Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vidurnaktis

QUOTE(Arven @ 2013 10 30, 21:28)
Jei patys esat fakyrai, tai galit svečiams savo šou pademonstruot. wink.gif

čia jau kito plano dalis, bet ne vidurnaktį biggrin.gif
Atsakyti
O gal kaip fakyrė galit patart, kokį kurą pila į metalinius indus ir padega, kad pakankamai ilgai ir saugiai degtų? Būna nuomoja tokius ugnies stovus su kuru, kurio turėtų valandai ar kelioms užtekt.
Spėju, ne angliavandenilių pagrindu tas kuras, o kažkoks alkoholis. Gal žinot koks ir kur gaunamas? Gal tinka biožidinių kuras? Arba tas, kur marmitams naudojamas?

Norim pastatyt tokį indą su liepsnojančia medžiaga ir svečiai mestų į jį "pagerintas" gintaro dulkes - kai kurios porcijos būtų su geležies drožlėmis, kai kurios su magnio drožlėmis, kai kurios su aliuminio priemaiša. Plius į pačią degią medžiagą galima ugnį spalvinančių priedų (kokio vario sulfato ar pan.) įpilti.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2013 11 14, 15:42)
O gal kaip fakyrė galit patart, kokį kurą pila į metalinius indus ir padega, kad pakankamai ilgai ir saugiai degtų? Būna nuomoja tokius ugnies stovus su kuru, kurio turėtų valandai ar kelioms užtekt.
Spėju, ne angliavandenilių pagrindu tas kuras, o kažkoks alkoholis. Gal žinot koks ir kur gaunamas? Gal tinka biožidinių kuras? Arba tas, kur marmitams naudojamas?

Norim pastatyt tokį indą su liepsnojančia medžiaga ir svečiai mestų į jį "pagerintas" gintaro dulkes - kai kurios porcijos būtų su geležies drožlėmis, kai kurios su magnio drožlėmis, kai kurios su aliuminio priemaiša. Plius į pačią degią medžiagą galima ugnį spalvinančių priedų (kokio vario sulfato ar pan.) įpilti.

naudojamas pats paprasčiausias žibalas, tas pats, kuris parduotuvėse pardavinėjamas kepsninėms, laužui. Tik svarbu, kad jis būtų ne degusis skystis (pagamintas spirito pagrindu), o žibalas. Nors tie skysčiai irgi būna žibaliniai, tai tada tinka. Pauosčius galite atskirti, visi fakyrai taip daro, tikrai pajausite

user posted image o ta degi medžiaga tai irgi nebūtinai kokia nors stebuklinga, štai mes nelabai turėjom ką, tai vienam pasirodymui tiesiog prikarpėme , senų paklodžių, prisukome gniužuliukus, pripylėme žibalo ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 14 lapkričio 2013 - 23:15
Pas mus 12 val buvo fejeverkai pagal muzika, o poto kieme degė laužas, pamergės ėjo su juodais apsiaustais ir fakilais su ugnim iki to laužo, sustojo visos, tada ėjau aš, nusiemiau apsiaustą ir mečiau jį į ugnį sudeginimui, taip atsikratydama "mergaitės" statuso, atsiklaupiau, atėjo mama ir sau nuo galvos nusieme vainiką, kuris rodė moteriškumą, subrendimą ir t.t ir jį uždėjo man, taip mane "įšventindama " į moteris, poto atėjo vyras manęs pasiimti ir nuėjom persirengti tolemensniam baliui. smile.gif

O tai buvo sugalvota todėl , kad tiek aš tiek vyras neturim tėvo, ir nesinorėjo daryti šeimos židinio, kai viena išsiskyrus o kita našlė, tai nusprendėm, kad tiesiog bus kažkas naujo, kitokio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke2013 @ 2014 01 13, 16:25)
Pas  mus 12 val buvo fejeverkai pagal muzika, o poto kieme degė laužas, pamergės ėjo su juodais apsiaustais ir fakilais su ugnim iki to laužo, sustojo visos, tada ėjau aš, nusiemiau apsiaustą ir mečiau jį į ugnį sudeginimui, taip atsikratydama "mergaitės" statuso, atsiklaupiau, atėjo mama ir sau nuo galvos nusieme vainiką, kuris rodė moteriškumą, subrendimą ir t.t ir jį uždėjo man, taip mane "įšventindama " į moteris, poto atėjo vyras manęs pasiimti ir nuėjom persirengti tolemensniam baliui. smile.gif

O tai buvo sugalvota todėl , kad tiek aš tiek vyras neturim tėvo, ir nesinorėjo daryti šeimos židinio, kai viena išsiskyrus o kita našlė, tai nusprendėm, kad tiesiog bus kažkas naujo, kitokio smile.gif

labai originalu
Atsakyti
O gal kas zinote kur gauti didelius tokius dubenis-aukurus, kad butu galima ugni jame deginti? Miesto centre lauzo sukurt neimanoma, mastau tai gal tada sitaip pavyktu suzaisti su ugnimi ir gintaro dulkemis.. ax.gif
Atsakyti
merginos gal galite patarti kur isigyti gintaro dulkiu?(jei tai is vis imanoma) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JogileRut @ 2014 01 14, 18:11)
merginos gal galite patarti kur isigyti gintaro dulkiu?(jei tai is vis imanoma) smile.gif


paieškokite skelbimuose,tikrai daug kas parduoda:) pagooglinkit:)
Atsakyti
QUOTE(rasmusiukas @ 2014 01 14, 18:25)
paieškokite skelbimuose,tikrai daug kas parduoda:) pagooglinkit:)

tikrai internete yra, yra internetiniu parduotuveliu net mirksiukas.gif
Atsakyti
super! aciu merginos ax.gif
Atsakyti
Man asmeniskai labai grazu,kai per vestuviu vidurnakti pasaudomi fejerverkai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 14, 15:01)
O gal kas zinote kur gauti didelius tokius dubenis-aukurus, kad butu galima ugni jame deginti? Miesto centre lauzo sukurt neimanoma, mastau tai gal tada sitaip pavyktu suzaisti su ugnimi ir gintaro dulkemis..  ax.gif

Mes asmeniškai pirkome iš čia: http://www.ambertale.com/
Tai gavome greitai, be jokių priekaištų. Tačiau dar neišbandėme, tad pasakyti ar tirkai geri, kol kas negaliu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Arven @ 2013 11 14, 15:42)
O gal kaip fakyrė galit patart, kokį kurą pila į metalinius indus ir padega, kad pakankamai ilgai ir saugiai degtų? Būna nuomoja tokius ugnies stovus su kuru, kurio turėtų valandai ar kelioms užtekt.
Spėju, ne angliavandenilių pagrindu tas kuras, o kažkoks alkoholis. Gal žinot koks ir kur gaunamas? Gal tinka biožidinių kuras? Arba tas, kur marmitams naudojamas?

Norim pastatyt tokį indą su liepsnojančia medžiaga ir svečiai mestų į jį "pagerintas" gintaro dulkes - kai kurios porcijos būtų su geležies drožlėmis, kai kurios su magnio drožlėmis, kai kurios su aliuminio priemaiša. Plius į pačią degią medžiagą galima ugnį spalvinančių priedų (kokio vario sulfato ar pan.) įpilti.

Sveiki Arven,

Gal galite daugiau pasakyti, kuo geriau tos pagerintos gintaro dulkės? kitokį efektą duodą? be to jūs jas patys sumaišysite su atitinkamais priedais?
Taip pat dar klausimas iš kur gauti tų ugnį spalvinančių priedų.

Tiesiog atrodo neįprasta idėja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Redyskala: 29 gegužės 2014 - 12:18