Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Apklausa: Ar Jūsų vaikai kasosi? (65 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Murinka @ 2015 07 30, 21:25)
Jungiuosi prie klausimo ... mano mergaitei šiandien irgi nustatė alergiją dulkių erkutėms ... Nors man tai kažkaip netikėta, pas maniškę irgi AD, bet beria tik ties alkūnių ir kelėnų linkiais .. vis galvojau, kad nuo maisto. O pasirodo dar ir dulkių erkutės čia kaltos  g.gif

Mano mažojo neberia tik kartais vienas spuogas dilgelines išlenda ir po pusvalandžio pranyksta ir ryte kelis kartus nusiciaudo. Ejom vakar pasitikrinti savo pieno ir kiausinio alergijos, tai ir erkutei islindo, nors pries pusmetį nebuvo. Bet va vargstam su obstrukija, bet kolkas tik virusai brolio parnešti issaukia.
Eisim ir su didžiuoju pasitikrinti, nes tas nuo birželio pradejo man rytais ziauriai ciaudeti ir nosi trinti, išėjus i lauka pradeda nosis begti.
Nusipirkau siandien siurbli arnica bora 5000, nezinau ar jis cia labai geras, dar abiem lovas su ciuziniais pakeisiu, nes didysis ant mano mergautines sofos lovos miega, tai ten tu erkučių milijonais wink.gif ir gal reiks ta purškala nusipirkt.
Atsakyti
Laba mamytes, smile.gif
Kreipiuosi i jus su klausimu:
Sunelis alergiskas pieno produktams. Jam jau 2m.2men.dar gauna mano pienelio, nors praktiskai paskutiniai lasai... Rupesti kelia galimas kalcio trukumas. Vartojam daugiau kalcio turincius produktus. Bet visuomet kyla klausimas ar nepritruks, kai pienuko nebebus. Jei galite, pasidalinkite savo patirtimi, kaip pieno produktu negalinciam vartoti vaikui papildete kalcio atargas nutraukus maitinima..
Aciu jums. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, ar kuri planuoja skiepyti o gal skiepyjo stacionare? Mes skiepysimes rugpjucio 18 pediatrijos korpuse, taip rekomendavo alergologe. Kazin akip ten viskas, kiek laiko stebi, kada namo isleidzia
Atsakyti
QUOTE(Karamelisa @ 2015 08 11, 00:33)
Laba mamytes, smile.gif
Kreipiuosi i jus su klausimu:
Sunelis alergiskas pieno produktams. Jam jau 2m.2men.dar gauna mano pienelio, nors praktiskai paskutiniai lasai... Rupesti kelia galimas kalcio trukumas. Vartojam daugiau kalcio turincius produktus. Bet visuomet kyla klausimas ar nepritruks, kai pienuko nebebus. Jei galite, pasidalinkite savo patirtimi, kaip pieno produktu negalinciam vartoti vaikui papildete kalcio atargas nutraukus maitinima..
Aciu jums.  4u.gif


Šiuo klausimu jau ne kartą buvo šioje temoje diskutuota, kad vėl nesikartoti, peržiūrėkit kelis lapus atgal, tikrai rasit mamų pasisakymus. O trumpai tariant - klaidinga manyti kad pieno produktai yra pagrindinis kalcio šaltinis. Piene gal jo ir nemažai, tačiau organizmas sunkiai įsisavina, plius karvės pienas stabdo ir kitų vitaminų ir mineralų įsisavinimą iš kito, todėl dažniausiai pieno produktų nevartojimas atneša daugiau naudos nei žalos.
Atsakyti
Maziukas dar gauna tik mano pieneli, tuoj 6 menesiukai bus. Berimai nenurimo ant veiduko, ranku, koju linkiu, kakliuko. Visur kitur dar taip pabanguoja..Nezinau jau ka isbraukti is savo meniu. Bulviu valgau tikrai nemazai..Nes truksta sotumo.

Ar kam buvo berimai nuo bulviu? Kokia rode alergija greita, leta?
Pasidalinkite prasau. 4u.gif 4u.gif

Jei nevalgysiu bulviu kokia savaite, turetu berimai, kasymaisi sumazeti..Bent jau taip tikiuosi..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 14 rugpjūčio 2015 - 00:03
QUOTE(Amelita @ 2015 08 14, 00:59)
Maziukas dar gauna tik mano pieneli, tuoj 6 menesiukai bus. Berimai nenurimo ant veiduko, ranku, koju linkiu, kakliuko. Visur kitur dar taip pabanguoja..Nezinau jau ka isbraukti is savo meniu. Bulviu valgau tikrai nemazai..Nes truksta sotumo.

Ar kam buvo berimai nuo bulviu? Kokia rode alergija greita, leta?
Pasidalinkite prasau.  4u.gif  4u.gif

Jei nevalgysiu bulviu kokia savaite, turetu berimai, kasymaisi sumazeti..Bent jau taip tikiuosi..

Mūsiškei alergija bulvėms stipresnė nei alergija pienui ar kviečiams. Tiek žalioms (jei būna šalia kai skutu - sureaguoja, būtinai turiu gerai nusiplauti rankas), tiek virtoms/keptoms. Va vakar viriau ir pradėjo kasytis, tiesiog nuo garų...
Kai maitindama jau valgiau ir kviečius, ir pieno produktus, bulvių vis tiek negalėjau - vieną kartą pabandžius buvo žiauri reakcija verysad.gif
Mums beveik viskam alergija greito tipo, bulvėms kraujas rodė nuo pat pradžių ir reagavo kai valgiau įvairių daržovių troškinius, kuriuose visada būdavo bulvių. Tai kokius gerus 2 metus bulvių namuose visai nebuvo...
4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, nera jau taip blogai kaip buvo anksciau pries kokius 3 menesius..Bet iki galo nepraeina tie berimai. Veidukas, kaklas sakykim nuo seiliu dar suintensyveja. Bet koju, ranku linkiai..Ant kunelio yra daug tokiu pabarstytu smulkiu berimu..Aciu Dievui, kad plaukuotos galvos dalis susitvarke. Jau niekas neslapiuoja, nesideda jokie sasai ir t.t. O buvo katastrofa..

Pagalvojau ko as nebandziau is savo meniu isiimti, ka daugiausiai valgau.
Tai yra rukyta mesa: kumpis, sonine, bulves.

Galvoju ar man juos abu dabar ismesti lauk is savo meniu? Ar geriau pvz. tik bulviu visa savaite nepavalgyt?
Kaip manot? g.gif

Vyras vis pamasto, gal pereiti ant misinio..

Man tai baisi tragedija..MP turiu daug, vaikas 9 kg, o dar nera nieko gaves tik MP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 14 rugpjūčio 2015 - 07:54
QUOTE(Amelita @ 2015 08 14, 08:46)
Vyras vis pamasto, gal pereiti ant misinio..

Padaryčiau eksperimentą savaitei, nutraukinėjant pieną, jei mišinys netiktų. Vienam vaikui, perėjus prie Aptamil Alergy Care baigėsi visi bėrimai. Kitam nuo jo ir paskui Neocate'o nesumažėjo, bet bent aš pati išlipau iš išsekimo ir nuolatinio galvos sukimo, į ką ir vėl įsialergino. Ir vaikui lėtinis viduriavimas baigėsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off-line: 14 rugpjūčio 2015 - 08:33
QUOTE(off-line @ 2015 08 14, 09:33)
Padaryčiau eksperimentą savaitei, nutraukinėjant pieną, jei mišinys netiktų. Vienam vaikui, perėjus prie Aptamil Alergy Care baigėsi visi bėrimai. Kitam nuo jo ir paskui Neocate'o nesumažėjo, bet bent aš pati išlipau iš išsekimo ir nuolatinio galvos sukimo, į ką ir vėl įsialergino. Ir vaikui lėtinis viduriavimas baigėsi.



Manau, kad neduosiu misinio..Per daug man skaudu..Ir nera jau taip dabar blogai..Tuo labiau, tuoj prasides primaitinimas, vaikelis valgys kito maistelio..Ir mano pienelio gaus vis maziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 14 rugpjūčio 2015 - 08:48
QUOTE(Amelita @ 2015 08 14, 00:59)
Maziukas dar gauna tik mano pieneli, tuoj 6 menesiukai bus. Berimai nenurimo ant veiduko, ranku, koju linkiu, kakliuko. Visur kitur dar taip pabanguoja..Nezinau jau ka isbraukti is savo meniu. Bulviu valgau tikrai nemazai..Nes truksta sotumo.

Ar kam buvo berimai nuo bulviu? Kokia rode alergija greita, leta?
Pasidalinkite prasau.  4u.gif  4u.gif

Jei nevalgysiu bulviu kokia savaite, turetu berimai, kasymaisi sumazeti..Bent jau taip tikiuosi..

Maniki irgi bere nuo bulviu. Dabar jam beveik 3metukai. Pries kelis menesius pradejo bulve valgyti, bet butinai turi buti mirkta per nakti. Jei nepamirkyta-beria.
As kaip maitinau MP nevalgiau rukytu gaminiu. Daugiausiai pati viriau mesos gabala ir tik retais atvejais ja kepdavau.
Galit pabanyti saldzia bulve (batata). Sako, kad ji mazai kam alergizuoja. Jos yra pirkti Maximoje ir Rimi (didesnese). Mano sunus ja galejo daug anksciau valgyti nei paprasta.
Sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fufute: 14 rugpjūčio 2015 - 08:57
Bandau savaite pagyvent be bulviu paziuresiu ar bus koks skirtumas..

Aciu uz nuomones.

O kokie berimai buvo nuo bulves? Kasesi vaikai? Kuriose vietose bere kunelius?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 08 14, 09:36)
Manau, kad neduosiu misinio..Per daug man skaudu..

Man buvo tas pats... Niekaip negalėjau duoti mišinio. Teko mėnesį primaitinti Neocate, nes krito svoris ir mačiau, kad tik su MP iš šios bėdos neišlipsim, bet dariau tai su skaudama širdimi. Dukrytė išgerdavo vos po 20-30 ml per dieną. Svoris pradėjo augti ir priežasčių (man tinkančių) mišiniui nebeliko. Nors iš visų aplink, ypač gydytojų, spaudimas buvo milžiniškas...
QUOTE(fufute @ 2015 08 14, 09:56)
... bet butinai turi buti mirkta per nakti. Jei nepamirkyta-beria.

Galit pabanyti saldzia bulve (batata).

Ačiū už idėjas 4u.gif
Atsakyti