Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

QUOTE(Snieguota @ 2015 07 29, 17:49)
Man siandinien gine sake, kad ibumeta 400 galima tris tabletes per diena gerti maitinanciai

Taip taip aš po cp man labai skaudėjo pjūvio vieta tai geriau 3kartus dienoj ibux 400 ir 3 kartus dienoj paraceto .

QUOTE(mildutia88 @ 2015 07 29, 22:46)
Mamos, sukarsciavau. Ar galima zindyt vaika? Temp iki 39 buvo pakilus. Viena krutis skaudanti, guzu beveik nera. Kiek parecetamolio galima gert?

Galim žindyt smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Nu mano dukra vyresnele tokia gudrute pasidarius biggrin.gif
Vakar nupirkau olandisko surio, gryzus namo ant pakuotes perskaiciau, kad surio gaminys su augaliniais riebalais. Visa tai vyrui igarsinau pasakydama, kad nu kokia nesamone, juk visada maniau, kad tai gaminys is pieno ir jokiu papildomu augaliniu riebalu doh.gif
Sian ryte jau tingiu stovet prie dujines ir kose makalose virti, tai pasiuliau dukrai sumustini su suriu, o ji "fuuuuui, juk cia su augaliniais riebalais-nevalysiu" doh.gif Nu ka, mama verda grikius. Panele pristato tuo metu kai i puoda dedu sviesta ir vel- "Nevalgysiu, nes tu suri dedi i kose doh.gif doh.gif doh.gif Ir aplamai- aksciau ji viska valge, o dabar gudrute stebi kai valgyt gaminu ir nusprendzia, kad jai tai viens, tai kitas produktas nepatinka ir nevalgo doh.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Na, ka, temute mirsta, ar ne?

Nagi, paskutines mochikanes, ateikit i FB mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 07 30, 20:59)
Labas  4u.gif

Na, ka, temute mirsta, ar ne?

Nagi, paskutines mochikanes, ateikit i FB  mirksiukas.gif  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 07 30, 20:59)
Labas  4u.gif

Na, ka, temute mirsta, ar ne?

Nagi, paskutines mochikanes, ateikit i FB  mirksiukas.gif  smile.gif

Mielai prosijungciau FB jei priimsit mane tokia pasyvia kalbetoja smile.gif bet visad mielai paskaitancia smile.gif
Kaip vadinasi grupe?
Atsakyti
QUOTE(mildutia88 @ 2015 07 31, 03:27)
Mielai prosijungciau FB jei priimsit mane tokia pasyvia kalbetoja smile.gif bet visad mielai paskaitancia smile.gif
Kaip vadinasi grupe?

Musu slapta grupe. Rasyk el. pasta virdzzinijai arba sumitukui pakvies jos tave 4u.gif

ARVEN, prisijunk ir tu 4u.gif
Atsakyti
Arven, tu nebūtinai šita regsitruokis tikru vardu
pvz gali pasidaryti paskyrą "Arvena Arvenietė" wink.gif

juokas juokais, tėvų pažįstama, garbaus amžiaus išeivė, negalėjo užsiregistruoti į FB savo tikra vedybine pavarde, bo ji yra "Share", FB nusprendė, kad tai toks pats šventas žodis, kaip ir "like" ir neleido
tai teko registruotis lietuviška mergautine...
Atsakyti
facebooke labai intensyvūs pokalbiai, man tai visai patinka istorijas ir čia parašinėti ax.gif aišku, ten patogu - tik paklausi, iškart gausi smile.gif

galvoju apie tai, kaip dukružė pakeitė kai kuriuos įpročius mano - jau per nėštumą negalėjau kvėpintis jokiais kvepalais, nes buvau jautri kvapams, o susilaukus mergiotės net ir šampūną ėmiau pirkt bekvapį - kad ji, būdama šalia, užuostų mane, o ne lorealį kokį; rūbus irgi renkuosi natūralius, švelnius, ypač kai ji nešynėje ir glaudžiasi prie manęs.
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 07 31, 10:40)
facebooke labai intensyvūs pokalbiai, man tai visai patinka istorijas ir čia parašinėti  ax.gif aišku, ten patogu - tik paklausi, iškart gausi smile.gif

galvoju apie tai, kaip dukružė pakeitė kai kuriuos įpročius mano - jau per nėštumą negalėjau kvėpintis jokiais kvepalais, nes buvau jautri kvapams, o susilaukus mergiotės net ir šampūną ėmiau pirkt bekvapį - kad ji, būdama šalia, užuostų mane, o ne lorealį kokį; rūbus irgi renkuosi natūralius, švelnius, ypač kai ji nešynėje ir glaudžiasi prie manęs.


aha FB labai intensyvus pokalbiai, atrodo nieko kito neveikiam tik FB sėdim biggrin.gif ir

Aš ir padėjau savo Chanel'ius į lentyną, tegul pailsi, bent kol nebemaitinsiu, nes įsivaizduoju, kad vaiką labai erzina stiprūs kvapai smile.gif
Atsakyti
aš po kokių metų prisikvėpinsiu gausiai ir prisigersiu vyno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2015 07 31, 14:21)
aš po kokių metų prisikvėpinsiu gausiai ir prisigersiu vyno biggrin.gif


ir aš! ir dar prisirengsiu suknių visokių, kurios neatsisagsto per priekį laugh.gif
Atsakyti
va va, dėl suknelių... aš irgi...
tai ir nepanikuoju dėl šaltos vasaros, nes nereikia sukti galvos, kad nei viena suknia netinka dėl maitinimo... ale bet jau reikia galvoti, ką rengtis rudenį...

gavau BB nešyklę iš draugės, kažkas prieš mus ją išsklabė tokiais milteliais kvapniais, kad prakvimpa visas kambarys nuo jos... tai vėdinu, vėdinu... skalbti vėl nenoriu be reikalo, ne mūsų, tai nesinori jos niurkyti be reikalo skalbyklėje
Atsakyti