Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 21, 10:10)
O mus jau nori isleisti namo.... kamuoja dvejopi jausmai. Aisku ziaurei noriu namo, bet bijau kad bus ir ziaurei sunku... cia gerai ir valgyt duoda, ir pasiziuri, ir tvarkytis nereikia, ir niekas ant galvos nelipa biggrin.gif bet vistiek gi myliu savo seima ir noriu buti su jais....
Zesim ka gine sakys, nes vaiku gydytoja palaimino, mazylis sveikas, drutas ir net svorio priauges biggrin.gif

As kol kas nei nebandžiau viena but, Pas mane buvo anyta, o dabar mama. Galbūt ir viena susitvarkysiu, gal kita savaite bandysiu., arba vėl anyta issikviesiu, nzn. Bet su sūnum nera daug vargo del pavydo, jis sutrikęs, mato, kad as su sese, bet skiriu jam nemažai dėmesio, kartais sese gultuke verkia, o as nekreipiu dėmesio, maitinu jį, po kelių minučių paimu sesę nuramint. Dažniau paprašau kad ateitų apsikabint, buckį duot, leidžiu sesę paglostyt, paliest, aisku žiūriu, kad ne per stipriai suimtų, bet neizoliuoju, kol kas neblogai sekasi, gal daugiau net močiutes pavydi, nes močiute skirta tik jo pramogoms biggrin.gif
Atsakyti
jbm - man irgi baisiausia buvo kad plysiu ar kirps, aisku lauke iki pacios paskutines akimirkos, kirpo tik tada kai vaikui tonai pradejo kristi, aisku tuo metu buvo dzin, net ir kai siuvo nerupejo nes vaikelis jau buvo su mumis, taciau nemanau kad tik nusiteikimas lemia.. labai stengiaus pati pagimdyti, ir pusvalandi laiko stumiau zioga savo, bet visgi ne visos "issitempia" tiek kiek reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paselusi_ @ 2015 07 21, 10:06)
visgi ne visos "issitempia" tiek kiek reikia verysad.gif

O nėštumo pabaigoj ruošėt kaip nors tarpvietę gimdymui? Yra specialūs masažiniai aliejai. Net Weleda tokį mišinį gamina ir vaistinėse jo tikrai būna.
Atsakyti
QUOTE(jbm @ 2015 07 21, 11:11)
O nėštumo pabaigoj ruošėt kaip nors tarpvietę gimdymui? Yra specialūs masažiniai aliejai. Net Weleda tokį mišinį gamina ir vaistinėse jo tikrai būna.

neee blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paselusi_ @ 2015 07 21, 10:38)

smile.gif Na, gimdant pirmą kartą gi negali žinoti, kiek (ne)išsitempsi, bet jau turint tokios patirties tarpvietę vertėtų ruošti gimdymui likus 6–8 savaitėms iki numatyto termino. Nors dabar jau šaukštai po pietų biggrin.gif Bet gal dar ateityje pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jbm @ 2015 07 21, 11:48)
smile.gif  Na, gimdant pirmą kartą gi negali žinoti, kiek (ne)išsitempsi, bet jau turint tokios patirties tarpvietę vertėtų ruošti gimdymui likus 6–8 savaitėms iki numatyto termino. Nors dabar jau šaukštai po pietų biggrin.gif Bet gal dar ateityje pravers  mirksiukas.gif


Ateityje ir as zinosiu. Buvau girdejusi kad mankstinti tarpviete reikia, bet kad ir alieju jau yra... blush2.gif
Papildyta:
Sveika Rutyte, kaip tau su leliuku sekasi? 4u.gif
Atsakyti
Labukas mirksiukas.gif
Tai vat atėjau paskaitinėti jūsų smile.gif snaudžia nazius, bet kazkoks neramus.. Siandien davė mamytei išsimiegoti, tai tokia atsigavus jaučiuosi ir dekoju Lietuvos įstatymams už suteiktą mėnesį tėveliams thumbup.gif galvojau kad man nereikės tiek pagalbos bet realiai tai labai reikia! Kadangi aš plysau ir siūta buvau (o tas siuvimas toks šlykštus ir skausmingas, net dabar oagalvijus nupurto!!!), tai vis dar sunku sėdėti tiesiai, tik ant šonų..Dar net nepasiryztu pasuziureti kaip ten susiuvo blush2.gif bet kad į isanges pusę siuvo tai tikrai nes kitąkart pasijaucia nemalonus jausmas ten.. Tai irgi labai bijojau rimto reikalo, bet visai neblogai sekėsi.. Bet į tulika nuėjau tik Po 6 dienų.
Nu žmona, tavo istorija tokia baisi!!! Žinok jei nebūčiau pagimdzius tai paskaičius tavęs baisu padidarytu.. Imk už tokius išgyvenimus 4u.gif Man tai jai jau reikėjo stumti, o ir buvo noras, tai buvo lengviausia gimdymo dalis, stumiant neskauda, tai kaip atsigavimas po saremiu buvo biggrin.gif
Rasa123, grįši namo ir Isivaziuosit, ir vyresnelis pripras, dabar taip jam gal emocijis suveikė, ilgiau su tėčiu pabuvo ir pavydi jo.. Tik vėl bus emicijos kai maziuko visi lankyti eis, tada spėju vyresnelus nuskriaustas jausis, visi gi prie maziaus puls.. Nu bet tikiuosi čia blogas mano spėjimas!!!

Beje, waiduciuke ir progse šiandien supuoja savo mažylius smile.gif nzn ar žinot, tai paplatinu informacija smile.gif Sveikinimai joms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anabele. @ 2015 07 21, 10:21)
Stiprybes tau! Tikiuos dickis nesureaguos jautriai. Maniske iki 4 ryto is to pavydo praverke  doh.gif
Nusiteik kiekviena laisva minute skirt dickiui, kad nesijaustu nuskriaustas.
Man jau diena su naktim susimaisius sad.gif

As ir nusiteikiu, kad bandysiu visa laisva laika skirti dickiui. Tikiuosi mazasis ir toliau toks ramus bus smile.gif

QUOTE(jbm @ 2015 07 21, 10:27)
Sveikos, kas sveikos  4u.gif Skaitau apie jūsų plyšimus ir siuvimus, na garbės žodis, merginos - silpna darosi. Aš 4 pagimdžiau ir nė "nenusibrozdinau" (čia truputį druskos ant žaizdos užpyliau). Gimdyme bijau tik 2 dalykų: plyšimų/kirpimų ir CP. Nieko daugiau. Šiaip tai po visų gimdymų galėjau atsistot ir tiesiai nuo gimdymo stalo namo išeit su vaiku. Kaip gydytoja pasakė: "Tavo kūnas vaikus nešiot ir gimdyt sutvertas". Nei strijų, nei kabančio pilvo, nei kažkokio diskomforto tarpvietėje po gimdymų... Na, gal dar ir gimdyčiau, bet jau amžiaus limitą sau buvau nusistačius ir po pusmečio jį pasieksiu, tai daugiau nebereikia smile.gif Dievulėliau, jei aš tokių siaubo istorijų būčiau prieš pirmą vaiką prisiskaičius, būčiau vien iš įtampos ir baimės plyšus. O antram nebūčiau ir pasiryžus. Išankstinės nuostatos labai veikia - turėjau šimtus progų tuo įsitikinti (ne tik dėl gimdymo, žinoma). Visoms linkiu kuo greičiau sugyti, atsigauti, sustiprėti  4u.gif

Na as atsimenu pirma gimdyma kaip koki kosmara, nes buvau nusiteikus lengvai ir greitai, o gavosi sunkiai, skausmingai, ilgai ir ant galo ekstra CP. Sitam labai nusiteikiau kad vel noriu pati pagimdyti. Ir visalaik aiskiai sakiau visiems gydytojams, aciu D uz l.fainas gydytojas, kurios padare viska, kad pagimdyciau pati su min.pasekmem. todel db viska prisimenu su sypsena. Nors aisku daugiau jau nebesirysiu vaiku tureti biggrin.gif

Limi, tau gerai kai yra pagalbos ranka kas istiesia. Mano mama isvaziuoja atostogu savaitei, tai db negales padeti, o as pati nenoreciau, kad uosviene pas mus gyventu biggrin.gif gal jei butu didesni namai, bet db tam butuke, tai gal mane nervintu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 21, 12:18)

Rasa123, grįši namo ir Isivaziuosit, ir vyresnelis pripras, dabar taip jam gal emocijis suveikė, ilgiau su tėčiu pabuvo ir pavydi jo.. Tik vėl bus emicijos kai maziuko visi lankyti eis, tada spėju vyresnelus nuskriaustas jausis, visi gi prie maziaus puls.. Nu bet tikiuosi čia blogas mano spėjimas!!!

Beje, waiduciuke ir progse šiandien supuoja savo mažylius  smile.gif nzn ar žinot, tai paplatinu informacija  smile.gif Sveikinimai joms  4u.gif

As galvoju ispeti visus lankytojus isanksto, kad oirmiausiai didiji pakalbintu, o tik tada eitu zeti nazelio. Bet manau nebus daug sveciu pas mus.

Vienu zodziu neparodziau didelio noro snd namo vaziuoti, tai ir dar neisraso manes biggrin.gif nors namo ziaurei noreciau, bet gerai ir cia dar paatostogauti biggrin.gif

Atsakyti
rasa123, kodel taves dar neisleidzia?!
Atsakyti
Nuo kada priiminejot sveciukus lankyti mazyli savo? As kazkaip nenoriu aplink kad butu kas, taip norisi pasibuti be pasaliniu ramiai blush2.gif Mociutes vis prasosi i svecius, bet kaip as nuo ju pavargstu. Nedaryk taip, daryk taip... Tai sakiau vyrui sia savaite nei vieno svecio kad nebutu, nes kaip pavargstu as nuo ju...Paskui naktimis lunatikuoju kartu su vaiku. doh.gif Ana savaite kai tik gryzom, tai ir senelis, ir viena ir kita mociute, prosenele, vyro seses, krikstateviai buvo aplanke, tai savaites pabaigoje depresija buvo prasidejusi, zliumbiau is nuovargio net verysad.gif

Oi laukiam daktarytes mes su mazuoju princu, neuzilgo turetu ateiti blush2.gif
Atsakyti
Fb jau prisidaviau, tai prisiduodu ir cia nieko neskaicius ko priraset... 😃
Siandien ryte 7:23 gime Jonukas 3,5kg ir 55cm wub.gif ,istorija veliau papasakosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 21, 13:20)
rasa123, kodel taves dar neisleidzia?!


Siaip isleistu, bet as neparodziau didelio noro biggrin.gif na realiai tai mum dar tik 2paros, o jei viskas gerai gi isleidzia po 3paru. Tai dar viena naktele liksiu, o jau ryt i kasdienybe smile.gif

QUOTE(LTkojote @ 2015 07 21, 13:22)
Nuo kada priiminejot sveciukus lankyti mazyli savo? As kazkaip nenoriu aplink kad butu kas, taip norisi pasibuti be pasaliniu ramiai  blush2.gif  Mociutes vis prasosi i svecius, bet kaip as nuo ju pavargstu. Nedaryk taip, daryk taip... Tai sakiau vyrui sia savaite nei vieno svecio kad nebutu, nes kaip pavargstu as nuo ju...Paskui naktimis lunatikuoju kartu su vaiku.  doh.gif  Ana savaite kai tik gryzom, tai ir senelis, ir viena ir kita mociute, prosenele, vyro seses, krikstateviai buvo aplanke, tai savaites pabaigoje depresija buvo prasidejusi, zliumbiau is nuovargio net  verysad.gif

Oi laukiam daktarytes mes su mazuoju princu, neuzilgo turetu ateiti  blush2.gif

As uz lankyma tik tuomet kada jau esi pasiruosus ir jau pati nori, kad kas ateitu pas tave. O jeitau dar nesinori, tai ir nepriimk sveciu smile.gif o jei vistiek isipraso, tai nueik i kt kambari ir sedek ten su vaiku, ale reikia tau maitinti ji smile.gif as kadangi nesu l.svetinga, tai man buna dzin biggrin.gif

Pz atsiprasant mano papai kaip arbuzai.... ir dar tokie sunkus ir skausmingi... greiciau susinormalizuotu tas fabrikas... doh.gif
Atsakyti