Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Man regis po truputuka pradejo teketi vandenis, greiciausiai reikia ruostis. doh.gif fear.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 26, 08:18)
Man regis po truputuka pradejo teketi vandenis, greiciausiai reikia ruostis.  doh.gif  fear.gif  smile.gif

kaip keista kad dar nesciuju liko:) sekmes! lengvai ir greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paselusi_ @ 2015 07 26, 08:43)
kaip keista kad dar nesciuju liko:) sekmes! lengvai ir greitai 4u.gif

Liko liko dar viena kita nestuke.gif
Man terminas tik 3dieni smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 26, 08:18)
Man regis po truputuka pradejo teketi vandenis, greiciausiai reikia ruostis.  doh.gif  fear.gif  smile.gif


sėkmės,kad tik lengvai ir greitai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 26, 07:18)
Man regis po truputuka pradejo teketi vandenis, greiciausiai reikia ruostis.  doh.gif  fear.gif  smile.gif

Lengvai ir greitai 4u.gif



Ir tikrai nesitikejau,kad taip greit nestumo vargai pasimirs ax.gif Pirmomis dienomis vis dziaugiausi vyrui kaip lengva pasilenkti ir jau nebesergu veidrodine liga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 07 26, 10:48)
Lengvai ir greitai  4u.gif
Ir tikrai nesitikejau,kad taip greit nestumo vargai pasimirs  ax.gif  Pirmomis dienomis vis dziaugiausi vyrui kaip lengva pasilenkti ir jau nebesergu veidrodine liga  thumbup.gif

drinks_cheers.gif tas judėjimo dovanos sugrįžimas ir mazas stebuklas šalia yra kazkas nerealaus!
Atsakyti
Sveikos,
Geras,gali buti,tave isleido...mane pagulde,nebloga palata,bet ten taip girdisi viskas,o taip duris tranko,kartais net pati pasokdavau...
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 25, 21:21)
As ir toje palatoje gulejau smile.gif  tave tikriausei po manes pagulde smile.gif

Atsakyti


user posted image


Liepos 17 d.
agneciuke, antras vaikelis

Liepos 21 d.
sandriux.., antras vaikelis

Liepos 24 d.
Gutjera, ketvirtas vaikelis

Liepos 28 d.
Miglee, trečias vaikelis

Liepos 29 d.
juoduke02, pirmas vaikelis
gizkit, antras vaikelis

Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 26, 11:45)


user posted image

                                                       
                                                                Liepos 17 d.
                                                        agneciuke, antras vaikelis                                                         

                                                                Liepos 21 d.
                                                        sandriux..,  antras vaikelis

                                                                Liepos 24 d.
                                                        Gutjera,  ketvirtas vaikelis

                                                                Liepos 28 d.
                                                        Miglee, trečias vaikelis

Liepos 29 d.
juoduke02, pirmas vaikelis
gizkit, antras vaikelis
 

Nebedaug beliko nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 07 26, 13:52)
Nebedaug beliko  nestuke.gif  4u.gif

Praktiškai trys nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 26, 12:32)
Sveikos,
Geras,gali buti,tave isleido...mane pagulde,nebloga palata,bet ten taip girdisi viskas,o taip duris tranko,kartais net pati pasokdavau...

Is gimdyklu ir viskas l.gerai girdejosi biggrin.gif

O as tai neatgavau judejimo laisves... man kaip ziaurei klyna skauda, tik guleti geriausia, o pasakyki 1.7m vaikui, kuris dar ziaurei pavydeti pradeji, kad negaliu as su juo tiek uzsiimti.... jauciuosi visiskai issekus, nors aciu D nereikia rupintis namu ruosa, nes pas tevus esu. Bet uztat prisideda kitokie dalykai... taip noreciau namo, bet namie neka lengviau bus...
Atsakyti
Gutjera, lengvai ir greitai!!! 4u.gif nors jau gal supuoja maziu wub.gif na lauksim žinių mirksiukas.gif

Tie šauksmai iš gimdyklu tai siaubas!!! Net krupteli kai isgirsti kokia siaubingai rekiant.. unsure.gif ir pagalvoji vargšė, kankinasi.. Kad tik kuo greičiau baigtųsi kančios..

Na greitai išvis nebeliks nestuke.gif tikrai keista kaip greit pasimiršta tas nestumas..Nes ir man atrodo taip senai buvau nestuke.gif biggrin.gif dabar naktim bent jau issimuegu, aišku sunku būna keltis maitinti, bet uztai kaip luztu, visos pozos patogios, nereik pusvalandi isipatogint biggrin.gif ir tikrai nerealu kad taip lengvai galima pasilenkti!!! thumbup.gif
Atsakyti