Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(Aga @ 2015 07 20, 11:15)
o didydis laksto apie lovą ir rėkia "noriu valgyt", ir ką daryt, nu negaliu nieko padaryt, tenka kentėt didžiajam, kad ir kaip gaila...

Aš tai ramiai: supjaustau sūrelį, kakavos užmaišau ir gerai...

ZmoNa_, kaip man gaila tavęs. Tikiuosi, greitai viskas sugis ir net neprisiminsi tų blogumų.

Pas mus vakar mama buvo, tai paklausė, ar tikrai tokį vardą duosim, o tada paklausė "negi nėra normalių lietuviškų vardų". Su pirmu taip buvo, dabar vėl tas pats doh.gif

Nu soriukas, kad čia juokiaus kažkada, jog rašė "lytines lūpas siuvo". Šiandien pasižiūrėjau, pas mane irgi lūpa kirpta buvo blink.gif Kažkaip atrodo kuo tolyn, tuo labiau skauda unsure.gif gal žinot, ar galima Bepanthenu tepti?
O dėl rimto - baisiai bijojau, bet žvakutės išgelbėjo mane. Taip sutapdavo, kad įsidėdavau, tai nuimdavo šiaip bendrai skausmą ir dar tokį slydimą duodavo. Vat thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujai iskeptom mamytem thumbup.gif laukiam linksmesniu istoriju nei kad mano doh.gif

Aciu mamkos uz palaikyma 4u.gif

Pirmoji mano reke non stop nuo gimimo iki 2 metu o papus ciunkavo kas 10 minuciu diena nakti... ka daryti su ramiu vaiku???? Ar tikrai jie gali ilgai miegoti?? Kas kiek laiko turi valgyti, kaip pazadinti valgymui?? Biski panikuoju istisai miega man atrodo kad nusilpus gal kokia g.gif net dorai neina pazadinti kad pavalgytu iskart uzsnaudzia... atsirasdineja pienas man atrodo bus bedu su sastovom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 21, 16:21)
Sveikinimai naujai iskeptom mamytem  thumbup.gif laukiam linksmesniu istoriju nei kad mano  doh.gif

Aciu mamkos uz palaikyma  4u.gif 

Pirmoji mano reke non stop nuo gimimo iki 2 metu o papus ciunkavo kas 10 minuciu diena nakti... ka daryti su ramiu vaiku????  Ar tikrai jie gali ilgai miegoti?? Kas kiek laiko turi valgyti, kaip pazadinti valgymui?? Biski panikuoju istisai miega man atrodo kad nusilpus gal kokia  g.gif  net dorai neina pazadinti kad pavalgytu iskart uzsnaudzia... atsirasdineja pienas man atrodo bus bedu su sastovom  doh.gif

mums gydytoja bent pirmas dvi savaites liepe kelti dienos metu kas 2 val ir duot valgyti.. nakty kas 3 keldavau.. dbr jis ir pats zinok diena keliasi kas 2 -2,5 val (jai blogas miegas ismiega 1-1,5 val) o nakty taip ir liko keliasi kas 2,5-3val. sako kad kartais is alkio jie nepajegia atsikelti, as keiciu pampi, kutenu kakliuka pabunda ir valgo gerai.
o des pieno sastovu, tai man geriausia padejo karstam duse stovint, atsipalaiduoja krutines latakai ir as ismasazuodavau, tik netrinti ir nesukti i kaip saulute leisti zemyn ta taska tink spenelio (isstumiant) man labai gerai tie guziukai iseidavo + dar pamaitini tai visai (kartais maitinant tas veitas spausdavau)
dziaukis kol ramus wink.gif nes va mumprasidejo pilvo reikalaitai nezinom kur detis.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 21, 16:21)
Sveikinimai naujai iskeptom mamytem  thumbup.gif laukiam linksmesniu istoriju nei kad mano  doh.gif

Aciu mamkos uz palaikyma  4u.gif 

Pirmoji mano reke non stop nuo gimimo iki 2 metu o papus ciunkavo kas 10 minuciu diena nakti... ka daryti su ramiu vaiku????  Ar tikrai jie gali ilgai miegoti?? Kas kiek laiko turi valgyti, kaip pazadinti valgymui?? Biski panikuoju istisai miega man atrodo kad nusilpus gal kokia  g.gif  net dorai neina pazadinti kad pavalgytu iskart uzsnaudzia... atsirasdineja pienas man atrodo bus bedu su sastovom  doh.gif

Pas mane irgi jau bidonai. Grinai kaip tie maisiukai po 1l parduose... net perrenginejau vaika, kad issibudintu ir noemalei pavalgytu. Tai paskui bevalgydamas apsisiko, tai dar reiks pakeisti ir gal vel valgys smile.gif nes l.bijau kad guzu nepasidarytu... prisisake mano mazulis tiek pieno, o db viso neisvalgo, ot apzoriukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikkute @ 2015 07 21, 16:28)
mums gydytoja bent pirmas dvi savaites liepe kelti dienos metu kas 2 val ir duot valgyti.. nakty kas 3 keldavau.. dbr jis ir pats zinok diena keliasi kas 2 -2,5 val (jai blogas miegas ismiega 1-1,5 val) o nakty taip ir liko keliasi kas 2,5-3val.  sako kad kartais is alkio jie nepajegia atsikelti, as keiciu pampi, kutenu kakliuka pabunda ir valgo gerai.
o des pieno sastovu, tai man geriausia padejo karstam duse stovint, atsipalaiduoja krutines latakai ir as ismasazuodavau, tik netrinti ir nesukti i kaip saulute leisti zemyn ta taska tink spenelio (isstumiant) man labai gerai tie guziukai iseidavo + dar pamaitini tai visai (kartais maitinant tas veitas spausdavau)
dziaukis kol ramus wink.gif nes va mumprasidejo pilvo reikalaitai nezinom kur detis.. doh.gif

Blyn kas dvi tai be sansu doh.gif mum dar ligoninej pilvukas pradejo kankint.. visa nakti prareke ant papu prakabejo nusiraminimo ieskojo.. pradejom duoti infacol ir pradejo miegoti.. daba galvoju pries kita maitinima gal neduoti infacol tai paraizys pilvuka bet gal atsikels ir papus paciunkuos g.gif as irgi jau pergyvenu kad ji gal nusilpus doh.gif nu pirmosios totali priesingybe.. ji po 10 kart prikakodavo per diena . Einu ieskot svarstykliu kazi ar daug svorio numetus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 21, 16:21)
Pirmoji mano reke non stop nuo gimimo iki 2 metu o papus ciunkavo kas 10 minuciu diena nakti... ka daryti su ramiu vaiku????  Ar tikrai jie gali ilgai miegoti?? Kas kiek laiko turi valgyti, kaip pazadinti valgymui?? Biski panikuoju istisai miega man atrodo kad nusilpus gal kokia  g.gif  net dorai neina pazadinti kad pavalgytu iskart uzsnaudzia... atsirasdineja pienas man atrodo bus bedu su sastovom  doh.gif

Siandien kaip tik buvo daktare sveciuos ir kaip tik klausiau del maitinimo tai sake ilgiau 3 val neleisti miegoti. O pazadinti galima patrynus zanduka prie lupytes arba kojytes pakutenti 4u.gif
O kas idomiausia sake nekaitalioti krutines duoti pora kartu zysti viena tol kol visai isvalgys ir tik td duoti kita. Mat sotesnis pienukas ant galo buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 20, 19:59)
Jau rasiau smile.gif Denis smile.gif
Jei ryt nepaleis musu, tai uzsuk i svecius smile.gif


man labai gražus broliukų vardų deriniai 4u.gif 4u.gif

Progse, sveikinimai 4u.gif

mes šiandien namie pagaliau. Įdomu, kaip mums seksis. Kol kas viskas ok, tik, kad pirmagimio labai skardus balsas, kas biški ir rėkia..


dabar atrodo ir sm nebėspėsiu paskaitinėt. Kiek dar namuos darbų pilna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isia: 21 liepos 2015 - 18:57
Dar karta aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif Sveikinu ir as Rasa, progse ir waiduciuke 4u.gif Nuostabus jausmas ziureti i ta kukuli wub.gif Aga, sveikinimai ir tavo mazyliui su 2 menesiukais. Kiek jau dabar sveria jis? O mes vis dar ligoninej, igimta infekcija, paskyre antibiotikus. Matyt del to ji man ir nevalge dvi paras, numete net 410 g ir tik siandien priaugo 30. Dar gydytojai nepatinka jos klubai. Tai tokios nekokios naujienos. As tik dabar pradejau po biski sliauzioti, skauda ta pilva. Todel snekant apie tualeto reikalus, net negalejau pagalvoti, padejo microlax. Bet nieko, man jau viskas i gera, svarbu mazyle butu sveika.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif ... už skausmus ir vargus kam sunku... console.gif aš irgi tų plyšimų ir kirpimų labiausiai bijojau... blink.gif Nors jau pačioj gimdymo pabaigoj nebebijojau nieko biggrin.gif Visgi, manau, jog tik akušerės dėka gimdymas praėjo be kirpimų ir plyšimų thumbup.gif Ji taip nuoširdžiai masažavo, lubrikantu tepė, stebėjo mažylės užgimimą ir sakė ką kada daryt... bigsmile.gif
Pačioj pabaigoj, kai jau pasirodė leliuko galva ir ją jaučiau, buvo sunkiausia ne joks skausmas, o išlaukt kito sąrėmio ir tik tada stumt... Klausė ar noriu paliest galvytę, o aš sakiau, jog geriau palauksiu kol gims, nes bijau pajudėt, kad netyčia neišgimdyčiau be sąrėmio lotuliukas.gif Tiek fiziškai, tiek morališkai nerealiai padėjo ji ir MB su gydytoja wub.gif Super komanda ir super gimdymas buvo thumbup.gif galėčiau kartot ir kartot mirksiukas.gif
Nors po pirmo CP atsigavau gan greitai ir priekaištų neturiu, bet šį kartą buvo nepalyginamai geriau visom prasmėm - ir sėdėt iškart galėjau, ir po palatą lakstyt ir leliuku rūpintis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2015 07 21, 19:56)
man labai gražus broliukų vardų deriniai  4u.gif  4u.gif

Progse, sveikinimai  4u.gif

mes šiandien namie pagaliau. Įdomu, kaip mums seksis. Kol kas viskas ok, tik, kad pirmagimio labai skardus balsas, kas biški ir rėkia..
dabar atrodo ir sm nebėspėsiu paskaitinėt. Kiek dar namuos darbų pilna  doh.gif

Aciu smile.gif ir rinkom, kad deretu tie vardukai smile.gif

Blyn.... turiu beda su savo bidonais.... gerai kad neisejau is ligonines, tai dave man cia patarimu, tai bandysiu nesudeginti papuliu... bet blyn kaip skauda.... sad.gif
Atsakyti
Siandien visa vakara mazylis kazkoks nesavas, nuolat valge, nusnusta keliom min ir vel papulio praso. verysad.gif tai va naktipiecius valgo. Bent jau nusnudo keliom val. 4u.gif
Na nera siandien naktinetoju? Hmmm... g.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 21, 22:43)

Blyn.... turiu beda su savo bidonais.... gerai kad neisejau is ligonines, tai dave man cia patarimu, tai bandysiu nesudeginti papuliu... bet blyn kaip skauda.... sad.gif

Na pasidalink patarimu 4u.gif
Kaip mamules maitinat savo lelytes, viena valgyma viena krutine kitu valgymu priesinga krutine? Vat idomu pasidare blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 22, 03:23)
Siandien visa vakara mazylis kazkoks nesavas, nuolat valge, nusnusta keliom min ir vel papulio praso.  verysad.gif tai va naktipiecius valgo. Bent jau nusnudo keliom val.  4u.gif
Na nera siandien naktinetoju? Hmmm... g.gif  blush2.gif
Papildyta:

Na pasidalink patarimu  4u.gif
Kaip mamules maitinat savo lelytes, viena valgyma viena krutine kitu valgymu priesinga krutine? Vat idomu pasidare  blush2.gif

Yra naktinetoju lotuliukas.gif laukiu 7 ryto leksiu pientraukio pirkt.. per miegaliuke maniske kad viska isvalgytu .. sprogsiu...

Maitinu keiciant kas karta... kai pirmagime valgydavo kas 15 min po valanda tai jau neziurejau kuria daviau pries tai.. ciupinedavau kuri pilnesne ir ta duodavau. Paskui kai susibalansavo viskas tada mainydavau kruti kas maitinima... dabar irgi vienas spenelis pas mane idubes buvo.. dukra istrauke nu bet skausmas blink.gif o ir ziuriu jau kraujo paleido tai dabar kelis maitinimus su ja praleidau nu bet zo reik pientraukio nes susprogsiu doh.gif
Atsakyti