Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vidurnaktis

QUOTE(Blue_rose @ 2006 09 20, 06:54)
Tai jo, protingiausia ir maziausiai vargo uzsisakyt,kad atveztu....
O kur jus uzsaket ir kiek kainavo?  g.gif Nes jauciu man dar uz kelia reiketu moketi.... nuo vilniaus 50km bus vestuves...


Na net nežinau kur tiksliai.. ar tai balionų pasaulis.. ar kažkas panašaus.. g.gif Gavom numerį ir pasiskambinom tiesiog.. bet tokias paslaugas manau teikia visos tos balionų firmelės.. rolleyes.gif
O kainavo tai 1 vnt. 4,5 lt berods.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 09 20, 08:31)
Na net nežinau kur tiksliai.. ar tai balionų pasaulis.. ar kažkas panašaus..  g.gif Gavom numerį ir pasiskambinom tiesiog.. bet tokias paslaugas manau teikia visos tos balionų firmelės..  rolleyes.gif
O kainavo tai 1 vnt. 4,5 lt berods..  g.gif



O man iskilo klausimukas, o kiek tu balionu reikia -ar kiekvienam sveciui ar porai?
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 09 20, 12:24)
O man iskilo klausimukas, o kiek tu balionu reikia -ar kiekvienam sveciui ar porai?


A ką reiškia REIKIA..? smile.gif Kaip sugalvosit.. taip ir bus.. rolleyes.gif Pas mus buvo kiekvienam atskirai.. net ir vaikai po balioną gavo.. ax.gif
Atsakyti
musu vidurnaktis prasidejo taip - aisku keisti drabuziai nakciai thumbup.gif mes apsirenge... laukiam staiga tyla ir... is antro auksto nusileidzia vyruku burys - tik su kelnaitem ir aprengti permatomais sijonais ir ant rankos kaspinai - susoko jie mums gulbiu soki skirta mums. zinokit tiek juoko buvo ir taip isimintina kad likusiam gyvenimui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif po to jie visi graziai po viena mus iki kambariuko wub.gif
Atsakyti
O man labai patiko mintis vidurnakti pasitikti su balionais ir ugneles. Papasakojau tevams, jiems irgi si mintis patiko. Manai taip ir padarysime blush2.gif
Atsakyti
Mano vestuves lapkricio 17d., kaip manot ar imaoma butu atrakcija su balionais ir ugnelem???? O jei snig, lis ar pustys...??? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 10 30, 10:28)
Mano vestuves lapkricio 17d., kaip manot ar imaoma butu atrakcija su balionais ir ugnelem???? O jei snig, lis ar pustys...??? g.gif  blink.gif

Na as manau pavyks, nes per naujus metus irgi deginam ugneles ir labai smagu ir grazu, gal net dar graziau...smile.gif. Viskas gerai bus nesijaudink;)
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 10 30, 10:36)
Na as manau pavyks, nes per naujus metus irgi deginam ugneles ir labai smagu ir grazu, gal net dar graziau...smile.gif. Viskas gerai bus nesijaudink;)



tikiuosi viskas pavyks ax.gif
Atsakyti
Mes irgi apie ji daug masteme.Norejome ir zvakes leisti i vandeni,ir balionus i dangu.nes (mintis tokia turetu buti) zmogus niekada nenori mazai,tad siulome galvoti net keleta noru...na,kazkaip panasiai,bet kai pasiskaitem apie tuos balionus.Tikrai,jei juos nevienu metu paleis verysad.gif Viskas butu sugadinta...Tad dabar leisim tik zvakes-geles i vandeni.Padarysim fakelu taka ir juo eisim link Dubysos,tada uzdegsim zvakeles ir paleisim vandenin.Gros keletas labai graziu dainu.Tikimes viskas pavyks wub.gif
Atsakyti
Nupirki daug šampano butelių (po pigiai) ir kai ateis vidurnaktis, padarykit "šampano karą" thumbup.gif Būsit ir išsimaudę, ir atsigėrę, ir pasilinksminę thumbup.gif

P.S. esu tokiam "kare" dalyvavusi. Ir kaip tik per vidurnaktį. Tikrai smagu.
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 01 26, 19:13)
Nupirki daug šampano butelių (po pigiai) ir kai ateis vidurnaktis, padarykit "šampano karą" thumbup.gif Būsit ir išsimaudę, ir atsigėrę, ir pasilinksminę thumbup.gif

P.S. esu tokiam "kare" dalyvavusi. Ir kaip tik per vidurnaktį. Tikrai smagu.

nu jau tik ne vestuvese esi dalyvavusi... nes tikrai neisivaizudoju tiek sveciu, tiek jaunuju, kad mielai maudytusi sampano ciurkslese, jei yra apsirenge graziais drabuziais, pasidare sukuosenas moterys, makiazus... vistiek vestuves yra iskilminga svente, o ne crazy bardakas rolleyes.gif

siaip tai manau, kad galetu buti smagu - kur nors svenciant kokioj pirty koki baliuka... kai iseini is pirties, ir tada ne i kokia bala lendi, o su saltu sampanu pradedi purkst thumbup.gif bet jau per vestuves tai kazkas man nesuprantamo butu blink.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti

Neseniai internete uzmaciau (berods balionusalis.lt) labai fainai papuosta tvenkini su heliu pripildytais balionais. Labai iskilmingai atrodo.
Kas svesite prie tvenkinio, tai labai puiki ideja. Apsilankykite ju tinklapio galerijoj.
Atsakyti