Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Apklausa: Ar Jūsų vaikai kasosi? (65 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(LiloSun @ 2016 09 30, 14:23)
Padarykit tyrima is kraujo aplinkos ir maisto alergems. Pabandykit prisimint kas naujo atsirado racione, ar namie kas galejo sukelt berimus. Pvz., skalbiklis, drabuziai, pataline, augintinis ir t.t. Nes turejo buti kazkoks dirgiklis kuris sukele reakcija. Gal neseniai skiepijotes? Davet vitaminu? Variantu yra begale, tik pati galit atsekt kas sukele. O kremai tik pagalbine priemone, reik pasalint priezasti.

Labas LiloSun, kaip mergyte, ar isaugo is visu bedeliu, ar dar liko kam alergiska?
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2016 09 30, 18:53)
Labas LiloSun, kaip mergyte, ar isaugo is visu bedeliu, ar dar liko kam alergiska?

Laba. smile.gif liko pagrindiniai alegenai, bet laikomes dietos ir gerai gyvenam. Kaip jums sekasi?
Atsakyti
Laba diena, gal kas naudojat vaista nuo atopinio dermatito Protopic 0,01? mums atliko pora pakuočių, kurių galiojimas iki šių metų pabaigos, gaila būtų jeigu prapultų...
Jeigu ka domina, rašykit i az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2016 09 30, 21:36)
Laba. smile.gif liko pagrindiniai alegenai, bet laikomes dietos ir gerai gyvenam. Kaip jums sekasi?

Dieta labai griezta, prisidejo dar ikvepiamieji alergenai. Bet oda visiskai tvarkinga, jokiu kremuku nereikia. Idomu, kaip kitiems vaikuciams sekasi?


Papildyta:
QUOTE(NerijaXXX @ 2016 10 05, 10:34)
Laba diena, gal kas naudojat vaista nuo atopinio dermatito Protopic 0,01? mums atliko pora pakuočių, kurių galiojimas iki šių metų pabaigos, gaila būtų jeigu prapultų...
Jeigu ka domina, rašykit i az  smile.gif

Kai vaikas buvo mazas, tik protopic mus ir gelbejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ivetacom: 05 spalio 2016 - 10:50
O gal galite rekomenduoti normalesni alergologų Vilniuje? Supratau kad patinka Odilija, bet pas ją laiku nėra, o dar yra kas nors?
Atsakyti
Sveikos, lelytei 1 men ir 1 sav, labai issauseje antakiu ploteliai ir kaktos virsuje, tepiau kelias dienas migdolu aliejuku, bet poveikio jokio sakyciau, tik dar labiau issausejo blink.gif . Koki kremuka rekomeduotumete? ir ar tai galetu buti AD?
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2016 10 10, 16:22)
O gal galite rekomenduoti normalesni alergologų Vilniuje? Supratau kad patinka Odilija, bet pas ją laiku nėra, o dar yra kas nors?

Mes lankemes pas Alergologinio vedeja A. Astrauskaite. Griezta, bet padaro visus tyrimus, kartu su ja galima atrasti tinkama gydyma.
Atsakyti
Sveikos, ar gali vaikas pradeti viduriuoti nuo advantan tepalo? Bandau sugaudyt nuo ko viduriai laisvi ar nuo
Ligks kokios ar nuo tepalo
Atsakyti
Laba, labai reikia jūsų pagalbos mano maziukui nustate AD. Kadangi su sia liga susiduriau pirma karta kovoju kaip galiu tik va dabar labai pradėjo slapiuoti kur sauskelnes net iki zaizdeliu tepiau sudocream barsciau pataisu sporas viskas veltui. Gal ką isbandet kas padėjo?
Labai lauksiu atsakymo
Atsakyti
QUOTE(Jusssta @ 2016 10 18, 12:09)
Laba, labai reikia jūsų pagalbos mano maziukui nustate AD. Kadangi su sia liga susiduriau pirma karta kovoju kaip galiu tik va dabar labai pradėjo slapiuoti kur sauskelnes net iki zaizdeliu tepiau sudocream barsciau pataisu sporas viskas veltui. Gal ką isbandet kas padėjo?
Labai lauksiu atsakymo

Bandykit tepaliuka su cinku, o geriau tegu israso metileno meli. Labai gerai slapiuojanciom vietom.
Atsakyti
Sveikos.

Mes su AD nuo 2 mėn gyvenam. Dabar mums 1.3mėn. Pasidarėt lopo ir dūžio tyrimus. Žinom alergenus, kovojam, bet tik gaunam nuklysti nuo dietos - tuoj išlenda AD. Bet viskas kontroliuojama. Mamos, ar jūs nuklystat su valgiaraščiu?


Aš norėčiau jūsų patarimų dėl gerųjų bakterijų. Jų nesame vartoję, man įdomu kaip ir kada pradėt jas vartoti? Yra koks metodas ar taisyklės?
Atsakyti
QUOTE(velavic @ 2016 10 26, 21:01)
Sveikos.

Mes su AD nuo 2 mėn gyvenam. Dabar mums 1.3mėn. Pasidarėt lopo ir dūžio tyrimus. Žinom alergenus, kovojam, bet tik gaunam nuklysti nuo dietos - tuoj išlenda AD. Bet viskas kontroliuojama. Mamos, ar jūs nuklystat su valgiaraščiu?
Aš norėčiau jūsų patarimų dėl gerųjų bakterijų. Jų nesame vartoję, man įdomu kaip ir kada pradėt jas vartoti? Yra koks metodas ar taisyklės?

Mums padejo Biogaia gerosios bakterijos. Mes tai nenuklystam nuo valgiarascio, nebent bandom ivesti nauja produkta smile.gif
Atsakyti