Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(Rutyte:) @ 2015 07 20, 17:52)
LTkojote, o kaip jus savo maziu pavadinot?  smile.gif


Erikas wub.gif

Papildyta:
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 20, 18:46)
Na ka vakar pasigimdem thumbup.gif  pries pora val jau namo gryzom thumbup.gif  kokia ramyyybe negaliu patiket  blink.gif  zodziu musiskei su dujom nekas neissipirdauja kaip reikiant tai vat ir reke visa nakti.. o nusiraminimas vienas (.)(.) Tai nusiunciau vyra infacol nupirkti nu kaaaa arba ji jau nuo nuovargio tokia luzus arba vaistukai padeda  thumbup.gif 
Isivaizduojat sesiaviete palata, gulim penkios. Lankymi valandos. Pas viena tevas vyras ir 4 vaikai. Pas kita vyras ir trys vaikai. Ir dar pas viena 2 vaikai ir vyras. As su savo reksne ir dar viena be lankytoju.. galima tik numanyti koks triuksmas  doh.gif


oho ten kaip pas jus doh.gif as tai vienvieteje buvau palatoje 4u.gif
svarbu kad jau namie, daug smagiau nei ligonineje buti blush2.gif
Atsakyti
Zodziu nusnaudziau valandziuke daba pasipasakosiu. Kai gimdziau pirmagime viskas vyko letai ir ilgai. Kai buvo 10 cm atsidarymas ir atejo laikas stumti man palengvejo ir norejau tik stumti.. isstumiau greit ir vos vos plysau. Atsidarinejimas nuo 2 cm iki 10 su epiduru ir skatinamais vyko apie 7 val. Sitas nestumas atvykus i ligonine su nubegusiais vandenim 5 cm atsidarymu ir jau iskart prasiau epiduro nes buvo labai skausminga.. po keliu min pamatavo buvo 6 cm.. paskui dar po 10 min 6.. rekiau neisgimdysiu noriu epiduro.. atejo daktaras apziurejo sako nespes suveikti prie tokios veiklos.. nes saremiai kas 30 sekundziu ir trunka 30 sekundziu saremis. Zodziu gal po 15 min buvo 8 cm bet jau verkiau ir sakiau neisstumsiu nejauciau kuno nebuvo jegu pykino vyrui sakau tikrai neisstumsiu net nualpus buvau.. kas keisciausia ji vis kiso rankas ziureti kiek cm bet taip ir nebuvo nei 9 nei 10 verdikto.. tik vis klausinejimas ar noriu stumti o as sakau neee.. tada uzejus saremiui ji sako stumk.. nu stumiu nors nenoriu ir nezmoniskai skauda.. zodziu rekia stumt stumiu nors net nejauciu nei kada saremis ateina nei kada praeina tik stumiu kada liepia. Kazkaip mane surange tryse uzspaude ir isstumiau. Stumiant jauciau didelu deginima klyne zinojau kad plystu. Uzgime Gabija tada prasviesejo akyse. Zodziu ateina mane siuti.. siuva siuva siuva nu ***** gal 40 minuciu blink.gif viskas ten istine nenorejau prausdamasi nei ciupinetis nieko. Snd duse pagaliau nusprendziau apsiziuret kas ten gavosi.. ogi susiuta nuo virsaus iki apacios.. kabiu n.. net didziosios lytines lupos plyso ar kaip ten jos.. toks jausmas kad ismesineta buvau. Nu **** blet.. idomu kai sugis viskas kas bus. Bet apie rimta reikala i toleta net silpna pagalvojus... iki pat isanges susiuta blink.gif net nosies pust negaliu verysad.gif

Nu ir issipleciau bet norejosi taip pasiguosti ...

Po viltes gimimo vyrui sakiau koks idomus gimdymas.. pamirsau skausma iskart. Na zinojau kad skaudejo bet uzgimus viltei viska pamirsau. Po gabijos gimimo negaliu pagalvot apie gimdyma tikraja to zodzio prasme akyse aptempsta.. tikrai galvojau mirstu nes klaidziojau tarp dangaus ir zemes kazkur..
Atsakyti
Zmona as ta pacia patirti turejau del plysimo doh.gif Nes ilgai issikankinau su siaubingo skausmo saremiais, buvau be epiduro, tai kai atejo laikas stumti, tiesiog tiek jegu nebeliko. verysad.gif Tai mane prakirpo + dar ir pati plysau doh.gif siuvo irgi ilgai, vietoj jutau siuvimus, skaudejo. Tai apie tualeta ne negalvojau, atsisesti neimanoma. Tai kai eidavau i dusa praustis tuo paciu stovint ir sisiuka padarydavau, nes tiesiog nebuvo iseities verysad.gif Tai tik praejus savaitei po truputi atsigaunu, nors nesedziu dar, bet jau bent pasitustinti galiu tualete blush2.gif O plysau iki pat uzpakaliuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 20, 20:30)
Zmona as ta pacia patirti turejau del plysimo  doh.gif Nes ilgai issikankinau su siaubingo skausmo saremiais, buvau be epiduro, tai kai atejo laikas stumti, tiesiog tiek jegu nebeliko.  verysad.gif Tai mane prakirpo + dar ir pati plysau  doh.gif siuvo irgi ilgai, vietoj jutau siuvimus, skaudejo. Tai apie tualeta ne negalvojau, atsisesti neimanoma. Tai kai eidavau i dusa praustis tuo paciu stovint ir sisiuka padarydavau, nes tiesiog nebuvo iseities  verysad.gif Tai tik praejus savaitei po truputi atsigaunu, nors nesedziu dar, bet jau bent pasitustinti galiu tualete  blush2.gif O plysau iki pat uzpakaliuko  doh.gif

4u.gif likimo drauge .. labai dziaugiuosi kad issividuriavau gerai iki gimdymo tai kokuas 4 dienas tikrai nieko neiseis o poto kokio duphalaco pavartot reiks... skauda visus raumenis net pirstus.. kaklo pasukti negaliu..
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 20, 20:42)
4u.gif  likimo drauge .. labai dziaugiuosi kad issividuriavau gerai iki gimdymo tai kokuas 4 dienas tikrai nieko neiseis o poto kokio duphalaco pavartot reiks... skauda visus raumenis net pirstus.. kaklo pasukti negaliu..

Laikykis 4u.gif Kaip tavo grazuole namuose jaucias? blush2.gif
Atsakyti
O man tai nebuvo to noro stumti. Ispradziu nesupratau ka ten daryti reikia, o kai supratau kad net neskauda kai stumi, tai net laukiau kad tik greiciau galeciau stumti biggrin.gif

O man db liudnumas uzejo... buvo atejas mano vyresnelis su teciu, tai kai tetis pampi keite, tai toki isterijos priepoli uztaise, kad net vaiku gydytoja atejo pazeti kas vyksta.... o i mane vaikis net neziuri.. atejo dave bucki, bet tik tiek.... nu blyn kaip baisu kad nesusitvarkysiu as su jais dviem... sad.gif o ir siaip liudna, kad viena cia bunu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 20, 20:21)
Zodziu ateina mane siuti.. siuva siuva siuva nu ***** gal 40 minuciu  blink.gif  viskas ten istine nenorejau prausdamasi nei ciupinetis nieko. Snd duse pagaliau nusprendziau apsiziuret kas ten gavosi.. ogi susiuta nuo virsaus iki apacios.. kabiu n.. net didziosios lytines lupos plyso ar kaip ten jos.. toks jausmas kad ismesineta buvau.  Nu **** blet.. idomu kai sugis viskas kas bus. Bet apie rimta reikala i toleta net silpna pagalvojus... iki pat isanges susiuta  blink.gif  net nosies pust negaliu verysad.gif

As aisq atsiprasau, bet nuo paskutiniu fraziu zvengiau balsu. As suprantu, kad ne juokinga,bet isivaizduoju kaip tau paciai norisi issikeikti - issirekti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 20, 21:19)
Laikykis  4u.gif  Kaip tavo grazuole namuose jaucias? blush2.gif

Nu sudavem infacol.. auksinis vaikas doh.gif miega jau ketvirta valanda.. tfu tfu tfu bet tikiuosi bus geras ir ramus vaikas ax.gif priesingybe pirmagimei blush2.gif

QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 20, 21:20)
O man tai nebuvo to noro stumti. Ispradziu nesupratau ka ten daryti reikia, o kai supratau kad net neskauda kai stumi, tai net laukiau kad tik greiciau galeciau stumti biggrin.gif

O man db liudnumas uzejo... buvo atejas mano vyresnelis su teciu, tai kai tetis pampi keite, tai toki isterijos priepoli uztaise, kad net vaiku gydytoja atejo pazeti kas vyksta.... o i mane vaikis net neziuri.. atejo dave bucki, bet tik tiek.... nu blyn kaip baisu kad nesusitvarkysiu as su jais dviem... sad.gif o ir siaip liudna, kad viena cia bunu sad.gif

Tai vat as irgi po pirmagimes zinojau kad stumiant jau tik kakot norisi o ne dar labiau skauda.. o cia blyn priesingai..

4u.gif oi vargelis.. as tai dziaugiuosi kad musiske jau 5.5 metuku... bent kol kas tai vis mus tildo bega paziuret ar neatsikele.. vaiksto ant pirstu galu nors sakau nereik bet ji sako taigi miega.. tai tikiuosi didelio pavydo isvengsim.. tik baisiai klausineja kaip ja iseme.. sakiau dar nestumo metu kad pjaus pilvuka tai ji sako parodyk kur pjove lotuliukas.gif
O gryzus namo pilvas mano kaip kokiam 5 menesi nescios tai dukra ziuri ziuri sako mana o jauti kad dar yra leliukas pilve doh.gif

QUOTE(Gutjera @ 2015 07 20, 21:24)
As aisq atsiprasau, bet nuo paskutiniu fraziu zvengiau balsu. As suprantu, kad ne juokinga,bet isivaizduoju kaip tau paciai norisi issikeikti - issirekti.  biggrin.gif

Nu mane pacia jau juokas ima bet ir vyrui sakiau kad plastines operacijos noresiu lytiniu organu nes jau po pirmos turiu issitampymu doh.gif
Atsakyti
Mano lelius si vakara kazkoks velniukas, nuo 20 val bludija. Valgo, rodos tuoj uzmigs ir vel pradeda papulio prasyt. Dar vis nemiega 4u.gif Nei irzlus nei ka, nzn kode nemiega. Sakau visa pienuka isciulps thumbup.gif
Atsakyti
isia-uzuojauta 4u.gif bet taip jau yra, kad ir kaip gaila bebutu, as visad tikiu kad zmones keiciasi-kai vieni iseina ateina naujagimiai 4u.gif

sveikinimai lapkritinei ir zmonai! saunuoles jus wub.gif

zmona - labai baisiai tavo gimdymas skamba nu tikrai vaje vaje, bet gal dabar gerai tave susiuvo, nepaliko issitampymu? biggrin.gif
rasa123 - atsileis vaikis tik ne visiem vienodai laiko uztrunka verysad.gif o mama tai tikrai galetu pasilaikyti sau nuomone, nes jus vardO nekeisit ir jai teks priprasti.. nervina visi su savo nuomonem, mes irgi dar sulaukiam komentaru del vardo blink.gif

ko nera pas mus fb-ar jau gavot atsakyma is rasarasa? jeigu ne parasykit man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paselusi_ @ 2015 07 20, 22:53)

ko nera pas mus fb-ar jau gavot atsakyma is rasarasa? jeigu ne parasykit man mirksiukas.gif


manes per fb dar niekas nepriima verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paselusi_ @ 2015 07 20, 22:53)
zmona - labai baisiai tavo gimdymas skamba nu tikrai vaje vaje, bet gal dabar gerai tave susiuvo, nepaliko issitampymu? biggrin.gif

ko nera pas mus fb-ar jau gavot atsakyma is rasarasa? jeigu ne parasykit man mirksiukas.gif

Daktarelis siuva klyna o as ziuriu issprogdinus akis jam i akinius nes viskas atsispindi doh.gif lotuliukas.gif tai zodziu susiuvo kaip raide ''Y'' lotuliukas.gif blink.gif

Ner ir manes bet man sm patinka lotuliukas.gif niekam dar nerasiau bijau kad nespesiu bendraut per abudu lotuliukas.gif

QUOTE(LTkojote @ 2015 07 20, 22:54)
manes per fb dar niekas nepriima  verysad.gif

Mes dviese liksim sm lotuliukas.gif
Atsakyti