Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vidurnaktis

QUOTE(aggate @ 2007 06 18, 15:39)
O mes nieko nesamdeme,o patys pasidareme,ir kaina viso to 0lt lotuliukas.gif
Dar ugniniai fontanai bus,tai tik jie ir kainuos siek tiek ax.gif Del fakyru patys rimtai svarsteme,bet tuos 800lt nusprendeme atsideti buto remontui ax.gif
Taigi 24h valanda pas mus bus stai sie dalykeliai.Jau tvirtai nusprendeme ir pasigaminome.
Paemiau foto is vieno psl,galima su ugnies sou uzsisakyti,o mes pasidareme patys,tik negyvuna,o sirdi su musu raidemis viduje ir vidurnakti uzdegsime,kartu su siais ugnies fontanais mirksiukas.gif Pati sirdis ganetinai nemaza ir efektas gaunasi thumbup.gif  Siek tiek minciu,laiko ir nereikia isleisti daug pinigeliu smile.gif


o gal gali isduoti paslapti is kokiu cia tu ugneliu visa tai daroma? ir kur jas perkate? nes pas mus neleidzia fejerverku,tai mums toks variantas butu thumbup.gif labai buciau dekinga uz informacija ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija25 @ 2007 06 18, 17:04)
o gal gali isduoti paslapti is kokiu cia tu ugneliu visa tai daroma? ir kur jas perkate? nes pas mus neleidzia fejerverku,tai mums toks variantas butu  thumbup.gif labai buciau dekinga uz informacija  ax.gif  4u.gif

Visur ju yra pirkti ir kur fejerverkai turetu buti,ir kur balionus pardavineja.ugniniai fontanai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 18 birželio 2007 - 16:17
Aggate o kaip jus ivardysite ta zvakuciu paleidima i ezeriuka?

As tai niekaip nesugalvoju kaip man jas pasidaryti? doh.gif ,o taip noris nors zvakuciu,nes fejerverkai tai brankoka mums
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2007 06 19, 10:03)
Aggate o kaip jus ivardysite ta zvakuciu paleidima i ezeriuka?

  As tai niekaip nesugalvoju kaip man jas pasidaryti? doh.gif ,o taip noris nors zvakuciu,nes fejerverkai tai brankoka mums

ax.gif mes irgi vis mastome kokius zodzius sakyti.Nesumasteme kol kas,bet sukasi mintys...Dar sventimo pradzioje visiems liudininke pranes,kad si vakara bus daug ugnies.Kad ji neatsiejama nuo meiles ax.gif Mums dekingas paleidimo laikas,mes zvakutes nusprendeme leisti,kai leisis saule ax.gif Tai ja ir palydesime vel su ugnimi.Pasakys vel liudininke kokius zodzius,kazka palinkes ir tiesiog pakvies visus palydeti saule blush2.gif
Perkeleme zvekutes i toki laika,tik del to,kad bijome,jog kazkas gali padauginti ir netycia paskui nelaimiu visokiu ivyksti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 19 birželio 2007 - 09:14
na jo, cia teisingai pagalvota
Atsakyti
mano MB tai be galo norejo fejerverku vidurnakciui, negalejau stabdyti, juk vis delto viena karta gyvenime galime pabuti nerealus egoistai ir pildyti savo svajones...Uzsidirbo papildomus 250LT ir nusipirko ta vadinama batareika Kiek zinau apie 15min saudys (jei neklystu) kas ir kaip ten atrodys, man taip pat bus staigmena, o as ieskau dar jam kokia staigmena padaryti... g.gif Parasysiu po liepos 21dienos kaip ten tie fejerverkai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 06 18, 17:13)
Visur ju yra pirkti ir kur fejerverkai turetu buti,ir kur balionus pardavineja.ugniniai fontanai ax.gif


balionu salyje paklausiau,tai kai man nupasakojo, sake toks vienas kainuoja apie 60 lt, o kad vaizdas butu reikia kokiu 10 blink.gif ,tai sumele jau 600lt gaunasi doh.gif kazkaip ne apie ta pati dalyko ko gero snekam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija25 @ 2007 06 24, 10:06)
balionu salyje paklausiau,tai kai man nupasakojo, sake toks vienas kainuoja apie 60 lt, o kad vaizdas butu reikia kokiu 10  blink.gif ,tai sumele jau 600lt gaunasi  doh.gif  kazkaip ne apie ta pati dalyko ko gero snekam g.gif

g.gif man irgi taip atrodo,nes mes patys mateme,kad mazi kainuoja 2,50lt,o negi didesni jau 60lt g.gif doh.gif Oi,tikra nesamone schmoll.gif Mes ieskoti eisime,tik likus kokiai savaitei,dviems ieskoti rimciau,tai dabar nieko pasakyti negalesiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 06 24, 11:38)
g.gif man irgi taip atrodo,nes mes patys mateme,kad mazi kainuoja 2,50lt,o negi didesni jau 60lt g.gif  doh.gif Oi,tikra nesamone schmoll.gif Mes ieskoti eisime,tik likus kokiai savaitei,dviems ieskoti rimciau,tai dabar nieko pasakyti negalesiu unsure.gif


jie ten aiskino apie kazkokius, kur reikia sujungti ir tt, tai jie patys atvaziuotu sujungtu, cia gal apie kazkoki rimtesni daugta kalbejo. o tas raides kur sakei darysit, tai kaip zadat patys pasidaryt g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Helene @ 2007 06 24, 00:10)
mano MB tai be galo norejo fejerverku vidurnakciui, negalejau stabdyti, juk vis delto viena karta gyvenime galime pabuti nerealus egoistai ir pildyti savo svajones...Uzsidirbo papildomus 250LT ir nusipirko ta vadinama batareika Kiek zinau apie 15min saudys (jei neklystu) kas ir kaip ten atrodys, man taip pat bus staigmena, o as ieskau dar jam kokia staigmena padaryti... g.gif  Parasysiu po liepos 21dienos kaip ten tie fejerverkai mirksiukas.gif


Na už 250 Lt manau 15 min. nešaudys. Mes mokėjome 490 Lt, tai šaudė kažkur apie 3 min.
Atsakyti
QUOTE(Mija25 @ 2007 06 24, 12:23)
jie ten aiskino apie kazkokius, kur reikia sujungti ir tt, tai jie patys atvaziuotu sujungtu, cia gal apie kazkoki rimtesni daugta kalbejo. o tas raides kur sakei darysit, tai kaip zadat patys pasidaryt  g.gif ?

Mes jau patys pasidareme.Viskas jau laukia vestuviu ir 24h blush2.gif Dienos darbas ax.gif Bet efektas bus,kaip reikiant rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 06 24, 20:15)
Mes jau patys pasidareme.Viskas jau laukia vestuviu ir 24h blush2.gif Dienos darbas ax.gif Bet efektas bus,kaip reikiant rolleyes.gif

gal gali papasakot kaip ir is ko visa tai padaret g.gif ax.gif
Atsakyti