Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(LTkojote @ 2015 07 23, 12:08)
Kur sekmes paslaptis??? 4u.gif  4u.gif  blush2.gif

Is tikruju tai net nezinau, greiciausiai gulejau taip, kad mazgis nespaude slapimo pusles del to nejauciau noro. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aquarel @ 2015 07 23, 12:17)
Sveikos, aš tai tyliai čia sėdžiu, nes neturiu dar ką pakomentuot į dieglių, pieno ir pilvo pūtimo temas ax.gif man tik ryt didžioji diena suplanuota- planinis CP blush2.gif tašės sukrautos, viskas suruošta, tai sėdžiu ir laukiu rytojaus biggrin.gif

O kodel planinis jei terminas dar tik 29 d.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2015 07 23, 11:17)
Sveikos, aš tai tyliai čia sėdžiu, nes neturiu dar ką pakomentuot į dieglių, pieno ir pilvo pūtimo temas ax.gif man tik ryt didžioji diena suplanuota- planinis CP blush2.gif tašės sukrautos, viskas suruošta, tai sėdžiu ir laukiu rytojaus biggrin.gif

As irgi ilgai taip sedejau ir tylejau, nes temai nepritapau ir ax.gif
Bet sulaukus pupulio nebespeju sekti temu visur tai vel gi tyliu unsure.gif

Labai laukiu kae mus siandien israsytu namo, jau atsibodo gulinet ne namie smile.gif
Ir laukan norisi iseiti, nes dbr viska tik per langa matau antra diena g.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 23, 12:23)
Nieko tai jau greit padiskutuosime kartu  4u.gif  Kaip jautiesi, lauki su nekantrumu rytojaus? blush2.gif

Nu kaip čia gali jaustis, kai sėdi ir lauki biggrin.gif diena tokia ilga atrodo.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 23, 12:26)
O kodel planinis jei terminas dar tik 29 d.?  g.gif

Planinis, nes pirmas buvo CP ir dėl mano pačios sveikatos, nes esu įrašyta į rizikos grupę dėl vienos ligos ir gydytojai nerekomenduoja natūralaus gimdymo.
Atsakyti
Aquarel, kad tik laukimas neprailgtų. Ir kartu turėtum ramiai rytojaus sulaukt. Nes man kai diena prieš pasakė,kad bus planinis cp rytojaus diena, iš vis nusiraminau ir visą procesą labai ramiai atlaikiau, gal todėl ir be streso broliukas gymė. Su pirmagymiu priešingai viskas vyko. ax.gif
Atsakyti
Kiek dar nestuke.gif liko cia pas mus? Speju jau labai nedaug biggrin.gif

As irgi vis paskaitineju kai laiko turiu, o parasyt kazkaip nelabai blush2.gif

Atsakyti
Na stai isleidom daktaryte namucio, o as papasakosiu ka suzinojau (nes vakar buvo apie soskes kalbeta ir t.t.).Taigi labai geras variantas nuo ilvo putimo yra KOLINOX, nuo kitu skiriasi tuo, kad dar juose yra geruju bakteriju, tad atskirai ju nereikia vartoti. 4u.gif
Del soskes, tik duokit ir nesijaudinkit 4u.gif Ir vaikas bus ramesnis ir jus pailsesite blush2.gif

Na vadaktare apziurejo,tai laukiame kada ta bambagysle nukris...sake jau greit smile.gif

Kokias maudymo priemones naudojat leliukams? Sake J&J nepatartina, nes sausina oda ir pan. Bebe ispanu gera kompanija, bet as jau tiek visko is J&J turiu (tik is anglijos siunciaus, tikiuos kokybe geresne nei LT).
Atsakyti
Sveikutes.
Erikutis po pirmo TA sveria 5400,ūgis 56 . Priaaugo nuo pamesto svorio 1200,tik nelabai supratau kodėl numetė 400 gr nors svėrė tik po boodziuko ir tik pakeisto pampio ,gavo skiepa.
Sėkmingo susitikimo Acquarel rytoj su mažyliu.
Važiuosiu parsivesti agurkų,reik marinuoti. Turiu kazkuom užsiimti,nes vis galvoju apie sese ir tai kelia pykti sad.gif
Atsakyti
Labukas mirksiukas.gif kol princas miega, galiu paskaitinėti cool.gif
Man irgi įdomu kiek liko dar nestuke.gif, nes atrodi tiek daug jau pabyrėjusių! Turbūt tik kelios rolleyes.gif
Aquarel, sėkmės rytoj 4u.gif lauksim žinių 4u.gif

LTkojote, ačiū uz info, reikės gal nusipirkti, nes žiūriu šitą bėda ir mes turime.. Praktiskai kiekvieną vakarą..

O jus kambario langą atidarusios laikot kai mazylis yra?? Aš kažkaip bijau dėl ausyciu.. unsure.gif tai vedinu kai jo nėra.. Bet kusu kambarys labai mažas tai greitai dinksta tas gaivus oras..
O į kiemą tai kepuryte uzdedu, bet pirštinių tai ne, apskritai tik pirma parą uždėjus jas buvau..

Zuikuli, šiltnamio agurkus vakuosi ar jau lauko turi?? Tai su sese vis dar ta pati situacija, neatsipeikejo ji??
Atsakyti
Langai atidaryti nuolat pas mus.
LT Kojote, aš naudoju Babe firmos, brangoka, bet liuks, šampūnas yra net nuo luobelės speceliai, šitu ir plaunu.
Atsakyti
QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 23, 15:10)
Labukas  mirksiukas.gif kol princas miega, galiu paskaitinėti  B

Zuikuli, šiltnamio agurkus vakuosi ar jau lauko turi?? Tai su sese vis dar ta pati situacija, neatsipeikejo ji??

Šiltnamio,laukia kažin iš vis ar bus,stovi tokie vietoj visai.
Su sese situacija net astresne sakyčiau,netikėjau,kadtoks artimas žmogus kaip sese,gali tiek pamazgu supilti ant galvos. O ji grysta liepos pabaigoje,ir aišku pas tevus atvažiuos,nežinau kaip reiks praeiti pro ja,ar dvi savaites į kaimą nevažiuoti .
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2015 07 23, 16:22)
Langai atidaryti nuolat pas mus.
LT Kojote, aš naudoju Babe firmos, brangoka, bet liuks, šampūnas yra net nuo luobelės speceliai, šitu ir plaunu.

o as tik su vandenuku plaunu, pnaudojau tik ta emolium kur dovanu buvo kazkur prideta. ar reikia priemoniu tokiem maziukam? o savo piena gal galima pilti maudant( kazkur girdejau blush2.gif )

nors as savaji zioga visaip grudinu, ir nera pas mane jis jau apmuturiuotas iki ausu, taciau tokiais orais kaip dabar i lauka keliauja ir su pirstinem ir su kepure. na o jeigu su kedute tik iki masinos tai tik pleduku kojas uzkloju. pas mus labai skersvejai namie, tai stengiuos nevedint kai jis kambaryje, na bet virsus pravertas buna, tik nakti uzsidarom nes jau buvo atsikeles ledinem rankelem doh.gif
Atsakyti
Mes uzdedam kepuriuka, pirstinytes uzklojam pleduku ir tada praveriu langa kokiai valandai.Pastebejau kad geriau miega kai langas atvertas 4u.gif

Aga, o ta Babe ispanu gamybos? Tai gal ne bebe, o babe sake gydytoja doh.gif
Paselusi, pagal daktareji mums sake, kad vaika maudyti 3 kartus savaiteje, du kartus tik su vandenuku paprastu o viena karta su sampuniuku ar kazkokia prausimosi priemone, tik ne muilu g.gif Tai siandien musu mazius eis maudyniu, o kaip jam patinka pliuskentis blush2.gif atrodo galetu maudytis ir maudytis 4u.gif
Jetau as net bijau pagalvot kaip reikes agurkus susivakuoti ziemai, pradesiu ir nebaigsiu nes maziukas kazin kaip miegos ta diena blush2.gif
Atsakyti