Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Apklausa: Ar Jūsų vaikai kasosi? (65 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labas rytas, pastebejau, kad vaiko zandai uzraudo. Itarima turiu ekologiskiems bananams. Ar jusu vaikai valgo bananus ar nuo ju beria?
Atsakyti
Vaiko zandukus patepiau alyvuogiu aliejum..Labai uzraudo..Gal jam gali buti alergija...Reiks bandyt man jo visai nenaudot..

Vitaminas D yra irgi su alyvuogiu aliejum...O mes toki ir duodam..Po 1 lasa kas diena..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 23 liepos 2015 - 08:18
QUOTE(Amelita @ 2015 07 23, 07:16)
Labas rytas, pastebejau, kad vaiko zandai uzraudo. Itarima turiu ekologiskiems bananams. Ar jusu vaikai valgo bananus ar nuo ju beria?

Maniskis valge, bet dabar nebe. Musu alergologe rekomendavo duoti tik termiskai apdorota iki 3 metu
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 07 15, 07:11)
Ahama,pritariu tau.Tikrai zolinis tepaliukas taip staiga nesugydys musu vaiku odeles.O dar kas man buvo keista ir itartina,kad ji reikia tepti kas 12 val.Kaip hormonus.

Bet nei su hormoniniais tepalais, nei su protopic'u nebūna, kad jie absoliučiai nustotų veikt po pirmo - antro patepimo, kaip kad buvo maniškiui. Tad man tai vis dar mistika.

QUOTE(Amelita @ 2015 07 19, 19:43)
Labas.Ar kas bandete patepti linkius  su Iricar tepaliuku?

Neveikė nė kiek.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 07 15, 08:11)
Ahama,pritariu tau.Tikrai zolinis tepaliukas taip staiga nesugydys musu vaiku odeles.O dar kas man buvo keista ir itartina,kad ji reikia tepti kas 12 val.Kaip hormonus.


O aš nelabai pritarčiau - net ir žolinis gali greitai suveikti, jeigu jis idealiai tinka vaikučiui. Mūsų atveju pirmas žingsnis pagerėjimo link buvo netinkamų priemonių naudojimo nutraukimas, o antras - tinkamos priemonės naudojimas. Šiai dienai jau pagaliau pasidarėm lopo testus, radom kai kurias lėtines reakcijas maistui, tačiau kartais duodu jo sūnui ko pasekoje atsiranda viena kita dėmelė, bet patepus kremu jau tos pačios dienos vakarą būna ženkliai apgijusi. Vaikas visiškai nesikaso.


Tiesa, aš to tepalo, apie kurį ankščiau buvo kalbėta, nežinau, todėl apie jį nieko negaliu pasakyti, tik norėjau paprieštarauti kad tik "chemija" greitai veikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milk: 27 liepos 2015 - 22:41
QUOTE(Amelita @ 2015 07 23, 08:15)
Vaiko zandukus patepiau alyvuogiu aliejum..Labai uzraudo..Gal jam gali buti alergija...Reiks bandyt man jo visai nenaudot..

Vitaminas D yra irgi su alyvuogiu aliejum...O mes toki ir duodam..Po 1 lasa kas diena..

Na maniškiui prieš porą metų alyvuogių aliejus netiko (saulėgrąžų dar labiau, to lyg šiol nesu bandžiusi, nors AD palyginus tikrai aprimęs). Pradėjau naudoti ryžių ax.gif
Beje, anksčiau kalbėjot apie kalcio trūkumą nevartojant pieno produktų. Pasiskaitykite kokie maisto produktai turi daugiau kalcio ir juos ir vartokite, pvz čia
Aš jokių pieno produktų nevartojau du metus, nieko, kažkaip užteko to kalcio ax.gif Ir dabar pieno produktų LABAI mažai vartoju ax.gif
Maniškis pasigavęs dabar vėjaraupius.. tai prisiminiau visus ankstesnius laikus ir pusiau miegotas naktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2015 07 27, 23:40)
O aš nelabai pritarčiau - net ir žolinis gali greitai suveikti, jeigu jis idealiai tinka vaikučiui. Mūsų atveju pirmas žingsnis pagerėjimo link buvo netinkamų priemonių naudojimo nutraukimas, o antras - tinkamos priemonės naudojimas. Šiai dienai jau pagaliau pasidarėm lopo testus, radom kai kurias lėtines reakcijas maistui, tačiau kartais duodu jo sūnui ko pasekoje atsiranda viena kita dėmelė, bet patepus kremu jau tos pačios dienos vakarą būna ženkliai apgijusi. Vaikas visiškai nesikaso.
Tiesa, aš to tepalo, apie kurį ankščiau buvo kalbėta, nežinau, todėl apie jį nieko negaliu pasakyti, tik norėjau paprieštarauti kad tik "chemija" greitai veikia.

Kaip vadinasi sis kremas?
Atsakyti
Sveikos merginos, as cia su tokiu klausimu. Kieno vaikiukai alergiški dulkių erkutei, kokius siurblius turit ir kur perkat ciuzinuka?
Atsakyti
QUOTE(Lura* @ 2015 07 30, 18:21)
Sveikos merginos, as cia su tokiu klausimu. Kieno vaikiukai alergiški dulkių erkutei, kokius siurblius turit ir kur perkat ciuzinuka?



Labas, pamenu, kad mamos purskdavo savo naminius daiktus, pvz. lovas ir visa kita tokiu purskalu. Palauk, kol pasisakys kitos mamytes. Nes as nepamenu pavadinimo.

Atsakyti
QUOTE(Lura* @ 2015 07 30, 17:21)
Sveikos merginos, as cia su tokiu klausimu. Kieno vaikiukai alergiški dulkių erkutei, kokius siurblius turit ir kur perkat ciuzinuka?


Jungiuosi prie klausimo ... mano mergaitei šiandien irgi nustatė alergiją dulkių erkutėms ... Nors man tai kažkaip netikėta, pas maniškę irgi AD, bet beria tik ties alkūnių ir kelėnų linkiais .. vis galvojau, kad nuo maisto. O pasirodo dar ir dulkių erkutės čia kaltos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2015 07 30, 21:25)
Jungiuosi prie klausimo ... mano mergaitei šiandien irgi nustatė alergiją dulkių erkutėms ... Nors man tai kažkaip netikėta, pas maniškę irgi AD, bet beria tik ties alkūnių ir kelėnų linkiais .. vis galvojau, kad nuo maisto. O pasirodo dar ir dulkių erkutės čia kaltos  g.gif


O kur beria dukrytei?Ar jai niezti?Nuo kada beria?Ar alergine sloga,kosulys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 30 liepos 2015 - 21:04
QUOTE(Amelita @ 2015 07 30, 21:03)
O kur beria dukrytei?Ar jai niezti?Nuo kada beria?Ar alergine sloga,kosulys?


Tai va, kad jokio kosulio ir slogos tai nėra ... išvis retai tokį dalyką turim, žiemą, tik kai peršala ... užtai man labai keista, kad čia tos dulkių erkutės .. Turim ir katę, ir jai nedidelę alergiją rodo iš kraujo.
Šiaip bėrimai tai tokie kintantys, nėra labai baisūs. Pradėjo berti gal kai buvo metukai laiko, bet tada buvo tokiais sausais plėmais ant nugarytės, žandukų, ir nelabai juos kasydavo. Paskui ant rankyčių plaštakų atsirado. Dabar, kaip ir rašiau ... ties kelėnais, kelėnų linkiais ir ties alkūnėm. Nusikaso, bet nedaug.
Atsakyti