Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vidurnaktis

QUOTE(Nervita @ 2008 03 11, 21:03)
nieko nematau, arba nesuprantu blush2.gif , ka cia ruosesi pirkti blush2.gif

Ir aš nelabai suprantu apie ką čia kalbama? g.gif Tai kad tame puslapyje įvairūs filmukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2008 03 12, 19:43)
Ir  aš  nelabai  suprantu  apie  ką  čia kalbama? g.gif Tai kad  tame  puslapyje  įvairūs  filmukai g.gif



http://www.supermama...howtopic=288322
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2008 03 12, 19:50)


labai grazu wub.gif ...bet iseina 4 kartus brangiau nei balionai, ... g.gif... man ju reiktu bent 50 vnt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 13 kovo 2008 - 20:53
QUOTE(vaidoska @ 2008 03 12, 19:50)

grozis tai tikrai wub.gif , bet labai brangu
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 03 13, 20:50)
labai grazu wub.gif ...bet iseina 4 kartus brangiau nei balionai, ... g.gif... man ju reiktu bent 50 vnt.

drinks_cheers.gif mazai ju nesiziuretu. O vaizdas, kad butu, tai tikrai reiketu daug.
Vasara pro buto langa mateme, kaip buvo paleisti 3, bet kazkaip be vaizdo rolleyes.gif
Kaina tikrai nemenka unsure.gif
Atsakyti
mergytes, ziuriu kalbat apie balionus ir zibintus.... na be 10 balionu vaizdo ypatingo irgi nera... kad jie kiltu ir ilgai degtu saltosios ugeneles reikia didesniu balionu kurie islaikytu ilegsen saltasias ugenels, toks malonumas vnt kainuoja bent jau balionu saly po 8lt, beto jei geras helis be priemaisu tai belionai neisileidzia iki paros.. betojie dega tik kelias min... tad mes pasirinkom zibintus, beto ju kaina yra juokinga uz kokia siulau pirkti, nes ju pardavimo kainos nuo 15lt bet mazesnio tokie 50x90 nuo 19lt kainos privaciuose skelbimuose nuo 22lt... o tarkim 20 uzsakius reginys bus daug isimintinesnis ir ilgiau truks nei saltosios ugeneles.. beto tai tradicija is tailando, noru paleidimas i dangu.. kas zino gal issipildys smile.gif wub.gif
Atsakyti
niu cia visko prisikaiciau, bet as net negalvojau apei vidurnakti, niu ta prasme apie tai ka reiketu veikti per ji... blush2.gif o cia minciu visokiausiu... blink.gif man patiko, kad ir su tais balionais.. bigsmile.gif nes dar nesu tokiu macius, nes kiek teko dalyvauti vestuvese tai vis fejerverkai, o mums neaisku ar leistu.. unsure.gif nebent tie kur be garso, kaip tortuose buna tik didesni kaip kazkas rase.. ax.gif o su tais dangaus zibintus tai galiu pasakyti kad labai grazu turetu buti, jei butu 20 ir daugiau, bet malonumas ne is pigiuju... g.gif o gaila... unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 03 15, 13:58)
  o su tais dangaus zibintus tai galiu pasakyti kad labai grazu turetu buti, jei butu 20 ir daugiau, bet malonumas ne is pigiuju...  g.gif o gaila...  unsure.gif  smile.gif

tai,kad jie pigiau gaunasi nei balionai su tomis ugnelemis ir tikrai ispudingiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
jolita.martyna Paskelbta 2008 03 15, 17:14
  tai,kad jie pigiau gaunasi nei balionai su tomis ugnelemis ir tikrai ispudingiau 


matai as dar nelabai isivaizduoju kiek tie balionai kainuoja... g.gif o tie dangaus zibintai kiek zinau pigiausiu variantu butu uz viena 8.5 Lt... unsure.gif jei pvz, uz balionius kokie 8 Lt, tai zinoma mazai kuo skiriasi, tik tiek, kad man idomu kaip ten su tuo pristatymu.. nes kiek skaiciau tai ten grupuojasi kiek kiekvienai reikia ir bandys parsisiusti?? unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 03 18, 14:35)
matai as dar nelabai isivaizduoju kiek tie balionai kainuoja...  g.gif o tie dangaus zibintai kiek zinau pigiausiu variantu butu uz viena 8.5 Lt...  unsure.gif jei pvz, uz balionius kokie 8 Lt, tai zinoma mazai kuo skiriasi, tik tiek, kad man idomu kaip ten su tuo pristatymu.. nes kiek skaiciau tai ten grupuojasi kiek kiekvienai reikia ir bandys parsisiusti??  unsure.gif  g.gif




o jeigu lietus lis, kaip tada? idomu tie zibintai nesudregsta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spikita @ 2008 03 18, 14:35)
matai as dar nelabai isivaizduoju kiek tie balionai kainuoja...  g.gif o tie dangaus zibintai kiek zinau pigiausiu variantu butu uz viena 8.5 Lt...  unsure.gif jei pvz, uz balionius kokie 8 Lt, tai zinoma mazai kuo skiriasi, tik tiek, kad man idomu kaip ten su tuo pristatymu.. nes kiek skaiciau tai ten grupuojasi kiek kiekvienai reikia ir bandys parsisiusti??  unsure.gif  g.gif

mum kainavo vienas balionas 3 litus, cia praeita vasara, tai dabar truputi brangiau turbut, ir dar mes per pazistama uzsisakinejom tai mum nuolaida truputi padare, bet dabar tikrai ne 8 litus kainuoja, nes pazystami vasario menesiu uzsisakinejo tai mokejo 5 litus uz baliona
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 03 18, 16:20)
mum kainavo vienas balionas 3 litus, cia praeita vasara, tai dabar truputi brangiau turbut, ir dar mes per pazistama uzsisakinejom tai mum nuolaida truputi padare, bet dabar tikrai ne 8 litus kainuoja, nes pazystami vasario menesiu uzsisakinejo tai mokejo 5 litus uz baliona

as buvau nuejusi balionu pasauli tai man pasake, kad balionu neprarastu kilimo savybes reikia kazkoko ten be priemaisu ar su priemaisom tad ajis kyla o e taip kad po keliu val jis po zeme velkas, beto reikia didesniu balionu kad pakeltu ilgesnes saltas ugeneles kurios degs ne 15 sekundziu o bent iki minutes arba ilgiau.. tad ir kaina kyla, beto minusas tas balionu kad jei paleisi visus vienu metu, tai susilietusius balionu saltos ugeneles ziezirba susprogdina kita baliona ir vel nesekme... o zibintu minusas jei bus lietus nelabai ko gero pavyks paleisti, bet tas pats ir su saltom ugenelem..... doh.gif
Atsakyti