Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Aciu, mergaites 4u.gif Tuatra, sveikinimai, smagu jau jums. O musu rytoj dar neisleis, vis tiek negeras kraujo tyrimas ir negali paskiepint nuo tuberkuliozes. Idomu ka ryt gydytoja sakys. Nescia cia skundziausi, kad mano tyrimai blogi, tada skyre antibiotiku, prigasdino, kad vaikas gali su infekcija gimti. Tai negi gime verysad.gif Prisijungsiu ir as prie Fb, kai jau busim namie, noriu visu leliukus pamatyt, ir aisku savo parodyt.
Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 07 19, 17:05)
Papildyta:
O as pati gryzau su -8 kg. Siandien pazejau i save veidrodi, ogi beveik sugryzo mano figura  blush2.gif


as zinok namo grizau su -3 kg. per savaite namie dar 3nukrito, dbr yra beveik -7kg, bet kj paziuriu i save, siaubas tas svoris matyt sukrito, liko slaunys kazkokios pateze, pilvas fainai sumazejas labiau nei pries nestuma, taip noretusi koki atsilenkima padaryt kad tik viskas negriztu kaip buvo., bet sake dar per anksti g.gif o kartais po sunkios nakties su mazyliu, va kaip sia visa nakty zyzia.. tai visa visai. papilkejus doh.gif
Atsakyti

Lapkritine ir ZmoNa, sveikinimai!!!! thumbup.gif 4u.gif wub.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikkute @ 2015 07 19, 19:03)
as zinok namo grizau su -3 kg. per savaite namie dar 3nukrito, dbr yra beveik -7kg, bet kj paziuriu i save, siaubas tas svoris matyt sukrito, liko slaunys kazkokios pateze, pilvas fainai sumazejas labiau nei pries nestuma, taip noretusi koki atsilenkima padaryt kad tik viskas negriztu kaip buvo., bet sake dar per anksti g.gif  o kartais po sunkios nakties su mazyliu, va kaip sia visa nakty zyzia.. tai visa visai. papilkejus doh.gif


Mikkute bet -7 kg tai gana daug, luktelk susitrauks ir slaunys 4u.gif Greitu metu atrodysi thumbup.gif tik luktelk
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 15:29)
Nu zodziu saremiai kas 3 minutes o as sedziu viduriuoju namie biggrin.gif atvarem i ligonine 10.15 jau nepaejau su vezimeliu i gimdykla.. saremiai kas minute.. 5 cm atsidarymas.  Sakau noriu epiduro sako kad greit atsidarineja neapsimoka ir t.t.... galvojau mirsiu kaip skaudejo .. kai galvute lindo samone praradus buvau.. biski veiduku atsisukus lindo bet bent jau pakeite pozicija ir atsisuko ji sonu.. tai vat 11.28 nezinau su kokiu dievu pagalba gime musu Gabija.. 3700 svoris. Ugio cia nematuoja bet i 52 rubus tilpo tai bus kaip ir pirmojo mazdaug 51.. zodziu negaliu dar patiket. Bandziau maitinti tai kai isisiurbe  lotuliukas.gif  o jau miego kaip nooooriu doh.gif

Sveikinimai smile.gif na va gavosi kad pagimdem ta pacia diena biggrin.gif

Jau prisidaviau fb, db cia prisiduodu sunelis gime apie 4val ryto 51cm ir 3314g smile.gif badysiu ir istorija parasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 19, 19:46)
Jau prisidaviau fb, db cia prisiduodu sunelis gime apie 4val ryto 51cm ir 3314g smile.gif badysiu ir istorija  parasyti smile.gif


Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip džiaugiuos, kad nebe aš pirma laukiančiųjų sąraše. Tikiuosi, visas gerai surašiau. waiduciuke, nenusimink, jau tikrai tuoj tuoj... 4u.gif

Aš grįžau su -4 kg g.gif Reikės dar rytoj svertis, bet jau tokiu būdu: biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
O taip jaučiausi po gimdymo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
18d 7val ryto nubudau nuejau i wc ir grizus jauciu saremius, paskaiciavau valandziuke kol visi miegojo, mazdaug kas 5min. Tada pamaitinau seimyna susiruosem ir vyras mane nuveze i GN. Pamatavo tonus, patikrino kakleli 1cm doh.gif pagulde stebeti i palata, per visa diena gydytoja tik 1k atejo paklausti kaip laikausi.... toj palatoj kazkaip l.nefaina buvo, tylu, tai visa laika kalbejau telefonu skaiciavau saremius (kurie pasidare beveik kas 10min) ir vaiksciojau is vienos palatos galo i kita. Apie 19val jau nebegalejau tverti skausmo, tai nuejau ieskoti gydytoju ir sakyti, kad duotu vaistuku. Tai pirmiausiai sugalvojo tonus pamatuoti, kai atsiguliau matuoti, tai isvis galvojau isprotesiu koks skausmas buvo, net aparatas fiksavo rimtus saremius. Tai nusprende guldyti i gimdykla ir kirpti vandenis. Iskart paklause ar noresiu epiduro, sakau priklausys nuo kaklelio bukles (labiausiai bijojau, kad per ta laiko nieko nepasistumejau i prieki...) patikrino kakleli, 2 cm... doh.gif sakau noriu epiduro. Prakirpo vandenis (net apsiverkiau is skausmo...) o jie zali... doh.gif tai gydytoja nuteike, kad gali viskas baigtis ir cp... vienu zodziu apie 21val gavau epidura, tada jau pradejau matyti spalvas aplinkui biggrin.gif o kaklelis sunkei pasidave... sake tokia jau ta mano anatomija, l.kietas kaklelis. Leido skatinamuosius, bet nedidelemis dozemis. Apie 2val pajutau vel skausma, bet kazkoki kitoki, toki "slinkimo" vyrui liepiau pakviesti gydytoja, tai ji apzejo ir sako jau 10cm!!! thumbup.gif bet vaikis vis dar aukstai. Tai gavau dar puse dozes epiduro ir laukiau kol slinks zemyn. Nuo 3val baigesi epiduro poveikis ir tada pajutau tikraji malonuma.... dar mazulis slinko zemyn, o as jau nieko nebenorejau, sako man kvepuok sakau nenoriu, nieko as nenoriu einu namo !!! Saukiau, kad nebegaliu, kad nusibodo tas gimdymas, kad leistu man atsistoti... biggrin.gif na ir galiausiai per kokius 3 ar 4 saremius pries 4val ryto ispush'inau savo 51cm ir 3314g katinuka smile.gif

Gaila negavau iskarto jo ant krutines, nes isnese duoti deguonies del tu zaliu vandenu. Po visko dar suleido nuskausminamuju, sutvarke, nes l.nedaug plysau. Apziurejo kaip pirmojo cp randas isvidaus atrodo. O as gulejau ir galvojau kaip gera nejausti skausmo biggrin.gif mazuli man atnese gal tik po 1val, o jis stipruolis iskarto isisiurbe i (.)
Nors man jau buvo visokiu minciu viduryje gimdymo, bet begalo esu laiminga, kad isejo paciai pagimdyti. Db taip gerai jauciuosi (neskaitant skaudanzio tarpkojo), kad jau db galeciau i diskotekas eiti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasaa123: 19 liepos 2015 - 19:15
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 19, 19:10)
18d 7val ryto nubudau nuejau i wc ir grizus jauciu saremius, paskaiciavau valandziuke kol visi miegojo, mazdaug kas 5min. Tada pamaitinau seimyna susiruosem ir vyras mane nuveze i GN. Pamatavo tonus, patikrino kakleli 1cm  doh.gif pagulde stebeti i palata, per visa diena gydytoja tik 1k atejo paklausti kaip laikausi.... toj palatoj kazkaip l.nefaina buvo, tylu, tai visa laika kalbejau telefonu skaiciavau saremius (kurie pasidare beveik kas 10min) ir vaiksciojau is vienos palatos galo i kita. Apie 19val jau nebegalejau tverti skausmo, tai nuejau ieskoti gydytoju ir sakyti, kad duotu vaistuku. Tai pirmiausiai sugalvojo tonus pamatuoti, kai atsiguliau matuoti, tai isvis galvojau isprotesiu koks skausmas buvo, net aparatas fiksavo rimtus saremius. Tai nusprende guldyti i gimdykla ir kirpti vandenis. Iskart paklause ar noresiu epiduro, sakau priklausys nuo kaklelio bukles (labiausiai bijojau, kad per ta laiko nieko nepasistumejau i prieki...) patikrino kakleli,  2 cm...  doh.gif  sakau noriu epiduro. Prakirpo vandenis (net apsiverkiau is skausmo...) o jie zali...  doh.gif tai gydytoja nuteike, kad gali viskas baigtis ir cp... vienu zodziu apie 21val gavau epidura, tada jau pradejau matyti spalvas aplinkui biggrin.gif o kaklelis sunkei pasidave... sake tokia jau ta mano anatomija, l.kietas kaklelis. Leido skatinamuosius, bet nedidelemis dozemis. Apie 2val pajutau vel skausma, bet kazkoki kitoki, toki "slinkimo" vyrui liepiau pakviesti gydytoja, tai ji apzejo ir sako jau 10cm!!!  thumbup.gif bet vaikis vis dar aukstai. Tai gavau dar puse dozes epiduro ir laukiau kol slinks zemyn. Nuo 3val baigesi epiduro poveikis ir tada pajutau tikraji malonuma.... dar mazulis slinko zemyn, o as jau nieko nebenorejau, sako man kvepuok sakau nenoriu, nieko as nenoriu einu namo !!! Saukiau, kad nebegaliu, kad nusibodo tas gimdymas, kad leistu man atsistoti... biggrin.gif na ir galiausiai per kokius 3 ar 4 saremius pries 4val ryto ispush'inau savo 51cm ir 3314g katinuka smile.gif

Gaila negavau iskarto jo ant krutines, nes isnese duoti deguonies del tu zaliu vandenu. Po visko dar suleido nuskausminamuju, sutvarke, nes l.nedaug plysau. Apziurejo kaip pirmojo cp randas isvidaus atrodo. O as gulejau ir galvojau kaip gera nejausti skausmo biggrin.gif mazuli man atnese gal tik po 1val, o jis stipruolis iskarto isisiurbe i (.)
Nors man jau buvo visokiu minciu viduryje gimdymo, bet begalo esu laiminga, kad isejo paciai pagimdyti. Db taip gerai jauciuosi (neskaitant skaudanzio tarpkojo), kad jau db galeciau i diskotekas eiti  thumbup.gif

Puiku kad baigesi sekmingai ir jau turi savo mazyli 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visus liepinukus:) thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Na kaip man nepatinka tas FB doh.gif Nejaugi tikrai ten mamytės bendrauja g.gif
Tai kas ten dalina pasijungimą?

O mums lyg ir viskas gerai, vis dar papučia pilvelį, bet kentėti galima, kiekvieną dieną einame į lauką. Valgo MP. Šiandien išbandėme BB gultuką, Arnui patiko

Per 11 dienų sunaudojome apie 100 sauskelnių. lotuliukas.gif Beje, turėjau ligoninėje Hugies, o dabar naudojam Libero. Libero nėra lygių, man jos labai labai patinka, manau ir mažyliui taip pat ax.gif Reikia dar nusipirkti, jeigu nesibaigė akcija PasaulisTau. Beje, vilnietės, gal kas į pajūrį planuojate vykti, turėčiau prašymą ax.gif

Tiesa, nuovargis jau pasireiškė. Penktadienį pagaminau vakarienę ir nusprendžiau padažą padaryti iš šviežių voveraičių. Viską padariau ir su mažyliu išėjau į lauką. Grįžtu namo po 2 val., o jie pilni dūmų, pasirodo neišjungiau keptuvės (man atrodo, kad išjungiau doh.gif ). Gerai, kad keptuvė buvo Woll, tai nežinia kaip būtų baigėsi. Džiaugiuosi, nes mane ir mano šeimą saugo angelai.

Vienintelė bėda - papildomos išlaidos verysad.gif Ir dar jaučiu dūmų kvapą, gal kas žinote, kai tą kvapą greičiau panaikinti?
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 07 19, 14:33)
O mamytes tai dauguma i fb persikrauste  ax.gif

Kas tas fb? blush2.gif Kur jo ieskoti? ax.gif
Atsakyti