Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Rašiau fb, parašysiu ir čia, kol mazgis naktipiečiauja tongue.gif
Visai atsitiktinai radau vaistą, idealiai padedantį mažiuko "nesubrendusiam žarnynui". Davus po maitinimo nutraukto pieno plius 20-30 ml avižų nuoviro, neliko valgymo maratonų, neramumo, vaikas ėmė miegoti ilgai, kiečiausiai, be kojų spardymo, atpylimo, krūties ieškojimo, verkimo, skausmo.
Tiesiog per eilinį maitinimą po 1,5 val nepertraukiamo valgymo daviau 30 ml pieno su 20 ml nuoviro ir išgėręs išmiegojo ramiausiai 2 val. O buvo beprasidedantys diegliai... Vos per 3 tokius maitinimus ženkliai pagerėjo, neliko besaikio valgymo (o jau maniau, kad pieno man trūksta) Vaiko nebeatpažįstu - jam super gera savijauta dabar thumbup.gif Mažylis tapo ramiausias, pilvą daug mažiau pučia - bevalgant ramiai išsibezda blush2.gif Susitvarkė virškinimas bigsmile.gif
Pasirodo, avižų nuoviras užtikrina sklandžią visos virškinimo sistemos veiklą.
Taigi, gal geriau natūralus nuoviras, nei sintetiniai vaistai nuo pilvo pūtimo, dieglių, refliukso ar vidurių kietėjimo. Ir vaikui nebeskauda, ir mamai ramiau cool.gif
Dabar pakanka kas antrą maitinimą taip duoti (20-30 ml pieno ir tiek pat avižų nuoviro). O nuovirą taip ruošiu: 1l vandens, 4 v. š. avižų kruopų, verdu apie 1,5 val kol lieka pusė skysčio, tada per marlę nukošiu.
Tikiuosi, kad ir kitiems kenčiantiems mazgiams pagelbės 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 24, 06:07)
Pirmas 10 dienu 4050 kg
Antras savaite 4200 kg
Trecias savaite 4560 kg
smile.gif
Skaiciau kazkur, kad teoriskai ketvirtas turetu buti jau mazesnis, nes jei dar didesnis nei manoji trecia tai nezinau ar isgimdysiu.  doh.gif

oho, cia tai bent svoriai, maniskiai nesunkus buvo, o dėl dabartinės svorio augimo pergyvenau nuo pat nėštumo pradžios, kaip ir antros. Ot ironiška, taip bijojau priešlaikinio gimdymo vėl, o čia prašau, dar ir pernešiosiu...Net mano ginius buvo prieš 3 sav įsitikinęs, kad termino nesulauksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverūnas: 25 liepos 2015 - 06:07
Sveikutes,

Vakar parasiau,kad susinormalizavo maitinimai,ir se tau naktele.Diena vyrukas issiparpe,ir nuo 23 val prasidejo maitinimo maratonas iki 3 val.su pusvalandzio numigimu.(.)(.) buvo tustoki,nors dar paspaudus begdavo,bet vyrukas norejo kad apziojus spenelis pienas pats begtu,tai ir pyko,spjaude papa lauk ir t.t. Jau norejsu eit nusisaut su duru rankena...
As ir laukiu kada susinormalizuos pieno fabrikas,nes (.)(.) jautrumas nesvietiskas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 25, 06:33)
Sveikutes,

Vakar parasiau,kad susinormalizavo maitinimai,ir se tau naktele.Diena vyrukas issiparpe,ir nuo 23 val prasidejo maitinimo maratonas iki 3 val.su pusvalandzio numigimu.(.)(.) buvo tustoki,nors dar paspaudus begdavo,bet vyrukas norejo kad apziojus spenelis pienas pats begtu,tai ir pyko,spjaude papa lauk ir t.t. Jau norejsu eit nusisaut su duru rankena...
As ir laukiu kada susinormalizuos pieno fabrikas,nes (.)(.) jautrumas nesvietiskas... doh.gif

As irgi labai laukiu susinormalizavusio pieno kiekio ir rezimo,nes vienas (.) labai jau visad jautrus ir ispampes buna verysad.gif
Atsakyti
Laukiam tecio ir lekiam namo thumbup.gif pasiilgau savo lovos...
Sianakt buvo bumas nesciuju Mazylio gn,skambino ir skambino i duris,priimamajam vos spejo suktis...
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 25, 12:11)
Laukiam tecio ir lekiam namo thumbup.gif pasiilgau savo lovos...
Sianakt buvo bumas nesciuju Mazylio gn,skambino ir skambino i duris,priimamajam vos spejo suktis...

Kiek prigimde gal zn? Nes ta diena kai as gimdziau, tai buvo 5 leliukai smile.gif
O kurioj palatoje gulejai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 25, 11:21)
Kiek prigimde gal zn?  Nes ta diena kai as gimdziau, tai buvo 5 leliukai smile.gif
O kurioj palatoje gulejai? smile.gif

Nezinau,bet 4 buvo atvaziave,po to luzau ir nieko negirdejau.
As 10 palatoj
Atsakyti
Pagaliau prisiruošiau ir as parasyt gimdymo istorija smile.gif kaip anksciau rasiau kad pirmadieni per standartine apziura rado 1,5cm bet mebu jokiu pozymiu,tai ta pačia nakti apie 1val prasejo begti vandenys. Tai po nuvaziavimaio ir tonu pamatavimo gimdykloje buvau apie 2 su nereguliariais saremiais ir 3-4cm. Kai gydytojo paklausiau kada cia jau bus galima gauti vaistu,ale kad speciau gauti vaistų,tai gavau atsaktma kai jau tikrai skaudes lotuliukas.gif ir sake be pietu nepagimdysiu,tai nuseiteikiau laukti.
Po 2-3val kai jau tikrai skaudeti pradejo ir saremiai kas 2-3 min pasikvietem gydytoja kad ale jau gauciau epidura,tai paziurejo kad jau 7-8cm jau per velu smile.gif tai suleido vaistu i vena. Tai dar pora valandu pagulejau vaistu veikiama ir kai jau vaistai isgaravo arba nebedave naudos,tai jau buvo apie 10cm ir 7:23 su gydytoju pagalba,nes panaudojo vakuma uzgime bernuzelis :-) kaip visiems sakiau kas klause,tai pabaiga buvo netokia baisi ir skausminga kaip galvojau wub.gif

Tai tiek mano tos istorijos blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 25, 11:11)
Laukiam tecio ir lekiam namo thumbup.gif pasiilgau savo lovos...
Sianakt buvo bumas nesciuju Mazylio gn,skambino ir skambino i duris,priimamajam vos spejo suktis...

Smagu važiuoti namo 4u.gif
Atsakyti
Mane ir vel neviltis isma.. po tos ligonines totaliai pasikeite vaikas.. diena rekia nakti rekia nebezinau ka daryt.. ar cia tas mano pienas sustreikavo nes pristresavau ar cia tas misinio davimas ligoninej... gaila pirmagimes visai net nepabunu su ja sedziu su mazge kambary uzsidarius verysad.gif bandysiu duot misini gal nereik jai tu mano papu verysad.gif sirdi skauda nu bet raminu save kad misinys ne nuodas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 25, 16:25)
Mane ir vel neviltis isma.. po tos ligonines totaliai pasikeite vaikas.. diena rekia nakti rekia nebezinau ka daryt..  ar cia tas mano pienas sustreikavo nes pristresavau ar cia tas misinio davimas ligoninej... gaila pirmagimes visai net nepabunu su ja sedziu su mazge kambary uzsidarius  verysad.gif  bandysiu duot misini gal nereik jai tu mano papu  verysad.gif sirdi skauda nu bet raminu save kad misinys ne nuodas  verysad.gif

O tau pieno užtenka? Gal ji nedavalgo.. g.gif arba gali būti kad tavo pienas dabar nesotus.. O tai nuo ko tau ten kraujo atsirado piene? Ae neaišku?? Kai tokia situacija tai nesmerk savęs dėl misinuko 4u.gif
Vai2te, džiugu kad namo!!! thumbup.gif nors aš grįžus namo supratau kad ligoninej gisai gerai buvo: maitinimą gauni pagal grafiką, nereik sukt galvos ką valgyti, grindis isplautos, dulkės nuvalytos, pastovi prieziura, tad jei kas neaisku reikia tik paklausti, zodziu kaip tikra sanatorija ten buvo biggrin.gif

Progse, ačiū už istorija mirksiukas.gif Tai ga jad ta epidura slidus reikalas, dažniausiai uau būna per vėlu kai jos užsimano smile.gif nu as buvau nusiteikus be jos, tai labai laukiau ir meldziaus kad tik greičiau man tas 10 cm būtų biggrin.gif

Siandien čia tokia ramybę, va ką reiskia geras oras ir savaitgalis cool.gif
Nu einu rūbų lygint kol mazius miega smile.gif Gero vakaro visom mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu pieno tai bidonai pas mane.. as ja maitinu tai dar noreciau kad daugiau isvalgytu bet arba neima ji man arba isvis geria geriau kol nuo per daug puse atpila.. del sotumo tai as nzn koks tas riebumas.. nu bet kad panasu kad jai pilvuka skauda.. viskas buvo ok duodavom infacol ir padedavo.. o dabar toks jausmas kad nepadeda.. galvoju kad gal ligoninej pagulejus visokio sh privalgius .. o pusdieni isvis nieko nevalgius gal cia viskas susidejo ...

Del to kraujo tai reziume parase kad itrukelusio spenelio doh.gif nors nelabai galejo surast kur jis itrukes.. nu paraudes jo nes tik 4 dienos buvo papai nuciunkuoti... as pati galvoju kad traukdama pientraukiu dar paspausdavau papus.. tai gal truko kokia pieno liauka ar kapiliaras ir tada ji privalge to kraujo... net nenumanau.. nu bent jau kol kas nepasikartojo tokios bedos g.gif tai tikiuosi kad tas kraujas is manes unsure.gif


QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 25, 18:14)
O tau pieno užtenka? Gal ji nedavalgo..  g.gif arba gali būti kad tavo pienas dabar nesotus.. O tai nuo ko tau ten kraujo atsirado piene? Ae neaišku?? Kai tokia situacija tai nesmerk savęs dėl misinuko  4u.gif
Vai2te, džiugu kad namo!!!  thumbup.gif  nors aš grįžus namo supratau kad ligoninej gisai gerai buvo: maitinimą gauni pagal grafiką, nereik sukt galvos ką valgyti, grindis isplautos, dulkės nuvalytos, pastovi prieziura, tad jei kas neaisku reikia tik paklausti, zodziu kaip tikra sanatorija ten buvo  biggrin.gif

Progse, ačiū už istorija  mirksiukas.gif Tai ga jad ta epidura slidus reikalas, dažniausiai uau būna per vėlu kai jos užsimano  smile.gif nu as buvau nusiteikus be jos, tai labai laukiau ir meldziaus kad tik greičiau man tas 10 cm būtų  biggrin.gif

Siandien čia tokia ramybę, va ką reiskia geras oras ir savaitgalis  cool.gif
Nu einu rūbų lygint kol mazius miega  smile.gif Gero vakaro visom  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 25, 12:34)
Nezinau,bet 4 buvo atvaziave,po to luzau ir nieko negirdejau.
As 10 palatoj

As ir toje palatoje gulejau smile.gif tave tikriausei po manes pagulde smile.gif
Atsakyti