Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(*zuikulis* @ 2015 07 23, 17:10)
Šiltnamio,laukia kažin iš vis ar bus,stovi tokie vietoj visai.
Su sese situacija net astresne sakyčiau,netikėjau,kadtoks artimas žmogus kaip sese,gali tiek pamazgu supilti ant galvos. O ji grysta liepos pabaigoje,ir aišku pas tevus atvažiuos,nežinau kaip reiks praeiti pro ja,ar dvi savaites į kaimą nevažiuoti .

Pas mane irgi kieme vietoj stovu, nepanasu kad augtų.. blush2.gif
Dar paastrejo??? Siaubas.. Nu gerai kad ji ne Lietuvoj gyvena, dabar dvi savaites kažkaip istversi.. Plius jei dabar visokie vakavimai bus tai tikrai nepastebesi kaip prabėgs tas laikas, o pas tėvus galėsi tas dvi savaites rečiau nuvykti, nes tikiu kad nemalonu būti šalia jos.. Laikykis 4u.gif

Hm, tada gal ir jes viršų praverta laikysim g.gif as labai nesuprantu kaip aprengti.. Rankos tai dažnai šaltos nes jis jas maskatuoja visur, ar nosyte vesoka, bet paziuriu nugaryte tai šilta buna, tai vadinasi nešalta jam..

O maudynem mes nusipirkom sebamed prausikli, kadangi sakė kartą per savaitę su juo prausti, tai snd bus ta diena kada panaudosim, o iki šiol tai tik su vandeniu prausdavome..

O jus maziukus migdot savo lovoj ar lovytei?? Mes visalaik pas save ir dabar pradėjau bijoti kad jis pripras taip ir savo lovytei nenorės.. Nes jei dabar diena įdedi ten tai nepatinka, o jei salia guli tai tada jau gerai.. Kaži, gali taip greit priprasti??? g.gif
Atsakyti
Ziuriu man jau kokia trecia diena vakarais papilve maudzia, tai cia jau galima skaityti kaip paruosiamieji gal? g.gif
Atsakyti
LT kojote, http://rc.lt/dienora...ats-mieliausias
Atsakyti
Neskaiciau ka priraset. Ateinu pasiguosti.. bliaunu kruvinom asarom.. mes ligoninej sad.gif ryte musu mazoji pradejo atpylinet svieziu krauju.. is pradziu senu krauju bet poto net sviezia kresuli atpyle.. toki sauksto dydzio verysad.gif zodziu atvarem i priemima. Pralaukem 4 val.. sugebejo paimti kraujo tyrima ir po 5.5 val pagulde i palata stebejimui.. atpyle vel prie ju nors apskritai ji neatpylinedavo.. vos ne kaip susitare sako nuo speneliu, parodau as tuos papus nu niekas nesutruke neitruke, tada sako nezino... pientraukiu traukiau nei laso kraujo.. nu zodz pagulde i palata 2 kvadratiniu metru dydzio kur dvi kedes ir lovyte.. gerai kad gerai jauciuosi bet as juk 4 dienos po gimdymo niekas net nepaklause kas ir kaip ir ar sedet galiu.. as dzin issedesiu ne del manes atvykom nu bet blyn kraujuoja kazkas kazkur tai mano manymu echoskopuoti reiktu ir ieskoti priezasties.. o mes tipo stebejimui gulim laukiam ryto...

Dar man neaiskumas iskilo.. nebekakojo ji jau mekonijum vare geltonai o dabar vel juodai kakoja nu man tai itarimas kad cia suvirskintas kraujas nu nes nesurisu galu.. pasakiau jiem jie peciais trauko verysad.gif verkt norisi kad nepraziopsotu ko rimto sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 23, 22:26)
Neskaiciau ka priraset. Ateinu pasiguosti.. bliaunu kruvinom asarom.. mes ligoninej  sad.gif ryte musu mazoji pradejo atpylinet svieziu krauju.. is pradziu senu krauju bet poto net sviezia kresuli atpyle.. toki sauksto dydzio  verysad.gif  zodziu atvarem i priemima. Pralaukem 4 val.. sugebejo paimti kraujo tyrima ir po 5.5 val pagulde i palata stebejimui.. atpyle vel prie ju nors apskritai ji neatpylinedavo.. vos ne kaip susitare sako nuo speneliu, parodau as tuos papus nu niekas nesutruke neitruke, tada sako nezino... pientraukiu traukiau nei laso kraujo.. nu zodz pagulde i palata 2 kvadratiniu metru dydzio kur dvi kedes ir lovyte.. gerai kad gerai jauciuosi bet as juk 4 dienos po gimdymo niekas net nepaklause kas ir kaip ir ar sedet galiu.. as dzin issedesiu ne del manes atvykom nu bet blyn kraujuoja kazkas kazkur tai mano manymu echoskopuoti reiktu ir ieskoti priezasties.. o mes tipo stebejimui gulim laukiam ryto...

Dar man neaiskumas iskilo.. nebekakojo ji jau mekonijum vare geltonai o dabar vel juodai kakoja nu man tai itarimas kad cia suvirskintas kraujas nu nes nesurisu galu.. pasakiau jiem jie peciais trauko  verysad.gif  verkt norisi kad nepraziopsotu ko rimto sad.gif


Jetus jetus laikykis 4u.gif verysad.gif kad tik nieko rimto nebutu mazylei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 23, 21:26)
Neskaiciau ka priraset. Ateinu pasiguosti.. bliaunu kruvinom asarom.. mes ligoninej  sad.gif ryte musu mazoji pradejo atpylinet svieziu krauju.. is pradziu senu krauju bet poto net sviezia kresuli atpyle.. toki sauksto dydzio  verysad.gif  zodziu atvarem i priemima. Pralaukem 4 val.. sugebejo paimti kraujo tyrima ir po 5.5 val pagulde i palata stebejimui.. atpyle vel prie ju nors apskritai ji neatpylinedavo.. vos ne kaip susitare sako nuo speneliu, parodau as tuos papus nu niekas nesutruke neitruke, tada sako nezino... pientraukiu traukiau nei laso kraujo.. nu zodz pagulde i palata 2 kvadratiniu metru dydzio kur dvi kedes ir lovyte.. gerai kad gerai jauciuosi bet as juk 4 dienos po gimdymo niekas net nepaklause kas ir kaip ir ar sedet galiu.. as dzin issedesiu ne del manes atvykom nu bet blyn kraujuoja kazkas kazkur tai mano manymu echoskopuoti reiktu ir ieskoti priezasties.. o mes tipo stebejimui gulim laukiam ryto...

Dar man neaiskumas iskilo.. nebekakojo ji jau mekonijum vare geltonai o dabar vel juodai kakoja nu man tai itarimas kad cia suvirskintas kraujas nu nes nesurisu galu.. pasakiau jiem jie peciais trauko  verysad.gif  verkt norisi kad nepraziopsotu ko rimto sad.gif


Jeeezau... nezinau nei kaip paguosti. Gal turi galimybe pasiskambinti kokiam gydytojui i LT? Nu blyn kaip man pikta ant jusu medicinos
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Mano mažylis miega savo lovytėje, pradeda vis ilgiau būdrauti:ax: Jeigu ne pilvuko pūtimas, būtų idealus mažylis.

Žmona,

man skauda net skaitant, sveikatos Jums 4u.gif Ir patarti nėra ką verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 23, 22:26)
Neskaiciau ka priraset. Ateinu pasiguosti.. bliaunu kruvinom asarom.. mes ligoninej  sad.gif ryte musu mazoji pradejo atpylinet svieziu krauju.. is pradziu senu krauju bet poto net sviezia kresuli atpyle.. toki sauksto dydzio  verysad.gif  zodziu atvarem i priemima. Pralaukem 4 val.. sugebejo paimti kraujo tyrima ir po 5.5 val pagulde i palata stebejimui.. atpyle vel prie ju nors apskritai ji neatpylinedavo.. vos ne kaip susitare sako nuo speneliu, parodau as tuos papus nu niekas nesutruke neitruke, tada sako nezino... pientraukiu traukiau nei laso kraujo.. nu zodz pagulde i palata 2 kvadratiniu metru dydzio kur dvi kedes ir lovyte.. gerai kad gerai jauciuosi bet as juk 4 dienos po gimdymo niekas net nepaklause kas ir kaip ir ar sedet galiu.. as dzin issedesiu ne del manes atvykom nu bet blyn kraujuoja kazkas kazkur tai mano manymu echoskopuoti reiktu ir ieskoti priezasties.. o mes tipo stebejimui gulim laukiam ryto...

Dar man neaiskumas iskilo.. nebekakojo ji jau mekonijum vare geltonai o dabar vel juodai kakoja nu man tai itarimas kad cia suvirskintas kraujas nu nes nesurisu galu.. pasakiau jiem jie peciais trauko  verysad.gif  verkt norisi kad nepraziopsotu ko rimto sad.gif

zmona laikykis!!! 4u.gif nezinau nei kaip paguost, nu betgi nedurniai ir ten suras kas negerai maziukei.. 4u.gif
Atsakyti
Nu zodziu sakau atvykdamas i sita ligonine turi zinoti pats liga. Kaip buvo su tuo pampu.. prikakojo man ji apziuros kabinete priemine juodai. Sakau nustebus daktarei nu ***** sakau ji mekonijum jau nekakojo.. ar gali buti kad cia susija? Sako oi viskas gerai valosi... kai vel pakakojo nuejau su tuo pampu sakau man atrodo cia suvirskintas kraujas... gal galima istrirti.. istyre akurat kraujo yra...

Zodziu ateina vakarine pzmaina as sakau tai daktarei visi sako speneliai speneliai.. bet speneliai man nekraujuoja o tai gal kazkur papuose uzdegimas .. tik vakar pienas atsirado ir ziauriai skaudejo papus.. tai gal kazkur uzdegimas piene ar kokia pieno liauka... gal galima istirti piena.. na ka duodu as to pieno... istiria akurat piene yra kraujo kuneliu nors ir nesimato to kraujo doh.gif nu tai vat reziume su palengvejimu thumbup.gif nieko rimta.. tik bereikalingai vargsiuke subade kateteri istate verysad.gif per mane viskas.. tokia dabar kalta jauciuosi pries visus verysad.gif
Atsakyti
Zmona 4u.gif na bent jau aisku dabar kas blogai. O medicinine prieziura ten pas jus tai ka as zinau. Kaip iprasta pas mus i ligonine patekus kad kruvas tyrimu is karto daro, tai jusu situacija skamba baisiai. Taip "stebimas" zmogus ir numirt gali blink.gif

Mano mazulis atsikele, pavalge, dabar taip ramiai guli man i pirsta isikibes, matau ir akytes merkias po truputi, matyt girdi salia tecio ramu kvepavima tai ir pati miegas sueme biggrin.gif
Atsakyti
Man siandien nesimiega, greiciausiai del termino - juk kazko laukiu, tikiuosi, o kaip ir su pirmais manau kokia savaitele tikrai pernesiosiu, o gal net ir rugpjucio sulauksim. biggrin.gif
Atsakyti
Labryt, paskaitinėju tyliai,kaip Aquarel, ir laukiu...Čia mūsų gal tik kokios 4-5 ir telikę tokių laukiančių? Šiąnakt labai blogai migau, mano pirmas terminas pagal mm jau praėjo (liepos 23), pagal echo - liepos 26d. Gimda naktį apsitraukinėjo, bet visiškai nereguliariai, tik vidurius pūtė blush2.gif
Aquarel - gražaus ir lengvo pasimatymo 4u.gif
ZmoNa - su laiminga pabaiga 4u.gif
Gutjera,o kiek pirmus pernešiojai?nes mano pirmas gimė 40 sav1d pagal mm, antra 36 sav. Reikėjo skatint etc? dideli gimė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverūnas: 24 liepos 2015 - 05:56