Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Skaitau zmonos ir rutytes pasisakymus apie ciauduli ir pati nusiciaudejau doh.gif jau laukiau tarpkojo skausmo bet jo nera blush2.gif matyt jau gyja. Visgi 11 dienu praejo. O ir ant minkstos lovytes bandau sestis, tai jau geriau jauciuos. Taip kad mamytes luktelkit praeis ir jums. Ciupkit 4u.gif
Del soskes tai atseit vaikui cia kaip numalsinimas pilvuko diegliu skausmo ir pan. Jiems kaip papukas ta soske. Ryt turesim sveciuos daktare tai uzklausiu kaip del iprocio paskui imti krutine. Parasysiu.kai.suzinosiu 4u.gif

Mano mazyliui visgi pasirodo pilvo putimas. Nes vakare kai pradejo saukti tai net nesmagu paliko. Ir tik sukteli vaikas ir girdziu dujos jam iseina doh.gif
Prasysiu kad kazka israsytu nes kiek vaikas mano siandien issikankino tai jau nebejuokinga g.gif gaila buvo i vaika ziureti, jau visaip kelnojau, buciavau vis tai tik su papuliu burnoje jia uzmigdavo ko pasekoje negalejau niekur eit nes iskart pabusdavo. blush2.gif
Tik keista kad man tai pilvo nepucia del nieko, tad nezinau ka blogo uzvalgiau snd. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 22, 21:30)
As isvis jau nebesuprantu ka skauda o ko nea  doh.gif  vaikstau uzsidejus pizamines kelnias ir vyro maike.. ir nuogais papais.. tipo vedinu gydau  doh.gif  zodziu egzistuoju.. nekenciu sitos busenos.. puikiai ja atsimenu nuo pirmagimes  doh.gif  greiciau viskas praeitu sugytu.. papai atsigautu  doh.gif

Na istverti ta pirma men.ir jau gal bus lengviau.... as tai negaliu be sportines liemeneles ir idekliuku krutines. Kitaip man trinasi tie papai i medziaga ir ziaurei skauda, o jei be idekliuku tai speneliai "prikempa" prie liemeneles.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 22, 22:51)
Na istverti ta pirma men.ir jau gal bus lengviau.... as tai negaliu be sportines liemeneles ir idekliuku krutines. Kitaip man trinasi tie papai i medziaga ir ziaurei skauda, o jei be idekliuku tai speneliai "prikempa" prie liemeneles....  doh.gif

Man irgi trinasi bet jei maike laisva tai nelabai, uztat pasiemiau vyro didele trikotazine maike.. spenelius bepantenu tepu ir vaikstau tik su maike.. vaizdas kaip is siaubeko bet ka padarysi lotuliukas.gif sianakt turbut desiu kopusto lapus ant papu doh.gif
Atsakyti
Mano mazulis pasidarbavo ir voena papa istrauke thumbup.gif tai net keista kad jis minkstas smile.gif bet uztat kitas.... doh.gif tikiuosi vaikis ilgai nemuegos ir greit uzsimanys valgyti smile.gif turi rimta darba ir su situo atlikti smile.gif
Atsakyti
Mano mazasis angelelis vakar per diena tiek su diegliukais pilvuko.issikankino kad siandien nakti net po 2-3 val miegojo 4u.gif
Atsakyti
Kaip jauciasi kad daugelis mamyciu jau angelelius supuoja 4u.gif Tai kur mielosios veliau kelsimes bendrauti? Tokia sauni kompanja, nesinori issiskirti blush2.gif Mes jau kaip "saviakes" cia esame.
Atsiveriau langa miegamajame, mazyli ant keliu pasiguldziau ir dziaugiames vienas kitu. Atkreipiau demesi kad jam patinka grynas oras blush2.gif Ramesnis tampa, net mieguistas blush2.gif
O kaip noreciau taures SAMPANO! assa.gif Bet dar ilgai apie alc.gif teks pamirsti 4u.gif
Atsakyti
Tai gal tada nieko blogo ta soske g.gif Taip tikiuosi, kad siandien mus isleis is ligonines... Dar toks durnas klausimas kilo, dabar nesant i lauka uztenka kepurytes, pirstinyciu nereikia? g.gif Jo, sampanas butu gerai, bet as ir apie kava svajoju, nes prisiskaiciau, kad del kofeino vaikas gali buti neramus, tai kol kas dar negeriu. Bet ir taip ji nerami, sianakt naktis bemiege, rieciasi, raukosi, pyksta, rekia, nesiojama neatsirugsta, tada dar labiau zviegia. Jei paklausiu apie pilvuka, tai visos gydytojos ir akuseres aiskina, kad tokiai mazai negali buti blink.gif o man gaila jau i ja ziuret ir patiems but kaip zombiams unsure.gif na, gal namie pailsesim.
Papildyta:
Del bendravimo, tai gal visos fb? As kaip iki siol prie jo neprisijungusi, tai nezinau kas ten vyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2015 07 23, 11:26)
Tai gal tada nieko blogo ta soske g.gif Taip tikiuosi, kad siandien mus isleis is ligonines... Dar toks durnas klausimas kilo, dabar nesant i lauka uztenka kepurytes, pirstinyciu nereikia? g.gif Jo, sampanas butu gerai, bet as ir apie kava svajoju, nes prisiskaiciau, kad del kofeino vaikas gali buti neramus, tai kol kas dar negeriu. Bet ir taip ji nerami, sianakt naktis bemiege, rieciasi, raukosi, pyksta, rekia, nesiojama neatsirugsta, tada dar labiau zviegia. Jei paklausiu apie pilvuka, tai visos gydytojos ir akuseres aiskina, kad tokiai mazai negali buti blink.gif  o man gaila jau i ja ziuret ir patiems but kaip zombiams unsure.gif  na, gal namie pailsesim.
Papildyta:
Del bendravimo, tai gal visos fb? As kaip iki siol prie jo neprisijungusi, tai nezinau kas ten vyksta g.gif


Kad tik isleistu jus 4u.gif Laikysiu kumscius.
Na logiskai mastant turetu nekenkti ta soske, juk dantys nebus kreivi, nes ju dar nera tiesiog. o kitokiu prietaru dar negirdejau. Jei daktare del pilvuko mum nieko neisrasys tai td jau savo nuoziura pati isigysiu kokiu vaistuku, nes gaila ziureti kaip mazylis kankinasi.
Laikykites su mazyle, gal reikaliukai susitvarkys 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aha maciau visos matyt FB sedi, bet ten vos speju skaityt, labai ismetytos temos, sunku suprasti kas kur apie ka kalba biggrin.gif O as kartais taip tyngiu viska skaityt blush2.gif
Atsakyti
Siandien per nakti neatsikeliau ne karto, kaip faina ismiegoti iki pat ryto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2015 07 23, 12:05)
Siandien per nakti neatsikeliau ne karto, kaip faina ismiegoti iki pat ryto  thumbup.gif


Kur sekmes paslaptis??? 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, aš tai tyliai čia sėdžiu, nes neturiu dar ką pakomentuot į dieglių, pieno ir pilvo pūtimo temas ax.gif man tik ryt didžioji diena suplanuota- planinis CP blush2.gif tašės sukrautos, viskas suruošta, tai sėdžiu ir laukiu rytojaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2015 07 23, 12:17)
Sveikos, aš tai tyliai čia sėdžiu, nes neturiu dar ką pakomentuot į dieglių, pieno ir pilvo pūtimo temas ax.gif man tik ryt didžioji diena suplanuota- planinis CP blush2.gif tašės sukrautos, viskas suruošta, tai sėdžiu ir laukiu rytojaus biggrin.gif

Nieko tai jau greit padiskutuosime kartu 4u.gif Kaip jautiesi, lauki su nekantrumu rytojaus? blush2.gif
Atsakyti