Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Apklausa: Ar Jūsų vaikai kasosi? (65 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Fokusė @ 2015 07 14, 16:37)
Ech, klasikinis pavyzdys, kai gydant tradicine medicina įsisuki į tokį ratą, iš kurio paskui išeiti labai sunku... verysad.gif  Kuo daugiau vaistų vartota (hormoninių, antihistamininių), tuos sunkiau būna „išlipti“, tuo sunkiau ir ilgiau trunka homeopatinis gydymas jei tėvai jam pasiryžta.
Sako, kad hormonų nėra, bet veikia taip pat „stebuklingai“ kaip hormonai (mūsų atveju tik keliomis dienomis ilgiau išbūdavo gražu nei tepant hormonus). Naudojom kai buvo labai blogai, bet labai nedaug, nes sunku buvo patikėti tokiu „stebuklu“ – vėl ta mamos nuojauta... O ir komentarus paskaičius ramiau nepasidaro unsure.gif

Pirkau berods e-bay, ten kiek pigiau, tik tiek, kad reikia ilgiau laukti.

Io tai dar naudojat?
Va va kazkaip ir man parupo.kas cia taip greit isgydo
Atsakyti
QUOTE(Fokusė @ 2015 07 14, 15:37)
Ech, klasikinis pavyzdys, kai gydant tradicine medicina įsisuki į tokį ratą, iš kurio paskui išeiti labai sunku... verysad.gif  Kuo daugiau vaistų vartota (hormoninių, antihistamininių), tuos sunkiau būna „išlipti“, tuo sunkiau ir ilgiau trunka homeopatinis gydymas jei tėvai jam pasiryžta.
Sako, kad hormonų nėra, bet veikia taip pat „stebuklingai“ kaip hormonai (mūsų atveju tik keliomis dienomis ilgiau išbūdavo gražu nei tepant hormonus). Naudojom kai buvo labai blogai, bet labai nedaug, nes sunku buvo patikėti tokiu „stebuklu“ – vėl ta mamos nuojauta... O ir komentarus paskaičius ramiau nepasidaro unsure.gif

Pirkau berods e-bay, ten kiek pigiau, tik tiek, kad reikia ilgiau laukti.


Mano mazoji isvis hormonu negavusi smile.gif

Kiek snekejau su mamomis, tragiskoje bukleje tas tepaliukas pagelbeja ir daznai prie to baisumo nebegriztama. Tai as jau geriau sita sutepsiu ir pailsesiu nuo nemigos per vasara.

As esu pries hormonus, pries didziaja dali vaistiniu asortimento smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2015 07 14, 16:46)
Io tai dar naudojat?
Va va kazkaip ir man parupo.kas cia taip greit isgydo

Oi, ne, tai buvo prieš 2 metus, kai dar buvau ieškojimų kely. Tepėm iš viso kokius 5 kartus kas kelias dienas.

QUOTE(Meskute26 @ 2015 07 14, 16:46)
Mano mazoji isvis hormonu negavusi  smile.gif

O situacija buvo tokia pat kaip ir mažylės?
QUOTE(Meskute26 @ 2015 07 14, 16:46)
Kiek snekejau su mamomis, tragiskoje bukleje tas tepaliukas pagelbeja ir daznai prie to baisumo nebegriztama. Tai as jau geriau sita sutepsiu ir pailsesiu nuo nemigos per vasara.

As esu pries hormonus, pries didziaja dali vaistiniu asortimento  smile.gif

Aš irgi rinkausi tepti būtent tragiškoje būsenoje vietoj hormonų – vis gi yra nors mažytė tikimybė, kad ten jų nėra smile.gif
Tikriausiai aš esu labiau prieš vaistus, nes jau geriau nepratinsiu prie puodo nei duosiu antihistamininių rolleyes.gif Dukrytės dėl kasymosi taip pat ant puodo negalėjau pratinti. Ir miegant ji būdavo man po pažastim, taip galėdavau jausti kai pradeda kasytis ir neleisti jai to daryti. Toks mano pasirinkimas, nes žinojau, kad kuo daugiau vaistų duosiu, tuo bus sunkiau gydytis homeopatiškai. Antihistamininius daviau tik kai turėjom ūmines reakcijas ir dar neturėjau homeopatinių joms nuraminti.
Atsakyti
QUOTE(Fokusė @ 2015 07 14, 16:37)
Sako, kad hormonų nėra, bet veikia taip pat „stebuklingai“ kaip hormonai (mūsų atveju tik keliomis dienomis ilgiau išbūdavo gražu nei tepant hormonus). Naudojom kai buvo labai blogai, bet labai nedaug, nes sunku buvo patikėti tokiu „stebuklu“ – vėl ta mamos nuojauta... O ir komentarus paskaičius ramiau nepasidaro unsure.gif

Aš nemanau, kad ten hormonai. Nes saviškiui pirmą kart patepus nedidelę vietą stebuklingai išgražėjo visas kūnas. Kai palaipsniui atsinaujinus antrą kartą patepiau, poveikis buvo mažesnis, o paskui visai pasidarė nulinis. Taip mano vaikams veikdavo homeopatija - jei tikdavo, tai tik pirmam kartui. Tuo tarpu hormoninių (tiek tepamų, tiek geriamų) poveikis gerokai stabilesnis.
Atsakyti
Noreciau isiterpti i jusu diskusija apie 'stebuklinguosius' tepalus is Tailando. Daug kartu esu macius ja SM Forume, bet si karta nebesusilaikiau... As irgi buvau sitais tepalais susigundziusi, kai mano mazosios bukle buvo tragiska. Du kartus savo vaiko veiduka esu patepusi jais. Taip, tikrai, jie veikia stebuklingai. Neitiketinas pagerejimas buvo matyti po poros valandu. Bet dabar kai pamastau, man tikriausiai buvo nuo visiskos nevilties aptemes protas, kad drisau tau daryti. Man vyras iki siol priekaistauja, kad as isdrisau taip rizikuoti. Jokio stebuklo ten nera. Viename indelyje - turbut neaiskaus stiprumo hormonai, kuriu jusu vaikams tikriausiai joks gydytojas neisrasytu... O kitame arba kitokios rusies hormonas, arba imunomoduliatoriai tepalai (tokie kaip Elidelis, Protopikas ar dar kas nors velnias...). Speju, juos abudu sutepus ant vaiko odeles poveikis tikrai nemenkas gaunasi ir pagereja odos bukle ant viso kuno... Tuo labiau, kad ju abieju kartu tikrai negalima naudoti.

Juk pagalvokit pacios, mamos - AD per diena joks tepalas negali pagydyti, tuo labiau zolinis. Jeigu norim, kad musu vaikams pageretu, nuolatine kova su AD tesiasi savaites, menesius... Vienintelis dalykas, kuris staigiai 'pagydo' AD yra hormonai. O cia neaisku kazkoks asmuo Tailande, kuris susigalvojo greita buda praturteti, uzdirba is sunkiai serganciu vaiku mamu pardavinedamas joms 'stebuklinga zoleliu krema'. Tas tepalas jokiom zolelem nekvepia, ten nera nieko naturalaus. O sudedamasias dalis juk bet kokias galima surasyti. Ar tas tepalas yra patikrintas ir patvirtintas kokiu nors rimtu farmacijos imoniu? Juk bet kas gali i indukus prideti hormoninio tepalo, surasyti 'stebuklingas' zoleles kaip sudedamasias dalis ir pardavineti internetu. Jokiu sertifikatu, jokiu patikrinimu, jokiu kontaktiniu duomenu, jokios atsakomybes... Prisimenu, viena mama is forumo buvo nusiuntusi sita tepala istirti i laboratorija ir gavo patvirtinima, kad ten nerasta Hydrocortizono. Bet Hydrocortizonas yra pats silpniausias is visu hormonu, yra dar bent 30 hormonu rusiu, kurios stipresnes nei Hydrocortizonas. O kitu hormonu rusiu nebuvo ieskota... Skaitancios angliskai mamos - cia yra lentele, kurioje isvardintos hormonu stiprumo grupes. Hidrokortizonas yra tikros 'gelytes' palyginus su tuo, ka jus galbut tepate savo vaikuciams su siuo Tailandietisku tepalu.

Atleiskit uz tokia kategoriska nuomone 4u.gif Zinau, kaip norisi tiketi stebuklais ir kad musu vaikai viena ryta atsikels su silkine odele be jokio spuogelio... Bet noredamos jiems gero nerizikuokim ju sveikata ir nepridarykim daugiau blogo... 4u.gif
Atsakyti
Ahama,pritariu tau.Tikrai zolinis tepaliukas taip staiga nesugydys musu vaiku odeles.O dar kas man buvo keista ir itartina,kad ji reikia tepti kas 12 val.Kaip hormonus.
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 07 14, 19:35)
Nes saviškiui pirmą kart patepus nedidelę vietą stebuklingai išgražėjo visas kūnas.

Buvau pamiršus, šitą dalyką ir mes pastebėjom, bet man tai tik dar daugiau įtarimų sukėlė schmoll.gif
Atsakyti
Aciu uz kometara Ahama, tikrai verta susimastyti 4u.gif
Atsakyti
Labas.Ar kas bandete patepti linkius su Iricar tepaliuku?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 19 liepos 2015 - 18:46
QUOTE(Amelita @ 2015 07 19, 19:43)
Labas.Ar kas bandete patepti linkius  su Iricar tepaliuku?

Mes nuolat tepdavom. Raudonuodavo.snd vaziuojam vizitui i Kauna pas homeopate- ji patare telefonu nustot tepti nes jis raudonav.issaukia..sake paprastu kremu patept iki atvaziavimo.ir tikrai raudonavimas dingo
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 07 19, 19:43)
Labas.Ar kas bandete patepti linkius  su Iricar tepaliuku?

As tepiau, bet jokio poveikio nebuvo.
Is patirties galiu pasakyti, kad jokue kremai mano sunui nei raudonuma nuima, nei niezuli mazina. O ju isbandem tikrai labai labai daug. Jei jau gereja, tai tik ne kremu deka.
Buvo kremu, nuo kuriu odele dar labiau uzrausdavo.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 07 19, 19:43)
Labas.Ar kas bandete patepti linkius  su Iricar tepaliuku?

Bandėm, nelabai patiko, tik neatsimenu kodėl ax.gif

Gal kas turit išsisaugoję teisės aktą, kur reglamentuojama vaikų mityba darželiuose? Kur lyg parašyta, kad alergiškam vaikui turėtų pritaikyti ir maistą 4u.gif
Atsakyti