Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

QUOTE(virdzzinija @ 2015 08 06, 13:11)
va man keista ,negalvojau,kad taip FB prilips  blush2.gif  bet man ir cia ir ten smagu  ax.gif

man tai limpa ten fotkes parodyti, bet pokalbiuose dalyvauti ne, nepatogu man ten komentrus visus skaityti, net neskaitau, vistik SM ytra SM, bet merdėja, et.. gaila, bet ką darysi g.gif
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 06, 15:10)
man tai limpa ten fotkes parodyti, bet pokalbiuose dalyvauti ne, nepatogu man ten komentrus visus skaityti, net neskaitau, vistik SM ytra SM, bet merdėja, et.. gaila, bet ką darysi g.gif

gal vasara baigsis ir atgis SM ax.gif įsivažiuos pokalbiai ir čia g.gif
Atsakyti
aš irgi čia sugrįžčiau mielai rolleyes.gif

manęs šiandien neapleidžia prisiminimai apie laukimo laikotarpį, apie vaikelio užgimimą ir pirmas akimirkas kartu. labai nuostabu yra turėt vaikų, tikra nesibaigianti euforija ir meilė.

tai tų minčių maloninama vis einu ir einu žiūrėt, kaip miega mano dukružė, paglostau per miegus ir galvoju - ar jau spėjau visiems padėkot, kad toks džiaugsmas mums nutiko, kad dukra sugalvojo pasirinkt mūsų šeimą. man gal čia koks pavėluotas hormonų poveikis laugh.gif

po savaitėlės keliausime į sodybą ke-tu-rio-li-kai die-nų, valio!! pradėjau dėliot valgiaraštį ir didelį sąrašą, ką susidėti. vyras nupirko racijas mažiukei, tai jau matau, kad jam ir sūnui čia bus didesnis džiaugsmas po miškus laigyt su tom racijom ir žaist agentus cool.gif cool.gif

na, Arven, o kaip tu laikaisi? Žinai, ilgimės mes tavęs ax.gif
Atsakyti
Siandien buvom 2 men TA. Emilija paaugo dar plius viena kg ir 5cm smile.gif))) vel atidejo pirmo menesio skiepa del nepraeinancios geltos unsure.gif vel po poros savaiciu ims kraujuka is venos... tada echoskopijos profilaktiskai bei masazai del pakilusio raumenuku tonuso. doh.gif pilna kisene lapeliu su siuntimais prisidejau biggrin.gif ai nu masazai tai tik i nauda aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 08 06, 18:27)
manęs šiandien neapleidžia prisiminimai apie laukimo laikotarpį, apie vaikelio užgimimą ir pirmas akimirkas kartu. labai nuostabu yra turėt vaikų, tikra nesibaigianti euforija ir meilė.

Laimingesnio laiko, kaip vestuvės ir vaikų gimimai ir aš nekabai atsimenu... Man vakar paskambino seselė iš poliklinikos paklausti, ar pagimdžiau lotuliukas.gif Sakau "senokai, prieš mėnesį", o jie po atostogų grįžę savo popierius pildosi:)
Tai irgi iškilo gimdymo ir labai mažos Ievutės vaizdai. Kokia ji jau vis tik paaugus wub.gif
Maudynes ežere atidėjau rytdienai. Sunku bus močiutei mažę nešioti, palauksiu vyro atvažiuojant
Atsakyti
Siandien buvom 2 men TA. Emilija paaugo dar plius viena kg ir 5cm smile.gif))) vel atidejo pirmo menesio skiepa del nepraeinancios geltos unsure.gif vel po poros savaiciu ims kraujuka is venos... tada echoskopijos profilaktiskai bei masazai del pakilusio raumenuku tonuso. doh.gif pilna kisene lapeliu su siuntimais prisidejau biggrin.gif ai nu masazai tai tik i nauda aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 06, 15:10)
man tai limpa ten fotkes parodyti, bet pokalbiuose dalyvauti ne, nepatogu man ten komentrus visus skaityti, net neskaitau, vistik SM ytra SM, bet merdėja, et.. gaila, bet ką darysi g.gif


Oi kaip pritariu drinks_cheers.gif. Man irgi cia patogiau viska perskaityti, jei mintis kyla, tai ir pacituoti galima, fb lyg irgi gerai, turbut tik as nepratus..
[quote=Panda26,2015 08 06, 17:40]
Siandien buvom 2 men TA. Emilija paaugo dar plius viena kg ir 5cm smile.gif))) vel atidejo pirmo menesio skiepa del nepraeinancios geltos unsure.gif vel po poros savaiciu ims kraujuka is venos... tada echoskopijos profilaktiskai bei masazai del pakilusio raumenuku tonuso. doh.gif pilna kisene lapeliu su siuntimais prisidejau biggrin.gif ai nu masazai tai tik i nauda aisku smile.gif

Musu dvieju menesiu TA - 5,5kg ir 60cm, pradzia 3kg, 51cm. Gydytoja sake, kad pats vidurys dabar pagal augimo skale smile.gif. O raumenu tonusai pas mano Igniuka sake per zemi, daugiau ji judint reikia ir ant pilvuko guldyti.

Papildyta:
QUOTE(versus @ 2015 08 06, 17:27)
aš irgi čia sugrįžčiau mielai rolleyes.gif

manęs šiandien neapleidžia prisiminimai apie laukimo laikotarpį, apie vaikelio užgimimą ir pirmas akimirkas kartu. labai nuostabu yra turėt vaikų, tikra nesibaigianti euforija ir meilė.

tai tų minčių maloninama


Kaip malonu skaityti.. tokios visada pas pacia optimistines mintys ir nuotaika bigsmile.gif. Laikiau save lyg ir optimiste, bet man dar pasistengti reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 08 06, 17:27)
aš irgi čia sugrįžčiau mielai rolleyes.gif

manęs šiandien neapleidžia prisiminimai apie laukimo laikotarpį, apie vaikelio užgimimą ir pirmas akimirkas kartu. labai nuostabu yra turėt vaikų, tikra nesibaigianti euforija ir meilė.


mane ta euforija nepaleidžia ir vis galvoje sukasi mintys, kad negi aš dar vieno noriu, galėtų jau greičiau ta mintis paleisti, bet ji taip giliai sėdi g.gif


QUOTE(Panda26 @ 2015 08 06, 17:40)
Siandien buvom 2 men TA. Emilija paaugo dar plius viena kg ir 5cm smile.gif))) vel atidejo pirmo menesio skiepa del nepraeinancios geltos  unsure.gif vel po poros savaiciu ims kraujuka is venos... tada echoskopijos profilaktiskai bei masazai del pakilusio raumenuku tonuso.  doh.gif pilna kisene lapeliu su siuntimais prisidejau  biggrin.gif ai nu masazai tai tik i nauda aisku smile.gif

mums išvis tuberkuliozės skiepą darys kažkada rugsėjį, nes santarai mane vėl paliko ant ledo, be audiologo apžiūrops, be oftalmologo, ir visi skyriai gražiai pasiuntė ant trijų raidžių, vedėja tame tarpe irgi, jiems dzin , akd negavom būtinos apžiūros naujagimių skyriuje... g.gif užsirašysiu akda nors kai talonėlių bus, bet sistema lietuviška - užpisa nesikeikiant.
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 08 07, 09:33)
mane ta euforija nepaleidžia ir vis galvoje sukasi mintys, kad negi aš dar vieno noriu, galėtų jau greičiau ta mintis paleisti, bet ji taip giliai sėdi g.gif
mums išvis tuberkuliozės skiepą darys kažkada rugsėjį, nes santarai mane vėl paliko ant ledo, be audiologo apžiūrops, be oftalmologo, ir visi skyriai gražiai pasiuntė ant trijų raidžių, vedėja tame tarpe irgi, jiems dzin , akd negavom būtinos apžiūros naujagimių skyriuje... g.gif  užsirašysiu akda nors kai talonėlių bus, bet sistema lietuviška - užpisa nesikeikiant.


Tai jei noresis leliuko tai ir bus ir vel bus laime nestuke.gif. Man tai ramu del to, kai jau metai neleidzia.. o tai dar buciau sugalvojus, kad gal mergytes reikia biggrin.gif.

Nu bet virsune doh.gif, gerai kai tavo toks tvirtas budas, as tai jau "trizniuot" pradeciau per ju toki poziuri. O negali duoti siuntimo ir pavyzdziui Kaune jus patikrintu?, ten puikios klinikos.
Atsakyti
QUOTE(savaitelee @ 2015 08 07, 10:21)
Tai jei noresis leliuko tai ir bus ir vel bus laime nestuke.gif. Man tai ramu del to, kai jau metai neleidzia.. o tai dar buciau sugalvojus, kad gal mergytes reikia biggrin.gif.

Nu bet virsune doh.gif, gerai kai tavo toks tvirtas budas, as tai jau "trizniuot" pradeciau per ju toki poziuri. O negali duoti siuntimo ir pavyzdziui Kaune jus patikrintu?, ten puikios klinikos.

pagal jų nuostatas turi9 būti atlikta visa priežiūra ten, iš kur paleido "basuss" , turiu siuntimus, visi į santarus g.gif doh.gif
Atsakyti
Nu blyyn, sumituk, tai gi ten is kur tave paleido naujaginiu kruvos, nejaugi juos visus ir netikrina vasara??? Ar ten tave sunku i koki viena tarpuka ikisti? Juk tos proceduros trunka labai trumpai.

Jetuteliau, as ir dar euforijoj wub.gif nerealiai faina man su mergaitems buti... Zymiai daug geriau ir smagiau nei, kad su pirmagime buvo doh.gif Ten man buvo viskas stresas-pienas, miegas, nemiegas, ergimas+ mano pogimdyvine depresija... eina sau, ziauru kai prisimenu doh.gif Bet dabar wub.gif

Apie trecia vaika ne minciu pas mus blush2.gif bet jau jau nuo vakar kazkokia bloga nuotaika kankina, nes man kaip per kiekviena nestuma pradeda vanduo is krano labai kvepet- vakar maudau maze, maudausi pati, nu, kad jis man kveeeepia bigsmile.gif Bet nurasiau ant to, kad laistom sia savaite zole non stom, tai gal grezinys geriau issivale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niki0603 @ 2015 08 07, 11:25)
bet jau jau nuo vakar kazkokia bloga nuotaika kankina, nes man kaip per kiekviena nestuma pradeda vanduo is krano labai kvepet- vakar maudau maze, maudausi pati, nu, kad jis man kveeeepia  bigsmile.gif 

hihihi.gif koks geras ir netikėtas nėštumo požymis biggrin.gif
Atsakyti