Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Rassa123 kuo geriausio pienuko 4u.gif

Aha idomu kaip ten fb reikia mamytes rasti g.gif
Atsakyti
parasykit privacias zinutes rasarasa... ji jus prijungs i slapta liepinuku grupe.
Atsakyti
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 19, 22:18)
parasykit privacias zinutes rasarasa... ji jus prijungs i slapta liepinuku grupe.

As jai esu parasius, bet nera atsakymo verysad.gif
Atsakyti
Rasaa Lapkritine sveikinimai jums thumbup.gif wub.gif

As be jeguuuu doh.gif mirtinai miego noriu.. palatoj gulim penkios doh.gif kas verkia kas vaiksto kas kalba.. sviesos dega zodziu man kaip jautriai mieganciai tolygu bemiege naktis verysad.gif .. dziugu bent tiek kad tfu tfu tfu Gabyte visiškai priesingybe pirmagimei blink.gif miega jau 2 val.. mano pirmagime ismiegojo pirma kart dvi valandas gal budama pusantru metuku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 23:18)
Rasaa Lapkritine sveikinimai jums  thumbup.gif  wub.gif

As be jeguuuu  doh.gif  mirtinai miego noriu.. palatoj gulim penkios  doh.gif  kas verkia kas vaiksto kas kalba.. sviesos dega zodziu man kaip jautriai mieganciai tolygu bemiege naktis  verysad.gif .. dziugu bent tiek kad tfu tfu tfu Gabyte visiškai priesingybe pirmagimei  blink.gif  miega jau 2 val.. mano pirmagime ismiegojo pirma kart dvi valandas gal budama pusantru metuku  blink.gif

Oi zinau ta nora pasnausti. Pas mane salimais palatoje toks didekis verskniukas buvo, tai tik naktis ir vaikas tas verke doh.gif dar seseles tos rodos taip garsiai kalba drinks_cheers.gif
Eik paiksek nes mazoji princese zadins veliau 4u.gif

O mes va mamuko papuli pabudom isgert blush2.gif
Atsakyti
Lapkritine, Zmona, sveikinimai dideliausi! 4u.gif
Aš dar laikau, bet žiūriu, mūsų būrys jau visai nedidelis...
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 22:18)
Rasaa Lapkritine sveikinimai jums  thumbup.gif  wub.gif

As be jeguuuu  doh.gif  mirtinai miego noriu.. palatoj gulim penkios  doh.gif  kas verkia kas vaiksto kas kalba.. sviesos dega zodziu man kaip jautriai mieganciai tolygu bemiege naktis  verysad.gif .. dziugu bent tiek kad tfu tfu tfu Gabyte visiškai priesingybe pirmagimei  blink.gif  miega jau 2 val.. mano pirmagime ismiegojo pirma kart dvi valandas gal budama pusantru metuku  blink.gif


Gal vis gi pavyks pasnausti mirksiukas.gif
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai mamytems susilaukus stebukliuku... 4u.gif

O as streso patyriau... mama mire,o as dar kelias dienas ligoninej gulet turiu ..
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2015 07 20, 06:57)
Sveikinimai mamytems susilaukus stebukliuku... 4u.gif

O as streso patyriau... mama mire,o as dar kelias dienas ligoninej gulet turiu ..


Uzuojauta :-(
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Nu ir prisisnekejau doh.gif praklyke maniske visa nakti doh.gif miegojau 35 min ir tai tik kol ja ant pilvo uzsimigdziau... maitinau 4 val non stop.. speneliu nejauciu doh.gif ir buteli davem.. jos nezino kas yra as jio labiau verysad.gif

QUOTE(Isia @ 2015 07 20, 07:57)
Sveikinimai mamytems susilaukus stebukliuku... 4u.gif

O as streso patyriau... mama mire,o as dar kelias dienas ligoninej gulet turiu ..

Ojetau 4u.gif stiprybes ir uzuojauta... verysad.gif tikrai kad ne kokios naujienos verysad.gif net sirdi suspaudė

Pries 5 metus taip nutiko mano draugei... pagimde ji gal 3 savaitem anksciau ir ant ryt tetis mire.. tai ji paliko vaika ligoninej ir skrido i lt i laidotuves verysad.gif

Uzuojauta, laikykis 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, mano bachuriukas nuo 12val nakties iki 6 ryto ant papu prakabejo.... nebejauciu ju... taip nugrauze ragas... o bamdziau gerai paduoti, bet niekaip nepasiseke, tai db inksciu kiekviena padavima kruties.... eina sau... na maniskei irgi ziaurei skirtingi, anas nei ziuret neziurejo i papus pirmosiomis dienomis... o sitas kas 5min iesko... doh.gif
Atsakyti
sveikos wub.gif oj vakar musu maziuj prasidejo baisuliniai diegliai, jau nznojom ko griebtis, vaiko gaila, guli raitos klykia.. davem vakarui espumizano laso, kaip pradejo pukset siaubas, nebuciau patikejuskad tiek duju yra pasjuos, tj vaikas nuo 22 val iki 2.30 ismiegojo, ir nuo 3 iki 6 val thumbup.gif jauciuos net as naujai gimus, rolleyes.gif issimiegojau kj zmogus, aisq dbr papuliai pilni, bet gr kad mazius askanas isgriebs ax.gif
del pampersu tj as zinokit tik ir uz libero, buvo dovanu pampers atnese tj man jie lb nepatiko.. o libero super thumbup.gif vakar dar asorti pirkom, du pakus perki trecias nemokamai, tai parsitysiau dbr ilgam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 20, 08:53)
Labas rytas, mano bachuriukas nuo 12val nakties iki 6 ryto ant papu prakabejo.... nebejauciu ju... taip nugrauze ragas... o bamdziau gerai paduoti, bet niekaip nepasiseke, tai db inksciu kiekviena padavima kruties....  eina sau... na maniskei irgi ziaurei skirtingi, anas nei ziuret neziurejo i papus pirmosiomis dienomis... o sitas kas 5min iesko...  doh.gif

laikykis rolleyes.gif man taip buvo pirmom dienom kad valge ir valge. kol viena valge viena bepantenu tepiau, arba multimam kompresus dejau, ir lb greit susitvarke ismoko ir jis valgyt ir as matyt maitint smile.gif
Atsakyti