Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(Isia @ 2015 07 19, 07:53)
Gera dienele. Laukiam ziniu is Zmoneles biggrin.gif

As trumpai papasakosiu,kodel man sis nestumas baiges vel cp.

Ner dar jokiu ziniu doh.gif skauda pilva nugara.. suima kartais koks saremis neblogas bet nieko reguliaraus dar ner doh.gif na bent jau tie saremiai jauciu jau kitokie tokiu pries kelias dienas tikrai dar neturejau, nejutau g.gif tai turbut kazkas vyksta bet taip pat letai kaip su pirmagime doh.gif

4u.gif kaip dziaugiuosi tokiom istorijom kurios pasibaigia daktaru profesionalumo deka , laimingai.. as tiek bijau cia gimdyt doh.gif zinau kad nepraskanuos nepaziures nepatikrins.. kiek draugiu gimde su pazaliavusiais prasmirdusiais vandenim.. kiek vaiku pridususiu gime doh.gif dar kokiam dubline gyvenciau tai yra lietuvis ginekologas privaciai dirba.. o dabar iki to dublino 300 km doh.gif tikiuosi ir raminu save kad viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 07:03)
Ner dar jokiu ziniu  doh.gif  skauda pilva nugara..  suima kartais koks saremis neblogas bet nieko reguliaraus dar ner  doh.gif  na bent jau tie saremiai jauciu jau kitokie tokiu pries kelias dienas tikrai dar neturejau, nejutau g.gif  tai turbut kazkas vyksta bet taip pat letai kaip su pirmagime  doh.gif

4u.gif  kaip dziaugiuosi tokiom istorijom kurios pasibaigia daktaru profesionalumo deka , laimingai.. as tiek bijau cia gimdyt  doh.gif  zinau kad nepraskanuos nepaziures nepatikrins.. kiek draugiu gimde su pazaliavusiais prasmirdusiais vandenim.. kiek vaiku pridususiu gime  doh.gif  dar kokiam dubline gyvenciau tai yra lietuvis ginekologas privaciai dirba.. o dabar iki to dublino 300 km  doh.gif tikiuosi ir raminu save kad viskas bus gerai  ax.gif


Laikom kumscius kad taip ir butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(progse @ 2015 07 19, 08:21)
Laikom kumscius kad taip ir butu  4u.gif

4u.gif

Tik parasiau kad nieko reguliaraus ale ziuriu saremiai jau valanda kas 10 min aplanko thumbup.gif zodziu snd gimdau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 08:21)
4u.gif

Tik parasiau kad nieko reguliaraus ale ziuriu saremiai jau valanda kas 10 min aplanko  thumbup.gif  zodziu snd gimdau  lotuliukas.gif

Puiku thumbup.gif
Tai lengvai ir greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 09:21)
4u.gif

Tik parasiau kad nieko reguliaraus ale ziuriu saremiai jau valanda kas 10 min aplanko  thumbup.gif  zodziu snd gimdau  lotuliukas.gif



oi kaip lauksim geru dziaugsmingu ziniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 09:21)
4u.gif

Tik parasiau kad nieko reguliaraus ale ziuriu saremiai jau valanda kas 10 min aplanko  thumbup.gif  zodziu snd gimdau  lotuliukas.gif

na super smile.gif kad tik viskas lengvai ir greitai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,sveikinimai naujoms mamytems wub.gif
Aš jau ruošiuosi krikštynoms,apziurejau rūbelius kokius pirkt,suku galvą dėl papuošimų,nes ta pacia diena ir mergytės gimtadienį švęsime
Žmona,laukiam naujienų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zuikulis*: 19 liepos 2015 - 09:50
Taip buvau nuvargus galvoju prasnausiu i tarpus tarp saremiu.. zodziu miegu vis prabus dama nuo saremio bet laiko neseku jau nu galvoju kas 10 min kazkur.. bet tokia apsnudus.. tik jauciu pareina vandenys doh.gif kai sokau i tulika doh.gif gerai kad nelabai daug ju.. koks puodukas tik g.gif reik eit ruostis i pasimatyma lotuliukas.gif daba suka vidurius sedziu tolete galvoju gimdau ar nea lotuliukas.gif o dar cia kuria diena radau pardej tokia nieko maitinimo pagalve ale galvoju nafig man jos reik.. tai va besaremiaudama sumasciau kad man jos reik ir ryte planavau nuvaziuot nusipirkt bet jauciu nepavyko doh.gif

Zodziu sedziu viduriuoju doh.gif saremiai kas 5 minutes negaliu nuo klozeto nulipt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*zuikulis* @ 2015 07 19, 10:50)
Labas rytas,sveikinimai naujoms mamytems  wub.gif
Aš jau ruošiuosi krikštynoms,apziurejau rūbelius kokius pirkt,suku galvą dėl papuošimų,nes ta pacia diena ir mergytės gimtadienį švęsime
Žmona,laukiam naujienų  thumbup.gif

Kas gimdo kas jau krikstynom ruosiasi o kas dar nescios bus biggrin.gif kaip bega laikas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZmoNa_: 19 liepos 2015 - 09:59
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 10:00)
Taip buvau nuvargus galvoju prasnausiu i tarpus tarp saremiu.. zodziu miegu vis prabus dama nuo saremio bet laiko neseku jau nu galvoju kas 10 min kazkur.. bet tokia apsnudus.. tik jauciu pareina vandenys  doh.gif  kai sokau i tulika  doh.gif gerai kad nelabai daug ju.. koks puodukas tik  g.gif  reik eit ruostis i pasimatyma  lotuliukas.gif  daba suka vidurius sedziu tolete galvoju gimdau ar nea  lotuliukas.gif  o dar cia kuria diena radau pardej tokia nieko maitinimo pagalve ale galvoju nafig man jos reik.. tai va besaremiaudama sumasciau kad man jos reik ir ryte planavau nuvaziuot nusipirkt bet jauciu nepavyko  doh.gif

Zodziu sedziu viduriuoju  doh.gif  saremiai kas 5 minutes negaliu nuo klozeto nulipt  doh.gif
Papildyta:

Kas gimdo kas jau krikstynom ruosiasi o kas dar nescios bus  biggrin.gif  kaip bega laikas  doh.gif

Laukiam naujienu wub.gif
Atsakyti
Zmona, laukiam naujienu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 19, 11:00)
Taip buvau nuvargus galvoju prasnausiu i tarpus tarp saremiu.. zodziu miegu vis prabus dama nuo saremio bet laiko neseku jau nu galvoju kas 10 min kazkur.. bet tokia apsnudus.. tik jauciu pareina vandenys  doh.gif  kai sokau i tulika  doh.gif gerai kad nelabai daug ju.. koks puodukas tik  g.gif  reik eit ruostis i pasimatyma  lotuliukas.gif  daba suka vidurius sedziu tolete galvoju gimdau ar nea  lotuliukas.gif  o dar cia kuria diena radau pardej tokia nieko maitinimo pagalve ale galvoju nafig man jos reik.. tai va besaremiaudama sumasciau kad man jos reik ir ryte planavau nuvaziuot nusipirkt bet jauciu nepavyko  doh.gif

Zodziu sedziu viduriuoju  doh.gif  saremiai kas 5 minutes negaliu nuo klozeto nulipt  doh.gif
Papildyta:

Kas gimdo kas jau krikstynom ruosiasi o kas dar nescios bus  biggrin.gif  kaip bega laikas  doh.gif

Tu tik spek iki ligonines nuvaziuot smile.gif o tai paskui namie ir pagimdysi biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, prisiduodu smile.gif jau turim dukryte wub.gif penktadieni po cp gime 53 cm ir 3650 g. Sekesi sunkiai, tiek man atsikelti, tiek mazylei ismokti zisti. Tik siandien ismoko, numete nemazai svorio, bet tikiuos jau viskas i gera. Jeigu kraujo tyrimas bus geras, nes buvo per daug leukocitu, gal jau ryt isleis namo. Zmona, lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapkritine: 19 liepos 2015 - 12:37