Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Aga, labai šaunios žinios!!! Dabar mūsų kleckai vienodi drinks_cheers.gif
Nu ur toliau taip puikiai aukit ;-)

Vai2te, lengvai ur greitai tau, lauksim žinių!!! mirksiukas.gif

Lapkritine,kad tyrimai būtų geri 4u.gif

Sianakt ir mano mažius neramus buvo.. Tai pasikankinom.. Dabar sakiau duosiu valgyti kas 2 val, gal tada geriau bus.. Nes dabar jis man muegodavo kokuas 3-4 val ur paskui labai gidziai valgydavi, vis ne sprinkdamas.. Tai sakau gal dėlto ir su pilveliu bėdos.. g.gif
O maitinu tai urgi iš vienis, kitąkart iš kitis, nebent hei valandis begyje valgo antra karta tada ta pacua duodu..

Žmona, kaip tu?? Padėjo pientraukis?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2015 07 22, 08:41)

Bet džiugu, kad pagaliau daaugo automobilinę kėdutę, jau iš bėdos galima sodint, taip pat jau patenka į išnešiotukų kreivę, ūgio ir svorio, 49 cm ir 2920 gr clap.gif Taigi per mėnesį 900 gr užaugo.


Tai jums ir terminas buvo šiom dienom, tai ir priaugo kiek priklauso - mano toks gimė, lygiai tokio pat ūgio ir svorio, kiek dabar jūsų sveria thumbup.gif
Manau, kad toliau neatsiliks augimu nuo kitų 4u.gif , tik teks visada nuimt 2 mėn bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lapkritine @ 2015 07 22, 13:15)
Dar norejau paklaust o jus jau duodat leliukams soskes, nuo kada pradejot?

Nuo šios nakties duodu (2,5 sav), nes baisiai stiprus žindymo poreikis - pažido kiek nori ir išspjauna biggrin.gif
Duodu, kai nėra alkanas, bet ieško papulio pažįst - tada oro nepritraukia. Jei alkana, tada žindukas nenuramins biggrin.gif
Buvau prieš žindukus, bet atsibodo būti pačiai žinduku rolleyes.gif
Pirmasis užaugo be žinduko, nes niekaip neprilipo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2015 07 22, 10:11)
Nu va, kaip skirtingai, manasis šala, prirengtas, rankytės ledinės.
Kraujas nekoks, hemoglobinas ant ribos, toliau gers hemoferą.. Ir D gavo net penkis lašus,

mano gimė tokio pat ūgio ir svorio kiek pas jus dabar, tai jau dvi savaitės kaip augina lašinukus, bet vis dar reikia šiltai rengti, vilnones kojinytes dėti. Jau kelios dienos be pirštinių, bet vis tiek būna, kad pirštukai atvėsta.
Užsiaugins daugiau riebalų, nebebus šalta taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cantika: 22 liepos 2015 - 14:22
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 22, 10:54)
Nuleido vandenis,sake gerai kad atvaziavau.gelsvi vandenys.,ir jau 5 cm...jau pusiaukele...

Greito ir švelnaus pasimatymo 4u.gif
Atsakyti
Jetus, kas cia daros...? Mano mazulis nuo ankstyvo ryto kaip nesavas, kai pabudo 05:30 taip iki 11 val nei miego, nieko. Rodos valge nemazai, tik uzmerkia akis ir po 10-15 min vel tas pats, vel ziopcioja valgyt praso. Galvojau gal skrandukas, nu bet lyg ne. Lupytes vis zioja. doh.gif Miegot nepamiegojau, o jau vel vakaras ateina verysad.gif Nesupratau kas nutiko, nes per tiek laiko labai ramus budavo, dar nera taip nemiegojes 4u.gif O kaip as pasnausti noreciau blush2.gif Papuliai atrodo isciulpti, nors tiek gerai neskaudes krutines del pilnumo blush2.gif

Ka jus mamules veikiat? 4u.gif

Kazin kaip Vai2tei sekasi. 4u.gif

Soskes dar nedaviau mazyliui. Hmm jei bus vel sia nakti toks nemiegus tai reikes kazka daryti.
Atsakyti
Mes vos grixom namo nuoma r iškart davėm thumbup.gif tobulas daiktas, nes jis nusiramina traukdamas soske, ypač kai diegliukai..Ir užmigti lengviau jam būna.. Sakau ačiū soskiu isradejui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 22, 17:14)
(...)
Kazin kaip Vai2tei sekasi.  4u.gif
(...)


Kiek prisidavė Fb, tai 15:25 gimė 53cm ir 3720g vyrutis bei šiuo metu pavalgęs ir sotus sau snaudžia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tante_ @ 2015 07 22, 18:19)
Kiek prisidavė Fb, tai 15:25 gimė 53cm ir 3720g vyrutis bei šiuo metu pavalgęs ir sotus sau snaudžia bigsmile.gif

Kaip smagu, sveikinimai jai 4u.gif Del soskes klausiu, nes iskart kai nustate jai ta infekcija ir paskyre antibiotikus, liepe atnesti soske, kad butu ramiau juos sulasinti, bet mes nedavem, bijojau, kad paskui gal papo neims, sakiau, kad kol neatsiras pieno, tol neduosiu, ir man keista pasirode, kad tokiai mazai jau soske, bet akusere sake, kad cia nieko tokio, tai vakar vakare pabandem duoti, jai labai patinka, bet galvoju ar ne per anksti g.gif Maniske irgi siandien nuo puse 5 nemiegojo, zaidziau su ja, leidau vyrui pamiegoti, o jis paskui man diena leido pamiegoti smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai vai2tei thumbup.gif wub.gif lauksim istorijos 4u.gif

QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 22, 14:29)

Žmona, kaip tu?? Padėjo pientraukis?

Krc snd nakties miegui atsiguliau tik 10 ryto blink.gif tai gerai kad tada mazoji sumaste 3 val miegoti.. nutraukiau siek tiek pieno .. na man ir su pirma neidavo nusitraukt, nusitraukiau 40ml per abi bet iskart sviesiau akyse pasidare thumbup.gif poto dar daviau nuciunkuot. Skauda dar gerokai pilni bet jau nekeliu panikos ..

Krc mano dicke pries pat gimdyma apsirgo sloga kosuliukas... atvare mama uzsikrete doh.gif dabar as su gerkle skaudancia ir kosciu doh.gif net pakoseti dorai negaliu nes isisioju i paketa iskart unsure.gif ir ziauriai persti doh.gif

Soske pradejau duoti jau ligoninej po 5 valandu nenustojamo ciunkavimo papu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 22, 20:06)
Sveikinimai vai2tei  thumbup.gif  wub.gif  lauksim istorijos 4u.gif
Krc snd nakties miegui atsiguliau tik 10 ryto  blink.gif  tai gerai kad tada mazoji sumaste 3 val miegoti.. nutraukiau siek tiek pieno .. na man ir su pirma neidavo nusitraukt, nusitraukiau 40ml per abi bet iskart sviesiau akyse pasidare  thumbup.gif poto dar daviau nuciunkuot. Skauda dar gerokai pilni bet jau nekeliu panikos ..

Krc mano dicke pries pat gimdyma apsirgo sloga kosuliukas... atvare mama uzsikrete doh.gif  dabar as su gerkle skaudancia ir kosciu  doh.gif  net pakoseti dorai negaliu nes isisioju i paketa iskart  unsure.gif ir ziauriai persti  doh.gif

Soske pradejau duoti jau ligoninej po 5 valandu nenustojamo ciunkavimo papu  doh.gif

O jetus.. Nu dėl papu yai džiugu thumbup.gif
Bet del slogos.. Nu tikiuosi greit praeis 4u.gif aš ir dabar kai nusiciaudau tai visa tarpviete suskausta.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 22, 20:06)
Sveikinimai vai2tei  thumbup.gif  wub.gif  lauksim istorijos 4u.gif
Krc snd nakties miegui atsiguliau tik 10 ryto  blink.gif  tai gerai kad tada mazoji sumaste 3 val miegoti.. nutraukiau siek tiek pieno .. na man ir su pirma neidavo nusitraukt, nusitraukiau 40ml per abi bet iskart sviesiau akyse pasidare  thumbup.gif poto dar daviau nuciunkuot. Skauda dar gerokai pilni bet jau nekeliu panikos ..

Krc mano dicke pries pat gimdyma apsirgo sloga kosuliukas... atvare mama uzsikrete doh.gif  dabar as su gerkle skaudancia ir kosciu  doh.gif  net pakoseti dorai negaliu nes isisioju i paketa iskart  unsure.gif ir ziauriai persti  doh.gif

Soske pradejau duoti jau ligoninej po 5 valandu nenustojamo ciunkavimo papu  doh.gif

Ziuriu pas mus l.viskas panasiai. Vaikai papu manijakai. Papai kaip kalades.... siules pradejo ziaurei skaudeti.... snd stoviu issisketus, nuogu papu, saldau ji. Vyras sako bet tavo papai uz galva didedni, o as jam na matai koks tas naturalus grozis... doh.gif blyn jauciuosi kaip kokiam kosmare... o dar vadina motinyste tai dziaugsmas.... jauciu tik papu ir klyno skausma... sad.gif blecha vel liudnumas uzejo.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 22, 20:37)
Ziuriu pas mus l.viskas panasiai. Vaikai papu manijakai. Papai kaip kalades.... siules pradejo ziaurei skaudeti.... snd stoviu issisketus, nuogu papu, saldau ji. Vyras sako bet tavo papai uz galva didedni, o as jam na matai koks tas naturalus grozis...  doh.gif  blyn jauciuosi kaip kokiam kosmare... o dar vadina motinyste tai dziaugsmas....  jauciu tik papu ir klyno skausma... sad.gif blecha vel liudnumas uzejo.... sad.gif

As isvis jau nebesuprantu ka skauda o ko nea doh.gif vaikstau uzsidejus pizamines kelnias ir vyro maike.. ir nuogais papais.. tipo vedinu gydau doh.gif zodziu egzistuoju.. nekenciu sitos busenos.. puikiai ja atsimenu nuo pirmagimes doh.gif greiciau viskas praeitu sugytu.. papai atsigautu doh.gif
Atsakyti