Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 20, 23:11)
Daktarelis siuva klyna o as ziuriu issprogdinus akis jam i akinius nes viskas atsispindi  doh.gif  lotuliukas.gif  tai zodziu susiuvo kaip raide ''Y''  lotuliukas.gif  blink.gif

Ner ir manes bet man sm patinka  lotuliukas.gif  niekam dar nerasiau bijau kad nespesiu bendraut per abudu  lotuliukas.gif
Mes dviese liksim sm  lotuliukas.gif

man irgi sm pati ka bet kad jau visoms patogiau fb o bendravimo nesinori prarasti tai taikausi mirksiukas.gif

kaip raide Y nelabai isivaizduoju o tas issisakojinas i kuria puse? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 20, 21:57)
Nu sudavem infacol.. auksinis vaikas  doh.gif  miega jau ketvirta valanda.. tfu tfu tfu bet tikiuosi bus geras ir ramus vaikas  ax.gif  priesingybe pirmagimei  blush2.gif
Tai vat as irgi po pirmagimes zinojau kad stumiant jau tik kakot norisi o ne dar labiau skauda.. o cia blyn priesingai..

4u.gif  oi vargelis.. as tai dziaugiuosi kad musiske jau 5.5 metuku... bent kol kas tai vis mus tildo bega paziuret ar neatsikele.. vaiksto ant pirstu galu nors sakau nereik bet ji sako taigi miega.. tai tikiuosi didelio pavydo isvengsim.. tik baisiai klausineja kaip ja iseme.. sakiau dar nestumo metu kad pjaus pilvuka tai ji sako parodyk kur pjove  lotuliukas.gif
O gryzus namo pilvas mano kaip kokiam 5 menesi nescios tai dukra ziuri ziuri sako mana o jauti kad dar yra leliukas pilve  doh.gif 
Nu mane pacia jau juokas ima bet ir vyrui sakiau kad plastines operacijos noresiu lytiniu organu nes jau po pirmos turiu issitampymu  doh.gif

Nu man net kaku nesinorejo ir nesuprantu kode man sako isivaizduok, kad vidurei uzkieteja ir nori prakakint.... blink.gif as abu neatumus su tuo kankinausi, bet tikrai nieko tokio kai uzkietejimas nejauciau biggrin.gif

Dar siaip vyresnelis l.norejo priejas paciupinti, norejo nusigriebti uz kojos ir tempti, manau jis galvojo kad cia siaip koks zaislas. Bet sakau, kai tetis paime pampersa keisti, tai kazkas tokio buvo.... o kad mama pries tai laike broli, tai dzin. Tada as atsiguliau ant lovos sakau ateik salia atsigulti eisim liuliuko, tai tas nubego ir prie tecio atsigule. Nzn kaip geriau daryti, kad nesijaustu nuskriaustas jisai, nes dar tokiam neisaiskinsi kas tas yra brolis... unsure.gif

QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 20, 23:11)
Daktarelis siuva klyna o as ziuriu issprogdinus akis jam i akinius nes viskas atsispindi  doh.gif  lotuliukas.gif  tai zodziu susiuvo kaip raide ''Y''  lotuliukas.gif  blink.gif

Ner ir manes bet man sm patinka  lotuliukas.gif  niekam dar nerasiau bijau kad nespesiu bendraut per abudu  lotuliukas.gif
Mes dviese liksim sm  lotuliukas.gif

Man kai su pirmu cp dare, tai as ir viska maciau per virsui pakabinta lempa. Nekazka vaizdas.... blink.gif

Snd jau ejau didelio reikalo, tai kai bijojau... bet nieko viskas praejo sklandziai, poto bide prausiausi ir uzsiciuopiau siules, o pasirodo man isorei kazkur sukabino, dar nedristu su veidrodziu apsizeti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paselusi_ @ 2015 07 20, 23:21)

kaip raide Y nelabai isivaizduoju o tas issisakojinas i kuria puse? lotuliukas.gif

Galiu vaizdziai parodyti lotuliukas.gif nu Y 'koja' prasideda nuo subiniuko ir tada issisakoja i lupas lotuliukas.gif


QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 20, 23:32)
Snd jau ejau didelio reikalo, tai kai bijojau... bet nieko viskas praejo sklandziai, poto bide prausiausi ir uzsiciuopiau siules, o pasirodo man isorei kazkur sukabino, dar nedristu su veidrodziu apsizeti...  ax.gif

As tikiuosi savaite ant didelio neiti doh.gif

Tikiuosi apsipras taviskis 4u.gif vat kai pagalvoji tai arba jau visai mazas skirtumas gerai arba jau tada didesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 21, 00:27)
Galiu vaizdziai parodyti  lotuliukas.gif  nu Y 'koja' prasideda nuo subiniuko ir tada issisakoja i lupas  lotuliukas.gif
As tikiuosi savaite ant didelio neiti  doh.gif

Tikiuosi apsipras taviskis  4u.gif  vat kai pagalvoji tai arba jau visai mazas skirtumas gerai arba jau tada didesnis  g.gif

Užjaučiu tave su tokiu plyšimu 4u.gif su pirmu gimdant nėjo stumt kaip tau, tai kirpo iki pat užpakalio.. Ilgai siuvo, viskas buvo ištinę, skaudėjo ilgai, košmaras buvo ant didelio eiti į WC. Kai parašei, tai gerai prisiminiau, nes buvo senai užmiršta ax.gif Po savaitės bus daug geriau mirksiukas.gif o po mėnesio pamirši 4u.gif
Atsakyti
Pati katik per skausmus rimta reikala dariau doh.gif tas plysimas iki ruros yra ziaurus reikalas verysad.gif
Tik pasibedavojau kad mano lelius visa vakara tik papulius tevalge ir nejo miegot, tai 24 val uzmiges db tepabudo 4u.gif

Zmona ziuriu kaip visad naktineji. Te 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cantika @ 2015 07 21, 02:48)
Užjaučiu tave su tokiu plyšimu  4u.gif su pirmu gimdant nėjo stumt kaip tau, tai kirpo iki pat užpakalio.. Ilgai siuvo, viskas buvo ištinę, skaudėjo ilgai, košmaras buvo ant didelio eiti į WC. Kai parašei, tai gerai prisiminiau, nes buvo senai užmiršta  ax.gif Po savaitės bus daug geriau  mirksiukas.gif  o po mėnesio pamirši  4u.gif

Siaubas kai pagalvoji doh.gif as isvis sisiot bijau eit o jau apie rimtus net nesvajoju nu bet tikiuosi greit praeis ir pasimirs.. tada ieskosiu plastikos chirurgo lotuliukas.gif ir jei tfu tfu tfu butu trecias tai tada jau cp nu nes numirsiu bet negimdysiu doh.gif

QUOTE(LTkojote @ 2015 07 21, 03:37)
Pati katik per skausmus rimta reikala dariau  doh.gif  tas plysimas iki ruros yra ziaurus reikalas  verysad.gif
Tik pasibedavojau kad mano lelius visa vakara tik papulius tevalge ir nejo miegot, tai 24 val uzmiges db tepabudo  4u.gif

Zmona ziuriu kaip visad naktineji. Te  4u.gif

Nu vo kaip sauniai thumbup.gif manoji irgi pramiegojo 4 valandas blink.gif nu po to kiek prisikankinau ligoninej tai nepalyginsi skirtingas vaikas..

Jo naktineju smile.gif)) vyras ateina nuneses vyresnele miegot ir sako nu va visas suguldziau. Gabija vilte ir anyta biggrin.gif likai tu ir tada eisiu filmo ziuret lotuliukas.gif atluzo pats pirmas per minute doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 21, 05:34)

Jo naktineju smile.gif)) vyras ateina nuneses vyresnele miegot ir sako nu va visas suguldziau. Gabija vilte ir anyta biggrin.gif likai tu ir tada eisiu filmo ziuret  lotuliukas.gif  atluzo pats pirmas per minute  doh.gif

Nu ale koks saunuolis vyras 4u.gif maniskis tai knarkia sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 21, 06:40)
Nu ale koks saunuolis vyras  4u.gif maniskis tai knarkia sau  biggrin.gif

pasitikrink fb mirksiukas.gif

mano vyras irgi miega, visada, ji musu ziogas migdo kazkaip, tai ziogas nemiega o vyras miega, jau juokas nebeima ima nervas doh.gif

zmona - labai skaudziai skamba vaje vaje, nors ir as kirpta siuta, bet tau is vis.. beje gimdymo metu galvojau kad jie man laikydami kojas irgi lupas lytines suplesys, man labai skaudejo nors ir neplyso blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paselusi_ @ 2015 07 21, 09:12)
pasitikrink fb mirksiukas.gif

mano vyras irgi miega, visada, ji musu ziogas migdo kazkaip, tai ziogas nemiega o vyras miega, jau juokas nebeima ima nervas


As uztat rytais bunu lepinama. blush2.gif va mazylis pabudo ir tevelis jau virtuveje ruosia pusrycius 4u.gif
Atsakyti
O mus jau nori isleisti namo.... kamuoja dvejopi jausmai. Aisku ziaurei noriu namo, bet bijau kad bus ir ziaurei sunku... cia gerai ir valgyt duoda, ir pasiziuri, ir tvarkytis nereikia, ir niekas ant galvos nelipa biggrin.gif bet vistiek gi myliu savo seima ir noriu buti su jais....
Zesim ka gine sakys, nes vaiku gydytoja palaimino, mazylis sveikas, drutas ir net svorio priauges biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 21, 09:10)
O mus jau nori isleisti namo.... kamuoja dvejopi jausmai. Aisku ziaurei noriu namo, bet bijau kad bus ir ziaurei sunku... cia gerai ir valgyt duoda, ir pasiziuri, ir tvarkytis nereikia, ir niekas ant galvos nelipa biggrin.gif bet vistiek gi myliu savo seima ir noriu buti su jais....
Zesim ka gine sakys, nes vaiku gydytoja palaimino, mazylis sveikas, drutas ir net svorio priauges biggrin.gif


Stiprybes tau! Tikiuos dickis nesureaguos jautriai. Maniske iki 4 ryto is to pavydo praverke doh.gif
Nusiteik kiekviena laisva minute skirt dickiui, kad nesijaustu nuskriaustas.
Man jau diena su naktim susimaisius sad.gif
Atsakyti
Sveikos, kas sveikos 4u.gif Skaitau apie jūsų plyšimus ir siuvimus, na garbės žodis, merginos - silpna darosi. Aš 4 pagimdžiau ir nė "nenusibrozdinau" (čia truputį druskos ant žaizdos užpyliau). Gimdyme bijau tik 2 dalykų: plyšimų/kirpimų ir CP. Nieko daugiau. Šiaip tai po visų gimdymų galėjau atsistot ir tiesiai nuo gimdymo stalo namo išeit su vaiku. Kaip gydytoja pasakė: "Tavo kūnas vaikus nešiot ir gimdyt sutvertas". Nei strijų, nei kabančio pilvo, nei kažkokio diskomforto tarpvietėje po gimdymų... Na, gal dar ir gimdyčiau, bet jau amžiaus limitą sau buvau nusistačius ir po pusmečio jį pasieksiu, tai daugiau nebereikia smile.gif Dievulėliau, jei aš tokių siaubo istorijų būčiau prieš pirmą vaiką prisiskaičius, būčiau vien iš įtampos ir baimės plyšus. O antram nebūčiau ir pasiryžus. Išankstinės nuostatos labai veikia - turėjau šimtus progų tuo įsitikinti (ne tik dėl gimdymo, žinoma). Visoms linkiu kuo greičiau sugyti, atsigauti, sustiprėti 4u.gif
Atsakyti