Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vidurnaktis

as pirkau (vakar tik pasiemiau) is vienos forumietes, bet ja uzblokavo del komerciniu reikalu... taip, kad net nezinau kur patarti ieskoti...gal per google..as tai mokejau po 9 lt. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rallaa @ 2008 04 29, 15:21)
as pirkau (vakar tik pasiemiau) is vienos forumietes, bet ja uzblokavo del komerciniu reikalu... taip, kad net nezinau kur patarti ieskoti...gal per google..as tai mokejau po 9 lt. blush2.gif


as irgi planuoju is jos pirkti, nes kur kitur tai nelabai zinau ir tikrai bus brangiau... tik man klausimas toks kilo, jei jau pasiemei, tai ar jie labai dideli, ar daug reiketu vietos, kad juo paleist i ora.. g.gif g.gif ir pradejau galvot, kad busim netoli misko, bijau sukelti koki gaisra su jais... doh.gif isvis butu... verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
na kaip ju dydi nupasakoti smile.gif jie beveik puse manes, didoki.. bet ten popieriaus daugiausia, yra vielute, prie kurios tvirtinasi toks apskritimas kuri reikia uzdegti..man irgi baisoka, kad nieks neuzsiliepsnotu, bet mane, tikino, kad tai saugu...
Atsakyti
O kiek jų reiktų nusipirkti, kad būtų vaizdas?
Atsakyti
Mes irgi ju 30 nusipirkom, ale db galvojam, kad nelabai mums ju ir reikia biggrin.gif nes vieni draugai pasiule mum vietoj dovanos padovanot afigenus fejerverkus, jie juos per pazistama papigiai gauna thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas nors turit atsiliepimu apie balionu centra? ziuriu cia visos tik is baliomanijos ir balionu salies viska ima. kazin koks skirtumas.
Atsakyti
siais metais jokiu originalesniu minciu? unsure.gif
Atsakyti
aha as irgi vis kazkokiu ideju laukiu blush2.gif
Atsakyti
Man vestuvių vidurnakčiui reikia Virgio ir Lauros dainos "Ką aš padariau" žodžių. Atsisiunčiau dainą, bet kai kurios vietos nelabai suprantamos. Gal kas turit tuos žodžius, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Ar mylėsi mane,
Nežinau nežinau..
Apsirikti bijau,
Patikėti bijau..
Jei juodoj naktį,
Mano širdį girdi..

Nekvėpuok, nepamiršk,
Kad jau rytas arti,
Ir neleisk man užmigt,
Nes tavęs nematysiu..
Nematysiu..


Priedainis:
Ką aš padariau,
Atsakiau į tavo meilę,
Ką aš padariau,
Žvaigždės man tai užsimerkė..
Ką dabar tarytum tu,
Jei būtume kartu..


Ar mylėsi mane,
Nežinau nežinau..
Apsirikti bijau,
Patikėti bijau,
Jei juodoj naktį,
Laiko žingsnį jauti,


Nekvėpuok, nepamiršk,
Kad jau rytas arti,
Ir neleisk man išeit,
Nes atgal nebegrįšiu,
Nebegrįšiu..

Priedainis:
Ką aš padariau,
Atsakiau į tavo meilę,
Ką aš padariau,
Žvaigždės man tai užsimerkė..
Ką dabar tarytum tu,
Jei būtume kartu..

ax.gif
Atsakyti
LABAI DĖKINGA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 04 29, 15:41)
as irgi planuoju is jos pirkti, nes kur kitur tai nelabai zinau ir tikrai bus brangiau... tik man klausimas toks kilo, jei jau pasiemei, tai ar jie labai dideli, ar daug reiketu vietos, kad juo paleist i ora..  g.gif  g.gif  ir pradejau galvot, kad busim netoli misko, bijau sukelti koki gaisra su jais...  doh.gif isvis butu...  verysad.gif  unsure.gif

kad juos paleisti pilnai uztenka erdves kad nebutu medziu stulpu 100x100m smile.gif
Atsakyti