Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(Voverūnas @ 2015 07 24, 06:55)
Gutjera,o kiek pirmus pernešiojai?nes mano pirmas gimė 40 sav1d pagal mm, antra 36 sav. Reikėjo skatint etc? dideli gimė?

Pirmas 10 dienu 4050 kg
Antras savaite 4200 kg
Trecias savaite 4560 kg
smile.gif
Skaiciau kazkur, kad teoriskai ketvirtas turetu buti jau mazesnis, nes jei dar didesnis nei manoji trecia tai nezinau ar isgimdysiu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gutjera: 24 liepos 2015 - 06:11
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 24, 06:07)
Pirmas 10 dienu 4050 kg
Antras savaite 4200 kg
Trecias savaite 4560 kg
smile.gif
Skaiciau kazkur, kad teoriskai ketvirtas turetu buti jau mazesnis, nes jei dar didesnis nei manoji trecia tai nezinau ar isgimdysiu.  doh.gif

Mano visi ėjo tik didesni
Papildyta:
Žmona,smagu kad viskas gerai baigėsi
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2015 07 24, 11:52)
Mano visi ėjo tik didesni

O Dievuleliau, negasdinkit, nes tikrai neisgimdysiu. Trecia gimdziau su gydytojo pagalba, tai jei ne vyriskos rankos buciau greiciausiai neistumusi, o dabar nezinau kaip cia bus?... doh.gif
Atsakyti
Žmona ohmy.gif eina sau, bet kažkaip aš jaučiu nepatikėčiau tokia jų diagnoze g.gif Piene nesimato, o atpila jau matos, nu netikiu kažkaip g.gif
Atsakyti
Zmona nu ir siurpu ten pas jus su gydytojais... doh.gif Svarbu, kad tik viskas gerai mazylei butu 4u.gif
Gutjera gal ir juokingai atrodo bet mano akyse tu esi tokia saunuole blush2.gif Po savo pirmojo ziauriai skausmingo gimdymo bijau apie antra vaika pagalvoti, o tu jau net ketvirta grozi turesi 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir dar kokio nemazo svorio maziukai tavo gime. blush2.gif Tikiuosi as kada pasirysiu ir antram leliukui.

Jei nesupyks niekas, per FB jau kelios mamytes prisidave kad pagimde. blush2.gif
Aguarel 9.40 val. po planinio cp gimė mažylė.
vai2te26 jau supuoja grazuoli suneli vardu Markas.

Labai Jus sveikinu naujai iskeptos mamytes! Lauksime Jusu istoriju 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2015 07 23, 20:55)


Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,kol karalaitis miega prisiduosiu cia...

Treciadieni ryte pries 6 val.,prasidejo maudenimai pilvo apacioj( kadangi iki to nebuvo jokiu skausmu,tai supratau kad pajudejo reikalai).Atsikeliau anksciau,nuejau i dusa,puse 10 prikeliau seimyna.Po 10 jau buvom priimamajam,apziurejo 3 cm atsidarymas,nutare i gimdykla,11.45 nuleido vandenis ir 5 cm atsidarymas,Po valandos paprasiau epidiuro.Ileido kateteri,suleido doze ir prasviesejo.Po valandos pradejo skaudeti,vyro paprasiau kad pakviestu ta kad suleistu dar doze.Bet daktare paziurejus kakleli,neleido leist dozes,o pasake kad ruosiames gimdymui.Man sokas,kad taip greit viskas vyksta( pirma 12 val prasikankinau), nu ir ka 15.24 gime karalaitis Markas 53cm ir 3720 gr.,apsiverkiau is dziaugsmo.Kad viskas gerai ir taip greit...Gimdziau Mazylio gn,patenkinta viskuo,nors ir nesitariau su daktarais...Ryt keliausim namo,laukiu be galo,nes nervina tie vaiksciojimai i palata,nespeji uzmigdyt ir turi kazkas ateit...
Tokia musu istorija...
P.s. Rasiau per tris kartus... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 24, 16:30)
Sveikutes,kol karalaitis miega prisiduosiu cia...

Treciadieni ryte pries 6 val.,prasidejo maudenimai pilvo apacioj( kadangi iki to nebuvo jokiu skausmu,tai supratau kad pajudejo reikalai).Atsikeliau anksciau,nuejau i dusa,puse 10 prikeliau seimyna.Po 10 jau buvom priimamajam,apziurejo 3 cm atsidarymas,nutare i gimdykla,11.45 nuleido vandenis ir 5 cm atsidarymas,Po valandos paprasiau epidiuro.Ileido kateteri,suleido doze ir prasviesejo.Po valandos pradejo skaudeti,vyro paprasiau kad pakviestu ta kad suleistu dar doze.Bet daktare paziurejus kakleli,neleido leist dozes,o pasake kad ruosiames gimdymui.Man sokas,kad taip greit viskas vyksta( pirma 12 val prasikankinau), nu ir ka 15.24 gime karalaitis Markas 53cm ir 3720 gr.,apsiverkiau is dziaugsmo.Kad viskas gerai ir taip greit...Gimdziau Mazylio gn,patenkinta viskuo,nors ir nesitariau su daktarais...Ryt keliausim namo,laukiu be galo,nes nervina tie vaiksciojimai i palata,nespeji uzmigdyt ir turi kazkas ateit...
Tokia musu istorija...
P.s. Rasiau per tris kartus... biggrin.gif


Sveikinimai abiems su karalaiciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mano mazius tikras papu karalius... nu pastovei nori ir nori papu... bet kad jis bent valgytu normaliai, tai ne, paciunkina kelias min ir vsio neikisi, o po 15min vel prasosi...o dar didziojo niekaip nesugebejau uzmigdyti, tai nuverkiau posma, susinervinau, mazaji vezine uzciucevau, o didiji palikau sesei paziureti, tai nesuziurejo jo ir mociutes gele atsidura ant zemes biggrin.gif tai poto vezime uzciuciajau ir didiji. Ir zn supratau kas yra ramybe biggrin.gif nors db jau darosi ir neramu, nes mazelis jau gal nuo 2val miega biggrin.gif
Atsakyti
Rasa123, pas mus tas pats...pirma para buvo,tai kaip (.)(.) auskariukas,as luzdavau maitinant...miego trukumas buvo.Bet nuo sianakt susinormalizavo...ir pamiegojus.
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 24, 15:47)
Gutjera gal ir juokingai atrodo bet mano akyse tu esi tokia saunuole  blush2.gif  Po savo pirmojo ziauriai skausmingo gimdymo bijau apie antra vaika pagalvoti, o tu jau net ketvirta grozi turesi  4u.gif  4u.gif  4u.gif Ir dar kokio nemazo svorio maziukai tavo gime.  blush2.gif Tikiuosi as kada pasirysiu ir antram leliukui.

ACIu. Taip tiktai atrodo. Mano pirmas gimdymas taip pat sunkus buvo - 13 val. Vaikas sukinejosi viduje gal 3 kartus, kol as prisiruosiau, jog galiu stumti, zodziu buvo siaubas. doh.gif Paskui viskas uzsimirso ir tada pradedi galvoti apie dar viena, dar viena ir t.t. tai kiti kaip is pypkes ejo. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujom mamytem 4u.gif

Žmona, nu ir siaubas!!! Eina sau, skaičiau su šiurpu, nes tie jūsų daktarai siaubas kažkoks!!! Tai gerai kad issiaiskinot, atradot bėda.. O dabar kaip? O tai nuo ko tau tas kraujas piene? Čia taip nugriauze? Bet tai jei išoriškai nesimatė.. Nu tau uz tas kosmariskas valandas 4u.gif

Vai2te, tikrai greitai, smagu kad taip 4u.gif Dabar bus lengviau pasiruosti trečiam thumbup.gif

Gutjera, nieko sau kokie dickiai gimė pas tave bigsmile.gif tikiuosi šis nebus didesnis uz trečią mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 24, 17:40)
Rasa123, pas mus tas pats...pirma para buvo,tai kaip (.)(.) auskariukas,as luzdavau maitinant...miego trukumas buvo.Bet nuo sianakt susinormalizavo...ir pamiegojus.

As galvoju menesiuka pasiduoti pagal mazylio norus zindyti, o paskui galvosiu ka daryti biggrin.gif gal ir tarpai tarp maitinimu pailges, gal papu taip neskaudes ir nereikes kiekvienakart sukandus dantis duoti papuli smile.gif
Atsakyti