Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Krc pieno fabrikas kaip trynukam... galvoju neduosiu dukrai infacol tegu pumpuoja papus o ne miega.. reziume puse 5 as dar net neprigulus doh.gif nu i nafig..

Dar vienas pastebejimas. Vakar vakare pastebejau kad patinusios mano kojos, pedos.. o dabar jau isvis kaip kalades.. ranku pirstai irgi kaip bulkutes.. net ziedus nusiemiau.. kazi cia del pieno fabriko ar jau mirstu doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Prikele mane maudenimai pilvo apacioje,kas 5-8 min.,kazin gal reik eit ruostis aanksciau vaziuot i gn?!
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 22, 06:51)
Labas rytas,

Prikele mane maudenimai pilvo apacioje,kas 5-8 min.,kazin gal reik eit ruostis aanksciau vaziuot i gn?!

Na visko gali buti.. o gali buti ir paruosiamieji g.gif
Atsakyti
Vakar kamstis isejo,nu palauksiu dar biski...
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 22, 07:00)
Vakar kamstis isejo,nu palauksiu dar biski...

Del visa iko jau buk susiruosus daiktus ir stebek ar reguliarus maudenimai 4u.gif
Gal pagimdysi anksciau kaip ir as blush2.gif

Nu zmona tu duodi doh.gif manau kad del pieno banko sutino rankos ir kojos 4u.gif laikykis ir ilsekis, tau tikrai reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 22, 07:00)
Vakar kamstis isejo,nu palauksiu dar biski...

Nu jei vakar kamstis isejo tai sakyciau jau gimdai g.gif lengvai ir greitai thumbup.gif

QUOTE(LTkojote @ 2015 07 22, 07:31)
Del visa iko jau buk susiruosus daiktus ir stebek ar reguliarus maudenimai 4u.gif
Gal pagimdysi anksciau kaip ir as  blush2.gif

Nu zmona tu duodi  doh.gif  manau kad del pieno banko sutino rankos ir kojos  4u.gif laikykis ir ilsekis, tau tikrai reikia  blush2.gif

Nafig blyn doh.gif mirstu kaip miego noriu.. nu va liko pusvalandukas.. lekiu dusan gal biski numasazuosiu papus ir iki pardes pientraukio nes rankom niekaip nenutraukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 22, 02:23)
Siandien visa vakara mazylis kazkoks nesavas, nuolat valge, nusnusta keliom min ir vel papulio praso.  verysad.gif tai va naktipiecius valgo. Bent jau nusnudo keliom val.  4u.gif
Na nera siandien naktinetoju? Hmmm... g.gif  blush2.gif
Papildyta:

Na pasidalink patarimu  4u.gif
Kaip mamules maitinat savo lelytes, viena valgyma viena krutine kitu valgymu priesinga krutine? Vat idomu pasidare  blush2.gif

Kaskart keiciu krutis , nebent uzsimano vel valgyt po 15-30min


QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 22, 05:46)
Krc pieno fabrikas kaip trynukam... galvoju neduosiu dukrai infacol tegu pumpuoja papus o ne miega.. reziume puse 5 as dar net neprigulus  doh.gif  nu i nafig..

Dar vienas pastebejimas. Vakar vakare pastebejau kad patinusios mano kojos, pedos.. o dabar jau isvis kaip kalades.. ranku pirstai irgi kaip bulkutes.. net ziedus nusiemiau.. kazi cia del pieno fabriko ar jau mirstu  doh.gif


Man tinimas buvo pirma sav po nestumo

QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 22, 05:51)
Labas rytas,

Prikele mane maudenimai pilvo apacioje,kas 5-8 min.,kazin gal reik eit ruostis aanksciau vaziuot i gn?!


Laukiam ziniu is taves smile.gif


O as isprotet baigiu del dickes.. totali katastrofa sad.gif nu atrodo, kad kas apkeite vaikus. Ji jau nebezino ka daryt. Viska meto, tame tarpe ir puodukus su gerimais...
Atsakyti
Mano papuniai irgi pilni, sakiau vyrui, kad galėčiau ir antra išmaintint. Gaunas, kad iš vieno kas 5-6 val valgo, ir tai vienu kartu viso neišvalgo. Maudžia,tempia, bet kentėti galima, dar nenusitraukinėjau.

Pas mus tūsas nuo 5 ryto. Ir tai ne dėl mažiuko, o dėl brolio. sugalvojo 5 ryto atsikelt į lovą mūsų pareit, įprato,kol mamos namuos nebuvo. O kadandi aš vienu maitinimu mažiuką per vidurį buvau pasiguldžius, neleidom broliui. Prasidėjo isterijos, ko pasekoje atsikėlė ir siaučia po namus. Nieko. tikimes, pietų anksti kris miegoti. doh.gif
Atsakyti
Mano mazylis visai subludo verysad.gif nuo 5 ryto kai pabudo tai pavalgo kelias min, pamiega 10-15 min ir vel tas pats iki db. Nemiega nors tu ka. Nei verkia sakyciau gal pilva pucia bet ne. Ramus kazkoks tik va miegoti jos visai nepasiruoses doh.gif

Na zmona as jau vakar irgi pientrauki.buvau issitraukus 4u.gif

Isia mazylis kariauja jau blush2.gif tik va patys nepailsesit
Atsakyti
Maniškį vakar subadė dviejų mėnesių proga, ėmė kraują iš venos ir du skiepus gavo, ta proga vakare sukarščiavo ir sužinojo pirmąkart kas yra žvakutės doh.gif
Bet džiugu, kad pagaliau daaugo automobilinę kėdutę, jau iš bėdos galima sodint, taip pat jau patenka į išnešiotukų kreivę, ūgio ir svorio, 49 cm ir 2920 gr clap.gif Taigi per mėnesį 900 gr užaugo.
Papildyta:
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 22, 06:46)
Krc pieno fabrikas kaip trynukam... galvoju neduosiu dukrai infacol tegu pumpuoja papus o ne miega.. reziume puse 5 as dar net neprigulus  doh.gif  nu i nafig..

Dar vienas pastebejimas. Vakar vakare pastebejau kad patinusios mano kojos, pedos.. o dabar jau isvis kaip kalades.. ranku pirstai irgi kaip bulkutes.. net ziedus nusiemiau.. kazi cia del pieno fabriko ar jau mirstu  doh.gif

Po savaitės-dviejų tinimai dings, ir pienas stos į normas, bandyk nenusitraukinėt, nes dar labiau užsipompuosi.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Aš maitinu vieną maitinimą iš vienos, kitą iš kitos (.), nebent kaip kažkas rašė, po pusvalandžio nori vėl nusiraminti, tada duodu tą pačią. ax.gif

Pas mano mažylį jau pasirodė prakaitinė pažastyse ir papilvėje. Na atrodo rengiu vienu šliaužtu, bet kambaryje 24 laipsniai, langas nuolat atidarytas. Juk skersvėjo nedarysi doh.gif O visai išrengti kažkaip dar nedrąsu.
Atsakyti
Nu va, kaip skirtingai, manasis šala, prirengtas, rankytės ledinės.
Kraujas nekoks, hemoglobinas ant ribos, toliau gers hemoferą.. Ir D gavo net penkis lašus,
Atsakyti