Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

Arven, čia mūsų kasdienybė tokie kakojimai biggrin.gif Pliaže sugebėjo pakakoti, kad kliuvo man ant kojų, pagalvės ir patiesalas kiaurai pramirko. Tai kol nuvaliau su servetėlėm doh.gif O žmonių pilna aplink (aš sau su servetėlėm klyną valau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2015 08 17, 14:22)
Šakės... jaučiuosi išsekus.  lotuliukas.gif Ėjom šiandien pirmą kartą į masažą mažyliui. Nuo ryto buvo baisiai  neramus, bet kažkaip susipakavom ir nuėjom. Po to  pusę masažo prarėkė.  doh.gif Išėjom iš poliklinikos, apsiramino, užmigo, tai sumąsčiau į parduotuvę užsukt, kur jis, žinoma, prabudo ir visą kelią namo prarėkė. Negana to, sulūžo vežimo  krepšys  daiktams, tad teko nešti maišą pirkinių ir nebeturėjau rankų vaikui paimti, tai ir parsistūmiau vežimą su rėkiančiu vaiku namo.  unsure.gif  Ten šiaip ne taip įdaviau papą, apsiramino, bevalgydamas pakakojo. Nu okay. Nuploviau užupakalį, žiūriu paraudęs truputį - tegu pasispardo nuogas sau ant vystymo stalo, pabendrausim abudu, žaislus apžiūrėsim. Man net nespėjus sureaguot vystymo stalas buvo apsisiotas ir apkakotas vienu metu.  blink.gif  Staigiai už vaiko, apiploviau, įsukau į vystylą, padėjau į lovytę ir puoliau vystymo stalą  tvarkyt. Vaikas apžiūrinėja  sumituko atiduotą karuselę, lyg ir pagaliau ramybė įsivyravo. Sumetu dar kelis daiktus į skalbyklę  ir vėl staiga vaikas klykt pradeda. Atbėgu, žvilgt - visa lova apšikta, kiaurai vystyklą ir paklodę.  blink.gif  blink.gif  blink.gif Nu čia jau mane ir juokas ir bejėgiškumas ima. Čiupt už vaiko, nunešiau vėl plaut, o jam matyt jau šitos spa procedūros pasirodė per dažnos (o dar paskutiniu šūviu apsikakojo iki pažąstų ir kulnų), tai vėl dėjo žviegt (verkimu jau nebepavadinsi). Nuprausiau, aprengiau žviegiantį, pasiėmiau ant peties ir vaikas lūžo per pusę sekundės.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Vadinasi, visus reikalus nudirbo - apšiko visus namus, išsirėkė kad kaimynai girdėtų, kokia nesupratinga jo mama - ir tada jau gali miegot. Paguldžiau į savo lovą ir dabar jaučiuosi kaip malkas skaldžius pusę dienos.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



ojej žvengiu be perstojo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pas musrigi šikimo maratonas nuo vakar rpasidėjo lotuliukas.gif
ką tik radau pasiteisinimą, kodėl vaikai pas mane neplikinėja cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sumitukas: 17 rugpjūčio 2015 - 15:23
QUOTE(netikmama @ 2015 08 17, 17:11)
Arven, čia mūsų kasdienybė tokie kakojimai biggrin.gif Pliaže sugebėjo pakakoti, kad kliuvo man ant kojų, pagalvės ir patiesalas kiaurai pramirko. Tai kol nuvaliau su servetėlėm doh.gif O žmonių pilna aplink (aš sau su servetėlėm klyną valau biggrin.gif )


Aha, pas mus žiūriu irgi jau ne pirmą kartą tokie daugiaetapiai kakojimai pasitaiko. Bet anuos kartus tai spėdavau sauskelnes uždėt, tai vyras juokėsi iš manęs, kai svečiuose išėjau vaikui sauskelnių pakeist ir dingau 40-čiai minučių. Mat per tą laiką spėjau trejas pakeisti. lotuliukas.gif

Faustui dažniausiai sauskelnių keitimo procedūra kažkodėl labai patinka. Ant vystymo stalo šypsosi daug dažniau nei bet kurioj kitoj vietoj. Kol plaunu šikniuką, susikaupęs apžiūrinėja veidrodį ir šviestuvus. Kai sausinu rankšluostuku, tai iš viso visas nuščiūva. lotuliukas.gif Galvoju, kad pliku užpakaliu jam smagu pabūt. Toj vietoj prisimenu, kaip pati įklotų nekenčiu, tai įsivaizduoju kad ir vaikas jaučiasi gaiviai, kai ištraukiu iš sauskelnių, nuprausiu ir leidžiu nuogučiam pasidžiaugt.
Na, seniau merliuką ant klyno užmesdavau, tai jei ir apsisiusiodavo - ne bėda. Bet pastaruoju metu taikosi viską rimtesniais reikalais apdirbt, ko anksčiau nebuvo... Na, o šiandien tai rekordas buvo. Svarsčiau, gal ir masažas prisidėjo - atleido vaikui viską. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2015 08 17, 09:49)
Taip. Jo režimas - vakarais nuo kokių 6 ar 7 niurzgėti ir nerimti iki 10...  lotuliukas.gif Arba tiksliau iki kol išmaudom, pamaitinu ir tada užmiega. Visą naktį miega gerai, pabunda tik kokią 3 ir 7 pavalgyt.

Na, ko gero reiks bandyt kažkaip vyrui palikinėt, nors nematau iš jo pusės degančio noro.

Arven, tu neklausk ar vyras nori ar ne, apsirenk ir varyk 4u.gif As neklausiu ar maniskis nori ar ne, tik informuoju, kad jam palieku vaika, o pati einu su siunium pasivaiksciot, as net neklausus jam i darba atitysiu vaika, kai man reik kur pabegt ax.gif

Arven, bet tavo pasakojimas apieb kakucius thumbup.gif thumbup.gif juokiausi su asaromis thumbup.gif thumbup.gif

O as si ryt atsikeliau slapiu vienu papu, nesupratau bajerio, man pienas nebega siaip fontanais, fontanai buna tik pas Ara burnoj biggrin.gif
Atsakyti
Arven, tu atostogavai Nidoje?
Atsakyti

Arven thumbup.gif labai linksmai! Iš pieno lazarių irgi žvengiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2015 08 17, 20:40)
Arven, tu atostogavai Nidoje?


Buvom iki Nidos nukakę, bet apsistojom Pervalkoj. Gal bendravom? Nes teko kalbėt ten bebūnant su mamyte viena, kurios kūdikėlis taip pat birželinukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 17 rugpjūčio 2015 - 20:20
QUOTE(Arven @ 2015 08 17, 21:19)
Buvom iki Nidos nukakę, bet apsistojom Pervalkoj. Gal bendravom? Nes teko kalbėt ten bebūnant su mamyte viena, kurios kūdikėlis taip pat birželinukas.

o kur pervalkoje apsistojot? kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2015 08 17, 21:19)
Buvom iki Nidos nukakę, bet apsistojom Pervalkoj. Gal bendravom? Nes teko kalbėt ten bebūnant su mamyte viena, kurios kūdikėlis taip pat birželinukas.

Tikrai nebendravom. Norim atostogu i nerija palekt. Tai ieskau kur apsistot. Gal gali rekomenduoti?
Atsakyti
Mes buvom VilaBaldininkas. Švaru, tvarkinga, visi kambariai su dušais, tualetais ir mini virtuvėle, šeimininkai draugiški. Man patiko. Kainos, aišku, ten visur nemažos.
Atsakyti
As beta.lt radau Nidoje 5 naktys 155 eur
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 08 17, 10:35)
Šiandien močiutės fenas eina į trasą nes nemiega kleckas nors tu ką. O dabar ūžia fenas vaikas miega cepsi sau  lotuliukas.gif tik būtų gerai kad ne ant pilvo pas mane.

Rašiau fb bet ATS negavau  lotuliukas.gif tos pagalvytes kur pilvui šildyti grikių lukštų ar vyšnių kauliukų geresnė? Galvoju pirkt ar tik pinigų mėtymas  g.gif


Pas mane fenas irgi didžiausias pagalbininkas biggrin.gif, paskutiniu metu iš viso susigalvojo, net kartais valgyt pradeda kai feną įjungiu.

Dėl lukštų pagalvėlės nežinau, o vyšnių kauliukų mes naudojam ir sakyčiau pasiteisino, lengva, greitai sušyla mikrobangėje, o kažkada rašiau, kad kai gultuke sėdi uždedu ant pilvuko ir tuo prisegimu prispaudžiu. Palutes pradžioje pabandėm lyginti, tai supratom kad veikia ta šiluma, tik palutė greičiau atvėsta, plius jei viena esi tai nepatogu palikti verkiantį vaiką ir eiti lyginti, o tą pagalvėlę ir viena ranka į mikrobangę įmetu, kai kitoje vaikas.
Atsakyti