Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vidurnaktis

as meciau puokste,deginom vainikeli,kurem seimos zidini ir gavom DIDZIAUSIA STAIGMENA IS MUZIKANTU PILVO SOKEJA mums pasoko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vaizdas nerealus, o dar kai nezinai apie tai nieko visai smagu thumbup.gif
Atsakyti
o mes rodeme sveciams videoklipa biggrin.gif kuri specialiai nufimavome vestuvems, visiems labai patiko, nes klipas buvo su nemaza humoro doze lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
mes tai svesim prie upes,tai butu fain kazka svieciancio paleisti plaukti..gal kas turi patirties?? smile.gif
Atsakyti
Prekiauju dangaus ir vandens zibintais 4u.gif ivairiu spalvu ir formu. user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
o kokia kiana dangaus zibintu?
Atsakyti
Dangaus žibintai tikrai nebrangūs, na gal keliasdešimt litų kainuoja. Balionų šalyje tikrai yra. Tik jei vakaras vėjuotas, juso sunku bus paleisti. Aišku, tiems, kur ant vandnes, tai negalioja:)
Atsakyti
kaip galvojat,ar saugu leisti vandens zibintus upe??jie juk nuplauks nezinia,kur su zvakele...
Atsakyti
Dangaus zibintu kainos pas mane nepriklausomai nuo spalvos yra 7.5lt,o sirdeles formos 12lt.
Papildyta:
[quote=cerina,2010 02 22, 21:32]
kaip galvojat,ar saugu leisti vandens zibintus upe??jie juk nuplauks nezinia,kur su zvakele...
[/quot
Vandens zibintai visiskai saugus smile.gif
Atsakyti
O kokia vandens zibintu kaina?
dekui
Atsakyti
QUOTE(Kempiniukasss @ 2010 03 02, 01:25)
O kokia vandens zibintu kaina?
dekui

Nuo 5 lt iki 8lt,jei didesnis kiekis galima pamazinti kaina 4u.gif atsiuskit man savo emaila AZ, as jums ideiu nuotraukytes ir kainytes smile.gif
Atsakyti
Mes leidome i ora zibintus...Atrode nerealiai smile.gif
Uzsisakinejome per PIROJUS.LT smile.gif jie atvaziavo, viska suruose ir t.t. nereikejo del nieko sukti galvos smile.gif likome labai patenkinti smile.gif


*visu sveciu buvo balti, o musu su vyru raudoni ir ant zibintu buvo sirdeles su musu pirmomis vardo raidemis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rojukas: 04 kovo 2010 - 16:00
O as suplanavusi esu vidurnakti fakyru ugnies sou. Po sou bus jaunuju sokis ugnies fone, po jo sveciu linkejimai prisilieciant prie ugnies (pasako palinkejima jauniesiems ir meta ugnies dulkes i ugni). Turetu but grazu. 4u.gif
Atsakyti