tada pasakė, kad reiks CP, nes neošgimdysiu. Išvežė į operacinę ir 12.55 gimė sunelis 4300g ir 56cm. Įvertinimą gavo 10/10. Parodė man jį labai trumpai ir išnešė, kol mane siuvo. Kai perkelė į palatą vyras su mama nuėjo jo pasiimti iš naujagimių skyriaus. Labai džiaugiausi, kad nedavė mišinuko ir galėjau iš kart pamaitinti. Po operacijos atsigavau labai greit, jau tą patį vakarą vaikščiojau po palatą. Viskas būtų neblogai, bet iki šiol negaliu susitaikyti, kad nepavyko pagimdyti pačiai, jaučiu kaltę prieš savo sunelį...
Atsakyti
QUOTE(waiduciuke @ 2015 07 26, 17:48)
Visai nebedaug laukiančių beliko smile.gif na ta proga ir aš prisiminsiu savo gimdymą. 20d. Turėjau prisiduoti į Santarus, nes jau būtų savaitė kaip virš termino, bet vidurnaktį nubėgo vandenys. Į ligoninę nuvažiavau dar nejausdama saremiu, kai patikrino, buvo 3cm atsidarymas, paguldė į gomdyklą laukti reguliarios veiklos. Vytas visą laiką buvo šalia ir padėjo man kvėpuoti sąrėmių metu. Kai buvo apie 6cm gavau vaistų į veną, pasidarė žymiai lengviau. Apie 9h jau nebegalėjau kentėti skausmų, bet buvo 8cm ir epiduro nebegavau... skaismas buvo toks, kad tarp sarėmių atsijungdavau. Akusere vis užeidavo paklausti ar neatsirado noras stumti, bet jo vis nebuvo. Galiausiai saremiai pradejo reteti, gal kas 5min pasidare. Susirinko komosija ziureti, ka daryti toliau, liepe per saremi stumti, bet galvute visai nesislinko... tada pasakė, kad reiks CP, nes neošgimdysiu. Išvežė į operacinę ir 12.55 gimė sunelis 4300g ir 56cm. Įvertinimą gavo 10/10. Parodė man jį labai trumpai ir išnešė, kol mane siuvo. Kai perkelė į palatą vyras su mama nuėjo jo pasiimti iš naujagimių skyriaus. Labai džiaugiausi, kad nedavė mišinuko ir galėjau iš kart pamaitinti. Po operacijos atsigavau labai greit, jau tą patį vakarą vaikščiojau po palatą. Viskas būtų neblogai, bet iki šiol negaliu susitaikyti, kad nepavyko pagimdyti pačiai, jaučiu kaltę prieš savo sunelį...


Svarbu kad viskas baigesi sekmingai 4u.gif nera ko kaltes jausti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(waiduciuke @ 2015 07 26, 18:48)
Visai nebedaug laukiančių beliko smile.gif na ta proga ir aš prisiminsiu savo gimdymą. 20d. Turėjau prisiduoti į Santarus, nes jau būtų savaitė kaip virš termino, bet vidurnaktį nubėgo vandenys. Į ligoninę nuvažiavau dar nejausdama saremiu, kai patikrino, buvo 3cm atsidarymas, paguldė į gomdyklą laukti reguliarios veiklos. Vytas visą laiką buvo šalia ir padėjo man kvėpuoti sąrėmių metu. Kai buvo apie 6cm gavau vaistų į veną, pasidarė žymiai lengviau. Apie 9h jau nebegalėjau kentėti skausmų, bet buvo 8cm ir epiduro nebegavau... skaismas buvo toks, kad tarp sarėmių atsijungdavau. Akusere vis užeidavo paklausti ar neatsirado noras stumti, bet jo vis nebuvo. Galiausiai saremiai pradejo reteti, gal kas 5min pasidare. Susirinko komosija ziureti, ka daryti toliau, liepe per saremi stumti, bet galvute visai nesislinko... tada pasakė, kad reiks CP, nes neošgimdysiu. Išvežė į operacinę ir 12.55 gimė sunelis 4300g ir 56cm. Įvertinimą gavo 10/10. Parodė man jį labai trumpai ir išnešė, kol mane siuvo. Kai perkelė į palatą vyras su mama nuėjo jo pasiimti iš naujagimių skyriaus. Labai džiaugiausi, kad nedavė mišinuko ir galėjau iš kart pamaitinti. Po operacijos atsigavau labai greit, jau tą patį vakarą vaikščiojau po palatą. Viskas būtų neblogai, bet iki šiol negaliu susitaikyti, kad nepavyko pagimdyti pačiai, jaučiu kaltę prieš savo sunelį...

Sveikinimai, o del kaltes, tai tu nesikrimsk. Mano sesuo norėjo but didvyre ir būtinai isgimdyt pati, tai viskas baigėsi užstrigusiu vaiku, extra CP ir gimdymo trauma, nes teko vaika traukt jau is gimdymo taku. aciu Dievui vaikas dabar sveikutėlis, bet kokio tik gydymo, rentgeno, vaistu, baisių diagnozių ir neaiškių perspektyvų negavo vargšas kūdikėlis...
Atsakyti
Naujai iskeptom mamytem 4u.gif

Nebelieka vis laiko atskirai kazka ir komentuoti nors paskaitau viska.. arba cituoju cituoju rasau rasau baigiasi mano laikas laisvas ir tenka viska mest verysad.gif

Waiduciuke svarbu viskas ok 4u.gif suprantu tave .. as ne del naturalaus gimdymo save grauziu o del misinelio.. nes pradejau duoti saviskei verysad.gif tai nueinu kur vonioj nuverkiu posma ir toliau vaidinu kad viskas ok nors vyras zino kad noriu maitint bet nesupranta koks man stresas sad.gif nu bet tikrai ziauriai skriaudziam vyresnele .. o ir man paciai i darba gryzt neuzilgo reiks.. neprivazinesiu kas 3 val maitinti.. guodziu guodziu save ech... taip sirdi spaudzia negaliu verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
ZmoNa_, eina sau, gaila man tavęs, mes tik dėl gydytojų iš JK į Lietuvą grįžom. Mano vyresnėlis 2 paras su 41 temperatūra prabuvo, kitais požymiais, nulėkėm į priimamąjį, ištyrė su naujausia aparatūra, finale išleido namo, sako "he is fine". Nuvažiavom į lietuvių kliniką Canary Wharf'e, pediatrė su paprastu aparačiuku ausis pažiūrėjo, sako "gerai, kad atvažiavot, dar dvi dienos ir būtų sprogęs būgnelis, kas gali sukelti kurtumą".
O dėl pienuko - tai koks dabar verdiktas? Kad turi nebemaitinti iš viso ar tik kurį laiką?

waiduciuke, oi kaip nepasisekė tau verysad.gif ir man taip buvo su pirmu, tik dar skatinamųjų gavau, o finale po 28 val. vis tiek CP... Nesikrimsk. Nesi blogesnė mama dėl to, kad pati nepagimdei. Svarbu jokia infekcija neįsimetė, turit pienuko, vaikiukas sveikas. Neįsileisk bereikalingų ašarų į savo nuostabų pasaulėlį...

Dar mama vakar tokią istoriją papasakojo iš sovietinių laikų gimdymų. Nėštukės, neskaitykit, čia bus apie gimdymo traumą
Viena moteris gimdė ir leliukas užstrigo gimdymo takuose, tai, kad išgelbėtų mamos gyvybę, to vaikiuko galvą skaldė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuatra: 26 liepos 2015 - 18:54
As nieko negirdejau is gimdyklu smile.gif gal ir gerai...
As ir dxiaugiuosi judejimo laisve,taip gera susilenkt,tik dar tarpkoji skauda(klyne tik viena siule turiu), vakar vakare nugara bande rakinta...Ir dar kas idomiai,siansien vyras isleido prasiblaskyti,tai dar eidama pro zmones saugau pilva biggrin.gif
Atsakyti
Trumpai, nes kai turesiu kompa papasakosiu savo gimdymo istorija.
Gime berniukas 20.20 h, - 55 cm, 4470 gr. Pagimdziau pati, bet siek tiek iplysau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 26, 22:02)
Trumpai, nes kai turesiu kompa papasakosiu savo gimdymo istorija.
Gime berniukas 20.20 h,  -  55 cm, 4470 gr. Pagimdziau pati, bet siek tiek iplysau.  smile.gif

Sveikinimai saunuolei mamytei 4u.gif
Atsakyti
gutjera, sveikinu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 26, 23:02)
Trumpai, nes kai turesiu kompa papasakosiu savo gimdymo istorija.
Gime berniukas 20.20 h,  -  55 cm, 4470 gr. Pagimdziau pati, bet siek tiek iplysau.  smile.gif



sveikinimai didžiausi wink.gif 4u.gif thumbup.gif , mamytė šaunuolė, tokį vyruką pagimdei, lauksim tikrai istorijos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 26, 22:02)
Trumpai, nes kai turesiu kompa papasakosiu savo gimdymo istorija.
Gime berniukas 20.20 h,  -  55 cm, 4470 gr. Pagimdziau pati, bet siek tiek iplysau.  smile.gif

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Žmona, aš tavo vietoj taip nepalikčiau ir nusitraukinėčiau ir maitinčiau, nebūtina grįžt kas tris valandas maitint, gi gali palikt. Aš dabar nakčiai nusitraukiu trim kartams, kad naktį nesitraukinėt ir ramu, sutaupau kelias minutes miego doh.gif
Atsakyti