Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vidurnaktis

QUOTE(Nervita @ 2008 03 11, 13:20)
O mus neleidzia fejerverku leisti verysad.gif , butu rami galva jau del vidurnakcio, o dabar net nesugalvoju ka cia ispudingesnio padaryti ax.gif , turiu keleta minciu pasisemus is sios temos...bet dar nezinau unsure.gif

O kur jus svesit? Mes irgi negalejom ferverku leisti, tai mes turejom tokius ferverkus kur be garso jie, ta prasme nesaudo,
user posted image user posted image
tai mum iseinant i lauka juos uzdege, visi sudainavo ilgiausiu metu ir tada paleidom visi sveciai i dangu balionus su saltom ugnelem, labai ispudingai atrode tie balionai, daug graziau nei ferverkai (bent jau man), ir pigiau kainavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skgreta: 11 kovo 2008 - 12:55
QUOTE(skgreta @ 2008 03 11, 13:54)
O kur jus svesit? Mes irgi negalejom  ferverku leisti, tai mes turejom tokius ferverkus kur be garso jie, ta prasme nesaudo,
user posted image user posted image
tai mum iseinant i lauka juos uzdege, visi sudainavo ilgiausiu metu ir tada paleidom visi sveciai i dangu balionus su saltom ugnelem, labai ispudingai atrode tie balionai, daug graziau nei ferverkai (bent jau man), ir pigiau kainavo



O kas cia per ferverkai?....visiskai nesigirdi?
Grazu ir man tie balionai, bet nezinau ar pas mus ju yra... 4u.gif ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 03 11, 14:20)
O kas cia per ferverkai?....visiskai nesigirdi?
Grazu ir man tie balionai, bet nezinau ar pas mus ju yra... 4u.gif ... doh.gif

cia tokie ferverkai - vulkanai jie vadinasi, tokie kaip ant torto dedasi, tik dideli, buna per kokius renginius ar koncertus juos issauna ant scenos, girdisi tik ju snypstimas. O balionus tai pristato i visus Lietuvos miestus, mum juos irgi atveze ir pripute vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 03 11, 14:39)
cia tokie ferverkai - vulkanai jie vadinasi, tokie kaip ant torto dedasi, tik dideli, buna per kokius renginius ar koncertus juos issauna ant scenos, girdisi tik ju snypstimas. O balionus tai pristato i visus Lietuvos miestus, mum juos irgi atveze ir pripute vietoj smile.gif

ir su saltom ugnelem...kiek kainavo jei nepaslaptis bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...?v=OpRMRM6VtKco kaip jums si ideja, kai negalima leisti fejerverku? Skelbimuose kaip tik planuotojos organizuojasi tokius pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 03 11, 16:07)
http://www.youtube.c...?v=OpRMRM6VtKco kaip jums si ideja, kai negalima leisti fejerverku? Skelbimuose kaip tik planuotojos organizuojasi tokius pirkti  smile.gif


nieko nematau, arba nesuprantu blush2.gif , ka cia ruosesi pirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 03 11, 14:50)
ir su saltom ugnelem...kiek kainavo jei nepaslaptis bigsmile.gif

Taip balionus pripute ir pririso saltas ugneles, pries pat paleidima, ir iskart davem visiems sveciams po baliona. Tiksliai nepamenu kiek mokejom uz balionus, nes mes dar uzsisakem is ju ir girlianda balionu ant duru, tai bendrai sumokejom 420, tai man atrodo vienas balionas su ugnele kainavo 3 litus, mes ju emem 54 man atrodo. O ferverkai kainavo 112 Lt. Bet tie balionai taip graziai atrode wub.gif , pasaka tikrai, visi sveciai susizaveje uzverte galvas ziurejo rolleyes.gif , gaila neturiu nuotraukos, tik filmuotoj medziagoj turim nufilmuota kaip atrode, bet tikrai verta juos uzsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 03 11, 22:03)
nieko nematau, arba nesuprantu blush2.gif , ka cia ruosesi pirkti blush2.gif



Astaip pat nieko nematau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2008 03 11, 22:03)
nieko nematau, arba nesuprantu blush2.gif , ka cia ruosesi pirkti blush2.gif


Na, cia turejo buti toks grazus vaizdelis, kaip dangaus zibintai kyla i ora. Dabar idedu SM nuoroda http://www.supermama...howtopic=288322 gal bus aiskiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 03 11, 22:11)
Taip balionus pripute ir pririso saltas ugneles, pries pat paleidima, ir iskart davem visiems sveciams po baliona. Tiksliai nepamenu kiek mokejom uz balionus, nes mes dar uzsisakem is ju ir girlianda balionu ant duru, tai bendrai sumokejom 420, tai man atrodo vienas balionas su ugnele kainavo 3 litus, mes ju emem 54 man atrodo. O ferverkai kainavo 112 Lt. Bet tie balionai taip graziai atrode  wub.gif , pasaka tikrai, visi sveciai susizaveje uzverte galvas ziurejo  rolleyes.gif , gaila neturiu nuotraukos, tik filmuotoj medziagoj turim nufilmuota kaip atrode, bet tikrai verta juos uzsisakyti.

Gal galima būtų gauti kontaktus kur užsakyti tuos balionus su ugnelėm bigsmile.gif
O tai kaip juos atveža 12 val. g.gif Ir nelabai įsivaizduoju kaip pvz. visi 50 žmonių juos vienu metu uždega g.gif
Atsakyti
QUOTE(mozarela @ 2008 03 12, 15:08)
Gal galima būtų gauti kontaktus kur užsakyti tuos balionus su ugnelėm bigsmile.gif
O tai kaip juos atveža 12 val. g.gif Ir nelabai įsivaizduoju kaip pvz. visi 50 žmonių juos vienu metu uždega g.gif

mes uzsisakinejom is baliomanijos http://www_baliomanija_lt/, bet tikrai ta paslauga siulo ir balionu salis http://www.balionusalis.lt/ ir dauguma balionu parduotuviu. Tuos balionus atvaziuoja ir pripucia vietoje, pries paleidima ir pririsa ugnele , labai greitai, arba valanda, dvi pries paleidima, jei nori gali ir pats is ju pasiimti tuos balionus, bet turi buti neseniai pripusti, nes kitaip buna kad jie issileidzia, jei ilgiau palaikai - pavyzdziui kokias 5 valandas ir nepakelia ugneliu i virsu. O visi vienu metu juos uzdega labai parastai, dalinant balionus grupeliai zmoniu (pvz. 3 zmonem) reik paduoti ir ziebtuveli ar degtukus ir tada pasakyt garsiai visiems kad visi degtu, ir kad visi vienu metu paleistu i ora. Na kazkaip mum nekilo jokiu problemu su uzdegimu ir paleidimu vienu metu, tikrai graziai atrode thumbup.gif . Ir kitose vestuvese dalyvaujant man nebuvo jokiu problemu sveciams uzdegti vienu metu ir paleisti, ten dalyvavo dar daugiau zmoniu , man atrodo 80. Tiesiog reig ipareigoti pirslius ar kazkuria pora kad pasirupintu balionu ir degtuku isdalinimu ir viska sureguliuotu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2007 07 16, 15:07)
Vaje kaip grazu...  blush2.gif  Nepyksi jei vogsim ideja? smile.gif bandysiu savo  MB ikalbint kad pasidarytumem kazka panasaus...  bigsmile.gif



QUOTE(skgreta @ 2008 03 12, 15:35)
mes uzsisakinejom is baliomanijos http://www_baliomanija_lt/, bet tikrai ta paslauga siulo ir balionu salis http://www.balionusalis.lt/ ir dauguma balionu parduotuviu. Tuos balionus atvaziuoja ir pripucia vietoje, pries paleidima ir pririsa ugnele , labai greitai, arba valanda, dvi pries paleidima, jei nori gali ir pats is ju pasiimti tuos balionus, bet turi buti neseniai pripusti, nes kitaip buna kad jie issileidzia, jei ilgiau palaikai - pavyzdziui kokias 5 valandas ir nepakelia ugneliu i virsu. O visi vienu metu juos uzdega labai parastai, dalinant balionus grupeliai zmoniu (pvz. 3 zmonem) reik paduoti ir ziebtuveli ar degtukus ir tada pasakyt garsiai visiems kad visi degtu, ir kad visi vienu metu paleistu i ora. Na kazkaip mum nekilo jokiu problemu su uzdegimu ir paleidimu vienu metu, tikrai graziai atrode  thumbup.gif . Ir kitose vestuvese dalyvaujant man nebuvo jokiu problemu sveciams uzdegti vienu metu ir paleisti, ten dalyvavo dar daugiau zmoniu , man atrodo 80. Tiesiog reig ipareigoti pirslius ar kazkuria pora kad pasirupintu balionu ir degtuku isdalinimu ir viska sureguliuotu  rolleyes.gif

Ačiū už info.Bandysiu susidėliot kas ir po ko.Reiks jau ir prie scenarijaus prisėst nes pora mėnesiukų liko doh.gif
Atsakyti